Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Tvoj sine bo pa čez 15 let reku "fotr kuko si mogu te stara jajca furat" :lol1:

nop :D ker ga nebom nkol kupu (1098) :)

mugoče bo to teb reku :D hehe

P.S. če bom meu kdaj froca pa upam d bo sin :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se vsi tok poloni prlizujete :whistle:

vsi? predvidevam d si s tem tut name mislu :) js se ne prlizujem, sam povedou sm svoje mnenje o ducatiju. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mojgap bere, a si trezn :D

Ja sva glih domov prišla, seveda sem trezen, če sem vozu avto :whistle:

Pa ti, še ne spiš, jaz grem koj spat, sam sva mogla še mal pregledat motosvet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sva glih domov prišla, seveda sem trezen, če sem vozu avto :whistle:

Pa ti, še ne spiš, jaz grem koj spat, sam sva mogla še mal pregledat motosvet :rolleyes:

Hehehe :)

Ah kje, sem bolj "nočne" sorte :D A sta tud ena od odvisnikov motosveta,tko kot jest hehehe :)

P.S. jutr prideš na ride? :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sva glih domov prišla, seveda sem trezen, če sem vozu avto :whistle:

Pa ti, še ne spiš, jaz grem koj spat, sam sva mogla še mal pregledat motosvet :rolleyes:

ZASVOJENCA! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, če bo kdo dons okol 4ih kej gor, se kej vidmo :whistle:

Fifty, Roky... vidva sploh nista resna... ob 4ih zutri na motosvetu.. now, who's addicted?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj pa imate en filemček od včeraj v glavni vlogi DejaVu,kamera peter1.

fant se je parkrat res super pelu,gor in dol brez napake na limitu,po ca 20 min postanku s hladnimi gumami pa tole

http://video.google.com/videoplay?docid=76...50818&hl=en

uf joj... ni lepo za videt :trance_33_sleep:

ne morm vrjet da je vilce tok zvil, pa se niti ne vid da bi prov prletu v tist stebriček :unsure:

DejaVu, važno da je s tabo vse v redu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bo pa v tej temi kar tišina se mi zdi :D :whistle:

najbrž bo res,to noč se je z motorjem smrtno ponesrečil osin najboljši prijatelj znan pod nickom ernestoo73

doma iz unca :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf joj... ni lepo za videt :trance_33_sleep:

ne morm vrjet da je vilce tok zvil, pa se niti ne vid da bi prov prletu v tist stebriček :unsure:

DejaVu, važno da je s tabo vse v redu :worship:

Pozabil si dopisat: "Posledice boš pa itak nosil sam!".

Welcome to the ride club! Slaughtery mempership included.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si dopisat: "Posledice boš pa itak nosil sam!".

Welcome to the ride club! Slaughtery mempership included.

To najberž fant sam ve,jaz pa vem da tebi jih ziher ne bo treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si dopisat: "Posledice boš pa itak nosil sam!".

Welcome to the ride club! Slaughtery mempership included.

nehaj že vsakega podjebavat.....

k greš že vsem zelooo na živce....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je mel ogromno srece...mislm da se je vse zelo dobr koncal glede na vse druge mozne razplete... jeb... motor vazn da si ti ziv!

se strinjam. Res je imel srečo da je motor priletel v tist količek, ne pa on....

še enkrat več se pokaže, da bi tu bila potrebna dvojna ograja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja no na to temo je blo ze velik besed izrecenih, samo mislm da se to nebo zgodil nikol...bojo prej asvalt sfrezal predn bo kdo od zascite zacel razmisljat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehaj že vsakega podjebavat.....

k greš že vsem zelooo na živce....

Če kdo jemlje povzemanje vaših izjav, kot podjebavanje, je to žalostno za tistega, ki je takšno izjavo v osnovi podal... Še bolj žalostno pa je, da opozorila na nevanost in možne posledice nekatere bolj motijo, kot to, da ne mine teden, da ride ne bi zahtevale davka. Še najbolj žalostno pa je, da je na točno tem mestu in na točno enak način zgodilo že kar nekaj padcev in niti to nikogar ne zmoti vsaj toliko, da bi dal kak pameten nasvet, kako zadevo preprečiti.

Kruha in iger... in razbijte se čimbolj spektakularno, da se bodo krvi željni ridaši imeli o čem pogovarjati. Pravico imate nareč voziti, kot vam paše. Posledice krijete sami. Zato, ne dajte se. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo jemlje povzemanje vaših izjav, kot podjebavanje, je to žalostno za tistega, ki je takšno izjavo v osnovi podal... Še bolj žalostno pa je, da opozorila na nevanost in možne posledice nekatere bolj motijo, kot to, da ne mine teden, da ride ne bi zahtevale davka. Še najbolj žalostno pa je, da je na točno tem mestu in na točno enak način zgodilo že kar nekaj padcev in niti to nikogar ne zmoti vsaj toliko, da bi dal kak pameten nasvet, kako zadevo preprečiti.

Kruha in iger... in razbijte se čimbolj spektakularno, da se bodo krvi željni ridaši imeli o čem pogovarjati. Pravico imate nareč voziti, kot vam paše. Posledice krijete sami. Zato, ne dajte se. :whistle:

a nisi že reku da si se poslovu od rid? pač fuknu je..kaj boš zdej spet pamet vsem solil? ne ga srat no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dns sm se sesul na the ovinku (ta zelen motor ko je zgori slika) in sicer motor je ves razbit (zvite vilce, zvita feltna), men pa ni na sreco nic, se je dobro izteklo.

Ej stari, sam da si ti cel!!! Ta ovink je jeben, na isti nacin je pred dobrim mesecom padel kolega in se vedno lezi poskodovan v bolnici.. Motor se bo ze postimalo, ce bos rabil kaksno pomoc s plastikami pa sporoci, st mas..

najbrž bo res,to noč se je z motorjem smrtno ponesrečil osin najboljši prijatelj znan pod nickom ernestoo73

doma iz unca :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry:

Brez besed, ernesta sicer nisem dobro poznal ampak kolikor vem je bil umirjen motorist. Se en dokaz vec, da usoda ne izbira, zgodi se lahko vsakemu izmed nas v trenutku.. :(

a nisi že reku da si se poslovu od rid? pač fuknu je..kaj boš zdej spet pamet vsem solil? ne ga srat no..

Piki, DeJaVu je padel in to je to.. Sam verjetno ve zakaj, zaveda se da je napaka njegova, priznal in povedal je sam.. Mu bo to sola za naprej, k sreci se je vse ok izteklo. Ni kaj drugega povedat tle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki, DeJaVu je padel in to je to.. Sam verjetno ve zakaj, zaveda se da je napaka njegova, priznal in povedal je sam.. Mu bo to sola za naprej, k sreci se je vse ok izteklo. Ni kaj drugega povedat tle.

O, pa je... Veliko je za povedat. Kot si že omenil, je na istem mestu na podoben način končal kolega, ki je v Bolnici. Še en kolega je vpričo mene padel na enak način. In še en dobesedno pred menoj... Ko smo šli iz rid na pijačo. Bera na ridah zna pa biti tudi (če se prav spomnim "rekorda") 7 motoristov v enem tednu. Če se tebi zdi, da ni nič za povedat... :whistle:

Meni pa se zdi vredno na glas povedat: ride niso dirkališče in vsak padec je potencialno nevaren tudi za druge. Da o tem, da nihče posledic ne nosi sam niti ne govorimo. Neposredno je prizadeta vsaj družina vsakega, ki pade. Zato je skrajni čas, da se na glas obsodi (v moralnem) vsakogar, ki pride na ride "dirkat". Ravno tako tudi tiste, ki vedo za "krvni davek rid" pa o tem molčijo.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!