Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Res, res wanna bet?

res je, "izkoristiti" nekateri pojmujejo kot tiščati po AC in jajcati v ovinku

celotna tema je povezana s cesto in večina tako ne "dirka" ("izkoristi motorja") drugje kot na cestah .).

Najbolj smešno je, ko se fantek s SS motorčkom in majhnim lulčkom na ravnini odpelje mimo, v naslednjem ovinku pa ga ujamem vsega začudenega .).

heeey, še zmer nis nič napisu v temo o cbr 600, kaj je leteči sporoču?

In pa verjemi da se tebi z (bolj ali manj) turing gumo zdi da zalagaš do ušes, za tabo bi se model na cestaku peljal pa ... na izi.

Če ti paše enduro, go ahead, ni pa treba v drek tlačit plastičarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr..pa tisto vrečo čipsa pred sabo..da ujameš mejno težo čimprej..

Ej, tele so pa že brezvezne rahlo... ko boš kej bolj duhovitga pogruntal, dobiš pa rade volje spet žogico. Mam dva psa ob kavču pa jima žogice mečem ... pol pa tu in tam še kako tebi vržem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, tele so pa že brezvezne rahlo... ko boš kej bolj duhovitga pogruntal, dobiš pa rade volje spet žogico. Mam dva psa ob kavču pa jima žogice mečem ... pol pa tu in tam še kako tebi vržem :)

v primerjavi s tvojimi "pogrebnimi" a ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no.. pa se je ustavl mal.. :D

ura je pol enih ... moralizatorji ne morjo več srat tukaj ker se morajo naspat. Jutri jih čaka intelektualno naporen šiht in ni da bi katera od sivih celic zaspala zjutraj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je nov dan. :xx:

Zabavno branje kako trzajo na provokacije brumčija, kot shirane ribe. :grim

mene sam zanima zmer njegov "comeback" :D haha

dons mu ni šlo glih najbolš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam zanima zmer njegov "comeback" :D haha

dons mu ni šlo glih najbolš..

se je preveč zmatral ko je kolenčkal na poti do hladilnika :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še par mojih...

Firbca, mal je mankal pa bi not zlezla he he he :headbang:

In strip se nadaljuje....

sj bi šu notr...pa je mogu it glih tankat...tok dnara pa nimam da pi še njega pelu na "pijačo".... :OK:

Sanje vsakega moškega :rolleyes:

:worship: :worship: :worship:

A lahko neki praša??

Zakaj morate tok težit za eno in isto stvar na vsakih 10 strani???

Tut če spravte koga k "pameti" ...se bojo našli drugi...ki spet ne bojo pri "pameti"....

Djte vozit,delat tist kar vam paše in pustite drugim da delajo isto...po svoje na svoj način, po svojih željah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste se mel danes spet fajn....v nedeljo pridemo spet mal pogledat tak da pripravte še zame mal energijskega napitka oz. kakšen sladoled :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam at s poršam dons je šu kr fajn :D pa baba je tut dobr vozila :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je preveč zmatral ko je kolenčkal na poti do hladilnika :krneki:

haha, je meu "testno vožno" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to je bil namen - da vas mal podražim :)

nič kaj okusno ni tole tvoje draženje,in mislim da greš orng čez mejo

Sanje vsakega moškega :rolleyes:

a sam moškega :whistle:

pa ne preveč nabijat,morem šibat še 6min do šihta jaoooooooooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim. Pravzaprav vem, da ne...

a ti si kao moški??? bo treba prej greenpeace poklicat, da te odvalajo nazaj u morje, ne vem kako je lohk kit smle gor zašu, narava res zna presenečat

a je tanjuško zalubleno opazoval? ;)

hvala bogu, a mislš da bo tebe gledau kako se kotališ po ridah???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene 20 strani je napisanih kako mamo vozniki SS motorjev mejhne kurce pa za en drek življenje..da ne govorim o "odstrelih" in psihiatrih..

mate kr vi ki to pišete mejhne kurce..pa marsikdo bi bil res zrel za psihiatra..

mimgrede..

danes je vsaj 20 avtomobilistov prevozilo polno črto..dejmo jim pištole da se ustrelijo..

piki..mimgrede si lepo čez polno zapeljal..

Konkretno o tebi imam sicer osebno dobro mnenje. Prvi vtis, ki si ga ustvaril je bil izredno pozitiven. Glede mojega pisanja pa tako. Predstavil sem zadevo večplastno, saj se zavedam, da ima vsaka medalja dve plati. Na kateri strani se bo kdo prepoznal, je stvar posameznika. Vsekakor je za tistega, ki se prepozna na manj všečni (lahko) to tudi dobro... Z resnico je vedno tako, kakor z mrzlim tušem. Od začetka je sila neprijeten, sčasoma pa se človek navadi in ga sprejme kot očiščujočega.

Morda še glede kritike name. Zase lahko v vsakem trenutku trdim, da sem storil vse, da bi preprečil kak neljub dogodek na cesti. Tudi sam prekršim kako prometno pravilo, kot si sam opazil. Za razliko od mnogih pa premorem vrlino, ki se ji reče odgovornost.

A lahko neki praša??

Zakaj morate tok težit za eno in isto stvar na vsakih 10 strani??? Tut če spravte koga k "pameti" ...se bojo našli drugi...ki spet ne bojo pri "pameti"....

Djte vozit,delat tist kar vam paše in pustite drugim da delajo isto...po svoje na svoj način, po svojih željah....

Odgovor je preprost. Lahko priznavamo legitimnost nekega nelegalnega početja dokler je to zares legitimno... Torej ne ogroža drugih neposredno. Od tu naprej pa se zgodba (na cesti) konča. In nikakor se ne morem strinjati s takim načinom razmišljanja... Vsako življenje in vsaka kost šteje. Če mi uspe z mojim pisanjem obvarovati enega otroka, da ne ostane brez očeta, ki se nič hudega sluteč čez ride vrača iz službe... sem zmagal.

Če povem še drugače... Ko se boš ti in vsi ostali strinjal(-i) s tem, da lahko pridem na ride z Beretto in streljam vsepovprek in boste to zagovarjali kot legitimno in "razumeli" da je lahko pri tem kdo poškodovan... ne, niti takrat se ne bi mogel strinjati z divjanjem po cesti. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam prekršim kako prometno pravilo, kot si sam opazil. Za razliko od mnogih pa premorem vrlino, ki se ji reče odgovornost.

In razlika med prekršenjem pravila brez odgovornosti in z odgovornostjo je?

Razlika med odgovorno peljati čez polno črto in neodgovorno peljati čez polno črto je? V prvem primeru 2 cm na nasprotni strani, v drugem pa 5?

Kako že? :winkiss:

post-4528-1188282221.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretno o tebi imam sicer osebno dobro mnenje. Prvi vtis, ki si ga ustvaril je bil izredno pozitiven. Glede mojega pisanja pa tako. Predstavil sem zadevo večplastno, saj se zavedam, da ima vsaka medalja dve plati. Na kateri strani se bo kdo prepoznal, je stvar posameznika. Vsekakor je za tistega, ki se prepozna na manj všečni (lahko) to tudi dobro... Z resnico je vedno tako, kakor z mrzlim tušem. Od začetka je sila neprijeten, sčasoma pa se človek navadi in ga sprejme kot očiščujočega.

Morda še glede kritike name. Zase lahko v vsakem trenutku trdim, da sem storil vse, da bi preprečil kak neljub dogodek na cesti. Tudi sam prekršim kako prometno pravilo, kot si sam opazil. Za razliko od mnogih pa premorem vrlino, ki se ji reče odgovornost.

Odgovor je preprost. Lahko priznavamo legitimnost nekega nelegalnega početja dokler je to zares legitimno... Torej ne ogroža drugih neposredno. Od tu naprej pa se zgodba (na cesti) konča. In nikakor se ne morem strinjati s takim načinom razmišljanja... Vsako življenje in vsaka kost šteje. Če mi uspe z mojim pisanjem obvarovati enega otroka, da ne ostane brez očeta, ki se nič hudega sluteč čez ride vrača iz službe... sem zmagal.

Če povem še drugače... Ko se boš ti in vsi ostali strinjal(-i) s tem, da lahko pridem na ride z Beretto in streljam vsepovprek in boste to zagovarjali kot legitimno in "razumeli" da je lahko pri tem kdo poškodovan... ne, niti takrat se ne bi mogel strinjati z divjanjem po cesti. Žal.

Piki pa sj motoristi ne divjajo/mo (kokrkol že) po cesti zato, da bomo enga ubil. ne morš ti primerjat bareto pa divjanje. ti če prideš z bareto prideš z namenom, da boš enga ali več ljudi ubiu, če pa divjaš z mopijam, se pač zavedaš, da lahko nekoga ubiješ ali pa nekdo drug tebe, ampak nimaš pa tazga namena - to je pa razlika!!! no saj men se tko zdi. je pa veliko večja verjetnost, da se nesreča zgodi, če divjaš, sam motorist lahko divja tud z čoperjem (recimo), virago ne vem kok kubičn gre gladko čez 200km/h, težji je, težje se ustavi, mislm, še bi lohk naštevala in je lih tko verjetnost, da nekoga ubiješ ali nekdo drug tebe. poznam pa veliko ljudi, ki so se pri majhni hitrosti fejst fejst stresl in nekateri celo ubil, pa hitrost ni bla večja od 50km/h. pa ne boš verjeu, z potovalno enduro :unsure: čist tko je, motoristi smo bolj izpostavljeni nesrečam pa naj bo endura, SS, al pa železnina - pa še tko je, če ti je namenjeno, da se ubiješ se pač ubiješ, na motorju ali pa drugje - tak je življenje je*i ga

zj je pa dost, k je to že čist :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretno o tebi imam sicer osebno dobro mnenje. Prvi vtis, ki si ga ustvaril je bil izredno pozitiven. Glede mojega pisanja pa tako. Predstavil sem zadevo večplastno, saj se zavedam, da ima vsaka medalja dve plati. Na kateri strani se bo kdo prepoznal, je stvar posameznika. Vsekakor je za tistega, ki se prepozna na manj všečni (lahko) to tudi dobro... Z resnico je vedno tako, kakor z mrzlim tušem. Od začetka je sila neprijeten, sčasoma pa se človek navadi in ga sprejme kot očiščujočega.

Morda še glede kritike name. Zase lahko v vsakem trenutku trdim, da sem storil vse, da bi preprečil kak neljub dogodek na cesti. Tudi sam prekršim kako prometno pravilo, kot si sam opazil. Za razliko od mnogih pa premorem vrlino, ki se ji reče odgovornost.

Odgovor je preprost. Lahko priznavamo legitimnost nekega nelegalnega početja dokler je to zares legitimno... Torej ne ogroža drugih neposredno. Od tu naprej pa se zgodba (na cesti) konča. In nikakor se ne morem strinjati s takim načinom razmišljanja... Vsako življenje in vsaka kost šteje. Če mi uspe z mojim pisanjem obvarovati enega otroka, da ne ostane brez očeta, ki se nič hudega sluteč čez ride vrača iz službe... sem zmagal.

Če povem še drugače... Ko se boš ti in vsi ostali strinjal(-i) s tem, da lahko pridem na ride z Beretto in streljam vsepovprek in boste to zagovarjali kot legitimno in "razumeli" da je lahko pri tem kdo poškodovan... ne, niti takrat se ne bi mogel strinjati z divjanjem po cesti. Žal.

Poglej, vem kaj hoces povedat, deloma te tudi razumem, ker na cestah clovek vcasih vidi res nenormalne stvari in nekateri osebki bi resnicno bili bolj primerni za kam drugam kakor za na cesto..

Ampak pisanje in posplosevanje v stilu vsi ki furajo SS imajo majhne lulcke, nizziveto spolno zivljenje, so zreli za prsihiatra, ker vozijo tak segment motociklov po cestah ipd, je pa kratkomalo "primitivno" in zelo zaljivo do velike populacije motoristoc, katerim pac tak segment motorev ustreza.

In nenazadnje velikost spolnega organa in podobne zadeve, ter ponavljanje enih in istih stvari ne spada v to temo.. Predlagam odpretje nove teme, kako majni so lulcki voznikov SS motorjev, zakas SSovci ne sexajo, ali kaj podobnega, pa tam razlagaj te stvari.. Pa se vedno bi bilo vse skupaj blesavo in zaljivo do velike populacije motoristov.. Norci se najdejo vsepovsod, na ridah se je streslo ze en kup folka z nakedi, supermotorradi, sportnimi potovalniki in so enako ogrozali folk kot tisti, ki so padli s cestaki.. Nekdo, ki se s cestarjem pelje malce hitreje se ne pomeni, da je bolj nevaren od kogarkoli drugega, ker konstrukcija teh motorjev tudi dopusca hitrejso voznjo in je motor pri le tej veliko bolj obvladljiv kot kakasen drug, oziroma enako kot drug pri manjsi hitrosti..

Pa ne zdaj mislit, da zagovarjam brezglava divjanja, katera je moc opaziti na slo cestah, na zalost velikokrat res s strani voznikov cestakov, ampak zdalec pa ni vse tako crno belo kot prikazujes ti in dalec od primernega je neko posplosevanje in zaljenje ljudi, ki imajo pac neko veselje in jim SS motor enostavno ustreza, tako kot tebi kle.

Dovolj :topic: :topic: Vsaka nadalnja polemiziranja o teh vprasanjih naj se prestavijo v druge bolj primerne teme..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex točno tako sem hotel napisat..

piki jest mam tut dobro mnenje o tebi..

sam vseen pa včasih take stresaš da noben ne more bit tih..

pa uni k bi se jih dal poslat "tja" tegale ne berejo se mi zdi..

dons me nau..treba it mal šefico pogledat zvečer..

pa miha nč noče povedat kako v enem dnevu do nove gume..

snoopy je tut skrivnosten glede tega :krneki:

tko da če ma kdo zadnjo gumo 180/55 za prodat pod ugodno PM :whistle:

aja lahko tut rabljena..sam da je še ok..pr moji začel nekej odpadat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!