Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

DA ali NE?

Zanimivo, koliko ridašev naenkrat ni pripravljeno prevzeti odgovornosti, pa čeprav imate polna usta "kolenčkanja"... :whistle:

Ne teze o dirkanju na cesti ne bi razlagal nobenemu, se mi ne zdi potrebno.. Moja vest je cista. Na cesti ne dirkam, dirkal sem na Mobikrogu. Ze miljon in enkrat sem povedal, da voznja s presedanjem do kolena ni enako dirkanju in zdalec ni enaka voznji na meji. Sam jo kar precej prakticiram in si upram trdit, da je motor pri moji voznji v popolni kontroli, da bi sel lahko cez ride tudi se hitreje, ce bi iz kakrsnega koli razloga hotel (pa se mi ne zdi smiselno se manj odgovorno) in se mi zdi, da s svojo voznjo prav nikogar ne ogrozam. In nisem edini tak. Tisti, ki pa vozijo do skrajne meje, oziroma jo iscejo, katerim motorji opletajo, gume zdrsavajo, jih vlece na nasprotne pasove.. Bodo pa ze zase odgovorili.

Na kurac mi gre, da je na tapeti "kolenckanje". Kot si rekel, nekateri se peljejo hitro in po kolenu, pa je videt, da imajo situacijo v popolni kontroli. Drugi se peljejo hitro in po kolenu pa tega nimajo. Tretji se pa sploh ne peljejo po kolenu, nekateri se hitro ne, pa vseeno nimajo situacije pod kontrolo. Kolenckanje nima popolnoma nic s tem, koliko je kdo nevaren na ridah. Tu je vazno samo to, koliko blizu meje (ali cez njo) svojih sposobnosti se clovek tam vozi. Pa naj bo na SS motorju, tourerju, chopperju, enduri al pa na biciklu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak da ne? Na skijah pa nimaš tempomata pa omejevalnika hitrosti........ :whistle: :naughty: Ti dirkač, ti.... :evilgrin: :naughty:

aaaa.... pa te imamo .... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah boli mene ka si kdo misl klele gor, men če se bo pasal vozt po ridah gor pa dol 24h/dan se pa bom, ka pa mi morjo itak več kokr pa 90km/h ne grem sploh pa čez ovinke ne, tko da bom tačkala pa komolčkala še naprej, ko bojo pa to z zakonom prepovedali bom pa nehala, AAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNN :winkiss:

Boš ja... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak da ne? Na skijah pa nimaš tempomata pa omejevalnika hitrosti........ :whistle: :naughty: Ti dirkač, ti.... :evilgrin: :naughty:

Jah, če sem pa razvajen iz motoriziranega prometa - potem pa se s skijami "ferderbam"... :D

Imaš kakšno omenjeno stvar za smuče na zalogi? Bi mi, kakor kaže, prav prišlo.

aaaa.... pa te imamo .... :naughty:

Shit... :( ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, če sem pa razvajen iz motoriziranega prometa - potem pa se s skijami "ferderbam"... :D

Imaš kakšno omenjeno stvar za smuče na zalogi? Bi mi, kakor kaže, prav prišlo.

Shit... :( ;)

Mam ja, boma ketne montirala, zanesljivo omejijo hitrost..... :kva2: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah boli mene ka si kdo misl klele gor, men če se bo pasal vozt po ridah gor pa dol 24h/dan se pa bom, ka pa mi morjo itak več kokr pa 90km/h ne grem sploh pa čez ovinke ne, tko da bom tačkala pa komolčkala še naprej, ko bojo pa to z zakonom prepovedali bom pa nehala, AAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNN :winkiss:

Rešitev je (povzeta iz avstrijskih cest, mogoče je kaj takšnega tudi pri nas mogoče) - zelo enostavna. Pa da ne bom "špilferderber", jo bom kar zase zadržal - oz. dobiš po PM. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ja, boma ketne montirala, zanesljivo omejijo hitrost..... :kva2: :kva2: :lol1:

navadte se zavijat pa bo :whistle: vsak cegu se zna naravnost peljat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ja, boma ketne montirala, zanesljivo omejijo hitrost..... :kva2: :kva2: :lol1:

:D

mislim kam je to spet prišlo.....mejmo se radi no...gremo kolenčkat in kršit pravila :whistle:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300 kg skupne teže?? nč čudnga da ne morte kolenčkat pol ste pa nam fouš :lol1: :lol1:

Če bi hotu kolenčkat, ne bi kupu mopeda, z zicem 860 mm od tal. :P Folš sem ti pa manj, kot bi bil ti meni po cca. 800-ih kilometrih - polno otovorjen in s sovoznico zadaj. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker komad?

kaj priznaš?

komad gre tko nekak.. "ne boš ti meni......" :D

priznam pa: da sm šu v oftopik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadte se zavijat pa bo :whistle: vsak cegu se zna naravnost peljat :whistle:

A zavijat? Kaj pa je to? Mi samo ravno mimo Lukeja do Arene.........Gasaaaaaaaa :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi hotu kolenčkat, ne bi kupu mopeda, z zicem 860 mm od tal. :P Folš sem ti pa manj, kot bi bil ti meni po cca. 800-ih kilometrih - polno otovorjen in s sovoznico zadaj. ;)

jest ti sploh nism k za tako kilometrino se vsedem v avto, prižgem klimo pa sopotnica se lahko "ukvarja" vmes z mano :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je mislila, da je bolje da se zbiramo tam na travci, kakor da bi se dobivali po gostilnah in pili :D

Eni se ne dajo motit na ridah in mirno pijejo tud gor... :slap:

post-15567-1188390030_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne teze o dirkanju na cesti ne bi razlagal nobenemu, se mi ne zdi potrebno.. Moja vest je cista. Na cesti ne dirkam, dirkal sem na Mobikrogu. Ze miljon in enkrat sem povedal, da voznja s presedanjem do kolena ni enako dirkanju in zdalec ni enaka voznji na meji. Sam jo kar precej prakticiram in si upram trdit, da je motor pri moji voznji v popolni kontroli, da bi sel lahko cez ride tudi se hitreje, ce bi iz kakrsnega koli razloga hotel (pa se mi ne zdi smiselno se manj odgovorno) in se mi zdi, da s svojo voznjo prav nikogar ne ogrozam. In nisem edini tak. Tisti, ki pa vozijo do skrajne meje, oziroma jo iscejo, katerim motorji opletajo, gume zdrsavajo, jih vlece na nasprotne pasove.. Bodo pa ze zase odgovorili.....

"Green is quoted from interview The last day pri Joževcu. Soon aveliable on dvd."

(TEKST NASTALEGA CITATA JE BIL IZBRAN NAKLJUČNO!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne teze o dirkanju na cesti ne bi razlagal nobenemu, se mi ne zdi potrebno.. Moja vest je cista. Na cesti ne dirkam, dirkal sem na Mobikrogu. Ze miljon in enkrat sem povedal, da voznja s presedanjem do kolena ni enako dirkanju in zdalec ni enaka voznji na meji. Sam jo kar precej prakticiram in si upram trdit, da je motor pri moji voznji v popolni kontroli, da bi sel lahko cez ride tudi se hitreje, ce bi iz kakrsnega koli razloga hotel (pa se mi ne zdi smiselno se manj odgovorno) in se mi zdi, da s svojo voznjo prav nikogar ne ogrozam. In nisem edini tak. Tisti, ki pa vozijo do skrajne meje, oziroma jo iscejo, katerim motorji opletajo, gume zdrsavajo, jih vlece na nasprotne pasove.. Bodo pa ze zase odgovorili.

Na kurac mi gre, da je na tapeti "kolenckanje". Kot si rekel, nekateri se peljejo hitro in po kolenu, pa je videt, da imajo situacijo v popolni kontroli. Drugi se peljejo hitro in po kolenu pa tega nimajo. Tretji se pa sploh ne peljejo po kolenu, nekateri se hitro ne, pa vseeno nimajo situacije pod kontrolo. Kolenckanje nima popolnoma nic s tem, koliko je kdo nevaren na ridah. Tu je vazno samo to, koliko blizu meje (ali cez njo) svojih sposobnosti se clovek tam vozi. Pa naj bo na SS motorju, tourerju, chopperju, enduri al pa na biciklu.

Tokrat pa se popolnoma strinjam s tabo (v vsebinskem smislu seveda). ;)

Določene dele pa sem še posebej povdaril... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zavijat? Kaj pa je to? Mi samo ravno mimo Lukeja do Arene.........Gasaaaaaaaa :evilgrin: :naughty:

sam na trikotni je ovink..kaj pa špelčin ovink? a tm tut kr naravnost? nič nebomo zavijali..palice pod pazduho pa naravnost pravte štajerci :lol:

:topic: čist :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak ti pa to rata???

delam se kot da vozim počas..

eno roko mam naslonjeno na stegnu :whistle: :rolleyes: hah. to je ponavad tm, go prideš v >>Grčarjevec<< in je tm nek tabla za 60km/h, zagotovo grem žez to omejitev.. ampak ne preveč.. okoli 30km/h. :D tolk pa že prbremzam.

sj enkrat me pa bojo tut tm ustavl :D

ponavad me sam na pumpi dobijo.. sam tok da preverjo vse dokumente.. toj pa to :) grem notr plačat, pridm nazaj do motorja in se že policaj smuka okoli motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi hotu kolenčkat, ne bi kupu mopeda, z zicem 860 mm od tal. :P Folš sem ti pa manj, kot bi bil ti meni po cca. 800-ih kilometrih - polno otovorjen in s sovoznico zadaj. ;)

on se ne bi spravu tak... gre raje na grobnik uživat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam na trikotni je ovink..kaj pa špelčin ovink? a tm tut kr naravnost? nič nebomo zavijali..palice pod pazduho pa naravnost pravte štajerci :lol:

:topic: čist :lol:

Mi Trikotno jaso preskočimo (al pa po riti prevozimo)...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ti sploh nism k za tako kilometrino se vsedem v avto, prižgem klimo pa sopotnica se lahko "ukvarja" vmes z mano :lol:

Uf... ne veš kak užitek je, ko sopotnica nežno masira od zadaj... Kaj šele, ko v roke zagrabi "menjalnik". :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zavijat? Kaj pa je to? Mi samo ravno mimo Lukeja do Arene.........Gasaaaaaaaa :evilgrin: :naughty:

Samo za to imam druge skije, ki pa jih takrat (žal) nisem imel gor... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!