Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Zdej bojo spisek naredl koga je treba prevert...u reality showu na ridah... :whistle:

ej fabo..tebe že dolg časa ni blo..pa dons je bla koruza :naughty:

UUUUU TO BI PA RAD ENKRAT PROBU VOZIT!! HEHE a gdo ve, če ma gdo kej tazga????

no youtube polno tega..mal posrfej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jih bojo..samo proti tebi :whistle:

ker nej pol bom šele divji postal!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUU TO BI PA RAD ENKRAT PROBU VOZIT!! HEHE a gdo ve, če ma gdo kej tazga????

Mislm da je pr ns mal premal terena za tak motor vozt da bi se splacal kej tazga montirat...skandinavci pa to prakticirajo kr precej...samo ce bo kej globalnega segrevanja bojo lahko nazaj kramparce obul...al pa rajs colne kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fabo..tebe že dolg časa ni blo..pa dons je bla koruza :naughty:

no youtube polno tega..mal posrfej :whistle:

Ma sm bil sam nazalost nikol skor nobenga gor kdr sm jst prsu...pa ene prakrat sm delu popoldne...pa smo tm... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so dobl anonimne prijave da so že večim motoristom skrivnostno izginile hlače :naughty:

ojej... pa ejga psssssst... :whistle:

pakajsejmajodostgatesplohtangice.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf tut mene so si ogledal ob 22.24 sam d mlinčku ne prepovejo kako dostavo našga kofetka :headbang: :worship: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene spljoh ne povohajo,očitn sn nezanimiv :whistle:

hehe ritka, sanja kura o koruzi, a koruze nema... so tut tebe pred 5 minutkam dal na špahco :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji vohunili po profilu

Irencko

Danes, 11:04 PM

aaaaaaa...hlačeeeeeee :xx:

juf :xx: kva tu gledaš, ni treba... O:-) te že dubim, ti tangice na riti sam pustim :xx: uf pa tu j biu moj drugi jaz... je že ušu :lol: am policija lovte ga, mjane nej potrebe O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno uspela koruza party :worship:

se opravičujem ko sem s svojim prihodom gor par ljudi ustrašla,sam je blo smešno videti take obraze :o

Hvala za koruzo Sanda :worship:

kukuruz party..še roky je nekej malga spregovoru..pol pa ni mogu več k je mel polna usta koruze..hudiča a ti doma nč za jest ne dajo???

Če ti po pravic povem je bla tista koruza moj prvi "obrok" dons...Sm se ravnokar nažru k pujs :P

Pridem jutr spet :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivi ste k mate usak svojo koruzo pr ustih :whistle: važn d ste užival :worship:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je še v bistrco šel?

mi.... :krneki: pa pol so šli naprej u portorož...pol pa še naprej....baje da u reko....več pa ne vem.... :whistle: :krneki:

so dobl anonimne prijave da so že večim motoristom skrivnostno izginile hlače :naughty:

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem nahitro pogeldat za pavzo od ucenja :)

Pa si mel lepo pauzo, do 0330, zdej se lahko učiš naprej

mi.... :krneki: pa pol so šli naprej u portorož...pol pa še naprej....baje da u reko....več pa ne vem.... :whistle: :krneki:

:whistle: :whistle: :whistle:

Nekak ni zneslo do reke, biu pa tud nek grobnik omenjen, ter še par destinacij. :whistle: :krneki:

ps. blo je super, ob priliki ponovimo

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil super dan :OK: :OK: Cerprav sem rekel, da grem samo obrnit do rid, prisel pa ravnokar :D

Skratka na ridah je bilo kljub malce nizjim temperaturam zelo zabavno, folka bilo precej, najedli smo se pa se Tanjuska je dobila ze nekaj casa obljubljeno voznjo .) Upam da te ni bilo prevec strah :P

kdo pa je še v bistrco šel?

DeX, Condor, Snoopy, Ninjaraider, Tanjuska in Dejan :D

Pa si mel lepo pauzo, do 0330, zdej se lahko učiš naprej

Nekak ni zneslo do reke, biu pa tud nek grobnik omenjen, ter še par destinacij. :whistle: :krneki:

ps. blo je super, ob priliki ponovimo

Ja pauza se je malce potegnila, ampak nic hudega, je bilo fajn :OK:

Hvala vsem za pijace in druzbo. Bo res treba se kdaj ponovit :) Bili smo pa povsod, Ilirska Bistrica, Portoroz, Piran, Koper.. Ni da ni :D Ni dosti manjkalo, pa bi res sli se na grobnik :ninja: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če bi bla na našem koncu kaka stopinja več bi blo super, jst sm pršu premražen do kosti :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mraz je blo ko pra***a.. :D Jst sm se zdej cis premrazen.. Pa sam u kratki majci pod kombinezonom :krneki: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mraz je blo ko pra***a.. :D Jst sm se zdej cis premrazen.. Pa sam u kratki majci pod kombinezonom :krneki: :)

Si bo treba termo podobleko umislt za take izlete :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če bi bla na našem koncu kaka stopinja več bi blo super, jst sm pršu premražen do kosti :krneki:

Jest sm zmrznu že od Rid do Kranja :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zmrznu že od Rid do Kranja :blink:

Takrat je blo še toplo, ko smo mi prišli tja po 2200 v Portorož je blo prima, pol se je pa mal shladilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat je blo še toplo, ko smo mi prišli tja po 2200 v Portorož je blo prima, pol se je pa mal shladilo.

Vrjamem, da vs je zebl ja, hehe :) Se vidmo dons gor :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!