Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

U fak!

DejaVu, stabo je use OK? Highsider sux....

Uglavnem, jest sm biu dans okol 10h tam, sem brusu pedale na biciklu, p ani blo nobenga :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U fak!

DejaVu, stabo je use OK? Highsider sux....

Uglavnem, jest sm biu dans okol 10h tam, sem brusu pedale na biciklu, p ani blo nobenga :unsure:

A ti si bil tut s tisto veliko gručo kolesarjev al kaj???madonca se vam da... :worship: :worship:

drgač pa si lahko vidu @Tanjuško @Condor-ja in mene na poti na morje...smo se prebijal mim vas ko polži... :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zgleda da ni vsem (izjeme izvzete) potegnilo, kaj ves čas razlagata brum brum in Piki Japok... :krneki:

Dokler bodo na Ridah gledalci (motoristi), kamermani in zijala, se bo dogajalo to, kar se sedaj. Znova in znova.

Seveda se nesreče dogajajo tudi drugje, vendar na Ridah motoristi dobijo dodatna krila zaradi postavljanja pred prijatelji. In v trenutku so krila prevelika.

Sicer pa sami veste najbolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za lep vikend. :worship:

Fajn piknik, in "izleti".

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ce ne bi blo ograje, bi bil kawasaki vsaj delno vozn (beri: mel bi ravne vilice), tako pa 100% nevozen

Ja takle se dogaja...

Se dobr oz. upam da z voznikom ni hujsega...

lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa da yamaha ribne, (Toda v šestem krogu je bilo "doktorjevih" upov, da bi zmanjšal razliko za Stonerjem v skupnem seštevku SP, konec. Okvara motorja v njegovi Yamahi in počasna vožnja do boksov sta pomenili, da bo mali Avstralec le še povečal naskok pred tekmeci. ) je tud sam na GP možno hehe

JSt sm prsu do doma, mogoce je edin mal olja "skozlala" haha :whistle: lahkopovejopricedadelapress

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po dolgem času, spet po teh ovinkih. Ni bilo dovolj, da sem imel polno nabasan motor, še policaji so mogli malo paradirat :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato pa je padel.. Prehitro pospesevanje pa verjetno se malo neogreta guma.. Nimas kej, ze zgodi..

dex, to ne leti ravno nate ..

ja prav nimaš kej :headbang: se kar zgodi..

poskušat bit stoner al rossi na 3 planinskih ovinkih.. post-1823-1188753223_thumb.jpg tisti, ki je doživel ta efekt ve zaradi česa se mu je to zgodilo. neogreta guma? slab asfalt ? pol bi se dalo na pisti tiščat vedno do konca gas. če se da tisti ovinek speljat recimo 80 je to to, ga ni junaka, ki bo šel 105 :alien1: ne vem koga izzivate

prav že smešno neumni postajate vsi, ki se hodiste postavljat tja...

taki padci pokažejo kako razmišljate in koliko se cenite. kaj ni škoda zgubit roko al nogo na ograji, zaradi naslova "frajer planine". post-1823-1188754018_thumb.jpg toliko hudega kot se je zgodilo na teh ovinkih pa še vedno biksaste dalje s tem "druženjem" in razkazovanjem tam. !!vsaka opica bi prej razumela v čem je štos! !!!! !! nekaterim pa ne potegne...

mimogrede, dober snemalec in režija !!! :afro1:

a tukaj se je hotu še kr naprej odpeljat ?

post-1823-1188753154_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko na hit, vs je cca 30 kom na uč gledano! Skor tok k v kkšni VIP loži na kkšnem ovinku pri dirkališčih!

A bi karte začeli prodajat za mečkanje na/v travci, ker travce je že bore malo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi k mate tolk povedat za čez ride..sej se vam ni treba ne ustavljat gor ne mim hodit če vas tko motjo..mislim kaj k bi jest začel vam pridigat k hodte vsak dan ali teden ali vikend v določeni lokal pa spijete malo ali več, da kadilcev ne omenjam ker dokazano škodujejo svojemu zdravju..mislim wtf..koji kurac mate vi men pametvat al se je pametn tm vozit al ne..pa jebite se že vsi skupej..

tist k pa gas navija zarad gledalcev ga pa nej..je sam dost velik bedak..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi k mate tolk povedat za čez ride..sej se vam ni treba ne ustavljat gor ne mim hodit če vas tko motjo..mislim kaj k bi jest začel vam pridigat k hodte vsak dan ali teden ali vikend v določeni lokal pa spijete malo ali več, da kadilcev ne omenjam ker dokazano škodujejo svojemu zdravju..mislim wtf..koji kurac mate vi men pametvat al se je pametn tm vozit al ne..pa jebite se že vsi skupej..

tist k pa gas navija zarad gledalcev ga pa nej..je sam dost velik bedak..

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svobodna mnenja so svobodna, čez/za/na/proti ridam...itd. Pa bilo komu cool/všeč ali ne :krneki:

P.S. na kratko "fuck it" :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mi sam zdi, al sem slišal na posnetku, da si tik pred padcem gas pohodu?

Pojpapizdarija!!!

Dons je bil glih en tak! 100 m pred ovinkom rit iz zica, :slap: pol pa nič od tega. Sam' za filmat...

Na pisto frajerji, na pisto, med maharje, pa vam bodo oni dokazal' da ste ena sama sapa!

Kot tale nesojeni dirkač iz filmčka... Tavelk frajer, ko zaleže je pa tak, kot bi ga polil s kropom. Kaj pa, če bi b'la ograja a???

Enkrat ga bo že zuč'l! Bojim se pa, da mal' prepozen!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi k mate tolk povedat za čez ride..sej se vam ni treba ne ustavljat gor ne mim hodit če vas tko motjo..mislim kaj k bi jest začel vam pridigat k hodte vsak dan ali teden ali vikend v določeni lokal pa spijete malo ali več, da kadilcev ne omenjam ker dokazano škodujejo svojemu zdravju..mislim wtf..koji kurac mate vi men pametvat al se je pametn tm vozit al ne..pa jebite se že vsi skupej..

tist k pa gas navija zarad gledalcev ga pa nej..je sam dost velik bedak..

:worship: :worship: :worship:

:grupni: :worship: :worship: :grupni:

To dela najbrž večina od vas.

Sodiš to po svojih izkušnjah ko si bil mlajši????

In ja...mi smo krivi da se vozijo vsi prehitro,da padejo,in da potem mi to veselo čvekamo okol...kaj jim pa še preostane drugega če pa jih veverce gor čakajo v polni bojni pripravljenosti???

:SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojpapizdarija!!!

Dons je bil glih en tak! 100 m pred ovinkom rit iz zica, :slap: pol pa nič od tega. Sam' za filmat...

Na pisto frajerji, na pisto, med maharje, pa vam bodo oni dokazal' da ste ena sama sapa!

Kot tale nesojeni dirkač iz filmčka... Tavelk frajer, ko zaleže je pa tak, kot bi ga polil s kropom. Kaj pa, če bi b'la ograja a???

Enkrat ga bo že zuč'l! Bojim se pa, da mal' prepozen!

In potem kdo vzpodbuja k norenju?!?!?!

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to sm hotu povedat..tisti k znate sam tlele pametvat ste ene navadne šleve..raj se mal okol sebe ozrite, pa boste vidl da je cel kup mladih fantov in punc na motorjih..če bi radi spremenili kako stvar kar se tiče varnosti jo boste edin tako da si boste vzel mal svojga časa pa vsaj enemu od teh začetnikov posredovali svoje znanje..pa to ne pomen da si mu rekel dve besedi ampak da se "ukvarjaš" z njim sezono ali dve..povabte jih na skupno vožnjo tut če so mulci..vsi dobr vemo da se v avtošoli en kurc kej naučiš..pelte jih na delavnice varne vožnje..sami dvomim da bodo šli ker to ni kulsko..pelte jih na raceland..

kako in kaj jim bo kdo od vas mogoče povedal ne vem..je pa vsaka stvar boljša kot nič..upam da bo šlo v smeri večje varnosti..njihove..

pa sploh ni važn kako destinacijo si zberete..lahk so to tut ride..sej ni treba da majo gas sam na "on" al pa "off"..učiš se tako ali tako od lažjega-se pravi počasi, do težjega-pač hitreje..povsod je isto..v vsakem športu..ker tako ali drugače je to šport..če ne druzga si tisto uro, dve, deset maksimalno skoncentriran..vsaj nej bi bil..

jest sm rekel da bom pomagal na ta način ki sem ga opisal..če to pomeni da enkrat, petkrat stokrat ne bom šel ven žurat mi ne bo žal ker bom nekomu pomagal..

seveda če hoče to pomoč..če je noče pa nimaš kej narest..

najlažje je za računalnikom čepet pa se delat pametne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi k mate tolk povedat za čez ride..sej se vam ni treba ne ustavljat gor ne mim hodit če vas tko motjo..mislim kaj k bi jest začel vam pridigat k hodte vsak dan ali teden ali vikend v določeni lokal pa spijete malo ali več, da kadilcev ne omenjam ker dokazano škodujejo svojemu zdravju..mislim wtf..koji kurac mate vi men pametvat al se je pametn tm vozit al ne..pa jebite se že vsi skupej..

tist k pa gas navija zarad gledalcev ga pa nej..je sam dost velik bedak..

ko boš priletel v koga in mu razbil avto al pa motor, ali pa ga telesno poškodoval zaradi svojih neumnosti .. pol boš vidu kdo bo koga jebal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slap:

vsaj iz moje strani bo fino pojeban tak kreten !!! (bog ne daj da bom v taki situaciji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!