Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Mogoče še en moj piskrček... Pogosto se zdi, da samo pluvam čez ridaše. A dosti jih je, ki vedo, da temu ni čisto tako... Naj enkrat za spremembo povem, da se mi je ponavadi na ridah lepo ustavit, zato ker so tam fantje in dekleta, s katerimi lahko izmenjam kako prijetno besedo. Lahko se nasmejem kaki šali, ali pa zgolj in samo pokadim kako cigareto v prijetni družbi. Nekajkrat se je tudi že zgodilo, da smo kar iz rid odšli narest en "kratek krog".

Všeč mi je, ker smo se lahko zbrali in naredili piknik... Všeč mi je, ker je gor toliko zglednih ljudi, da lahko opravimo čistilno akcijo... Všeč mi je, ker so na ridah ljudje, ki so lahko pravi prijatelji. Všeč mi je, da so gor ljudje, ki so pripravljeni nesebično priskočiti na pomoč vsakomur, ki na ridah pade, pa naj bo to slučajno mimo vozeči Italijan, popoln začetnik, ki so ga pet minut natulili, kaj se gre in pred njim skrivali motorje ali pa "stalen ridaš". Všeč mi je, ker se lahko fantje in dekleta z različnih koncev gor zberejo, ali pa zmenijo za obisk prijatelja v bolnišnici.

Všeč mi je, ker na ridah živi skupnost, ki je drugim lahko kar iz nekaj gledišč za zgled. Nobenega formalizma. Zgolj in samo želja po druženju. In da... Tudi to je del rid, na katerega se prepogosto pozablja... Pa se mi zdi vredno omeniti tudi to vsebino.

Zato mislim, da si nihče ne zasluži in niti nihče nima pravice kazat "fakiča", pa na bo to Tanjuška ali Brum Brum... Ker ride temeljijo na "prijateljskih vezeh" in dolžnost vsakogar je, da to neguje kot vrednoto - pa naj bo ridaš ali ne.

to si pa zelo lepo povedu.......

ne pa tisto par dni nazaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to ste samo vi domačini prijazni pa prijateljski. Gorenjka pa Štajerc pa sta samo domača. Veš kak se šele pozdravljata s teritorialnimi kamerati? Pa tudi mi pri nas se malo drugače pozdravljamo. Zgolj lokalne navade. :yes:

Jah, bruma so že kot otroka začeli učit prijateljskih pozdravov... :D

kid-middle-finger.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ste lušni k se zbirate na travci. Se pravi asfalt zraven oz. ride nimajo nobene veze da se tam družite :rolleyes:

No če je to res, vam lahko predlagam 1001 lokacijo, kjer je lepša trava, lepše rožice in kjer je več miru. PA več placa za koruzo pečt.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no brumči..to pa ne :nono: :nono:

bolše tam kot pa da ga kje drugje pijejo....

tist prostor je čist the best :yea1: :OK:

Kdo ga pa pije gor??? A sem kej zamudla spet???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PikiJapok a lahko drugič mal na krajše napišeš??? prosim lepo... :closedeyes:

sej če bi šlo za roman pol ok,... aja sej je že roman ma že skor 1k strani....

srry pol... :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če nimajo dost v glav res......ne smeš pa vseh v isti koš metat...se pa najdejo tut taki...ampak ne vem če boš lahko ti kot ena oseba kaj spremenu... ;) tk da brez veze sploh poskušat B)

Kaj ne ... poglej ,kaj vse je Jezus dosegel ;)

Ampak, ja - nevede si zadela bistvo ... en posameznik ne more reda naredit na Ridah... pa če se na trepalnce postavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to ste samo vi domačini prijazni pa prijateljski. Gorenjka pa Štajerc pa sta samo domača. Veš kak se šele pozdravljata s teritorialnimi kamerati? Pa tudi mi pri nas se malo drugače pozdravljamo. Zgolj lokalne navade. :yes:

:lol: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ste lušni k se zbirate na travci. Se pravi asfalt zraven oz. ride nimajo nobene veze da se tam družite :rolleyes:

No če je to res, vam lahko predlagam 1001 lokacijo, kjer je lepša trava, lepše rožice in kjer je več miru. PA več placa za koruzo pečt.....

Pod to se podpišem: X

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne....sej je DeX namest mene obrazložu kk sm misnla... ;)

oprosti....

sm pol opazla, ko sm do konca vse prebrala.... sprot odgovarjam, pol je pa tak....

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si pa zelo lepo povedu.......

ne pa tisto par dni nazaj....

Tisti, ki me poznajo, vedo da se za obema tekstoma skriva enaka vsebina... In tisti, ki znajo brat malo globlje, tudi to vedo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ste lušni k se zbirate na travci. Se pravi asfalt zraven oz. ride nimajo nobene veze da se tam družite :rolleyes:

No če je to res, vam lahko predlagam 1001 lokacijo, kjer je lepša trava, lepše rožice in kjer je več miru. PA več placa za koruzo pečt.....

Seveda imajo ride vezo zraven! A je kdo rekel da nimajo? Ce ne zaradi drugega, ker je to dalec najbolj in najlazje dostopen plac folku iz vseh koncev oz neka nevrtalna lokacija. Pa se mal peljet se gres in to je to. Ni noben rekel, da smo konkretno tam samo zaradi druzenja, je pa ravno druzenje VELIK delez, tega, da smo tam toliko kolikor smo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki me poznajo, vedo da se za obema tekstoma skriva enaka vsebina... In tisti, ki znajo brat malo globlje, tudi to vedo... :whistle:

sem ti na msn-ju povedala svoje in se ne mislem več ubadat s tabo in s to temo.....

Če imaš kej drugega za povedat vredi... drugače pa pšššttttt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki me poznajo, vedo da se za obema tekstoma skriva enaka vsebina... In tisti, ki znajo brat malo globlje, tudi to vedo... :whistle:

točno ;) :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda imajo ride vezo zraven! A je kdo rekel da nimajo? Ce ne zaradi drugega, ker je to dalec najbolj in najlazje dostopen plac folku iz vseh koncev oz neka nevrtalna lokacija. Pa se mal peljet se gres in to je to. Ni noben rekel, da smo konkretno tam samo zaradi druzenja, je pa ravno druzenje VELIK delez, tega, da smo tam toliko kolikor smo.

uf, ... kako tehtna utemeljitev ... :) ki bi lahko veljala pravzaprav za skoraj vsako počivališče ob cesti v krogu 40 km iz Ljubljane .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ti na msn-ju povedala svoje in se ne mislem več ubadat s tabo in s to temo.....

Če imaš kej drugega za povedat vredi... drugače pa pšššttttt

uf, ti si pa oštra :) pa kar pššššt bi delala, pa še tako mlada :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, ... kako tehtna utemeljitev ... :) ki bi lahko veljala pravzaprav za skoraj vsako počivališče ob cesti v krogu 40 km iz Ljubljane .... :whistle:

neki mi ni jasno...... zakaj prideš pol na ride, če imaš tok za povedat čez njih????? Sej se v postojno pride tud drugje, ne lih čez ride....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne zaradi drugega, ker je to dalec najbolj in najlazje dostopen plac folku iz vseh koncev oz neka nevrtalna lokacija.

post-332-1188387269_thumb.jpg

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, ... kako tehtna utemeljitev ... :) ki bi lahko veljala pravzaprav za skoraj vsako počivališče ob cesti v krogu 40 km iz Ljubljane .... :whistle:

..Pa se mal peljet se gres in to je to..

A nisem napisal? Ne poznam pocivalisca, ki bi imel zraven tako zabaven kos ceste za vozit z motorjem. Ce ga ti, sporoci na pm, grem takoj precekirat in lahko prestavimo lokacijo, ce je tam mogoce kaj manj zalivk po ovinkih :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ti na msn-ju povedala svoje in se ne mislem več ubadat s tabo in s to temo.....

Če imaš kej drugega za povedat vredi... drugače pa pšššttttt

Ta kar sva se pogovarjala na MSN-ju se ne tiče nikogar. Če pa že to javno obešaš na veliki zvon pa naj povem takole... Povedala nisi NIČ, razen tega, da si jezna name, ker "sem bil včeraj preveč glasen". Ko pa sem ti konkretno zastavil vprašanje, ki ga imam pripravljenega za večino, ki mi oporekajo in se glasi:

Ali si pripravljen(-a) tezo o pravici do dirkanja na cesti razložiti osirotelemu otroku očeta in vdovi taistega moža, ki ga je na cesti ubil objesten motorist?

pa si začela nekaj jecljat.. ko sem rekel da konkretno odgovori z DA ali NE pa si me "skenslala". Toliko o tem, kdo je komu kaj povedal. :whistle:

I totally love people with arguments! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!