Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Dons je pa res že čist vsak pozer, tist ki moped puca, tist ki se voz po kolenu, tist ki je v ledru, un brez ledra, un ki je hitr, un k je počasn... :SS  :SS  :SS

jah ... vis se v vse vtikamo ... težko se je v taki družbi sam zase brigat ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sobotek sva se z Lady v konzervi peljala preko Rid iz PO proti Logatcu. Tam nekje ob 17.15 uri naletela na izteku iz glavnega ovinka na modro temno ninjo zagozdeno pod odbojno ograjo in sveže rise po asfaltu.

Na opazovališču zgolj trije do štirje motorji in dva avtomobila na podaljšku ovinka.

Na mestu nesreče skupina motoristov in civilov.

Ni kazalo potrebe, da bi zaustavila in odpasla zijala, zato odpeljala naprej.

No kdo je ubrisu asfalt?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ... vis se v vse vtikamo ... težko se je v taki družbi sam zase brigat ... :P

Jaz se v glavnem ne, kar se vidi iz števila objav. Ampak kar je tu mač ,je pač tu mač. Človk se pele po kolenu, pol je pa pozer...shit :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa je helikopter pristov :hmm: upam da se je izvleku in da je to napisano narobe.

godfather ma smo se srečali ampak ti me nikoli ne opaziš ker si vedno zamišljen,ne vem al je kriva tvoja katjuša ki ti zizike prislanja na hrbet al kaj,skratka vidli smo se pri postojnskemu mostu,res pa je da sem sedela zadi na moji fzs ampak bi me vsen lahko vidu po jakni in roki ki ti je mahala :fight2:

kaj danes gdo pride,vreme je super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa je helikopter pristov :hmm: upam da se je izvleku in da je to napisano narobe.

godfather ma smo se srečali ampak ti me nikoli ne opaziš ker si vedno zamišljen,ne vem al je kriva tvoja katjuša ki ti zizike prislanja na hrbet al kaj,skratka vidli smo se pri postojnskemu mostu,res pa je da sem sedela zadi na moji fzs ampak bi me vsen lahko vidu po jakni in roki ki ti je mahala :fight2:

kaj danes gdo pride,vreme je super

Sanda pa valda sm te vidu in tudi pozdravu sam :friend1: nism bil pa 100 % da se ti ker si bila kot sopotnica.(si pregledala metlo na ridah) :grim :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa je helikopter pristov :hmm:....

...kaj danes gdo pride,vreme je super...

1.) Ubistvu mu niti ni treba pristat, da nekoga naloži, če je to oteženo. Mu ga "pripnejo" uni, ki so do tja prišli po tleh .)

V vsakem primeru.. upam, da so foggyeve info. napačne :(

2.) Dans žal ne.. ni časa.. mogoče v sredo, če bo vreme :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam pa je helikopter pristov :hmm:

Baje da so ga najprej v postojno v zdravstveni dom odpeljali pol pa z helikopterjem v LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vidla metle,sem mislila jit danes mal gor pa me je dež zajebal upam na jutri,kajti bo posebn dan na ridah,sam ne povem zakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :slap:

kaj sploh omenjaš da bo poseben...pol pa ne poveš....sam da nas rajcaš..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vidla metle,sem mislila jit danes mal gor pa me je dež zajebal upam na jutri,kajti bo posebn dan na ridah,sam ne povem zakaj

A poveš vsaj kdaj se ta poseben dan začne, al traja cel dan, al tud tega ne poveš? :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bo poseben, ko pa Gregs pride... in to po DVEH :eek: kolesih... :grim :yea2: (samo ne po prasičkinih#1... :blush: )

Sanda, kdaj se začne poseben dan, da vem, kdaj prkolerjam? Samo, da ne bo padalo... :hmm: ... dež namreč... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poveš vsaj kdaj se ta poseben dan začne, al traja cel dan, al tud tega ne poveš?

A greš zraven?! O:-) Samo da Duh'c ne sliše... :whistle: :blush: O:-) :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mene se zdi, da bo treba na ride s čounom, ne z motorjm :whistle: Ben, usaj tako obljubljajo vremenoslouci :hmm: Lahko pa da je Sanda mislila zbor u kopalkah in plavutkah in "kdo priplava prej na konc" :lol1:

OK, se hecam! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem narediu nekaj fotk v 2 nedeljah ko sem vas opazoval na ridah, pa jih ponujam v skupno rabo. sicer jih ni dost, :friend1: sam so ene kar kul. več še pride :)

Kakšne slike, prav take kot jih je nekaj strani prej objavil Godfather :hmm:

A si prepričan, da si jih ti slikal? :whistle:

Nekateri smo se pa res našli na njih! :OK:

Več slik in filmčkov pa nikjer???!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A greš zraven?!  O:-) Samo da Duh'c ne sliše...  :whistle:  :blush:  O:-)  :lol1:  :D

A, če pridem na ride?? :) Hehe, ne vem če duhc sliši, vem pa da če pridem, pridem z njim :whistle: Ker se odpravljava danes proti glavi kokoške in če opraviva hitro in če bova dobre volje (če bo šlo vse po sreči in nama ne bodo vladali Murphyjevi zakoni), se ustaviva pogledat ta posebni dan... Gregsnadvehkolesihmijekončnvrnucelicopress :D

Glede unih slik - pa res so iste :blink: Kjer pa piše "več slikc in filmčkov" se mi pa odpre ena slika, dio bono kaka puška... sej bi rekla pištola pa zgleda tko težko da ne vem če jo lahko kdo z eno roko drži :krneki: :slap: Cela umetnost uglavnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIK NISI NAREDU TI AMPAK JAZ.

NE KLIKAJTE NA LINK Več slik + filmčki! KER JE MENI DVAKRAT ZABLOKIRALO RAČUNALNIK IN GA PONOVNO ZAGNALO.

Tudi meni, tako da bi bilo najbols ce bi umaknil link.

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posebn dan bo zame za vas najbrž ne.zdejle se odpravljam verjetno do goriških brd narabutat vsaj kilco češenj da bomo lahko po ridah pljuvali peške :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek:

Moj account!

Prosim moderatorje, da zbrišejo ta link, stran pa je od tega trenutka itak offline, sem zbrisal vse.

Tisti link spodaj je linkan na eno stran, ki povzroči resetiranje compa v nekaterih brskalnikih. Stran sem naredil jaz z namenom, da na foro vržem znanca, ki je mene zafrknil s to povezavo. V html dokument sem dal par slikc in mu rekel naj pogleda to stran pod pretvezo da so to moje slikce, ki sem jih slikal na ridah, ter upal da bo padel na lastno foro! Preveč časa mam ja.. .)

Ne vem pa kdo je to prilepil sem gor! :eek:

No, opravičujem se vsem, ki so imeli nevšečnosti zaradi tega, ta stvar ni bila nikoli mišljena za javnost!

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:  :eek:

Moj account!

Prosim moderatorje, da zbrišejo ta link, stran pa je od tega trenutka itak offline, sem zbrisal vse.

Tisti link spodaj je linkan na eno stran, ki povzroči resetiranje compa v nekaterih brskalnikih. Stran sem naredil jaz z namenom, da na foro vržem znanca, ki je mene zafrknil s to povezavo. V html dokument sem dal par slikc in mu rekel naj pogleda to stran pod pretvezo da so to moje slikce, ki sem jih slikal na ridah, ter upal da bo padel na lastno foro! Preveč časa mam ja..  .)

Ne vem pa kdo je to prilepil sem gor!  :eek:

No, opravičujem se vsem, ki so imeli nevšečnosti zaradi tega, ta stvar ni bila nikoli mišljena za javnost!

LP, DeX

No sej ce si mal racunalnicarja se ti ne resetira comp, ampak ze predhodno resis zadevo, samo ni pa prijetno :)

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej ste pa vsi že off topic :angry2: ....

...kaj v petek bo kdo na ridah?....pridem mimo,sam še ure ne vem točne :doze: :) :) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!