Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Kva se kje najdu kdo gor na kaki fotki?

mejte se lahko noč vsem

Ja na ene parih smo se :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vrjamem da je počepnu..pa zajeban mora bit k sediš še mal na zadnjem zicu..ni to motorček zate brumči..priznej si..

:lol1: :lol1: legenda :worship: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še "zvozt" bi mogu, pa bi blo

Torej not you ?

Pridita se pozanimat na primerno lokacijo ... Predlagam Grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vrjamem da je počepnu..pa zajeban mora bit k sediš še mal na zadnjem zicu..ni to motorček zate brumči..priznej si..

ja pismo, ti pa tut use veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridita se pozanimat na primerno lokacijo ... Predlagam Grobnik.

grobnik 13.9. da se narišeš tam in nam vsem pokažeš kako ta pravi motoristi vozjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridita se pozanimat na primerno lokacijo ... Predlagam Grobnik.

Zraven na poligonu varne vožnje te najdem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si biu skos neki tiho dns, kaj bi pa lahko povedu :whistle:

a je tanjuško zalubleno opazoval? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven na poligonu varne vožnje te najdem?

Ne, pri šotoru TC Motoshop kupujem bele škornje in peroksid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj je pa pozer???

Ker vozi nekaj, česar si večina ne more z lahkoto privoščiti. :)

A za antihopping sklopko je dal zraven, al je serijska makina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pri šotoru TC Motoshop kupujem bele škornje in peroksid...

Me veseli.

Končno mal stila.

Lepo da daš še kaj nase, ne sam vase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav dans sm prav tko imel v rokah prav tazga ducatija

in prav tko čukast gledu

ni glih za na cesto

:)

pa ni glih za vsakega voznika....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli.

Končno mal stila.

Lepo da daš še kaj nase, ne sam vase.

pomoje da bi tut peroksid požru..pa škatlo pa vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli.

Končno mal stila.

Lepo da daš še kaj nase, ne sam vase.

Ma ja, čefuraj je IN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tanjuško zalubleno opazoval? ;)

Da, a te kej mot?Sej se mi naslednič lahk prdružš...aja ne kurc, na ride nemorš pridt, ker bi se že v Planini zataknu med oba pasova pa še Ohlins ni naredu primernga blažnilnika zate,dirkača.Pa tud na d ovinku se nimaš kam usedt, bi policaji misll, da je podmornca zgrešila ocean :closedeyes: zajeban je to

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, čefuraj je IN.

Prisegaš bolj na skvoterje ane.

Nice.

Sicer pa lej bunkey, nimava se kej več ment.

K boš spet skamikazeru, potem boš spet kredibilen

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, a te kej mot?Sej se mi naslednič lahk prdružš...aja ne kurc, na ride nemorš pridt, ker bi se že v Planini zataknu med oba pasova pa še Ohlins ni naredu primernga blažnilnika zate,dirkača.Pa tud na d ovinku se nimaš kam usedt, bi policaji misll, da je podmornca zgrešila ocena :closedeyes: zajeban je to

dons smo vidl "podmornco" ^^ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vozi nekaj, česar si večina ne more z lahkoto privoščiti. :)

A za antihopping sklopko je dal zraven, al je serijska makina?

sklopko je kupil dodatno, pa jutr dobi nove izpuhe.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če govorim v svojem imenu, je poanta vsega tega pričkanja okoli SS-ov z mojega gledišča v tem, da je večina voznikov SS-ov po mojem mnenju zrelih za psihiatrično obravnavo...

:worship: Da ne bo pomote, tudi jaz vozim SS motocikel, vendar opažam, da odkar so motorji pač "in" je procentualno gledano prav na SS motociklih največ imbecilov, ki mislijo, da jim ni treba pazit na druge udeležence, da lahko vozijo kjerkoli, kakorkoli in pa seveda ne premorejo tudi toliko možganskih celic, da bi navsezadnje pomislili, kaj vse se njim samim pri padcu, debilnih prehitevanjih lahko pripeti. Po pravici povedano se mi jebe za take debile, če se vsi takoj zakajlajo pod ograjo ali pod prvi nasproti vozeči šlepar. Ceste do Portoroža se večinoma izogibam ravno zaradi prej omenjenih omejenih osebkov.

Pa da ne bom čisto :topic: . Včerajšnji doživljaj pri vožnji iz Portoroža domov (po dolgem času). Vožnja je potekala brez večjih problemov, le na ridah so mi sprva dvignili pritisk pravi "rossiji", korenjak na zeleni ninji starejše izdelave in pa zaobljeni fantič v bundi na srebrnem FZS 1000. Dvig pritiska se je iz prvih dveh ovinkov spremenil v krohot do solz v vožnji čez ride za njimi...(kolikor se je pač dalo brez prehitevanja avtomobilov v ovinkih). Pacienta sta se pri vsakem prehitevanju zaklala, ali pa sta pač popolnoma nevešča vožnje mopeda (trzanje levo-desno, bremzanje). Bilo je malo neuspelega posiljevanja vožnje na koleno (beri-verjetno ga je prijelo kakat in je hotel odložiti svoj izloček zraven motorja), ki jim žal tudi enkrat ni uspelo, oz. jima še nekaj časa ne bo (beri-vsaj 30cm), na zgornjem serpentinastem ovinku jima je uspelo pripeljati ven na levo bankino, in ne, tudi nasproti vožeči avtomobili se jima niso zdeli pomembni (v mišlenju - bo pač eden zapeljal levo, drugi malo desno pa bo :whistle: ), tudi v ovinku ne... :slap: Po eni strani se jima zahvaljujem za popestritev vožnje, po drugi strani pa dam vedet (če slučajno kateri od rossijev to bere in si dejansko prevede v sebi razumljivo kodo imbecila), da se naslednjič , ko bo koga prijela neznatna želja po prehitevanju v nemogoči situaciji, ne umikam več , pa se kresni pod ograjo... :winkiss:

Pa da se ne bo kdo obesil name kaj moraliziram, tudi jaz šmirglam po tleh v ovinku, tudi jaz kdaj stisnem vrtoglavo hitrost izven naselja, se včasih pregrešim z vožnjo po enem kolesu, ampak samo v situaciji kjer ogrožam samo in edino sebe. Umirite začetno zagnanost, kjer je potrebno prehitevanje za vsako ceno, kjer je potrebno doseganje top speeda, kjer je občutek, da se ti ne more nič zgodit (se mi je že prevečkrat, zato tudi pišem kar pišem). Tudi nimam nič proti hitri vožnji drugih motoristov (tudi včasih švignem za kom), dokler je vsaj malo kontrolirano, seveda izven naselja!

Da pa bo še malo odgovora citiranemu postu: Kot že rečeno vozim SS motocikel, oz. če ga primerjam z današnjimi radirkami ala 600RR lahko rečem, da je ST, pa mi ne pljuvat čez njih in ne posplošuj vseh voznikov le teh. So močnejši (tudi to te lahko večkrat reši iz zagate), ne drsajo po tleh v vsakem ovinku, ne plavajo po celi cesti zaradi qrčevega vzmetenja in imajo mnogo boljše zavore od ostalih motociklov. Tako, da če človek nima plana vozit po šodru, na veliko vozit sopotnika, nima problemov s hrbtenico in sklepi, sigurno je tak motor popolnoma superioren ostalim kategorijam. Kdo in kako ga vozi je pa druga stvar...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še kvaliteta iz ivančne gorice manjka pod zicom :whistle:

ja pa kej šeeee... obstaja še kej drugega..... ni vse akrapovič.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, a te kej mot?Sej se mi naslednič lahk prdružš...aja ne kurc, na ride nemorš pridt, ker bi se že v Planini zataknu med oba pasova pa še Ohlins ni naredu primernga blažnilnika zate,dirkača.Pa tud na d ovinku se nimaš kam usedt, bi policaji misll, da je podmornca zgrešila ocean :closedeyes: zajeban je to

:kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Podmladek, danes ga pa stresate nenormalno, skoz se režim za umrt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, a te kej mot?Sej se mi naslednič lahk prdružš...aja ne kurc, na ride nemorš pridt, ker bi se že v Planini zataknu med oba pasova pa še Ohlins ni naredu primernga blažnilnika zate,dirkača.Pa tud na d ovinku se nimaš kam usedt, bi policaji misll, da je podmornca zgrešila ocena :closedeyes: zajeban je to

Nič me ne moti. Čestitam za odlično izbiro :)

Na Ride pa že še kej pridem, evo, lahk tut jutr, če nau dež. Bom z enim japonskim ceglom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!