Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ja čist so že brez profila :whistle:

no sj moje tut niso vč za gledat, sam bojo kr ostale take... na ridah se pa dns nam fočkala, kr počas frčim na šiht, motor sm zrihtala tko d gre tut dns z mano, oz. jst z njim... vi mi pa prhrante kako minuto zvečer, pa ne spt na 40 cilat :whistle: :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu pa si za štos pokazu fakiča? Upam da komu, k razume štos :whistle:

Čuj ,kaj ti te jaz vem. Nea vem, pa da ga jebeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ,kaj ti te jaz vem. Nea vem, pa da ga jebeš :)

Čeprav Tanjuška rada fakiče kaže. Nekaj 10 strani nazaj, je slika kjer kaže kar dvojni fakič fotografu :o

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav Tanjuška rada fakiče kaže. Nekaj 10 strani nazaj, je slika kjer kaže kar dvojni fakič fotografu :o

Jah, zgleda, da ma take gene čudno skrivenčene v rokah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si potem takem tisti, ki ni razumel Simonovega humorja.

nikakor ni blo nč smešnga v tistem..in se nobenemu ni zdelo..ma pač on svoj način zajebavanja..

sej včeraj sem se eni repliki ki jo je napisal prov smejal..

sam vseen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr veš komu si ga kazal :krneki:

Ok, bodmo realni - a mam v tistem ovinku res cajt gledat gor, kdo vse čepi na tisti travi in firbca? Ok, mogoči bi Mausa prepoznal, ker je šminker in ma zlati kombinezon pa ker je frajer, pa Origina-Oneta tudi, ker ma poblajhano glavo pa blond kombinezon .... Pri drugih "pojavah" pa moj center za instant prepoznavanje že klecne :)

tak da - ne, ne vem, komu sem ga kazal :) sem pa srčno upal ,da je maus med njimi, ker se vsaj ne bi kujal kot zadnja mona :D

Je pa res, da raj prst pokažem, kot pa da bi "za publiko" wroom wroom the floor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bodmo realni - a mam v tistem ovinku res cajt gledat gor, kdo vse čepi na tisti travi in firbca? Ok, mogoči bi Mausa prepoznal, ker je šminker in ma zlati kombinezon pa ker je frajer, pa Origina-Oneta tudi, ker ma poblajhano glavo pa blond kombinezon .... Pri drugih "pojavah" pa moj center za instant prepoznavanje že klecne :)

tak da - ne, ne vem, komu sem ga kazal :) sem pa srčno upal ,da je maus med njimi, ker se vsaj ne bi kujal kot zadnja mona :D

Je pa res, da raj prst pokažem, kot pa da bi "za publiko" wroom wroom the floor :)

ali pač normalno pozdraviš kot vsi ostali motoristi pa polovica kolesarjev pa še kdo..težko a ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da raj prst pokažem, kot pa da bi "za publiko" wroom wroom the floor :)

:D

Bom jst naslednjič, ko bom šel čez ride, šel na kolen in hkrati kazal fakiča. To bo špas :)

Sej se hecam, jst ne kolenčkam po cesti. Grem na dirkališče :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pač normalno pozdraviš kot vsi ostali motoristi pa polovica kolesarjev pa še kdo..težko a ne..

Mah, ko ste pa tako prikupni :) Ne vem sicer, zakaj bi moral pozdravljati ... glede na neposredne žaljivke, ki jih pokasiram v tejtemi, čeprav se nekako trudim razpravljati na nivoju ... in potem, ko se začnejo žaljivke, tudi jaz več ne šparam na izjavah in sem zajedljiv, sarkastičen, ... in potem pač pomaham s sredinskim prstom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ko ste pa tako prikupni :) Ne vem sicer, zakaj bi moral pozdravljati ... glede na neposredne žaljivke, ki jih pokasiram v tejtemi, čeprav se nekako trudim razpravljati na nivoju ... in potem, ko se začnejo žaljivke, tudi jaz več ne šparam na izjavah in sem zajedljiv, sarkastičen, ... in potem pač pomaham s sredinskim prstom :)

nč se vn vlečt..si najprej rekel da se ti je zdel al da si mislu da je kak tvoj kolega gor ki bo razumel tvoj štos..

tko da tut ti ni treba zmerjat tanjuške k ti ga je pač pokazala pa je zmenen..

sicer pa že vemo da ne bi rekel "se opravičujem" ker te fraze pač ni v tvojem besednjaku..

opravičilo sprejeto.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, mogoči bi Mausa prepoznal, ker je šminker in ma zlati kombinezon pa ker je frajer,

tak da - ne, ne vem, komu sem ga kazal :) sem pa srčno upal ,da je maus med njimi, ker se vsaj ne bi kujal kot zadnja mona :D

Je pa res, da raj prst pokažem, kot pa da bi "za publiko" wroom wroom the floor :)

Brumči,

kujam se :closedeyes: iz sledečih razlogov :

1. ni me bilo takrat gor

2. nisi pokazal fakiče z obema rokama hkrati

3. nisi spustil golobčka, da bi imeli tudi tisti, ki pridejo kasneje na ride kaj od tega

4. nism samo frajer temveč tudi dasko

še bi našteval, zakaj se kujam :closedeyes: pa moram nekaj nujnega še narest, ker mam jutr dopust :whistle:

zaradi zgoraj naštetih kujavčkov, si dolžen kufe :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehite tok nabijat & nakladat, ker mam sam deu pol z branjem in odgovarjanjem

LP,

avtomatski odgovarjalni center S. i. R.

če se ti in tvoja kompanija ne bi umešavali sem gor bi imeli mi pol manj dela z branjem vaše stvaritve :headbang:

tko da mislim da ne bo noben žalostem,oz grem skor stavit da bi na račun tega še kakšno fešto nardil

sam nisi tip ki nam bi dal to veselje in dal mir v tej temi

ja tko se odzivajo u rakeku, ko jih kličejo na večerjo :whistle:

vejverca-grem kuhat

...ne morem razumet, kak lahko drkate dva ovinka. in to zmeraj znova. cele dneve.....Pa tolko lepih rajd je še okoli. Pa cest...beh :krneki:

(ne žalim, samo hecno se mi zdi :blush: )

ne boš razumel dokler ne prideš k nam u družbo gor

vremenska prognoza področja unec-postojna-ride-

oblačno in temno morem skor luč prižgat da vidim tipkat;)

skratka vsak cajt se bo ulilo malenkost vsake kvatre zagrmi

ni pa videti nobene izbolšave

tako da četrtkov rida day danes po vsej verjetnosti odpade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti in tvoja kompanija ne bi umešavali sem gor bi imeli mi pol manj dela z branjem vaše stvaritve :headbang:

tko da mislim da ne bo noben žalostem,oz grem skor stavit da bi na račun tega še kakšno fešto nardil

sam nisi tip ki nam bi dal to veselje in dal mir v tej temi

Mah ne gre za delat veselje - gre za pregajnanje dolgcajta :) za druženje v tej temi, takorekoč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ko na tak način preganjaš dolgcat

in s tem spravljaš ljudi v slabo voljo in bes

in tudi glede tvojega druženja v tej temi-ga verjetno ni noben vesel in dober si, da se siliš nekam kjer po večini nisi zaželjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ko na tak način preganjaš dolgcat

in s tem spravljaš ljudi v slabo voljo in bes

in tudi glede tvojega druženja v tej temi-ga verjetno ni noben vesel in dober si, da se siliš nekam kjer po večini nisi zaželjen

poglej - tudi motoristi na Ridah zaradi takih ali drugačnih razlogov niso zaželeni... To ti je verjetno jasno, ali ne? In kljub temu se tam "družite" in firbcate itd itd itd ....

Tako da - ne gre za zaželenost ali nezaželenost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah kmau še vajvarce po cajst naujo zaželene :evilgrin:

oooooooooooo sj mamo ninja vajvarce hwa hu waaa asa uuu jahu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no k da si ti tooooolllkkk nedolžen :whistle:

kok se hitr vn vleče.... Sej si ti tud nama pomagu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah kmau še vajvarce po cajst naujo zaželene :evilgrin:

oooooooooooo sj mamo ninja vajvarce hwa hu waaa asa uuu jahu :winkiss:

Jaz sem mislil, da imam pa na forumu vklopljen slovenski jezik. :?

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah kmau še vajvarce po cajst naujo zaželene :evilgrin:

oooooooooooo sj mamo ninja vajvarce hwa hu waaa asa uuu jahu :winkiss:

lol, tis čist not padla u te vajvarce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil, da imam pa na forumu vklopljen slovenski jezik. :?

Vklop gorenjskonotranjskoprimorskodolenjskoljubljanskoštajerščino s prekmurskim naglasom :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah kmau še vajvarce po cajst naujo zaželene :evilgrin:

oooooooooooo sj mamo ninja vajvarce hwa hu waaa asa uuu jahu :winkiss:

tako je :krneki: :krneki: :krneki:

Kdor ne bo priden bo ze videl

post-1190-1188479937_thumb.jpgpost-1190-1188479917_thumb.jpgpost-1190-1188479928_thumb.jpg

post-1190-1188479898.jpgpost-1190-1188479942.jpg

post-1190-1188479947.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!