Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

dej nkar tko pompozno ne napoveduj,pol se bova pa dva prpelala boste pa razočaran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jo jst posodla Gregsu k se mi je smilu brez dvokolesnika... naslednji tedn jo dobim nazaj, je tko Gregs??? :rolleyes: :whistle: :grim :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs uno banano mi je ratalo zlizat pred mostom se pravi sem šla res res počas.

O madonca, Sanda, ne o lizanju... :D

Glavno, da ti je teknil... a... banana... :blush: :naughty: :D O:-)

Drugič prinesem še kakšno drugo bonbončkasto sadje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jo jst posodla Gregsu k se mi je smilu brez dvokolesnika... naslednji tedn jo dobim nazaj, je tko Gregs??? 

Absolutno... :worship:

Hvala, ker si mi jo posodila... :004 .) :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike B) Ves da z veseljem posodim potrebnim (avta pac)... :P Sej sva zmenjena, ko mi vrnes Celico mi pa ti za isto casa posodis CBR, ne?? sej nisi pozabu... :hmm: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: ne učite krive vere.....tista, ki bi se rada s celico peljala Pm prosim....

bogregsposodupress :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:  ne učite krive vere.....tista, ki bi se rada s celico peljala Pm prosim....

bogregsposodupress :D

jst jst jst :kva2:

Gizmo od kdaj si pa ti ženskega spola :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 17:00 bila z Katjušo na ridah.Sanda sem se ti podpisal na metlo :whistle:

post-5996-1118592244_thumb.jpg

post-5996-1118592355_thumb.jpg

post-5996-1118592450_thumb.jpg

post-5996-1118592577_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike  B) Ves da z veseljem posodim potrebnim (avta pac)... Sej sva zmenjena, ko mi vrnes Celico mi pa ti za isto casa posodis CBR, ne?? sej nisi pozabu..

....eeemmmm... kaj že posojaš?! :whistle: :D

....eeemmmm... pozabil? jaz? kaj že? :whistle: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sobotek sva se z Lady v konzervi peljala preko Rid iz PO proti Logatcu. Tam nekje ob 17.15 uri naletela na izteku iz glavnega ovinka na modro temno ninjo zagozdeno pod odbojno ograjo in sveže rise po asfaltu.

Na opazovališču zgolj trije do štirje motorji in dva avtomobila na podaljšku ovinka.

Na mestu nesreče skupina motoristov in civilov.

Ni kazalo potrebe, da bi zaustavila in odpasla zijala, zato odpeljala naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale zgoraj je pa fajn brusu kolena  :OK:  :worship:

Tale zgoraj s plavim mopedom je pa en čist navaden pozer. Ga zadnjič videl na ridah in ni peljal nobenega drugega ovinka kot samo tistega kjer je bil nagužvan ves folk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zgoraj s plavim mopedom je pa en čist navaden pozer. Ga zadnjič videl na ridah in ni peljal nobenega drugega ovinka kot samo tistega kjer je bil nagužvan ves folk.

Dons je pa res že čist vsak pozer, tist ki moped puca, tist ki se voz po kolenu, tist ki je v ledru, un brez ledra, un ki je hitr, un k je počasn... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je pa res že čist vsak pozer, tist ki moped puca, tist ki se voz po kolenu, tist ki je v ledru, un brez ledra, un ki je hitr, un k je počasn... :SS  :SS  :SS

Scena se zaostruje :naughty:

Sam drgač pa res zadnje čase z vseh strani samo še o nekih pozerjih slišat.. :)

Pa proooosim, ne v tej temi tudi o pozerjih, ker je blo na ta način "zasvinjanih" že dost drugih tem.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zgoraj s plavim mopedom je pa en čist navaden pozer. Ga zadnjič videl na ridah in ni peljal nobenega drugega ovinka kot samo tistega kjer je bil nagužvan ves folk.

...ja no ne bi ravno rekel....vedno kadar sem se tud jz vozil na ridah je on obračal tam nekje kot jaz,...in to sigurno ni samo ta "the ovinek"... .) ....

...drgač sem pa danes bral,da se je en italijan prov fajn zvrnil na ridah... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!