Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Seveda imajo ride vezo zraven! A je kdo rekel da nimajo? Ce ne zaradi drugega ker je neka nevrtalna lokacija.

Bila nevtralna, dokler je ni zasedla godba na pihala; kot sem napisal v svojih prvih treh postih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad me sam na pumpi dobijo.. sam tok da preverjo vse dokumente.. toj pa to :) grem notr plačat, pridm nazaj do motorja in se že policaj smuka okoli motorja :D

haha.....dj sm se spomnla tistga napada...k so pršl do tebe pa rekl.....dj te pa mamo :lol1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že nima prav? sej je o meni govorila..ali pač sedaj ti bolj veš kaj meni paše kot jaz???

Ups... missed the point... totally... se posipam s pepelom in opravičujem vsem prizadetim (biker77 in Polona).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj v tem je težava. .. če že oni nekaj torerirajo, potem si vozniki sami sebi tolerirajo še malo več ...

Res je! :) Se nisi tudi ti ravno vceraj cez Logatec (naselje, omejitev 50km/h) peljal 100 pa nekaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo

pozdravljen... tebe pa že dolgo ni blo...

Čakaj ko pride Girox iz Milana; mislim, da bo en določen šampin panično iskal zaklonišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa imaš spomin.... Dobr zaupaš kolegu, da mu daš motor za pelat, sploh pa čez ride....

dečko je dirkač, in moj oldtimer ga nezna presenetit. neki sm fantaziral, de praninja ne dela, pa mi je povedu, de morm gumo zamenat. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha.....dj sm se spomnla tistga napada...k so pršl do tebe pa rekl.....dj te pa mamo :lol1: :kva2: :lol1:

toj blo pa pred trgovino :D človk še počivat ne sme na pločniku zgleda.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo

pozdravljen... tebe pa že dolgo ni blo...

:topic: ;)

Rešitev je (povzeta iz avstrijskih cest, mogoče je kaj takšnega tudi pri nas mogoče) - zelo enostavna. Pa da ne bom "špilferderber", jo bom kar zase zadržal - oz. dobiš po PM. ;)

še meni še meni povej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak... ...na zgornji Habakuka sem štartal, pa puna mimo Lukeja, nobenega nikjer, pa preko prelomnice "zaprl", se lepo umaknil na levo stran... ...potem pa sta se malo zemlja in nebo menjevala :P Cajt je bil okej a je žal prišlo do "sistemske napake"... :P

Kurba na koleno nisi šel, ta pa je šlo vse v božjo mater.....(mislim koleno, pol, ne....) :blink: :yea1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne teze o dirkanju na cesti ne bi razlagal nobenemu, se mi ne zdi potrebno.. Moja vest je cista. Na cesti ne dirkam, dirkal sem na Mobikrogu. Ze miljon in enkrat sem povedal, da voznja s presedanjem do kolena ni enako dirkanju in zdalec ni enaka voznji na meji. Sam jo kar precej prakticiram in si upram trdit, da je motor pri moji voznji v popolni kontroli, da bi sel lahko cez ride tudi se hitreje, ce bi iz kakrsnega koli razloga hotel (pa se mi ne zdi smiselno se manj odgovorno) in se mi zdi, da s svojo voznjo prav nikogar ne ogrozam. In nisem edini tak. Tisti, ki pa vozijo do skrajne meje, oziroma jo iscejo, katerim motorji opletajo, gume zdrsavajo, jih vlece na nasprotne pasove.. Bodo pa ze zase odgovorili.

Na kurac mi gre, da je na tapeti "kolenckanje". Kot si rekel, nekateri se peljejo hitro in po kolenu, pa je videt, da imajo situacijo v popolni kontroli. Drugi se peljejo hitro in po kolenu pa tega nimajo. Tretji se pa sploh ne peljejo po kolenu, nekateri se hitro ne, pa vseeno nimajo situacije pod kontrolo. Kolenckanje nima popolnoma nic s tem, koliko je kdo nevaren na ridah. Tu je vazno samo to, koliko blizu meje (ali cez njo) svojih sposobnosti se clovek tam vozi. Pa naj bo na SS motorju, tourerju, chopperju, enduri al pa na biciklu.

hmmm. mene pa nekaj zanima glede na zadnji dve objavljeni sliki, ki te prikazujeta pri vožnji skozi ovinke na ridah:

1. Koliko ti, po tvojem mnenju, manjka do meje?

2. Kje ta meja je in kako veš kje je?

3. Kolikokrat in kje si se približal tej meji?

4. Če gledamo na objavljene slike, na katere dejavnike lahko vplivaš pri tvoji kontrolirani vožnji? Dodatno: koliko rezerve imaš za nepredvidljive dogodke (pa recimo, da se ravno prikotali na cesto plastenka multisole, ki jo je Simonu iz roke izbila Tanjuška, ker jo je provociral).

p.s.: vprašanja se ne nanašajo na tehniko vožnje, tip motorja, gum, ridaškega druženja in ipd. Zanima me predvsem tvoj, subjektivni odgovor.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je! :) Se nisi tudi ti ravno vceraj cez Logatec (naselje, omejitev 50km/h) peljal 100 pa nekaj :P

jp... to sm pa še jst vidla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toj blo pa pred trgovino :D človk še počivat ne sme na pločniku zgleda.. :D

no sej se mi je zdel da ni bla pumpa...sam sj veš mam spomin k zlata ribca :whistle: sma rse k da bi iu največji kriminalc ej... :kva2: ja nč petnula boš mogu mal bl počas O:-) :grim mogoče v sanjah an :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj ko pride Girox iz Milana; mislim, da bo en določen šampin panično iskal zaklonišče.

????

kdo že???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je! :) Se nisi tudi ti ravno vceraj cez Logatec (naselje, omejitev 50km/h) peljal 100 pa nekaj :P

Ampak sem si potem doma napisal kazen :)

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šalo na stran... Ne maram (pre)hitre vožnje. Sem polž po srcu. Zato sem tudi raje "solo rider", da lahko vozim s tempom, kot mi takrat paše. ;)

in se seveda vedno furaš po omejitvah?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej se mi je zdel da ni bla pumpa...sam sj veš mam spomin k zlata ribca :whistle: sma rse k da bi iu največji kriminalc ej... :kva2: ja nč petnula boš mogu mal bl počas O:-) :grim mogoče v sanjah an :lol1: :lol1:

sj zdj sm pridn ratou :rolleyes:

drgač pa, dons zvečer se vidmo na pjači :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečko je dirkač, in moj oldtimer ga nezna presenetit. neki sm fantaziral, de praninja ne dela, pa mi je povedu, de morm gumo zamenat. . .

a tak pol...

In kako je ime temu dirkaču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak se si potem doma napisal kazen :)

si 3 sklece in 2 trebušnjaka naredil??? :lol1: :lol1:

al sam polovičko k je blo v osmih dneh?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj zdj sm pridn ratou :rolleyes:

drgač pa, dons zvečer se vidmo na pjači :winkiss:

haha...se mi zdi ja :kva2: :kva2:

ja no sj sva :topic: se menmo v naši temi naprej...itq smo pa že zmenjeni za dons :naughty: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba na koleno nisi šel, ta pa je šlo vse v božjo mater.....(mislim koleno, pol, ne... .) :blink: :yea1:

Še zdaj plačujem, na obroke,... ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lahko men poveš... mu bom vse povedala....

Zdaj mi je jasno, zakaj se ne oglasi; si ga polno zaposlila; (kaj bo šele, ko mu daš prstan).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...se mi zdi ja :kva2: :kva2:

ja no sj sva :topic: se menmo v naši temi naprej...itq smo pa že zmenjeni za dons :naughty: ;)

ne sekiraj se.. tam tema ni več to kar je bla.... tuki smo že vsi :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si 3 sklece in 2 trebušnjaka naredil??? :lol1: :lol1:

al sam polovičko k je blo v osmih dneh?

sklece ne more ker itak je trebuh dol do tal

trebušnajki pa tud ne gredo ker se masa obesi do jošk gor

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!