Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

a izljubil ga ne boš pa nič :winkiss:

u tanjuška je že pokonc-jutro bejba

sm že en cajt, pa me je koj zjutri en u slabo volo spravu :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furioso pa je res popestril to temo v zadnjih nekaj straneh :D same kul slikice :P sploh tiste 3 ninja-riderke v večernih oblekicah

ja, ninjariderke bi lohk kdaj na ridah mele show, a? :)

opa. a poj si biu tm? :D

Ne, enga kolega sem poslal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ninjariderke bi lohk kdaj na ridah mele show, a? :)

Ne, enga kolega sem poslal :)

Pri meni doma, brum, pri meni doma... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj? Kdo ma večjo rit, ti al taNjuška?

Da naum zdej kej zlobnga reku, bom raje "no comment". K lohk bi namigoval, kdo se drži k ena skisana rit :) in pol prdi hudobije v vse smeri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas morm en dan prit pogledat. Sicr z avtom, ker smo motorin prodali, pa vseeno. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je bil danes "Brumči" na ridah je samo dokaz, da je "človek s hrbtenico". :worship:

Sicer pa mislim, da je že čas, da se debate na osebnem nivoju iz te teme preselijo na "zasebno komuniciranje". Konfrontacije v tej temi pa naj temeljijo predvsem na vsebini "splošnega dobra". Obenem pa pozivam vse soudeležence v temi, naj se trudijo ohraniti nivo debate na kulturni ravni. (Predvsem osebne) Žaljivke res ne sodijo v kontekst te teme. :headbang:

To o hrbtenici ravno ne vem - po mojem bolj dokaz, da sm čist prtegnen.

Človk pride na ride, čeprav mu grozijo z nekimi gnilimi paradižniki in podobno, pol ga oblaja Tanjuška ene 7-krat z "No, kva s pa zdej tok tih?" - ja pizda, kaj naj pa začnem koj razkladat kako sem drvel 240 po avtocesti do tja al kaj? A naj vprašam, kako je vreme - če pa vidim, da sonce sije? :D pol Tanjuška še naprej spektakl zganja, kako da sm hudobn in idiot in podobno. Mislim, da je bilo ob tem vsem mal nerodno, meni pa še najbolj, ker sem iz čiste vljudnosti šparal jezik vulgarnih in kakih pretirano sočnih izrazov - tanjuške osebno itak ne poznam niti malo, samo prek foruma in iz govoric :) . Najbolj je žarela, ko je izjavila "Jaz sem vsaj povsod zaželjena, ti pa nikjer." :whistle:

Skratka - bejba je čist popizdila in spuščala paro iz vseh lukenj. Celo očitala mi je, kva se tok smejim - ja pizda, nimam razloga, da bi se držal k kisla limona...

No, pol mi je pa še fakiča pokazala, ko me je prehitela. To me je pa čist sesul. Se ne zgodi vsak dan. :closedeyes:

V 20 minutah ogleduštva na Ridah je mim prpelal nekaj motoristov, nekateri so šli gor-dol večkrat. Mal so zadki opletali na The Ovinku v smer navzdol, en v rdečih olstarkah ga je navzgor iz ovinka dvignil na zadnjo in ... Menim, da je to naredil za publiko (nas). Lahko pa se seveda tudi motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas morm en dan prit pogledat. Sicr z avtom, ker smo motorin prodali, pa vseeno. :yea1:

ja bi bil že čas, da prideš en dan.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o hrbtenici ravno ne vem - po mojem bolj dokaz, da sm čist prtegnen.

Človk pride na ride, čeprav mu grozijo z nekimi gnilimi paradižniki in podobno, pol ga oblaja Tanjuška ene 7-krat z "No, kva s pa zdej tok tih?" - ja pizda, kaj naj pa začnem koj razkladat kako sem drvel 240 po avtocesti do tja al kaj? A naj vprašam, kako je vreme - če pa vidim, da sonce sije? :D pol Tanjuška še naprej spektakl zganja, kako da sm hudobn in idiot in podobno. Mislim, da je bilo ob tem vsem mal nerodno, meni pa še najbolj, ker sem iz čiste vljudnosti šparal jezik vulgarnih in kakih pretirano sočnih izrazov - tanjuške osebno itak ne poznam niti malo, samo prek foruma in iz govoric :) . Najbolj je žarela, ko je izjavila "Jaz sem vsaj povsod zaželjena, ti pa nikjer." :whistle:

Skratka - bejba je čist popizdila in spuščala paro iz vseh lukenj. Celo očitala mi je, kva se tok smejim - ja pizda, nimam razloga, da bi se držal k kisla limona...

No, pol mi je pa še fakiča pokazala, ko me je prehitela. To me je pa čist sesul. Se ne zgodi vsak dan. :closedeyes:

V 20 minutah ogleduštva na Ridah je mim prpelal nekaj motoristov, nekateri so šli gor-dol večkrat. Mal so zadki opletali na The Ovinku v smer navzdol, en v rdečih olstarkah ga je navzgor iz ovinka dvignil na zadnjo in ... Menim, da je to naredil za publiko (nas). Lahko pa se seveda tudi motim...

O Tanjuški je okoli slišati govorice (citiram): " Sicer je čedna, ampak, če bi gofljo držala zaprto tam nekje do 80 leta, bi bla pa idealna." (konec citata)

Je pa res, da je ne poznam v živo, svojega mnenja glede na prebrano bom pa raje zase obdržala.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o hrbtenici ravno ne vem - po mojem bolj dokaz, da sm čist prtegnen.

A zdej si pa ridaš ratu :krneki: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o hrbtenici ravno ne vem - po mojem bolj dokaz, da sm čist prtegnen.

Človk pride na ride, čeprav mu grozijo z nekimi gnilimi paradižniki in podobno, pol ga oblaja Tanjuška ene 7-krat z "No, kva s pa zdej tok tih?" - ja pizda, kaj naj pa začnem koj razkladat kako sem drvel 240 po avtocesti do tja al kaj? A naj vprašam, kako je vreme - če pa vidim, da sonce sije? :D pol Tanjuška še naprej spektakl zganja, kako da sm hudobn in idiot in podobno. Mislim, da je bilo ob tem vsem mal nerodno, meni pa še najbolj, ker sem iz čiste vljudnosti šparal jezik vulgarnih in kakih pretirano sočnih izrazov - tanjuške osebno itak ne poznam niti malo, samo prek foruma in iz govoric :) . Najbolj je žarela, ko je izjavila "Jaz sem vsaj povsod zaželjena, ti pa nikjer." :whistle:

Skratka - bejba je čist popizdila in spuščala paro iz vseh lukenj. Celo očitala mi je, kva se tok smejim - ja pizda, nimam razloga, da bi se držal k kisla limona...

No, pol mi je pa še fakiča pokazala, ko me je prehitela. To me je pa čist sesul. Se ne zgodi vsak dan. :closedeyes:

V 20 minutah ogleduštva na Ridah je mim prpelal nekaj motoristov, nekateri so šli gor-dol večkrat. Mal so zadki opletali na The Ovinku v smer navzdol, en v rdečih olstarkah ga je navzgor iz ovinka dvignil na zadnjo in ... Menim, da je to naredil za publiko (nas). Lahko pa se seveda tudi motim...

O Tanjuški je okoli slišati govorice (citiram): " Sicer je čedna, ampak, če bi gofljo držala zaprto tam nekje do 80 leta, bi bla pa idealna." (konec citata)

Je pa res, da je ne poznam v živo, svojega mnenja glede na prebrano bom pa raje zase obdržala.... :rolleyes:

no comment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je čistoča na vrhuncu

tko da ni nobene želje po kakšni čistilni akciji

glede fotke pa najbrž ne rabiš dat komentarja hehe

mormo pa še speljat koruza,kozliček in piknik party kasneje pa še kostanjado gor to so nekak še

nedoseženi plani tega leta

No, k boste kozlička rabl, se lahko name obrnete. Jih mam kar nekaj na razpolago. Domačih, notranjskih:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No; tisti, ki ne morejo komolčkat, lahko "rokajo"... :D

al pa čeladajo (s čelado ob ograjo na notranji strani "the ovinka")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!