Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Zdaj mi je jasno, zakaj se ne oglasi; si ga polno zaposlila; (kaj bo šele, ko mu daš prstan).

Antares

ne ne.....

Kolega sva.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolenčkava pa izključno skrita pred radovednimi očmi... mi je preveč nerodno se kazat. 'mam kratkega, pa še tehnike nimam najbolje izpiljene. :lol1:

si pa pozno začel trenirat ker pri svoji starosti še ne znaš prave tehnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si 3 sklece in 2 trebušnjaka naredil??? :lol1: :lol1:

al sam polovičko k je blo v osmih dneh?

Ne, trikrat sem prebral temo Kačje ride in dvakrat pogledal sliko od Tanjuške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sekiraj se.. tam tema ni več to kar je bla.... tuki smo že vsi :topic:

ja na žalost...lahko bi se vsi mal zamislil....in se osredotočl na tisto čemur je tema namenjena...... KAČJIM RIDAM

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklece ne more ker itak je trebuh dol do tal

trebušnajki pa tud ne gredo ker se masa obesi do jošk gor

:krneki:

Se midva slučajno od kje poznava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa pozno začel trenirat ker pri svoji starosti še ne znaš prave tehnike

Bolje pozno kot nikoli. ;)

Za užitek ni nikoli prepozno. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na žalost...lahko bi se vsi mal zamislil....in se osredotočl na tisto čemur je tema namenjena...... KAČJIM RIDAM

Ok, kaj pol ti delaš tuki not? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ve kakšen stil vožnje mu paše....vsaj se naj zase briga

čudno da se še ni začelo komentirat vožnje v postelji :whistle:

Popravljeno . Popravil Erik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o hrbtenici ravno ne vem - po mojem bolj dokaz, da sm čist prtegnen.

Človk pride na ride, čeprav mu grozijo z nekimi gnilimi paradižniki in podobno, pol ga oblaja Tanjuška ene 7-krat z "No, kva s pa zdej tok tih?" - ja pizda, kaj naj pa začnem koj razkladat kako sem drvel 240 po avtocesti do tja al kaj? A naj vprašam, kako je vreme - če pa vidim, da sonce sije? :D pol Tanjuška še naprej spektakl zganja, kako da sm hudobn in idiot in podobno. Mislim, da je bilo ob tem vsem mal nerodno, meni pa še najbolj, ker sem iz čiste vljudnosti šparal jezik vulgarnih in kakih pretirano sočnih izrazov - tanjuške osebno itak ne poznam niti malo, samo prek foruma in iz govoric :) . Najbolj je žarela, ko je izjavila "Jaz sem vsaj povsod zaželjena, ti pa nikjer." :whistle:

Skratka - bejba je čist popizdila in spuščala paro iz vseh lukenj. Celo očitala mi je, kva se tok smejim - ja pizda, nimam razloga, da bi se držal k kisla limona...

No, pol mi je pa še fakiča pokazala, ko me je prehitela. To me je pa čist sesul. Se ne zgodi vsak dan. :closedeyes:

V 20 minutah ogleduštva na Ridah je mim prpelal nekaj motoristov, nekateri so šli gor-dol večkrat. Mal so zadki opletali na The Ovinku v smer navzdol, en v rdečih olstarkah ga je navzgor iz ovinka dvignil na zadnjo in ... Menim, da je to naredil za publiko (nas). Lahko pa se seveda tudi motim...

bodi vesel da te ni še okloftala

O Tanjuški je okoli slišati govorice (citiram): " Sicer je čedna, ampak, če bi gofljo držala zaprto tam nekje do 80 leta, bi bla pa idealna." (konec citata)

Je pa res, da je ne poznam v živo, svojega mnenja glede na prebrano bom pa raje zase obdržala.... :rolleyes:

pri fafanju res ne moreš govorit zraven tko da :whistle:

in svaka ji čast :worship: da s svojim "gofljanjem"vedno naredi dobro vzdušje in zabavo,da bi imela samo 50%njenga "goflanja"bi bila še bolj srečna oseba kot sem

No, k boste kozlička rabl, se lahko name obrnete. Jih mam kar nekaj na razpolago. Domačih, notranjskih:)

tnx baje ga je jure ponudu,sam še spečt ga je treba

A dons se boste tut zbral, k bo bl slab vreme. Upam da bo scal. Baje tanjuška, zdej k ma drsnike, kolenčka tut v mokrem :worship:

a prideš gor :naughty: sploh pa ne vem o kakšnih drsnikih ti to govoriš,očitno ne veš kaj je drsnik

Mogoče še en moj piskrček... Pogosto se zdi, da samo pluvam čez ridaše. A dosti jih je, ki vedo, da temu ni čisto tako... Naj enkrat za spremembo povem, da se mi je ponavadi na ridah lepo ustavit, zato ker so tam fantje in dekleta, s katerimi lahko izmenjam kako prijetno besedo. Lahko se nasmejem kaki šali, ali pa zgolj in samo pokadim kako cigareto v prijetni družbi. Nekajkrat se je tudi že zgodilo, da smo kar iz rid odšli narest en "kratek krog".

Všeč mi je, ker smo se lahko zbrali in naredili piknik... Všeč mi je, ker je gor toliko zglednih ljudi, da lahko opravimo čistilno akcijo... Všeč mi je, ker so na ridah ljudje, ki so lahko pravi prijatelji. Všeč mi je, da so gor ljudje, ki so pripravljeni nesebično priskočiti na pomoč vsakomur, ki na ridah pade, pa naj bo to slučajno mimo vozeči Italijan, popoln začetnik, ki so ga pet minut natulili, kaj se gre in pred njim skrivali motorje ali pa "stalen ridaš". Všeč mi je, ker se lahko fantje in dekleta z različnih koncev gor zberejo, ali pa zmenijo za obisk prijatelja v bolnišnici.

Všeč mi je, ker na ridah živi skupnost, ki je drugim lahko kar iz nekaj gledišč za zgled. Nobenega formalizma. Zgolj in samo želja po druženju. In da... Tudi to je del rid, na katerega se prepogosto pozablja... Pa se mi zdi vredno omeniti tudi to vsebino.

Zato mislim, da si nihče ne zasluži in niti nihče nima pravice kazat "fakiča", pa na bo to Tanjuška ali Brum Brum... Ker ride temeljijo na "prijateljskih vezeh" in dolžnost vsakogar je, da to neguje kot vrednoto - pa naj bo ridaš ali ne.

zelo lepo napisano,končn nekaj kar je blo vredno prebrati do konca

Ka ste lušni k se zbirate na travci. Se pravi asfalt zraven oz. ride nimajo nobene veze da se tam družite :rolleyes:

No če je to res, vam lahko predlagam 1001 lokacijo, kjer je lepša trava, lepše rožice in kjer je več miru. PA več placa za koruzo pečt.....

A delaš to norca iz sebe,itak vi vemo za kaj hodmo gor

Kaj pa če ga jaz, teoretično, k temu vzpodbujam? Recimo sedim cele dneve na Ridah ... pa mal fotkam ... pa tko ? :whistle:

mene s tem ne bi nič vspodbujal,sej vemo kam ciljaš

mogoč bi me prej vzburil :lol:

danes je mal tak čudn dan,tko da nimam glih namena gor hodit,bom šla raj kakšno gobo v gmajno poiskat pa mal se bo po krevetu valjala pa mogoč kakšno koruzo spekla,..

jutr pa če bo v redu vreme mamo koruza parti,a ste bolj za to da bi jo gor spekli al da jo skuhamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na žalost...lahko bi se vsi mal zamislil....in se osredotočl na tisto čemur je tema namenjena...... KAČJIM RIDAM

sj na cajte so mal omenjene.. sam tisti kapsi k so v bližini, oz. na poti proti ridam :D pa poj je omenjena travca na "the ovnku" itd. :D sj počas bomo pršli nazaj na "glavno temo" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na žalost...lahko bi se vsi mal zamislil....in se osredotočl na tisto čemur je tema namenjena...... KAČJIM RIDAM

Ma ti pa tud' nič ne veš no... Ta tema je ratala t'ko popularna, da so jo začel še policaji brat. In zdaj se vsi trudimo z "zavaravanjem neprijatelja". :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in svaka ji čast :worship: da s svojim "gofljanjem"vedno naredi dobro vzdušje in zabavo,da bi imela samo 50%njenga "goflanja"bi bila še bolj srečna oseba kot

ja, to pa res :winkiss: :winkiss: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa vreme tukaj se izboljšuje

je sicer niska oblačnost ampak sonce se trudi na vso moč pokukati na plan

ravnokar je obsijal moje okno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm. mene pa nekaj zanima glede na zadnji dve objavljeni sliki, ki te prikazujeta pri vožnji skozi ovinke na ridah:

1. Koliko ti, po tvojem mnenju, manjka do meje?

2. Kje ta meja je in kako veš kje je?

3. Kolikokrat in kje si se približal tej meji?

4. Če gledamo na objavljene slike, na katere dejavnike lahko vplivaš pri tvoji kontrolirani vožnji? Dodatno: koliko rezerve imaš za nepredvidljive dogodke (pa recimo, da se ravno prikotali na cesto plastenka multisole, ki jo je Simonu iz roke izbila Tanjuška, ker jo je provociral).

p.s.: vprašanja se ne nanašajo na tehniko vožnje, tip motorja, gum, ridaškega druženja in ipd. Zanima me predvsem tvoj, subjektivni odgovor.

lp,

dodajam slike, za lažje odgovarjanje na vprašanja:

post-12636-1188392367.jpg

post-12636-1188392378.jpg

post-12636-1188392384.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!