Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Spet ne vem zakaj se gre... :blink: :blink:

kako bo šele zvečer ko bo tlele +20 strani :wacko: :wacko:

uživajte.....

LP snoopy

dons pa ne bo...... vsaj upam no

uživaj, čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons pa ne bo...... vsaj upam no

uživaj, čaw

sej jih je že 10 odkar sm jest učer zvečer nehal brat..čist ste zmešani :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bla pa krivda babnic, ker so se odlocile, da je treba v enem dnevu, se pravi ucer do pol noci spisat 40 strani :D

Danes pol nic kolenckanja, tle ze mal rosi.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bla pa krivda babnic, ker so se odlocile, da je treba v enem dnevu, se pravi ucer do pol noci spisat 40 strani :D

Danes pol nic kolenckanja, tle ze mal rosi.. :cry:

punc

da nauš kregan..k jest sm zmer kadar se zagovorim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bla pa krivda babnic, ker so se odlocile, da je treba v enem dnevu, se pravi ucer do pol noci spisat 40 strani :D

Danes pol nic kolenckanja, tle ze mal rosi.. :cry:

ja no k da si ti tooooolllkkk nedolžen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te spt razganja?

kdaj prletiš spt kej tačkat?

jz pa neki vem, pa nobenmu ne povem muahahahahahahahahaha in to glede kačjih rid :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa neki vem, pa nobenmu ne povem muahahahahahahahahaha in to glede kačjih rid :whistle:

tut men ne? juf, pa sj čist tko na potih, na uha... :naughty: kaj a spt kaka vajvrca na cajst? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti pripravljen tezo o pravici do dirkanja na cesti razložiti osirotelemu otroku očeta in vdovi taistega moža, ki ga je na cesti ubil objesten avtomobilist, al pa kamjonist, al pa če se je ubiu pri plezanju oz z helikopeterjem v reševalni akciji al pa ker je padel z kolesom, in ko je nabirau slive na drevesu pa padu dol, al pa ko ga je osa pičla pa ni vedu, da je alergičen, itd, itd, itd,.... še bi se dal našetvat

živimo v svetu polnega adrenalina, ta otrok ne bo ne prvi in ne zadnji, ki mu bo treba kej takega razložit (pa srčno si želim, da to nebi blo treba nobenmu razlagat nikoli v življnenju, ampak takšno je življenje - kar ti je namenjeno ti je namenjeno)

kruto povedano ampak sori

sam ta tema je pa že čist :topic:

Tanjuška !

Tvoje poste berem že lep čas in marsi kdo iz njih izbere kakšna osebnost si. Ampak to kar si sedaj rekla, ti bom pa takole odgovoril.

Tudi jaz sem motorist, imam bistveno močnejši motor, pa mislim, da precej hitro vozim po cestah. Načeloma mi je sveto samo rdeča luč na semaforju, ostalo niti ne.

Ampak to kar si rekla, da je vsakemu usojeno kar pač je, ti povem takole: Če bi ti slučajno zbila mojega otroka ali pa bližnjega, ti povem, da ti tudi sodišče ali pa kdor koli NE POMAGA. Fental bi te sigurno, takoj ko bi te dobil, VERJEMI ! Ker če nekdo izgubi življenje zaradi norca, ali je to motorist ali pijani avtomobilist, vseeno.

Fental bi ga, pa magari bi šel sedet.

Toliko o tem. Fakiča je najboljše, da pokažeš sama sebi, si boš najbolj odgovorila. :headbang:

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška !

Tvoje poste berem že lep čas in marsi kdo iz njih izbere kakšna osebnost si. Ampak to kar si sedaj rekla, ti bom pa takole odgovoril.

Tudi jaz sem motorist, imam bistveno močnejši motor, pa mislim, da precej hitro vozim po cestah. Načeloma mi je sveto samo rdeča luč na semaforju, ostalo niti ne.

Ampak to kar si rekla, da je vsakemu usojeno kar pač je, ti povem takole: Če bi ti slučajno zbila mojega otroka ali pa bližnjega, ti povem, da ti tudi sodišče ali pa kdor koli NE POMAGA. Fental bi te sigurno, takoj ko bi te dobil, VERJEMI ! Ker če nekdo izgubi življenje zaradi norca, ali je to motorist ali pijani avtomobilist, vseeno.

Fental bi ga, pa magari bi šel sedet.

Toliko o tem. Fakiča je najboljše, da pokažeš sama sebi, si boš najbolj odgovorila. :headbang:

ja kdo pa je govoru, da jz odobravam divjanje - a recimo, če bi se jz peljala skozi naselje 50km/h ali pa mogoče 60km/h pa da bi otrok prletu in pač nebi mogla ustvit in bi ga zbila (ubila), pa boh ne dej, da se to naredi, se prej sama fentam, predn bi ti sploh do mene pršu, in ti bi zaradi otrokove ne vednosti oz. starševske nepazljivosti mene ubiu!!!!!!????? mislm ej, pa dj mau poglej kaj si napisau - načeloma mi je sveto samo rdeča luč na semaforju, ostalo niti ne brzdaj konje! rajš ti merkaj, da kdo tebe ne ubije :unsure:

:winkiss:

aja pa fakičeu jz drgač ne kažem, mam bonton, samo določena oz. dotična oseba si ga pa zasluži :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam d nau spt chicken fight :whistle:

kva j beyba, dj no povj na uha kaj dogaja gor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam d nau spt chicken fight :whistle:

kva j beyba, dj no povj na uha kaj dogaja gor :naughty:

:whistle: u živo u živo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud ej, k ni nobenga od unih norcou k skoz neki kao provocirajo, ampak mi se ne damo :worship: :evilgrin:

Mam čas. Kdaj lahko začnem... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmau hehe,

ej vajvarca, dj ti men povej kakšn je vreme dolelelele

hm, pada ne neč, ma sončka pa tut ni :unsure: taku kremižlavu :lol:

dej povej,jest nam mogu gor pridet,ka mam vse tri gume zaneč :naughty:

kr vse tri? ojejgate... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se lahko samo smejim ..... :D

smeh je pol zdravja

druga polovica je pa varna vožnja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud ej, k ni nobenga od unih norcou k skoz neki kao provocirajo, ampak mi se ne damo :worship: :evilgrin:

a ti se ne daš, al kva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa fakičeu jz drgač ne kažem, mam bonton, samo določena oz. dotična oseba si ga pa zasluži :evilgrin:

mah, stara, za to, da pokažeš fakiča, je potreben en dokaj nizek psihološki nivo... tako pr men, kokr pr teb :)

zdej si ga že kazala, nema ti spasa :D

PS: jst sm ga kazu za štos, ti pa iz čiste ihte ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, stara, za to, da pokažeš fakiča, je potreben en dokaj nizek psihološki nivo... tako pr men, kokr pr teb :)

zdej si ga že kazala, nema ti spasa :D

PS: jst sm ga kazu za štos, ti pa iz čiste ihte ...

Komu pa si za štos pokazu fakiča? Upam da komu, k razume štos :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!