Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Res, res wanna bet?

res je, "izkoristiti" nekateri pojmujejo kot tiščati po AC in jajcati v ovinku

celotna tema je povezana s cesto in večina tako ne "dirka" ("izkoristi motorja") drugje kot na cestah .).

Najbolj smešno je, ko se fantek s SS motorčkom in majhnim lulčkom na ravnini odpelje mimo, v naslednjem ovinku pa ga ujamem vsega začudenega .).

ti si THE ZAR

a ne more met vsak svojega veselja al kaj? te mot da ma nekdo SS motor? star 18 ali 55???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, res wanna bet?

res je, "izkoristiti" nekateri pojmujejo kot tiščati po AC in jajcati v ovinku

celotna tema je povezana s cesto in večina tako ne "dirka" ("izkoristi motorja") drugje kot na cestah .).

Najbolj smešno je, ko se fantek s SS motorčkom in majhnim lulčkom na ravnini odpelje mimo, v naslednjem ovinku pa ga ujamem vsega začudenega .).

Pol divjaš po cestah?

upam, da neboš kmalu del statistike

ps. yesiwannabet

when?

dobr pol po kufrih letiš a?

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, res wanna bet?

res je, "izkoristiti" nekateri pojmujejo kot tiščati po AC in jajcati v ovinku

celotna tema je povezana s cesto in večina tako ne "dirka" ("izkoristi motorja") drugje kot na cestah .).

Najbolj smešno je, ko se fantek s SS motorčkom in majhnim lulčkom na ravnini odpelje mimo, v naslednjem ovinku pa ga ujamem vsega začudenega .).

Po mojem skromnem mnenju, bi pri srečanju z "Originalnim" v ovinku, TI POSTAL ZAČUDEN. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem skromnem mnenju, bi pri srečanju z "Originalnim" v ovinku, TI POSTAL ZAČUDEN. .)

ja..na pravega se je zdej spravu..

sicer pa se najde tut kak tak a ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, res wanna bet?

res je, "izkoristiti" nekateri pojmujejo kot tiščati po AC in jajcati v ovinku

celotna tema je povezana s cesto in večina tako ne "dirka" ("izkoristi motorja") drugje kot na cestah .).

Najbolj smešno je, ko se fantek s SS motorčkom in majhnim lulčkom na ravnini odpelje mimo, v naslednjem ovinku pa ga ujamem vsega začudenega .).

Jst tut wanna bet :) Sicer imam nakeda, pa vseeno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem skromnem mnenju, bi pri srečanju z "Originalnim" v ovinku, TI POSTAL ZAČUDEN. .)

Očitno ima on bolj majhno "premoženje" + kanto, če hoče takoj "dirkat"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti res nis normaln :angry: mislim k tole pa ni več normalno

hec je eno sam to tud za hec ni sprejemljivo,pizda me je pogrelo

Brezveze se sekirat za take pojebke :) tolaž s stem, da more on furat maxi skuterja, da z ritjo ne zapne na ovinku :headbang:

Hvala dons za energy drink, gandi srečno vožnjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze se sekirat za take pojebke :) tolaž s stem, da more on furat maxi skuterja, da z ritjo ne zapne na ovinku :headbang:

Hvala dons za energy drink, gandi srečno vožnjo :)

sej z multistrado je pa "nizko letu" čez ride

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze se sekirat za take pojebke :) tolaž s stem, da more on furat maxi skuterja, da z ritjo ne zapne na ovinku :headbang:

Hvala dons za energy drink, gandi srečno vožnjo :)

Kaj si biu skos neki tiho dns, kaj bi pa lahko povedu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se se jaz zahvalim Gandiju in Condorju danes za pogostitev, super je bilo :worship: :worship: Energy drink mi je dal krila, al je letelo :D

Skatka se en super dan na ridah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej z multistrado je pa "nizko letu" čez ride

Žalostno je to, da tak model potem še drugim to prvošš, zato ker mu ego nedopušča, da bi se sam njemu to zgodil :closedeyes:

Kaj si biu skos neki tiho dns, kaj bi pa lahko povedu :whistle:

Sej nism biu :whistle: če si pa čist v kotu gor sedu hehe :P bova naslednič kero rekla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se se jaz zahvalim Gandiju in Condorju danes za pogostitev, super je bilo :worship: :worship: Energy drink mi je dal krila, al je letelo :D

Skatka se en super dan na ridah :OK:

Pa še drugič. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ima on bolj majhno "premoženje" + kanto, če hoče takoj "dirkat"

Nimam namena dirkat; le na živce mi gredo osebki, ki nikoli niso vozili nič drugega kot to kar imajo in mislijo, da imajo le oni motorje.

"Začuden" sem mnogokrat, ko mi kdo pripelje po sredini ali celo mojem pasu;

za "test" pa mi pošlji kar PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam namena dirkat; le na živce mi gredo osebki, ki nikoli niso vozili nič drugega kot to kar imajo in mislijo, da imajo le oni motorje.

"Začuden" sem mnogokrat, ko mi kdo pripelje po sredini ali celo mojem pasu;

za "test" pa mi pošlji kar PM.

a lohk pridm gledat ta "test"? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam namena dirkat; le na živce mi gredo osebki, ki nikoli niso vozili nič drugega kot to kar imajo in mislijo, da imajo le oni motorje.

"Začuden" sem mnogokrat, ko mi kdo pripelje po sredini ali celo mojem pasu;

za "test" pa mi pošlji kar PM.

no potem ti pa naj gredo še naprej na živce

in še naprej bodi "začuden"

Lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam namena dirkat; le na živce mi gredo osebki, ki nikoli niso vozili nič drugega kot to kar imajo in mislijo, da imajo le oni motorje.

"Začuden" sem mnogokrat, ko mi kdo pripelje po sredini ali celo mojem pasu;

za "test" pa mi pošlji kar PM.

jest bom pa prnesu koledar da te poštopam :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da se se jaz zahvalim Gandiju in Condorju danes za pogostitev, super je bilo :worship: :worship: Energy drink mi je dal krila, al je letelo :D

Skatka se en super dan na ridah :OK:

Dal krila he he he :worship:

post-15567-1188247270_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če govorim v svojem imenu, je poanta vsega tega pričkanja okoli SS-ov z mojega gledišča v tem, da je večina voznikov SS-ov po mojem mnenju zrelih za psihiatrično obravnavo. Le redki med njimi se namreč zares zavedaj, kaj imajo v rokah. In to se (tudi na ridah) lepo vidi na cesti.

Način vožnje večine jasno nakazuje patolške značilnosti. V primeru poškodb, ki so izključno posledica objestnosti (da mi ne bi kdo poskušal razlagat kaj o nesrečah, saj gre izključno za malomarnost pri polni zavesti), pa imajo vsi polna usta zanikanja krivde in prelaganja odgovornosti na vse druge vzroke, ne zavedajo pa se, da so najšibkejši člen v relaciji "cesta - motocikel - voznik" prav oni, t.j. vozniki.

Osebno bi vsakega, ki povozi polno črto v famoznem "the ovinku" na ridah milo rečeno obravnaval po kazenskem zakoniku, pri čemer bi se skliceval na člene povezane s povzročitvijo splošne nevarnosti, če pa bi se bog ne daj pripetila nesreča, bi takega voznika obravnaval kot morilca, saj jih ne smatram za nič drugega, kot za patološke morilce. Ne vidim nobene razlike med divjanjem po ridah (ker pač lahko, saj imajo takšne motorje) in streljanjem na slepo v središču kakega mesteca (ker pač lahko, ker ima nekdo orožje).

Vsakdo, ki si kupi SS-a zato, ker rabi adrenalin in zato, da se izživlja po prometnicah si po mojem skromnem mnenju zasluži posebno obravnavo pri psihiatru. Osebno bi se raje odločil za "milostni strel v glavo", saj se mi zdi škoda davkoplačevalskega denarja za "idiote pri polni zavesti", a vseeno se po načelu vzajemnosti in človečnosti odločim za prvo možnost, saj menim, da se nekaterim celo da pomagati.

Seveda priznavam tudi drugo kategorijo voznikov (predvsem SS) motociklov, ki dirkajo na zato prirejenih prostorih, na cesti pa se obnašajo zgledno. Žal pa so takšni redki. Vsepreveč je na SS-ih maminih sinčkov, ki si z motociklom navidezno pridobijo status, ki jim v realnem življenju ne pritiče, saj nimajo ne dovolj jajc, ne dovolj možgano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če govorim v svojem imenu, je poanta vsega tega pričkanja okoli SS-ov z mojega gledišča v tem, da je večina voznikov SS-ov po mojem mnenju zrelih za psihiatrično obravnavo. Le redki med njimi se namreč zares zavedaj, kaj imajo v rokah. In to se (tudi na ridah) lepo vidi na cesti.

Način vožnje večine jasno nakazuje patolške značilnosti. V primeru poškodb, ki so izključno posledica objestnosti (da mi ne bi kdo poskušal razlagat kaj o nesrečah, saj gre izključno za malomarnost pri polni zavesti), pa imajo vsi polna usta zanikanja krivde in prelaganja odgovornosti na vse druge vzroke, ne zavedajo pa se, da so najšibkejši člen v relaciji "cesta - motocikel - voznik" prav oni, t.j. vozniki.

Osebno bi vsakega, ki povozi polno črto v famoznem "the ovinku" na ridah milo rečeno obravnaval po kazenskem zakoniku, pri čemer bi se skliceval na člene povezane s povzročitvijo splošne nevarnosti, če pa bi se bog ne daj pripetila nesreča, bi takega voznika obravnaval kot morilca, saj jih ne smatram za nič drugega, kot za patološke morilce. Ne vidim nobene razlike med divjanjem po ridah (ker pač lahko, saj imajo takšne motorje) in streljanjem na slepo v središču kakega mesteca (ker pač lahko, ker ima nekdo orožje).

Vsakdo, ki si kupi SS-a zato, ker rabi adrenalin in zato, da se izživlja po prometnicah si po mojem skromnem mnenju zasluži posebno obravnavo pri psihiatru. Osebno bi se raje odločil za "milostni strel v glavo", saj se mi zdi škoda davkoplačevalskega denarja za "idiote pri polni zavesti", a vseeno se po načelu vzajemnosti in človečnosti odločim za prvo možnost, saj menim, da se nekaterim celo da pomagati.

Seveda priznavam tudi drugo kategorijo voznikov (predvsem SS) motociklov, ki dirkajo na zato prirejenih prostorih, na cesti pa se obnašajo zgledno. Žal pa so takšni redki. Vsepreveč je na SS-ih maminih sinčkov, ki si z motociklom navidezno pridobijo status, ki jim v realnem življenju ne pritiče, saj nimajo ne dovolj jajc, ne dovolj možgano.

Se dobro da vozim nakeda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Well? :yawn:

Ne bom dirkal s tabo, hvala.

Kdaj drugič.

pa srečno

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!