Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

hmmm....

Glede na dolžino in tehtnost odgovora sumimo, da je resnična Policija, ustanova znotraj MNZ, ODKRILA Internet.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na dolžino in tehtnost odgovora sumimo, da je resnična Policija, ustanova znotraj MNZ, ODKRILA Internet.

:OK:

So že tu!

hel1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa bo že FBI :rolleyes:

še dobr da so prišli bojo vsaj nad ridami oblake stran odgnali

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa bo že FBI :rolleyes:

FBI je samo znotraj ZDA aktivn ... CIA pa mednarodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti pa tud' nič ne veš no... Ta tema je ratala t'ko popularna, da so jo začel še policaji brat. In zdaj se vsi trudimo z "zavaravanjem neprijatelja". :slap: :lol1:

hmmm....

No, kaj sem rekel? :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa bo že FBI :rolleyes:

še dobr da so prišli bojo vsaj nad ridami oblake stran odgnali

Elisa "piha" zrak navzdol; torej bo samo še kaj zraven prišlo... :( ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa "piha" zrak navzdol; torej bo samo še kaj zraven prišlo... :( ;)

BO BO suh asfalt pa prah bo odneslo-juhuhhu spet bo luštnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa "piha" zrak navzdol; torej bo samo še kaj zraven prišlo... :( ;)

a s ipredstavljaš, da se en specialc iz kabine vn poščije - zlati dež :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FBI je samo znotraj ZDA aktivn ... CIA pa mednarodno.

pa po moje bi zarad rid bili aktivni tudi izven ZDA :naughty:

cia ma pa itak že svoj štab gor

Elisa "piha" zrak navzdol; torej bo samo še kaj zraven prišlo... :( ;)

mona ti ne veš kako to deluje si na ridah pa rečeš k bi vsaj zrakomlat čez prletu in odgnal te grde oblake

počakaš cca 5 minut in nad teboj se znajde policijski helikopter,ne moreš verjamit a,to je blo un dan k je bil misty gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mona ti ne veš kako to deluje si na ridah pa rečeš k bi vsaj zrakomlat čez prletu in odgnal te grde oblake

počakaš cca 5 minut in nad teboj se znajde policijski helikopter,ne moreš verjamit a,to je blo un dan k je bil misty gor

Thja, edino kar vem je, da zna oblake učinkovito odstraniti le mojster Jaka iz Mesta igrač (Nodi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, edino kar vem je, da zna oblake učinkovito odstraniti le mojster Jaka iz Mesta igrač (Nodi).

pa Chuck Norris tut. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk o scanju govorite da bom mogla jit vsak cajt mal otrest

sam kaj k pridem nazaj bom mela spet full dela vse prebrat k itak tuki ne gre drgač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res..kdaj je motosvetov veleslalom? pridem zmagat :whistle:

uuuuuu bo borba bo borba, jz se ne udam tko hit, sam ti maš prednost, k še polet lohk smučaš, jz pa ne morm, pa me nikol zravn ne povabš, da bi še jz mau potrenirala :naughty:

pa po moje bi zarad rid bili aktivni tudi izven ZDA :naughty:

cia ma pa itak že svoj štab gor

mona ti ne veš kako to deluje si na ridah pa rečeš k bi vsaj zrakomlat čez prletu in odgnal te grde oblake

počakaš cca 5 minut in nad teboj se znajde policijski helikopter,ne moreš verjamit a,to je blo un dan k je bil misty gor

bo treba čoroskop prnest, da bojo kej vidl :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

cof - huda fora sm mislla da bom crknla od smeha učeri na ridah :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tak pol...

In kako je ime temu dirkaču?

me zaslišuješ? al s emi sam zdi? :blink: :blink: dirkač je Miha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s to Policijo, da je tako tiho?

(jih moti Dex z zbiranjem informacij?)

poslal smo jih na tajno misijo da tvoj famozni čas z grobnika zbrskajo..že sodelujejo s hrvati..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm. mene pa nekaj zanima glede na zadnji dve objavljeni sliki, ki te prikazujeta pri vožnji skozi ovinke na ridah:

1. Koliko ti, po tvojem mnenju, manjka do meje?

Dovolj, da se pocutim pri taki voznji se popolnoma varnega.

2. Kje ta meja je in kako veš kje je?

Meja v mojem konkretnem primeru je ko zacne po tleh drsat ror na eni strani in stransko stojalo na drugi in cutis da guma pocasi zdrsuje. To je ze pri precej umaknjenem kolenu. Mogoce bi bila meja nagiba se naprej, ampak zaradi ravnokar omenjenih dejavnikov tega se nisem in niti ne morem sprobat, tudi ce bi hotel. Po ridah tako ne vozim, gre pa do kolena, to je pa res.

3. Kolikokrat in kje si se približal tej meji?

Parkrat, ko me je prevec potegnilo v "cestno dirkanje". Med drugim tudi na ridah.. Vsekakor ni prijetno, ko cutis da je bilo to to, da vec ne bi slo in da si bil misji lulcek od tega da bi se razlimal. Zato tega take voznje na prakticiram vec, zavoljo sebe in tudi zavoljo drugih, ki bi jih ogrozal.

4. Če gledamo na objavljene slike, na katere dejavnike lahko vplivaš pri tvoji kontrolirani vožnji? Dodatno: koliko rezerve imaš za nepredvidljive dogodke (pa recimo, da se ravno prikotali na cesto plastenka multisole, ki jo je Simonu iz roke izbila Tanjuška, ker jo je provociral).

Na katere dejavnike sploh lahko vplivas? Na zunanje tudi pri super kontrolirani voznji ne mores vplivat, tu se gre samo za to, koliko imas rezerve, da bos ta zunanji dejavnik "obsel". Ne vem pa kako se meri to rezervo, ce ves mi prosim povej.. Tu je lahko merilo edino obcutek. Zase vem, da bi lahko v tistem konkretnem primeru se spremenil oziroma popravil linijo, ce bi jo zaradi kateregakoli razloga moral, tudi zaviral bi lahko.. Konkreten primer. Zgodilo se mi je, da mi je pri voznji navzgor (po kolenu, kot je na fotki) priletel nasproti motorist cisto po spredini mojega pasu, ker me ni videl in je hotel sekat ovinek. Na sreco obeh sem se toliko umaknil, da ni sva celno trcila. Kot kaze je bilo rezerve dovolj. Na ridah je bilo takrat polno folka, so videli..

Je pa dejstvo, da je vsaka hitrejsa voznja, ne glede kako kontrolirana, nevarnejsa od pocasnejse. Hitrost je hitrost, ko gres hitro in se ti nekaj nepredvidenega zgodi, lahko enostavno nimas casa odreagirat. Tega se pa zavedam in nikoli nisem trdil nasprotno. Je pa hec v tem, da je lahko nekdo pri precej manjsi hitrosti bolj nevaren okolici, ker le te ne obvlada.. Pa naj bo to zaradi alstnih sposobnosti, zmogljivosti motocikla, gum, cesarkoli.. In to je to o cemer se mi menimo. Ne kako hitro gres, ampak koliko po svojh sposodbostih oziroma cez nje (in sposbnostih motorja, gum, itd..) posameznik vozi.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslal smo jih na tajno misijo da tvoj famozni čas z grobnika zbrskajo..že sodelujejo s hrvati..

Koliko pa je bil tvoj famozni cajt?

(da ne bo moral kuža dvakrat k Hrvatom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo poostrili kontrolo na omenjenem odseku.

Nasvidenje!

se prav da nč več kolenčkanja? :cry:

ah pol pa sam še travco mečkat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!