Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

No; tisti, ki ne morejo komolčkat, lahko "rokajo"... :D

Jep, bo treba nekaj za vršičke prstov nabavit....... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sva se s kolegom okrog sestih z morja tam mimo peljala - matr, vas je pa res cel kup; ce bi bil kdo pameten, bi lahko kak kaficek tam postavil, al pa vsaj stojnico :D

Pa tista z novim pisanim kombinezonom je kr fajn "odprdela" (dober glas) mimo naju po Logaskem drevoredu, da o frajerju na Ducetu na Vrhniskem klancu sploh ne govorim :naughty: ...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj nas pa res ni bilo ravno veliko, pride vec folka tudi med tednom :)

Zakaj se pa nista nic ustavila, bi kaksno rekli. Bil skor samo Motosvet gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sva se s kolegom okrog sestih z morja tam mimo peljala - matr, vas je pa res cel kup; ce bi bil kdo pameten, bi lahko kak kaficek tam postavil, al pa vsaj stojnico :D

Pa tista z novim pisanim kombinezonom je kr fajn "odprdela" (dober glas) mimo naju po Logaskem drevoredu, da o frajerju na Ducetu na Vrhniskem klancu sploh ne govorim :naughty: ...

Lp!

Flight

:whistle:

akrapo dela svoje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj je res treba it tko blizu ograje?? me je kr strah gledat...

ni mu ratal ta prave linije ujet..gas se pa ne sme zapirat..se zgodi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons se boste tut zbral, k bo bl slab vreme. Upam da bo scal. Baje tanjuška, zdej k ma drsnike, kolenčka tut v mokrem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons se boste tut zbral, k bo bl slab vreme. Upam da bo scal. Baje tanjuška, zdej k ma drsnike, kolenčka tut v mokrem :worship:

pazi, pr tanjuški si hitr na spolzkem terenu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mu ratal ta prave linije ujet..gas se pa ne sme zapirat..se zgodi :whistle:

jah upam da se ne bo kdaj zgodilo da bo kolesar odpiral po notranji strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah upam da se ne bo kdaj zgodilo da bo kolesar odpiral po notranji strani...

se je že lansko leto..pa upam tut jest da se ne bo nikol več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol mi je pa še fakiča pokazala, ko me je prehitela. To me je pa čist sesul. Se ne zgodi vsak dan. :closedeyes:

ni fajn a ne..tut nam ni blo glih..mal se lahk zamisliš..najbrž ti ga ni pokazala zato k ona to dela ampak ti je sam "vrnila"..

res se tega ne dela..

si pa bil ti prvi "motorist" od katerega sem dobu fakiča..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni fajn a ne..tut nam ni blo glih..mal se lahk zamisliš..najbrž ti ga ni pokazala zato k ona to dela ampak ti je sam "vrnila"..

res se tega ne dela..

si pa bil ti prvi "motorist" od katerega sem dobu fakiča..

Ne gre za bit fajn al ne - gre za način komunikacije ki se je dogajal pred tem. Fakiči so pa čist zabavna stvar. Žalitve - niso zabavne in pokažejo nivo osebe. Sploh je pa bedno, če padeš na foro žalitev in s tem začneš poganjati kolesje, ki deluje po principu "kdo bo koga bolj užalil".

Še vedno mislim, da je treba prostor nad ovinkom ogradit in onemogočit zbiranje tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno mislim, da je treba prostor nad ovinkom ogradit in onemogočit zbiranje tam.

no no brumči..to pa ne :nono: :nono:

bolše tam kot pa da ga kje drugje pijejo....

tist prostor je čist the best :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no brumči..to pa ne :nono: :nono:

bolše tam kot pa da ga kje drugje pijejo....

tist prostor je čist the best :yea1: :OK:

d best pa žal ni tisto, kar se dogaja posledično na ovinku ... ko ljudje vidijo, da imajo publiko ... na "the Ridah" ... podobno, kot dirkači na motoGP, ko zmagajo ... mimo tribun ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še en moj piskrček... Pogosto se zdi, da samo pluvam čez ridaše. A dosti jih je, ki vedo, da temu ni čisto tako... Naj enkrat za spremembo povem, da se mi je ponavadi na ridah lepo ustavit, zato ker so tam fantje in dekleta, s katerimi lahko izmenjam kako prijetno besedo. Lahko se nasmejem kaki šali, ali pa zgolj in samo pokadim kako cigareto v prijetni družbi. Nekajkrat se je tudi že zgodilo, da smo kar iz rid odšli narest en "kratek krog".

Všeč mi je, ker smo se lahko zbrali in naredili piknik... Všeč mi je, ker je gor toliko zglednih ljudi, da lahko opravimo čistilno akcijo... Všeč mi je, ker so na ridah ljudje, ki so lahko pravi prijatelji. Všeč mi je, da so gor ljudje, ki so pripravljeni nesebično priskočiti na pomoč vsakomur, ki na ridah pade, pa naj bo to slučajno mimo vozeči Italijan, popoln začetnik, ki so ga pet minut natulili, kaj se gre in pred njim skrivali motorje ali pa "stalen ridaš". Všeč mi je, ker se lahko fantje in dekleta z različnih koncev gor zberejo, ali pa zmenijo za obisk prijatelja v bolnišnici.

Všeč mi je, ker na ridah živi skupnost, ki je drugim lahko kar iz nekaj gledišč za zgled. Nobenega formalizma. Zgolj in samo želja po druženju. In da... Tudi to je del rid, na katerega se prepogosto pozablja... Pa se mi zdi vredno omeniti tudi to vsebino.

Zato mislim, da si nihče ne zasluži in niti nihče nima pravice kazat "fakiča", pa na bo to Tanjuška ali Brum Brum... Ker ride temeljijo na "prijateljskih vezeh" in dolžnost vsakogar je, da to neguje kot vrednoto - pa naj bo ridaš ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za bit fajn al ne - gre za način komunikacije ki se je dogajal pred tem. Fakiči so pa čist zabavna stvar. Žalitve - niso zabavne in pokažejo nivo osebe. Sploh je pa bedno, če padeš na foro žalitev in s tem začneš poganjati kolesje, ki deluje po principu "kdo bo koga bolj užalil".

Še vedno mislim, da je treba prostor nad ovinkom ogradit in onemogočit zbiranje tam.

sej lahko tko misliš ampak vsi pač ne mislimo tako kot ti..men je tist prostor čist fajn..pa najbrž še komu..drgač pa ne ti ne mi ne odločamo a bo zagrajeno al ne..

metuljčica..nč ga ne pijemo tam..ne klobasej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še en moj piskrček... Pogosto se zdi, da samo pluvam čez ridaše. A dosti jih je, ki vedo, da temu ni čisto tako... Naj enkrat za spremembo povem, da se mi je ponavadi na ridah lepo ustavit, zato ker so tam fantje in dekleta, s katerimi lahko izmenjam kako prijetno besedo. Lahko se nasmejem kaki šali, ali pa zgolj in samo pokadim kako cigareto v prijetni družbi. Nekajkrat se je tudi že zgodilo, da smo kar iz rid odšli narest en "kratek krog".

Všeč mi je, ker smo se lahko zbrali in naredili piknik... Všeč mi je, ker je gor toliko zglednih ljudi, da lahko opravimo čistilno akcijo... Všeč mi je, ker so na ridah ljudje, ki so lahko pravi prijatelji. Všeč mi je, da so gor ljudje, ki so pripravljeni nesebično priskočiti na pomoč vsakomur, ki na ridah pade, pa naj bo to slučajno mimo vozeči Italijan, popoln začetnik, ki so ga pet minut natulili, kaj se gre in pred njim skrivali motorje ali pa "stalen ridaš". Všeč mi je, ker se lahko fantje in dekleta z različnih koncev gor zberejo, ali pa zmenijo za obisk prijatelja v bolnišnici.

Všeč mi je, ker na ridah živi skupnost, ki je drugim lahko kar iz nekaj gledišč za zgled. Nobenega formalizma. Zgolj in samo želja po druženju. In da... Tudi to je del rid, na katerega se prepogosto pozablja... Pa se mi zdi vredno omeniti tudi to vsebino.

Zato mislim, da si nihče ne zasluži in niti nihče nima pravice kazat "fakiča", pa na bo to Tanjuška ali Brum Brum... Ker ride temeljijo na "prijateljskih vezeh" in dolžnost vsakogar je, da to neguje kot vrednoto - pa naj bo ridaš ali ne.

tole si pa lepo povedou :) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

d best pa žal ni tisto, kar se dogaja posledično na ovinku ... ko ljudje vidijo, da imajo publiko ... na "the Ridah" ... podobno, kot dirkači na motoGP, ko zmagajo ... mimo tribun ...

ja če nimajo dost v glav res......ne smeš pa vseh v isti koš metat...se pa najdejo tut taki...ampak ne vem če boš lahko ti kot ena oseba kaj spremenu... ;) tk da brez veze sploh poskušat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še en moj piskrček... Pogosto se zdi, da samo pluvam čez ridaše. A dosti jih je, ki vedo, da temu ni čisto tako... Naj enkrat za spremembo povem, da se mi je ponavadi na ridah lepo ustavit, zato ker so tam fantje in dekleta, s katerimi lahko izmenjam kako prijetno besedo. Lahko se nasmejem kaki šali, ali pa zgolj in samo pokadim kako cigareto v prijetni družbi. Nekajkrat se je tudi že zgodilo, da smo kar iz rid odšli narest en "kratek krog".

Všeč mi je, ker smo se lahko zbrali in naredili piknik... Všeč mi je, ker je gor toliko zglednih ljudi, da lahko opravimo čistilno akcijo... Všeč mi je, ker so na ridah ljudje, ki so lahko pravi prijatelji. Všeč mi je, da so gor ljudje, ki so pripravljeni nesebično priskočiti na pomoč vsakomur, ki na ridah pade, pa naj bo to slučajno mimo vozeči Italijan, popoln začetnik, ki so ga pet minut natulili, kaj se gre in pred njim skrivali motorje ali pa "stalen ridaš". Všeč mi je, ker se lahko fantje in dekleta z različnih koncev gor zberejo, ali pa zmenijo za obisk prijatelja v bolnišnici.

Všeč mi je, ker na ridah živi skupnost, ki je drugim lahko kar iz nekaj gledišč za zgled. Nobenega formalizma. Zgolj in samo želja po druženju. In da... Tudi to je del rid, na katerega se prepogosto pozablja... Pa se mi zdi vredno omeniti tudi to vsebino.

Zato mislim, da si nihče ne zasluži in niti nihče nima pravice kazat "fakiča", pa na bo to Tanjuška ali Brum Brum... Ker ride temeljijo na "prijateljskih vezeh" in dolžnost vsakogar je, da to neguje kot vrednoto - pa naj bo ridaš ali ne.

:OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metuljčica..nč ga ne pijemo tam..ne klobasej..

Pomoje je mislila, da je bolje da se zbiramo tam na travci, kakor da bi se dobivali po gostilnah in pili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metuljčica..nč ga ne pijemo tam..ne klobasej..

ej model nism tko msinla.....se opravičujem.....vem da ste res fajn folk... B)

Pomoje je mislila, da je bolje da se zbiramo tam na travci, kakor da bi se dobivali po gostilnah in pili :D

točno :worship:

tole si pa lepo povedou :) :worship:

se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še en moj piskrček... Pogosto se zdi, da samo pluvam čez ridaše. A dosti jih je, ki vedo, da temu ni čisto tako... Naj enkrat za spremembo povem, da se mi je ponavadi na ridah lepo ustavit, zato ker so tam fantje in dekleta, s katerimi lahko izmenjam kako prijetno besedo. Lahko se nasmejem kaki šali, ali pa zgolj in samo pokadim kako cigareto v prijetni družbi. Nekajkrat se je tudi že zgodilo, da smo kar iz rid odšli narest en "kratek krog".

Všeč mi je, ker smo se lahko zbrali in naredili piknik... Všeč mi je, ker je gor toliko zglednih ljudi, da lahko opravimo čistilno akcijo... Všeč mi je, ker so na ridah ljudje, ki so lahko pravi prijatelji. Všeč mi je, da so gor ljudje, ki so pripravljeni nesebično priskočiti na pomoč vsakomur, ki na ridah pade, pa naj bo to slučajno mimo vozeči Italijan, popoln začetnik, ki so ga pet minut natulili, kaj se gre in pred njim skrivali motorje ali pa "stalen ridaš". Všeč mi je, ker se lahko fantje in dekleta z različnih koncev gor zberejo, ali pa zmenijo za obisk prijatelja v bolnišnici.

Všeč mi je, ker na ridah živi skupnost, ki je drugim lahko kar iz nekaj gledišč za zgled. Nobenega formalizma. Zgolj in samo želja po druženju. In da... Tudi to je del rid, na katerega se prepogosto pozablja... Pa se mi zdi vredno omeniti tudi to vsebino.

Zato mislim, da si nihče ne zasluži in niti nihče nima pravice kazat "fakiča", pa na bo to Tanjuška ali Brum Brum... Ker ride temeljijo na "prijateljskih vezeh" in dolžnost vsakogar je, da to neguje kot vrednoto - pa naj bo ridaš ali ne.

lepo si to povedau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za bit fajn al ne - gre za način komunikacije ki se je dogajal pred tem. Fakiči so pa čist zabavna stvar. Žalitve - niso zabavne in pokažejo nivo osebe. Sploh je pa bedno, če padeš na foro žalitev in s tem začneš poganjati kolesje, ki deluje po principu "kdo bo koga bolj užalil".

Še vedno mislim, da je treba prostor nad ovinkom ogradit in onemogočit zbiranje tam.

dej nehi že s tem.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato mislim, da si nihče ne zasluži in niti nihče nima pravice kazat "fakiča", pa na bo to Tanjuška ali Brum Brum... Ker ride temeljijo na "prijateljskih vezeh" in dolžnost vsakogar je, da to neguje kot vrednoto - pa naj bo ridaš ali ne.

Eh, to ste samo vi domačini prijazni pa prijateljski. Gorenjka pa Štajerc pa sta samo domača. Veš kak se šele pozdravljata s teritorialnimi kamerati? Pa tudi mi pri nas se malo drugače pozdravljamo. Zgolj lokalne navade. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!