Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

neki mi ni jasno...... zakaj prideš pol na ride, če imaš tok za povedat čez njih????? Sej se v postojno pride tud drugje, ne lih čez ride....

Pridem zato, da vidim Tanjuško - ker je glih nekaj podjebavala, kdo ima jajca in kdo jih nima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-332-1188387269_thumb.jpg

;)

Govorim za nas del kure. Kura je majhna, ampak se vedno prevelika, da bos na enem mestu dobil motoriste iz vseh koncev.

Ride so kar dobra lokacija.. Primorci nimajo dalec, notranjci smo tu, dolenjci tudi pridejo, ljubljancani so v 35 min tle..

Komur pa ni vsec, pa nej ne hodi in nej ne bere te teme. Ali pa najde boljso lokacijo in se tam druzi s svojimi kolegi, nam je tu super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim za nas del kure. Kura je majhna, ampak se vedno prevelika, da bos na enem mestu dobil motoriste iz vseh koncev.

Ride so kar dobra lokacija.. Primorci nimajo dalec, notranjci smo tu, dolenjci tudi pridejo, ljubljancani so v 35 min tle..

Komur pa ni vsec, pa nej ne hodi in nej ne bere te teme. Ali pa najde boljso lokacijo in se tam druzi s svojimi kolegi, nam je tu super :OK:

+ GORENCI :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim za nas del kure. Kura je majhna, ampak se vedno prevelika, da bos na enem mestu dobil motoriste iz vseh koncev.

Ride so kar dobra lokacija.. Primorci nimajo dalec, notranjci smo tu, dolenjci tudi pridejo, ljubljancani so v 35 min tle..

Komur pa ni vsec, pa nej ne hodi in nej ne bere te teme. Ali pa najde boljso lokacijo in se tam druzi s svojimi kolegi, nam je tu super :OK:

Ride so stvar javnega interesa, zato to ni izvedljivo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kar sva se pogovarjala na MSN-ju se ne tiče nikogar. Če pa že to javno obešaš na veliki zvon pa naj povem takole... Povedala nisi NIČ, razen tega, da si jezna name, ker "sem bil včeraj preveč glasen". Ko pa sem ti konkretno zastavil vprašanje, ki ga imam pripravljenega za večino, ki mi oporekajo in se glasi:

Ali si pripravljen(-a) tezo o pravici do dirkanja na cesti razložiti osirotelemu otroku očeta in vdovi taistega moža, ki ga je na cesti ubil objesten motorist?

pa si začela nekaj jecljat.. ko sem rekel da konkretno odgovori z DA ali NE pa si me "skenslala". Toliko o tem, kdo je komu kaj povedal. :whistle:

I totally love people with arguments! :lol1:

ZDEJ TE MAM PA DOST!!!!!!!!

NISM NIČ ZAČELA JECLAT!!!!!!!!!!!! Sm ti povedala da sm zaklučla s tabo, in sm te blokirala, in zbrisala!!!!

Sm ti povedala da imamo tak primer v družini in pri sosedih tak da .... mi ne bit glasn, k dobr vem kako je to....

Kako pa ti veš, da je dirku??? mogoče se je MAL hitrej pelu, pa ga je neki zjebal, pa je prletu v avto???? In pol je kriv objestn motorist????

Vse je z nekim namenom.... To je usoda.... Vsak nosi svoje breme..... Pa vsak se pele tak kot hoče....

In kaj bi ti rad zdej naredu??? Vsakemu, k se pele mal hitrej izpit pobral??? pa ga dal na tapeto pa linču????

Jst mislem tak, da se tist, k se zna hitr pelet, dost bolj obvlada motor in vse, kot pa kejšn, k se komi vleče po cesti...

Zdej pa dost!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta kar sva se pogovarjala na MSN-ju se ne tiče nikogar. Če pa že to javno obešaš na veliki zvon pa naj povem takole... Povedala nisi NIČ, razen tega, da si jezna name, ker "sem bil včeraj preveč glasen". Ko pa sem ti konkretno zastavil vprašanje, ki ga imam pripravljenega za večino, ki mi oporekajo in se glasi:

Ali si pripravljen(-a) tezo o pravici do dirkanja na cesti razložiti osirotelemu otroku očeta in vdovi taistega moža, ki ga je na cesti ubil objesten motorist?

pa si začela nekaj jecljat.. ko sem rekel da konkretno odgovori z DA ali NE pa si me "skenslala". Toliko o tem, kdo je komu kaj povedal. :whistle:

I totally love people with arguments! :lol1:

a si ti pripravljen tezo o pravici do dirkanja na cesti razložiti osirotelemu otroku očeta in vdovi taistega moža, ki ga je na cesti ubil objesten avtomobilist, al pa kamjonist, al pa če se je ubiu pri plezanju oz z helikopeterjem v reševalni akciji al pa ker je padel z kolesom, in ko je nabirau slive na drevesu pa padu dol, al pa ko ga je osa pičla pa ni vedu, da je alergičen, itd, itd, itd,.... še bi se dal našetvat

živimo v svetu polnega adrenalina, ta otrok ne bo ne prvi in ne zadnji, ki mu bo treba kej takega razložit (pa srčno si želim, da to nebi blo treba nobenmu razlagat nikoli v življnenju, ampak takšno je življenje - kar ti je namenjeno ti je namenjeno)

kruto povedano ampak sori

sam ta tema je pa že čist :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu, k se pele mal hitrej izpit pobral??? pa ga dal na tapeto pa linču????

Jst mislem tak, da se tist, k se zna hitr pelet, dost bolj obvlada motor in vse, kot pa kejšn, k se komi vleče po cesti...

Linčanje ni gut. Na tapeto dajat tut ni gut. Izpit pobrat - če si zasluži ... zakaj pa ne?

Glede obvladanja - cesta ni dirkališče, da bi se šli, kdo bolj obvlada ... ali pa da bi vsak po svojem nivoju znanja vozil .. .gre za javni sistem, ki služi prevozi ... in za katerega veljajo določena pravila ...

ampak, ok, dost tega. gluhim razlagat je kot da bi kazal slike slepim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-332-1188388003_thumb.jpg

:D

če dobr pogledaš sliko.. boš vidu mene k maham ^^

ampak iz enga druzga centra SLO :D Kranj ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDEJ TE MAM PA DOST!!!!!!!!

NISM NIČ ZAČELA JECLAT!!!!!!!!!!!! Sm ti povedala da sm zaklučla s tabo, in sm te blokirala, in zbrisala!!!!

Sm ti povedala da imamo tak primer v družini in pri sosedih tak da .... mi ne bit glasn, k dobr vem kako je to....

Kako pa ti veš, da je dirku??? mogoče se je MAL hitrej pelu, pa ga je neki zjebal, pa je prletu v avto???? In pol je kriv objestn motorist????

Vse je z nekim namenom.... To je usoda.... Vsak nosi svoje breme..... Pa vsak se pele tak kot hoče....

In kaj bi ti rad zdej naredu??? Vsakemu, k se pele mal hitrej izpit pobral??? pa ga dal na tapeto pa linču????

Jst mislem tak, da se tist, k se zna hitr pelet, dost bolj obvlada motor in vse, kot pa kejšn, k se komi vleče po cesti...

Zdej pa dost!!!!!!!!!!!

Tudi sam sem izkusil podoben primer na lastni koži (dve leti in 8 mesecev pri 20-ih letih so najlepša leta, ki mi jih je vzel objesten voznik) in imam podoben primer z mojim očetom. In da... Čeprav je moj oče.... Sem mu (takrat) rekel, natanko to. Ker nekateri znamo biti tudi objektivni. Še zdaj pa ne vem, kaj ima vse to jeclanje z odgovorom na konkretno vprašanje:

Ali si pripravljen(-a) tezo o pravici do dirkanja na cesti razložiti osirotelemu otroku očeta in vdovi taistega moža, ki ga je na cesti ubil objesten motorist?

Ne vidim nobene povezave... Naj namignem. Odgovor je lahko samo DA ali NE. :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-332-1188388003_thumb.jpg

:D

Fyuri, čist eno mičkeno bolj desno.......Ker si jim moj kraj pokazo...Drugače pa Silencioooooooo.........V obeh primerih pa Lojzov center sveta.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živimo v svetu polnega adrenalina, ta otrok ne bo ne prvi in ne zadnji, ki mu bo treba kej takega razložit (pa srčno si želim, da to nebi blo treba nobenmu razlagat nikoli v življnenju, ampak takšno je življenje - kar ti je namenjeno ti je namenjeno)

kruto povedano ampak sori

sam ta tema je pa že čist :topic:

pol lahko, teoretično seveda, vsi kr gasa do konca - sej, če nam je namenjeno, nam je namenjeno, če pa ne, pa itak ne, a n a n a n?

mislim, koje teorije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Linčanje ni gut. Na tapeto dajat tut ni gut. Izpit pobrat - če si zasluži ... zakaj pa ne?

Glede obvladanja - cesta ni dirkališče, da bi se šli, kdo bolj obvlada ... ali pa da bi vsak po svojem nivoju znanja vozil .. .gre za javni sistem, ki služi prevozi ... in za katerega veljajo določena pravila ...

ampak, ok, dost tega. gluhim razlagat je kot da bi kazal slike slepim ...

Zakaj sm pa zdej gluha???'

Sam pravim, da se nimaš kej vtikat, kak se kdo pele in se obremenjevat s tem...... Bo sam nosu posledice, jih ne boš ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česa vse človek ne zve. Ko se kotalim skoz ride, vozim skozi tempelj prijateljstva in neizmerne sreče. . . u bistvu je the ovinek, alias atrij, oltar. in tisti k posedanja po travi tam okrog ne razumemo (oprostite nam) smo heretiki, in preganjamo miroljubne ovčice, ki (ne)hote pozirajo (ne)naključnim mimoidočim....

sej nevem kaj je huje. da eni ridanje jemljejo kot smisel obstoja, al de se strinjam z brum brumom :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to seveda ne dvomim.

Se jih držiš tudi? :naughty:

čez naselje sigurno!!! izven naselja pa grem maaaal več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pravim, da se nimaš kej vtikat, kak se kdo pele in se obremenjevat s tem...... Bo sam nosu posledice, jih ne boš ti...

Kaj pa če ga jaz, teoretično, k temu vzpodbujam? Recimo sedim cele dneve na Ridah ... pa mal fotkam ... pa tko ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česa vse človek ne zve. Ko se kotalim skoz ride, vozim skozi tempelj prijateljstva in neizmerne sreče. . . u bistvu je the ovinek, alias atrij, oltar. in tisti k posedanja po travi tam okrog ne razumemo (oprostite nam) smo heretiki, in preganjamo miroljubne ovčice, ki (ne)hote pozirajo (ne)naključnim mimoidočim....

sej nevem kaj je huje. da eni ridanje jemljejo kot smisel obstoja, al de se strinjam z brum brumom :evilgrin:

:D

A tebe ni nikol na ridah??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!