Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

poglej - tudi motoristi na Ridah zaradi takih ali drugačnih razlogov niso zaželeni... To ti je verjetno jasno, ali ne? In kljub temu se tam "družite" in firbcate itd itd itd ....

Tako da - ne gre za zaželenost ali nezaželenost.

Symči sprijazni se že enkrat, da imaš premalo rit za druženje v sencah no, pa dej mir ubogim radirkam in jih pusti naj špricajo in vlažijo ride ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symči sprijazni se že enkrat, da imaš premalo rit za druženje v sencah no, pa dej mir ubogim radirkam in jih pusti naj špricajo in vlažijo ride ...

Mah, valda bom še kdaj šel pogledat. Drugič bom nesel en velik čep zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je :krneki: :krneki: :krneki:

Kdor ne bo priden bo ze videl

post-1190-1188479937_thumb.jpgpost-1190-1188479917_thumb.jpgpost-1190-1188479928_thumb.jpg

post-1190-1188479898.jpgpost-1190-1188479942.jpg

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, nisem zasledil vprašanja, v katerem bi pisalo "cartMAN, a nam lahko to-pa-to poveš?" ...

ja ja.Brum Brum vse vidi! On vse ve. Tako si želi miru, pa nemore zanemarit svojega opslanstva. BITI VSEPRISOTEN! Budno oko in ostrer um sta zanj prekletstvo!!!! za vse ostale žalujoče, pa njegovi prsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se razpisal, za dobro jutro sm mogu vse prebrat :D

sj ni blo nč pametnga :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ko ste pa tako prikupni :) Ne vem sicer, zakaj bi moral pozdravljati ... glede na neposredne žaljivke, ki jih pokasiram v tejtemi, čeprav se nekako trudim razpravljati na nivoju ... in potem, ko se začnejo žaljivke, tudi jaz več ne šparam na izjavah in sem zajedljiv, sarkastičen, ... in potem pač pomaham s sredinskim prstom :)

you go, girl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater se mi zdi da domače naloge neboste uspeli opravit!!! :whistle: :whistle: :whistle: hehe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater se mi zdi da domače naloge neboste uspeli opravit!!! :whistle: :whistle: :whistle: hehe

Še moj prispevek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater se mi zdi da domače naloge neboste uspeli opravit!!! :whistle: :whistle: :whistle: hehe

Jo vela preplonkat? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater se mi zdi da domače naloge neboste uspeli opravit!!! :whistle: :whistle: :whistle: hehe

kaj da ne.....

včeri nam je uspel skupi spravit 40 strani.... čeprav se nas je sam 5 mučilo in nabijalo poste...

Dobr da je roky mel tok velik za povedat ... in nas je rešu v zadnji minuti.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj da ne.....

včeri nam je uspel skupi spravit 40 strani.... čeprav se nas je sam 5 mučilo in nabijalo poste...

Dobr da je roky mel tok velik za povedat ... in nas je rešu v zadnji minuti.... :whistle:

roky-ja smo mogl prejšnjič na ridah utišat..se še dexovga motorja ni slišal k je tko upil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky-ja smo mogl prejšnjič na ridah utišat..se še dexovga motorja ni slišal k je tko upil :whistle:

lol.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky-ja smo mogl prejšnjič na ridah utišat..se še dexovga motorja ni slišal k je tko upil :whistle:

joj... kaj vse zamudim...... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!