Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Kaj pa če ga jaz, teoretično, k temu vzpodbujam? Recimo sedim cele dneve na Ridah ... pa mal fotkam ... pa tko ? :whistle:

To zame ni lih vzpodbujanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti pripravljen tezo o pravici do dirkanja na cesti razložiti osirotelemu otroku očeta in vdovi taistega moža, ki ga je na cesti ubil objesten avtomobilist, al pa kamjonist, al pa če se je ubiu pri plezanju oz z helikopeterjem v reševalni akciji al pa ker je padel z kolesom, in ko je nabirau slive na drevesu pa padu dol, al pa ko ga je osa pičla pa ni vedu, da je alergičen, itd, itd, itd,.... še bi se dal našetvat

živimo v svetu polnega adrenalina, ta otrok ne bo ne prvi in ne zadnji, ki mu bo treba kej takega razložit (pa srčno si želim, da to nebi blo treba nobenmu razlagat nikoli v življnenju, ampak takšno je življenje - kar ti je namenjeno ti je namenjeno)

kruto povedano ampak sori

sam ta tema je pa že čist :topic:

DA ali NE?

Zanimivo, koliko ridašev naenkrat ni pripravljeno prevzeti odgovornosti, pa čeprav imate polna usta "kolenčkanja"... :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zame ni lih vzpodbujanje....

Hjah, ... verjetn res odvisno, kako posameznik to vzame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA ali NE?

Zanimivo, koliko ridašev naenkrat ni pripravljeno prevzeti odgovornosti, pa čeprav imate polna usta "kolenčkanja"... :whistle:

odgovor je itak NE..NE NA CESTI SE NE DIVJA!!! in kot si nas že nekaj razjezil s tem..mislim da napačnim ljudem postavljaš ta vprašanja..

postavi tudi sebi vprašanje..je počasna vožnja dovolj počasna? je zelo previdna vožnja dovolj previdna?

NE NE in NE..ker nisi sam na cesti ampak je vedno še nekdo..

pa naj bo to otrok ki steče na cesto..(so mogoče krivi starši k ga niso pazili?), naj bo to pijan voznik (je mogoče kriv prodajalec k mu je prodal pijačo?)..

brezvezna vprašanja ki nimajo odgovorov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA ali NE?

Zanimivo, koliko ridašev naenkrat ni pripravljeno prevzeti odgovornosti, pa čeprav imate polna usta "kolenčkanja"... :whistle:

DA. Poveš. Noben pomoje, če se ga le ta otrok ali kdorkoli "tazapuščen" tiče, ne bo čakal, da mal le-ta "odraste" pa sam ugotovi kdo je kje pa zakaj.

Sploh pa ne sili, da ti povejo kar nočejo. :grrr Pove DA misli NE.

(s5 postaja zamorjeno. Damn, vsak dan ob dveh. Kot pr Jožovcu z Natalijo, ko ta odide..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoz ride se pelem. nism se še ustavil. če me niso policaji.....

A res nikol nisi še bil na ridah??

ja sej policaji so sigurno že vsakogar tam ustavl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pravim, da se nimaš kej vtikat, kak se kdo pele in se obremenjevat s tem...... Bo sam nosu posledice, jih ne boš ti...

Bi te rad videl, kako tole poveš v faco Klajbini ženi in mami... :worship:

Glede na to, da si na vprašanje odgovorila z da, ti to ne sme biti problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s5 postaja zamorjeno. Damn, vsak dan ob dveh. Kot pr Jožovcu z Natalijo, ko ta odide..)

Še dobro, da gre domov. Jo rad s terase gledam; pa še pozdravi kdaj in na pijačo pride... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tak ti povem... če dobim kazen, ker grem 10 al pa 20 čez omejitev, tud prow, če se bo dal policajem sploh z mano ubadt....

pa ni mi treba teh zakonov, pa kazni, pa predpisov kazat... Vem tiste, k pridejo upoštev za mene in jih kolkor tok upoštevam.

zdej pa mene neki zanima.. Ti voziš skoz po predpisih??? Nikol ne prekoračiš hitrosti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res nikol nisi še bil na ridah??

ja sej policaji so sigurno že vsakogar tam ustavl....

mene sam gledajo kuko grem mem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa mene neki zanima.. Ti voziš skoz po predpisih??? Nikol ne prekoračiš hitrosti???

Nikoli in nikdar. Za to lepo skrbita omejevalnik hitrosti in tempomat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA ali NE?

Zanimivo, koliko ridašev naenkrat ni pripravljeno prevzeti odgovornosti, pa čeprav imate polna usta "kolenčkanja"... :whistle:

ne boš ti men o odgovornosti......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah boli mene ka si kdo misl klele gor, men če se bo pasal vozt po ridah gor pa dol 24h/dan se pa bom, ka pa mi morjo itak več kokr pa 90km/h ne grem sploh pa čez ovinke ne, tko da bom tačkala pa komolčkala še naprej, ko bojo pa to z zakonom prepovedali bom pa nehala, AAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNN :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli in nikdar. Za to lepo skrbita omejevalnik hitrosti in tempomat.

ja lepo, pohvalno... čestitam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez naselje sigurno!!! izven naselja pa grem maaaal več...

pa ni mi treba teh zakonov, pa kazni, pa predpisov kazat... Vem tiste, k pridejo upoštev za mene in jih kolkor tok upoštevam.

:naughty: :whistle:

;);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš ti men o odgovornosti......

zakaj sem se ob tem postu spomnu na en komad :whistle:

ok no.. priznam :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist tak ti povem... če dobim kazen, ker grem 10 al pa 20 čez omejitev, tud prow, če se bo dal policajem sploh z mano ubadt....

pa ni mi treba teh zakonov, pa kazni, pa predpisov kazat... Vem tiste, k pridejo upoštev za mene in jih kolkor tok upoštevam.

zdej pa mene neki zanima.. Ti voziš skoz po predpisih??? Nikol ne prekoračiš hitrosti???

Tukaj pa se strinjam s Polono. Dajmo se zavedat, da tisti znak velja tudi za "šleper" in je popolnoma logično, da boš z 2-meterskim motociklom in cca. 300 kg skupne teže lahko odreagiral bistveno hitreje, kakor z omenjenim šleperjem. Zatorej je togo sklicevanje na neke zakone neživljensko. In lahko zagotovim, da ima Polona prav... Tudi policisti TOLERIRAJO zmerne prekoračitve.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah boli mene ka si kdo misl klele gor, men če se bo pasal vozt po ridah gor pa dol 24h/dan se pa bom, ka pa mi morjo itak več kokr pa 90km/h ne grem sploh pa čez ovinke ne, tko da bom tačkala pa komolčkala še naprej, ko bojo pa to z zakonom prepovedali bom pa nehala, AAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNN :winkiss:

:OK:

točno tak in nič drugače

Tukaj pa se strinjam s Polono. Dajmo se zavedat, da tisti znak velja tudi za "šleper" in je popolnoma logično, da boš z 2-meterskim motociklom in cca. 300 kg skupne teže lahko odreagiral bistveno hitreje, kakor z omenjenim šleperjem. Zatorej je togo sklicevanje na neke zakone neživljensko. In lahko zagotovim, da ima Polona prav... Tudi policisti TOLERIRAJO zmerne prekoračitve.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli in nikdar. Za to lepo skrbita omejevalnik hitrosti in tempomat.

Kak da ne? Na skijah pa nimaš tempomata pa omejevalnika hitrosti........ :whistle: :naughty: Ti dirkač, ti.... :evilgrin: :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj sem se ob tem postu spomnu na en komad :whistle:

ok no.. priznam :topic:

ker komad?

kaj priznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!