Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

tam bliz pivke nekje?? Dolgan al neki takega??? ... tega poznam .... :grim

no, njega sm čakal, in on je kriču name, de sm škrt, kr mam novo gumo doma, in ne na motorju. :headbang:

imel je prav.

to je bil edini "obisk" rid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

častim pijačo če bote 24h tih :whistle:

a to če bo posameznk tih? al vsi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, bo :D

Antares prides? Mi bos se kej od mojih staresev povedal. Vi zivo ne prek interneta :naughty:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo piknik :whistle:

Jah t'ku k' zmer... Ko se bo Piki spravu z roštiljem gor... :whistle:

sprejemampodkupnine.press:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, njega sm čakal, in on je kriču name, de sm škrt, kr mam novo gumo doma, in ne na motorju. :headbang:

imel je prav.

to je bil edini "obisk" rid.

ja njega pa poznam še iz mojih skuterskih časov... 7 let nazaj..... Je še veselo po ridah se drajsu cele dneve... Zdej ga pa sam še na grobniku srečam... pa mejbi na cesti v kombiju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to če bo posameznk tih? al vsi? :D

odvisno kdo bo tih ....nasplošno blo pa mišljeno za vse ampak je že konc te 3s akcije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, bo :D

Antares prides? Mi bos se kej od mojih staresev povedal. Vi zivo ne prek interneta :naughty:

sam ne spet tanjuške s ketne spušat ... jaz sem šu dons kr na pregled, če sem kako steklino fasou :)

otrok :P

pa bodi, kaj ti jst morem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja njega pa poznam še iz mojih skuterskih časov... 7 let nazaj..... Je še veselo po ridah se drajsu cele dneve... Zdej ga pa sam še na grobniku srečam... pa mejbi na cesti v kombiju....

aja? pa kdaj si bla zadnič na Grobniku? model je dol skor vsake 14 dni. (jaz pa z njim:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, bo :D

Antares prides? Mi bos se kej od mojih staresev povedal. Vi zivo ne prek interneta :naughty:

Mislim, da bi bilo bolje, da jim ti poveš, kako so šle moralne norme mimo tebe.

Si daješ opravka z menoj, od prvega trenutka, ko si položil oko name.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? pa kdaj si bla zadnič na Grobniku? model je dol skor vsake 14 dni. (jaz pa z njim:))

kak mesec nazaj.... V nedeljo sm hotla it... pa smo se na kofetu preveč dolg časa zadržal.... sej zdej mi je pa ful žal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!