Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jest ti sploh nism k za tako kilometrino se vsedem v avto, prižgem klimo pa sopotnica se lahko "ukvarja" vmes z mano :lol:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak ti pa to rata???

sej mene še tud niso ustavli....no enkrat bi me skor pa sem se hinavsko za tovarnjakom peljal da me niso vidli :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komad gre tko nekak.. "ne boš ti meni......" :D

priznam pa: da sm šu v oftopik :whistle:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... ne veš kak užitek je, ko sopotnica nežno masira od zadaj... Kaj šele, ko v roke zagrabi "menjalnik". :lol1:

in ti si medtem 10000% skoncetriran na vožnjo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... ne veš kak užitek je, ko sopotnica nežno masira od zadaj... Kaj šele, ko v roke zagrabi "menjalnik". :lol1:

ja pa dej še mal pokolenčkej enkrat..mogoče jo bo pa to podžgal da bo kej bl divjega naredila :whistle:

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za to imam druge skije, ki pa jih takrat (žal) nisem imel gor... :P

Ja samo Fjuri, tudi cajt ni bil pravi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa mir dej, ker to je resna tema ... o čem že ... aja o tem kdo ima daljšega in ga bolj nagne ... gobec namreč :rolleyes:

Hvala ti; tvoji posti so razsvetljenje resnice. (primorci naprej!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on se ne bi spravu tak... gre raje na grobnik uživat....

V prvem delu imaš prav. V drugem pa ne. Lahko pa vseeno najdemo kaj na G... :hmm: A-ha, evo... Grossglockner.

Šalo na stran... Ne maram (pre)hitre vožnje. Sem polž po srcu. Zato sem tudi raje "solo rider", da lahko vozim s tempom, kot mi takrat paše. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvem delu imaš prav. V drugem pa ne. Lahko pa vseeno najdemo kaj na G... :hmm: A-ha, evo... Grossglockner.

Šalo na stran... Ne maram (pre)hitre vožnje. Sem polž po srcu. Zato sem tudi raje "solo rider", da lahko vozim s tempom, kot mi takrat paše. ;)

zakaj že nima prav? sej je o meni govorila..ali pač sedaj ti bolj veš kaj meni paše kot jaz???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti; tvoji posti so razsvetljenje resnice. (primorci naprej!)

oooo

pozdravljen... tebe pa že dolgo ni blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej policaji so sigurno že vsakogar tam ustavl....

Mene niso. torej niso vsakogar. razen, če sem jaz Nihče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res nikol nisi še bil na ridah??

ja sej policaji so sigurno že vsakogar tam ustavl....

nope. jamais. never. OPA LAŽEM! 8.8.2007 sreda. sm bil tam, kr je kolega pelal moj motor. tam sm bil 4 minute.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dej še mal pokolenčkej enkrat..mogoče jo bo pa to podžgal da bo kej bl divjega naredila :whistle:

Kolenčkava pa izključno skrita pred radovednimi očmi... mi je preveč nerodno se kazat. 'mam kratkega, pa še tehnike nimam najbolje izpiljene. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene niso. torej niso vsakogar. razen, če sem jaz Nihče?

so že prej šli predn si se prpelu od zgoraj do spodnjega počivališča :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delam se kot da vozim počas..

eno roko mam naslonjeno na stegnu :whistle: :rolleyes: hah. to je ponavad tm, go prideš v >>Grčarjevec<< in je tm nek tabla za 60km/h, zagotovo grem žez to omejitev.. ampak ne preveč.. okoli 30km/h. :D tolk pa že prbremzam.

sj enkrat me pa bojo tut tm ustavl :D

ponavad me sam na pumpi dobijo.. sam tok da preverjo vse dokumente.. toj pa to :) grem notr plačat, pridm nazaj do motorja in se že policaj smuka okoli motorja :D

sam tam imajo radar na 70 naštiman.. so me zadnjič z avtom ustavl....

A tok si pol sumljiv, da te morajo policaji izven ceste dobit....

Mene niso. torej niso vsakogar. razen, če sem jaz Nihče?

ja imaš srečo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi policisti TOLERIRAJO zmerne prekoračitve.

saj v tem je težava. .. če že oni nekaj torerirajo, potem si vozniki sami sebi tolerirajo še malo več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi Trikotno jaso preskočimo (al pa po riti prevozimo)...... :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

vi mate pa komedije tm gor, bo letos oz 07/08 res treba prist gor mau pokolenčkat skoz veleslalom progo :lol1: :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo Fjuri, tudi cajt ni bil pravi :naughty:

Čak... ...na zgornji Habakuka sem štartal, pa puna mimo Lukeja, nobenega nikjer, pa preko prelomnice "zaprl", se lepo umaknil na levo stran... ...potem pa sta se malo zemlja in nebo menjevala :P Cajt je bil okej a je žal prišlo do "sistemske napake"... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope. jamais. never. OPA LAŽEM! 8.8.2007 sreda. sm bil tam, kr je kolega pelal moj motor. tam sm bil 4 minute.

ti pa imaš spomin.... Dobr zaupaš kolegu, da mu daš motor za pelat, sploh pa čez ride....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so že prej šli predn si se prpelu od zgoraj do spodnjega počivališča :whistle:

:worship: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

vi mate pa komedije tm gor, bo letos oz 07/08 res treba prist gor mau pokolenčkat skoz veleslalom progo :lol1: :kva2: :naughty:

sej res..kdaj je motosvetov veleslalom? pridem zmagat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!