Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

DA!

Se pravi da lahko mirno po cesti polivaš olje, žajfnco, in vse kar(po mojem mnenju) ni za na cestišče??

Mar ni nekje v zakonu napisano da se po cesti ne sme "smetit"(če se lahko tako izrazim???)?? in da se za to dobi celo kazen???

Ne razumem vas(nekaterih)...si pljuvate v lastno(motoristično)skledo...ko pa verjetno veste da tako hitro priletiš na madež ali pesek sredi nepreglednega ovinka...in verjetno tudi veste da ni fajn poplesavat po cestišču...

Ah bo že...

če ne prej k pridem k pamet...očitno še nism... mam le prešvoh emšo za nekatere in premalo kilometrine...lastna opažanja pa itak ne štejejo...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se bodo na to objavo, kot vedno do sedaj, takoj zalepili tvoji prijatelji. To je tudi namen, kajneda?

:grim :grim

In to zgolj zato, ker bi se vsi z veseljem naucili se kaj novega. Ride ti ravno ne dajo vsega znanja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da lahko mirno po cesti polivaš olje, žajfnco, in vse kar(po mojem mnenju) ni za na cestišče??

Mar ni nekje v zakonu napisano da se po cesti ne sme "smetit"(če se lahko tako izrazim???)?? in da se za to dobi celo kazen???

Sej se tudi brez veze ne žlajfa po cesti, ampak vseeno bo tudi moja krivda, če se bom kakemu takemu zaletel v rit. Kajneda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je pisan tudi zakon .)

Hitrost vožnje

30. člen

(1) Voznik sme voziti s takšno hitrostjo, da vozilo ves čas obvladuje in da ga lahko ustavi pred oviro, ki jo glede na okoliščine lahko pričakuje.

(2) Hitrost in način vožnje mora prilagoditi svojim sposobnostim, lastnostim in stanju ceste ter preglednosti na njej, gostoti in drugim značilnostim prometa, vremenskim razmeram ter značilnostim vozila in tovora v njem ali na njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da lahko mirno po cesti polivaš olje, žajfnco, in vse kar(po mojem mnenju) ni za na cestišče??

Mar ni nekje v zakonu napisano da se po cesti ne sme "smetit"(če se lahko tako izrazim???)?? in da se za to dobi celo kazen???

Ne razumem vas(nekaterih)...si pljuvate v lastno(motoristično)skledo...ko pa verjetno veste da tako hitro priletiš na madež ali pesek sredi nepreglednega ovinka...in verjetno tudi veste da ni fajn poplesavat po cestišču...

Ah bo že...

če ne prej k pridem k pamet...očitno še nism... mam le prešvoh emšo za nekatere in premalo kilometrine...lastna opažanja pa itak ne štejejo...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

pa pozabu si napisat, da si si tud sam kriv, če te kakšen z avtom izsili, če že tak gledamo na to.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim

In to zgolj zato, ker bi se vsi z veseljem naucili se kaj novega. Ride ti ravno ne dajo vsega znanja ;)

Nasprotno, se nas enih petnajst dogovarja, da bi se prišli učit od tvoje skupine v to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je pisan tudi zakon .)

Hitrost vožnje

30. člen

(1) Voznik sme voziti s takšno hitrostjo, da vozilo ves čas obvladuje in da ga lahko ustavi pred oviro, ki jo glede na okoliščine lahko pričakuje.

(2) Hitrost in način vožnje mora prilagoditi svojim sposobnostim, lastnostim in stanju ceste ter preglednosti na njej, gostoti in drugim značilnostim prometa, vremenskim razmeram ter značilnostim vozila in tovora v njem ali na njem.

vse lepo in prav..sam olja na cesti naj ne bi bilo..

sicer pa pol lahko vedno samo pričakuješ in pričakuješ..

včasih je celo bolje bit kr dost prehitr kot pa nekej mečkat..po mojih izkušnjah ki so take ali drugačne in jih je toliko kot jih je..

sicer pa eni so nevarni sami sebi in drugim..tako motoristi kot vsi ostali..

btw..prejšnjič sem videl enga policaja na motorju..mislim da bi marsikdo rekel pa kaj ta sploh počne na motorju..

sicer pa k smo glih v temi kačje ride..tisti k se dokaj redno gor dobivamo..lahk kr za vse rečem da skrbijo tako za svoje kot za dobro drugih..

zase vem pa sam kaj mi je pomembno..

drgač pa kup enga brezveznga nakladanja in moraliziranja spet..

še 5 let nazaj k net ni bil tko zlo popularen smo se motoristi drgač pogovarjal..povedal si svoje mnenje in če si mel si kaj svetoval..

se spomnim zrx1200s, pa gizmota pa še kerga..dejansko sm kej potegnu od njega..

še največ pa od kolega z jesenic k me je tut "okužu" s tem fajnim športom

ne nazadnje in lahko rečem daleč največ pa od "ata" katerega ime ne bom napisal ker ga tale motosekret ni vreden..

uživajte vsi..pa se vidmo kej tut na ridah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

sicer pa k smo glih v temi kačje ride..tisti k se dokaj redno gor dobivamo..lahk kr za vse rečem da skrbijo tako za svoje kot za dobro drugih...

Večinoma res. Žal pa sva oba na istih ridah. In jaz vidim tudi tisto, česar nekateri nočej... in to je objestnost in postavljaštvo. In tega ni tako malo, da bi bilo zanemarljivo. V končni fazi, če je eden, je preveč.

drgač pa kup enga brezveznga nakladanja in moraliziranja spet..

Moraliziranje gor, moraliziranje dol... Brezvezno je tudi nastopaštvo in (samo)morilsko obnašanje na cesti. Še bolj brezvezno, kot debate tukaj. Ampak je nekaterim očitno bolj sprejemljivo, kakor argumentirana debata. Žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič kaj okusno ni tole tvoje draženje,in mislim da greš orng čez mejo

ma, kje pa je meja? A tam, k guma zdrsne? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si kao moški??? bo treba prej greenpeace poklicat, da te odvalajo nazaj u morje, ne vem kako je lohk kit smle gor zašu, narava res zna presenečat

hvala bogu, a mislš da bo tebe gledau kako se kotališ po ridah???

Ne, ti si taprav moški :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah nč jz bom prodala motor pa drogirat se bom začela, je bol varno

raj začni redno seksat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da če v ovinku zdrsneš zaradi olja/peska/šekakosranjenacesti si kriv sam ker si divjal?? Ja ja...vem predvidevanje...samo če bi na vsakem metru ceste predvideval najhuje...potem se raje peš odpravim na morje...bom prej.

Nisi divjal, objektivno je kriv tisti, ki ceste ni očistil oz. jo je nasvinjal, subjektivno si pa kriv sam, kaj se pa tam voziš (na kakršenkoli način že).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večinoma res. Žal pa sva oba na istih ridah. In jaz vidim tudi tisto, česar nekateri nočej... in to je objestnost in postavljaštvo. In tega ni tako malo, da bi bilo zanemarljivo. V končni fazi, če je eden, je preveč.

Moraliziranje gor, moraliziranje dol... Brezvezno je tudi nastopaštvo in (samo)morilsko obnašanje na cesti. Še bolj brezvezno, kot debate tukaj. Ampak je nekaterim očitno bolj sprejemljivo, kakor argumentirana debata. Žalostno.

Povzročanje razpok v željenem in umetelno ustvarjenem niso zaželjeni s strani kreatorjev; ne glede na splošno sprejetost načel.

Če motečega ne uspejo preglasiti, se bodo na njega, kot to dosedaj, spravili; predstavili ga bodo kot del problema in ne kot del rešitve slednjega.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da lahko mirno po cesti polivaš olje, žajfnco, in vse kar(po mojem mnenju) ni za na cestišče??

Mar ni nekje v zakonu napisano da se po cesti ne sme "smetit"(če se lahko tako izrazim???)?? in da se za to dobi celo kazen???

Ne razumem vas(nekaterih)...si pljuvate v lastno(motoristično)skledo...ko pa verjetno veste da tako hitro priletiš na madež ali pesek sredi nepreglednega ovinka...in verjetno tudi veste da ni fajn poplesavat po cestišču...

Ah bo že...

Mah, brezveze, da ti govorim. Pejt h Klajbi na obisk pa probaj med obiskom razmislit, kdo kam pljuva.

PS: olje seveda lahko polivaš po cesti, če si pripravljen nositi posledice (po možnosti koga ubiješ, sediš v kehi, plačaš odškodnine/kazni, grize te vest celo življenje...).

Še kako, morda težje vprašanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgrazajte se :evilgrin: Lani je slo pa isto, samo stil od metle stil! Kaj je bilo bolj nevarno?

Komentarjev da sem divjak sem letos prejel pa miljon, medtem ko lani nobenega.. Lepo prosim, kr neki.. :krneki:

eh, ne laskaj si, da se zgražamo... sem že preveč takih stvari videl in gre zgolj za premišljeno in hladnokrvno komentiranje. :)

Probaj se manj krčevito oklepat te svoje leteče rajngle :P Morda bo bolje, da greš na kakšno dirkališče. Novi Marof priporočam za take nakede srednjega zmogljivostnega razreda. Grobnik je preveč raztegnjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ne laskaj si, da se zgražamo... sem že preveč takih stvari videl in gre zgolj za premišljeno in hladnokrvno komentiranje. :)

Probaj se manj krčevito oklepat te svoje leteče rajngle :P Morda bo bolje, da greš na kakšno dirkališče. Novi Marof priporočam za take nakede srednjega zmogljivostnega razreda. Grobnik je preveč raztegnjen.

Eh, brum brum... Pannonia, Adria... ;)

ring_luft.jpg

adriafoto.jpg

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo prej; kura - ali jajce? :P

To pa res ni težko. Ob predpostavki točnosti Darwinove evolucijske teroije je seveda bilo prej jajce.

Pristaši kreacionistične teorije bodo seveda zagovarjali kuro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!