Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ja ma se mi ni dal it tišat v lj.... :evilgrin:

a tolk rab una mašinca da se do 200 zvrti? od logatca do ljubljane? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za cofa se mi je zdel..kaj pa un s fazerko? ni motosvetovc? pa un k je v logatcu prišel?ktm-ovc?

un z fazerko je biu flejm, tist ktm-ovc pa ni motomarsouc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojgap..sej vem da mislita da sta že pri koncu sam nista še :kva2:

bo še :lol1:

osi se bo šele mešal :huh:

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

musiiiii... dej ulet na ride dons.....

Nism dubu dovolilnice za privat izhod :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tolk rab una mašinca da se do 200 zvrti? od logatca do ljubljane? :whistle:

to ne... sam k me prime... dolgo traja, da me mine.... :whistle:

Nism dubu dovolilnice za privat izhod :closedeyes:

kaka dovolilnica???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fak ej...en dan sm na sihtu popoldne pa nc vec ne vem... :eek: ...ste pa norci..a ste si slucajno pogledal kok strani ste napisal vi dons...jst sm si trenutno samo pogledal kok strani je...komentiral bom pa kej cez ksno urco k to preberem... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm-ovc ne ve kake drame zamuja :lol1: :lol1:

Ve ve, nas bere kot opazovalec in se smeji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mausika :whistle:

mausu se je kilometrina na motorju drastično zmanjšala odkar mora dovolilnice met..

maus..včlan se v sindikat tovornjakarjev..uni majo nekaj dovolilnic na zalogi vedno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUHHHHHHH, MATER ME OČI BOLIJO!!!!! PA KAJ STE ČIST POPIZDILI???????? :evilgrin: :angry: SEJ STE ČIST UTRGANI, PA KAJ NIMATE KEJ DRUGEGA POČET, K KLANFAT GOR PO FORUMU???? :angry: NAZADNJE K SEM MAL ČIKIRU PO FORUMU, SEM BIL NA 686 STRANI VI PA ŽE NA 737 AL PA KEJ VEČ! :slap: :slap: FOLK, ZDEJ PA TKO, IMA DA MI ISPIŠETE ŠE 263 STRANI, DA BO CIFRA NA OKROGLO 1000!!! NALOGA MORA BITI OPRAVLJENA DO 31-08 2007 DO 23-e URE IN 59 MINUT!!!! :evilgrin: JASNO!!!!! ZDEJ PA NA DELO !!!!! :whistle: :whistle: SICER BODO UKREPI IN SANKCIJE!!!!! :evilgrin: :whistle: :evilgrin: :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mausu se je kilometrina na motorju drastično zmanjšala odkar mora dovolilnice met..

maus..včlan se v sindikat tovornjakarjev..uni majo nekaj dovolilnic na zalogi vedno :naughty:

bo treba mau krivine hvatat :whistle: ... bom pol kolenčku po ridah k bom krivine hvatu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUHHHHHHH, MATER ME OČI BOLIJO!!!!! PA KAJ STE ČIST POPIZDILI???????? :evilgrin: :angry: SEJ STE ČIST UTRGANI, PA KAJ NIMATE KEJ DRUGEGA POČET, K KLANFAT GOR PO FORUMU???? :angry: NAZADNJE K SEM MAL ČIKIRU PO FORUMU, SEM BIL NA 686 STRANI VI PA ŽE NA 737 AL PA KEJ VEČ! :slap: :slap: FOLK, ZDEJ PA TKO, IMA DA MI ISPIŠETE ŠE 263 STRANI, DA BO CIFRA NA OKROGLO 1000!!! NALOGA MORA BITI OPRAVLJENA DO 31-08 2007 DO 23-e URE IN 59 MINUT!!!! :evilgrin: JASNO!!!!! ZDEJ PA NA DELO !!!!! :whistle: :whistle: SICER BODO UKREPI IN SANKCIJE!!!!! :evilgrin: :whistle: :evilgrin: :whistle:

osa bolniško vzem..reč da maš nujne družinske obveznosti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUHHHHHHH, MATER ME OČI BOLIJO!!!!! PA KAJ STE ČIST POPIZDILI???????? :evilgrin: :angry: SEJ STE ČIST UTRGANI, PA KAJ NIMATE KEJ DRUGEGA POČET, K KLANFAT GOR PO FORUMU???? :angry: NAZADNJE K SEM MAL ČIKIRU PO FORUMU, SEM BIL NA 686 STRANI VI PA ŽE NA 737 AL PA KEJ VEČ! :slap: :slap: FOLK, ZDEJ PA TKO, IMA DA MI ISPIŠETE ŠE 263 STRANI, DA BO CIFRA NA OKROGLO 1000!!! NALOGA MORA BITI OPRAVLJENA DO 31-08 2007 DO 23-e URE IN 59 MINUT!!!! :evilgrin: JASNO!!!!! ZDEJ PA NA DELO !!!!! :whistle: :whistle: SICER BODO UKREPI IN SANKCIJE!!!!! :evilgrin: :whistle: :evilgrin: :whistle:

sj pišem nooooo... ne deri se name :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se ne dajo motit na ridah in mirno pijejo tud gor... :slap:

GANDIIII!!!!! SAJ JE BIL SAM ENO MALO PIVO, PA SEM ŽE PIJANEC!!!???? to da nekateri popijemo malo pivo na ridah, nepomeni da se ga napijamo vsakič, ko smo na ridah!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!