Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

To pa so MOTO GROZLJIVKE pressmotošpanskenadaljevanke! :kva2: :lol1:

Tisti z SS motorji so taki, nepotešeni in blabla bla,.... :kva2:

Uni so taki,...

:slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pozabila vprašati kateri od članov je to.

seveda da velja, ce se kdo spozna, ali pa ga kdo pozna, naj javi... :blush: seveda za kavo :)

Popravljeno . Popravil gorskaroza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj začni redno seksat :)

A ti sploh lahko?

eh, ne laskaj si, da se zgražamo... sem že preveč takih stvari videl in gre zgolj za premišljeno in hladnokrvno komentiranje. :)

Probaj se manj krčevito oklepat te svoje leteče rajngle :P Morda bo bolje, da greš na kakšno dirkališče. Novi Marof priporočam za take nakede srednjega zmogljivostnega razreda. Grobnik je preveč raztegnjen.

Dosti jih je imelo veliko za povedat..

Premisleno komentiranje a? Ce bi bilo kontra bi te se razumel, tako pa no comment. Sicer pa "krcevito oklepanje" gor al pa dol, gre vsaj po kolesih cez ovink.. :winkiss:

Bil na Mobiju, pa se bom sel, pa tudi na Marof in na Grobnik, sam da pride SS v grazo. Da podaljsam lulcka :krneki:

Mi je pa zal, da sem se splohs pustil na ta nivo, ker s tem podjebavanjem in zaljenjem sami sebe smesimo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pozabu si napisat, da si si tud sam kriv, če te kakšen z avtom izsili, če že tak gledamo na to.... :slap:

no, če pripelješ s smiselno nizko hitrostjo itd ... zagotovo nisi tlk kriv, kot če divjaš.

divjanje smo pa že lepo definirali (oz. ga je definiral profesor Japok)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povzročanje razpok v željenem in umetelno ustvarjenem niso zaželjeni s strani kreatorjev; ne glede na splošno sprejetost načel.

Če motečega ne uspejo preglasiti, se bodo na njega, kot to dosedaj, spravili; predstavili ga bodo kot del problema in ne kot del rešitve slednjega.

Antares

Da. Kreatorji tovrstne realnosti so univerzalno vsevedni in "nočejo nič hudega". Ko pa poči, jokajo.

Žal je v motoristični srenji problem, da so nezgode in poškodbe vzete kot del realnosti, ne pa kot nekaj nezaželenega in neprijetnega.

Motoristi kot sodobni cestni bojevniki - ni daleč stran od resnice.

Kaj je bilo prej; kura - ali jajce? :P

Jajce, že od 1945 revolucionarno, kura Slovenija pa šele nekaj desetletij pozneje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, če pripelješ s smiselno nizko hitrostjo itd ... zagotovo nisi tlk kriv, kot če divjaš.

divjanje smo pa že lepo definirali (oz. ga je definiral profesor Japok)

pa dj nehi ti že klatit klele gor, k se tud na ridah ne upaš ustavt, kle maš pa tok za povedat jao jao. pa kakšen profesor Japok, sam svoj menenje je povedau in zj je pa kr profesor. zalet se z glavo u beton, pa kr na peš ne z skuterjem, ker ga je škoda!!

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaa lej brum bruma kako se kotali po ridah - sam ena kugla ga je

sori, tvoja rit se kotali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dj nehi ti že klatit klele gor, k se tud na ridah ne upaš ustavt, kle maš pa tok za povedat jao jao. pa kakšen profesor Japok, sam svoj menenje je povedau in zj je pa kr profesor. zalet se z glavo u beton, pa kr na peš ne z skuterjem, ker ga je škoda!!

PA dj nehi ti že klatit kle gor. Na ridah sm se čist dovoljkrat ustavu, če pa vaše gnade ni blo tam, pa tut ni moja krivda. Si pač ostala brez :)

Profesor Japok pa - ti pa res nobenga štosa ne štekaš. Potegn si že glavo iz (kjerkol jo že imaš) :)

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Kreatorji tovrstne realnosti so univerzalno vsevedni in "nočejo nič hudega". Ko pa poči, jokajo.

Žal je v motoristični srenji problem, da so nezgode in poškodbe vzete kot del realnosti, ne pa kot nekaj nezaželenega in neprijetnega.

Motoristi kot sodobni cestni bojevniki - ni daleč stran od resnice.

Jajce, že od 1945 revolucionarno, kura Slovenija pa šele nekaj desetletij pozneje :)

Tudi takrat ko poči kje drugje, izven ceste.

Ta politološki vic z Jajcem in kuro izpred 15tih let je za patentirat; pazi, da ti ga ne ukrade kakšen prof z FDV-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes pridem na Ride. Pa ti, Hruška Tanjuška? :) ob 18h-18.30 bom tam.

Sym, pa da se ti da z eno tako ritjo ukvarjat :zzz:

samo na daljavo :)

Pa frajlauf mam med projekti danes ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res ni težko. Ob predpostavki točnosti Darwinove evolucijske teroije je seveda bilo prej jajce.

Pristaši kreacionistične teorije bodo seveda zagovarjali kuro.

Mehanika in genetika nista enaki; najprej je bila kura.

Zarodek se ni mogel preoblikovai v jajce, da bi lahko to bilo začetek. Ena kura ali skupina je zaradi spremembe dednega zapisa ustavarila serijo jajc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je tvoje družbeno življenje, po pričakovanjih, porazno.

si hotel rečt družabno?

Kaj pa vem, res sem bolj tihe in nedružabne sorte.

Sploh si ne upam pomislit, kaj bi blo, če bi imel v telefonu več ko 12 telefonskih številk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si hotel rečt družabno?

Kaj pa vem, res sem bolj tihe in nedružabne sorte.

Sploh si ne upam pomislit, kaj bi blo, če bi imel v telefonu več ko 12 telefonskih številk...

Saj to je vredu, samo s časoma, se zna zgoditi, da začneš težko prenašati samega sebe. Kje so potem še ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je vredu, samo s časoma, se zna zgoditi, da začneš težko prenašati samega sebe. Kje so potem še ostali.

Ja, to je res problem. Saj, zato sem pa na forumu, da sem vsaj malo povezan s svetom. Pa na vsakih 14 dni grem s kom na kavo, najraje s kom, ki je med tistimi 12 nesrečniki v mojem telefonu zapisan. Saj številke od vseh znam na pamet, da jih lahko pokličem tudi od kjerkoli, kjer se nahajam ...

PS: govoriš iz lastnih izkušenj? (klasična fora)

PS2: napiše se sčasoma, ne "s časoma".

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!