Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ko boš priletel v koga in mu razbil avto al pa motor, ali pa ga telesno poškodoval zaradi svojih neumnosti .. pol boš vidu kdo bo koga jebal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slap:

vsaj iz moje strani bo fino pojeban tak kreten !!! (bog ne daj da bom v taki situaciji)

ne pametuj meni ker dobro vem vse to..poglej si post prej..jest na pisti počnem te stvari..najbrž pa tudi ti nikoli nikdar nikjer nisi odpru gasa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodiš to po svojih izkušnjah ko si bil mlajši????

Nism bil nikoli sneman. Mogoče bi jaz počel enako, ne vem.

Se mi pa zdi, da gledalci/prijatelji definitivno vplivajo na psiho in posledično na dlan, ki pritiska na plin.

Seveda, tudi yst imam par padcev za seboj, vse zaradi pretiravanja. Nisem se pa izgovarjal na neogrete gume in podobne kvazifizikalne pogoje, ki so mi bili dani takrat. Pamet ti da vedeti, da se z neogretimi gumami ne polaga na polno...

Sedaj pa vozim v rangu malce naspidirane želve. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj iz moje strani bo fino pojeban tak kreten !!! (bog ne daj da bom v taki situaciji)

ej a si ti mal usekan al kej??? kako pa ti veš ker je tak kreten???,aja pozabu sn de si full pametn :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to sm hotu povedat..tisti k znate sam tlele pametvat ste ene navadne šleve..raj se mal okol sebe ozrite, pa boste vidl da je cel kup mladih fantov in punc na motorjih..če bi radi spremenili kako stvar kar se tiče varnosti jo boste edin tako da si boste vzel mal svojga časa pa vsaj enemu od teh začetnikov posredovali svoje znanje..pa to ne pomen da si mu rekel dve besedi ampak da se "ukvarjaš" z njim sezono ali dve..povabte jih na skupno vožnjo tut če so mulci..vsi dobr vemo da se v avtošoli en kurc kej naučiš..pelte jih na delavnice varne vožnje..sami dvomim da bodo šli ker to ni kulsko..pelte jih na raceland..

kako in kaj jim bo kdo od vas mogoče povedal ne vem..je pa vsaka stvar boljša kot nič..upam da bo šlo v smeri večje varnosti..njihove..

pa sploh ni važn kako destinacijo si zberete..lahk so to tut ride..sej ni treba da majo gas sam na "on" al pa "off"..učiš se tako ali tako od lažjega-se pravi počasi, do težjega-pač hitreje..povsod je isto..v vsakem športu..ker tako ali drugače je to šport..če ne druzga si tisto uro, dve, deset maksimalno skoncentriran..vsaj nej bi bil..

jest sm rekel da bom pomagal na ta način ki sem ga opisal..če to pomeni da enkrat, petkrat stokrat ne bom šel ven žurat mi ne bo žal ker bom nekomu pomagal..

seveda če hoče to pomoč..če je noče pa nimaš kej narest..

najlažje je za računalnikom čepet pa se delat pametne..

Da ne bi kdo podvomu v Bikerjeve besede češ, da so prazne.

Lansko leto je mene naučil velik stvari zaradi katerih bolj obvladam motor in s tem bolj varno vozim. Za to mu bova oba s sopotnico za zmeraj hvaležna. :worship:

Letos pa si je zadal, da bo poučil mladega voznika. Vsakič, ko se srečata in sem tudi sam zraven slišim, kako mu svetuje. Ampak to ne samo z moraliziranjem. Pač pa s praktičnimi in konkretnimi nasveti, ki bi vsakemu še kako prav prišli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To dela najbrž večina od vas.

:topic: Ni za ride!

A imaš galerijo še razstavljeno za pokukat v umetnost današnje dobe? ENDpress :ninja:

Za ride: ni posameznik(kot druga oseba), ki bi bil kriv za določena dejanja drugih, je pa lahko kvečjemu sam(postopač)

zase kriv! Kaj ga pripelje k določenim dejanjem kaskaderskih aktov primernih za na dirkališče(in ne na javno cesto), bi pa lahko tiho

povedali, da pa je celotna družba za to kriva/-ni pa odgovorna, se pravi, da predsodki, ki jih nekateri zagovarjajo oz. ki jih

nekateri obtožujejo so brezpredmetni, tako z ene strani kot tudi z druge! Pa tudi če so pozitivni oz. negativni!

Freedom of speech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš galerijo še razstavljeno za pokukat v umetnost današnje dobe? ENDpress :ninja:

Umetnosti današnje dobe ni, vsak si postavlja svoj nivo, v/do katerega posega. In prav je tako. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil tut s tisto veliko gručo kolesarjev al kaj???madonca se vam da... :worship: :worship:

drgač pa si lahko vidu @Tanjuško @Condor-ja in mene na poti na morje...smo se prebijal mim vas ko polži... :whistle: :rolleyes:

Jest sm šel nasproti. Povej kje si jih prehitel, pa ti prbližn povem kje smo se mi srečali

Drgač pa sm šel iz Ilirske do Ljubljane z biciklom, ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm šel nasproti. Povej kje si jih prehitel, pa ti prbližn povem kje smo se mi srečali

Drgač pa sm šel iz Ilirske do Ljubljane z biciklom, ja :whistle:

ma...pred planino smo jih prehiteval...do planine smo bli že mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma...pred planino smo jih prehiteval...do planine smo bli že mimo...

Točno tam sem bil jaz. Al sem stal takoj za odcepom za avtocesto, ali pa sem se že peljal... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vas prisla samo za par minut pogledat ko ste nekateri meckali travo, drugi pa lovili zadnje ovinke.

Zvecer res zahladi :blink:

nč te nismo vidl..smo prej ušli..je mraz pol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso ble srne? :unsure:

ja sam so ble vajvarce krive - je bla ofenziva in so vajvarce branle svoj teritorij pol so šle pa še srne u luft in direkt pred mojga mopija, ampak k sm dobra duša je nism zbila, pol sva pa obe z srno (vzporendo) tačkale, jz po asfaltu ona pa po grmolu :huh:

Pojpapizdarija!!!

Dons je bil glih en tak! 100 m pred ovinkom rit iz zica, :slap: pol pa nič od tega. Sam' za filmat...

Na pisto frajerji, na pisto, med maharje, pa vam bodo oni dokazal' da ste ena sama sapa!

Kot tale nesojeni dirkač iz filmčka... Tavelk frajer, ko zaleže je pa tak, kot bi ga polil s kropom. Kaj pa, če bi b'la ograja a???

Enkrat ga bo že zuč'l! Bojim se pa, da mal' prepozen!

pa ka ga zj kr neki napadate, poba je lepo priznau kaj je naredu, use je dokumentirano, že tko se najbol slab počut, k pač ve da je pizdarijo naredu in pol se najdeš ti težak, k mu poveš stvari k jih on dobr ve, mu ni treba še enkrat razlagat, on dobr ve

pa čist tko, tisti k se na ridah družmo, se že mau bolš poznamo in men vejrem, da noben ni frajarček, a je jasno. ne obtožuj ljudi če jih ne poznaš, pa še tisti, ki se vozjo po ovinkih gor pa dol se ne vozjo zato, da bojo frajerčki ampak zato ker jim to paše. in kaj je z tem narobe??? a če teb neki paše naredit pol tega ne narediš??? al le...?

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih za mal sem vas zgresu (mojgap pa biker).... sicer pa dons en resnicno cudn dan...na cestah so se dogajale nore stvari...

Vsi pametnjakovici tle gor k ne poznate danija a.k.a. biker77, in pametujete...mislm da mu niste do kolen...(no mislm vem). Po njem bi se lahko zgledval ker mislm da je kar se tice motorizma lahko marsikomu za vzor....pa ni samo eden izmed teh ki dobro peljejo, on zna kej pametnga povedat in je prpravlen pomagat tud k stop z motorja. Mislm da ce bi blo vec takih k je on bi bla marsikatera nesreca prihranjena... :worship:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex, to ne leti ravno nate ..

ja prav nimaš kej :headbang: se kar zgodi..

toliko hudega kot se je zgodilo na teh ovinkih pa še vedno biksaste dalje s tem "druženjem" in razkazovanjem tam. !!vsaka opica bi prej razumela v čem je štos! !!!! !! nekaterim pa ne potegne...

Ja clovek dela napake. Nekdo, ki se rad hitro vozi se mu to pac lahko zgodi. Kriv si je pa pac sam. Samo za info DeJaVu ni bil "ridas" in se je pac kdaj peljal po ridah, tako kot se na miljon drugih destinacijah. Naredil je napako in zanjo placal. Ce se nebi an ridah bi se mogoce pa kje drugje, mogoce manj srecno. Ne mi rect, da ti nisi pa nikoli sponal kje ali papadel po lastni krivdi. Lepo prosim..

In no daj razsvetli me v cem je stos? Ti pa lahko jaz opica zatrdim, kot reden obiskovalec rid sedaj ze 6 leto, da na veliko stalnih obiskovalcev publika vpliva ravno obratno in se gremo raje zapeljat, ko se vse skupaj malo umiri in sprazni. Vkljucno z mano vred. Danes bi se mi prav pasalo vozit, pa sem dvakrat odpeljal in se parkiral ker je blo tolk folka. In nisem edini.

In se nekaj. Ja se vedno dalje biksamo s tem druzenjem in super nam je. Druzimo se tudi izven rid in brez motorjev, OK? Ravno vceraj smo imeli piknik in smo se imeli fenomenalno. Zadnjic smo sli na morje, zakon je blo. In se naprej bo, na ridah in izven njih.

To dela najbrž večina od vas.

Ti ze ves, ker nas vse tako zelo dobro poznas :headbang:

Pojpapizdarija!!!

Dons je bil glih en tak! 100 m pred ovinkom rit iz zica, :slap: pol pa nič od tega. Sam' za filmat...

Na pisto frajerji, na pisto, med maharje, pa vam bodo oni dokazal' da ste ena sama sapa!

Kot tale nesojeni dirkač iz filmčka... Tavelk frajer, ko zaleže je pa tak, kot bi ga polil s kropom. Kaj pa, če bi b'la ograja a???

Enkrat ga bo že zuč'l! Bojim se pa, da mal' prepozen!

Danes ni bil samo en tak.. Danes je bilo res too much ker eni so PRFUKNENI!

Ampak mi je pa nekaj zanimivo. Stalni ridasi, to smo tisti, ki v tej temi ponavadi pisemo in zagovarjamo druzenje, itd smo danes predstavljali mogoce 10% obiska. Od tega sem bil samo jaz, ki je sel tiscat 2x gor pa dol in se ustavil, ker mi je bilo bedno zaradi publike in pizdarij, ki so jih poceli ostali. Vse drugo je bil folk ki je sel od vsepovsod, iz Bistrice (motozbor), Pule (motozbor), morja, itd, vecinoma se oblozeni in s sopotnicami, pa so poceli tako, da te srat prime. Aja sej res, to je zaradi nas.

Reality check. Vse to se je na ridah pocelo ze davno pred to temo na Motosvetu, sem bil tam, zato vem in noben me ne bo preprical v nasprotno. Je pa res, da je cedalje vec pizdarij, ker je tudi neprimerno vec motorjev kot jih je bilo. In nekateri res pocnejo take stvari, da bi bli po domace povedano za fentat..

pa še to sm hotu povedat..tisti k znate sam tlele pametvat ste ene navadne šleve..raj se mal okol sebe ozrite, pa boste vidl da je cel kup mladih fantov in punc na motorjih..če bi radi spremenili kako stvar kar se tiče varnosti jo boste edin tako da si boste vzel mal svojga časa pa vsaj enemu od teh začetnikov posredovali svoje znanje..pa to ne pomen da si mu rekel dve besedi ampak da se "ukvarjaš" z njim sezono ali dve..povabte jih na skupno vožnjo tut če so mulci..vsi dobr vemo da se v avtošoli en kurc kej naučiš..pelte jih na delavnice varne vožnje..sami dvomim da bodo šli ker to ni kulsko..pelte jih na raceland..

kako in kaj jim bo kdo od vas mogoče povedal ne vem..je pa vsaka stvar boljša kot nič..upam da bo šlo v smeri večje varnosti..njihove..

pa sploh ni važn kako destinacijo si zberete..lahk so to tut ride..sej ni treba da majo gas sam na "on" al pa "off"..učiš se tako ali tako od lažjega-se pravi počasi, do težjega-pač hitreje..povsod je isto..v vsakem športu..ker tako ali drugače je to šport..če ne druzga si tisto uro, dve, deset maksimalno skoncentriran..vsaj nej bi bil..

jest sm rekel da bom pomagal na ta način ki sem ga opisal..če to pomeni da enkrat, petkrat stokrat ne bom šel ven žurat mi ne bo žal ker bom nekomu pomagal..

seveda če hoče to pomoč..če je noče pa nimaš kej narest..

najlažje je za računalnikom čepet pa se delat pametne..

Da ne bi kdo podvomu v Bikerjeve besede češ, da so prazne.

Lansko leto je mene naučil velik stvari zaradi katerih bolj obvladam motor in s tem bolj varno vozim. Za to mu bova oba s sopotnico za zmeraj hvaležna. :worship:

Letos pa si je zadal, da bo poučil mladega voznika. Vsakič, ko se srečata in sem tudi sam zraven slišim, kako mu svetuje. Ampak to ne samo z moraliziranjem. Pač pa s praktičnimi in konkretnimi nasveti, ki bi vsakemu še kako prav prišli.

Biker vsaka ti cast! Tudi jaz lahko mirne vesti potrdim cisto vsako besedo! Vsi ste tako zelo pametni in polni kritik in moraliziranja in podobnega sranja, kot da bi pojedli vso modrost sveta. Seveda, najlazje je pametovat za racunalnikom in se kurcit kaj se dogaja, kako bi blo treba vse ki na ride pridejo odpeljat kaksen krog, malo manj kot pobit, it! S tem ne boste spremenili NIC! Get It???

Biker77 je s svojimi nasveti meni in tudi ostalim zelnjim osvojiti motoristicne spretnosti naredil vec za varnost kot vsi skupaj tu z vasim prezvecenim moraliziranjem in pametovanjem.

Poznam ga sele par mescov, pa sem od njega odnesel ze veliko. Ko smo npr. hotli it na dirkalisce nam je pomagal zorganizirat oz. je zorganiziral track day na Mobikrogu. Zakup steze je zalozil iz svojega zepa. In to zgolj na podlagi tega, ker se nas je par mulcov zacelo pogovarjat da bi sli na pisto, pa noben ni imel pojma kako to zorganizirat. Z njegovo pomocjo je cca 15 motoristov prvic peljalo po dirkaliscu in dopolnilo svoje znanje.

A se mu je bilo treba zajebavat s tem? Lahko bi rekel meni je lazje it na Grobnik si nalozil motor v kombi in sel sam. Ampak ne, ker on za razliko od vecine folka, ki tu pametuje lahko pokaze tudi z dejanji, da mu ni vseeno.

Prav tako lahko potrdim besede o poucevanju in svetovanju mlademu vozniku, tudi motosvetovcu. Danes smo bili na pijaci skupaj in kar nisem mogel verjet, da lahko 17 letnik razmislja tako pametno in trezno in verjamem, da ima prav biker77 tu zelo veliko zaslugo. Ker je povedal par stvari, pokazal par stvari, sla bosta na pisto, probala..

In ja spoznala sta se v travci na ridah in sama sreca da sta se :worship:

Skratka vsi ostali moralizatorji lahko enostavno STFU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih za mal sem vas zgresu (mojgap pa biker).... sicer pa dons en resnicno cudn dan...na cestah so se dogajale nore stvari...

Vsi pametnjakovici tle gor k ne poznate danija a.k.a. biker77, in pametujete...mislm da mu niste do kolen...(no mislm vem). Po njem bi se lahko zgledval ker mislm da je kar se tice motorizma lahko marsikomu za vzor....pa ni samo eden izmed teh ki dobro peljejo, on zna kej pametnga povedat in je prpravlen pomagat tud k stop z motorja. Mislm da ce bi blo vec takih k je on bi bla marsikatera nesreca prihranjena... :worship:

ej vedno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"amapk ne DEX nimaš prou" , se bo nekdo od .....oglasu in začeu nabijat splošne stvari. itak tisti k ne hodjo gor ne vejo kaj se pogovarjamo in ne vejo, da si pomagamo med sabo in ne to samo kar se motorizma tiče ampak tud v drugih stvareh! ampak ne mi smo divjaki, mi kolenčkamo po ridah, ogrožamo življenja useh mogočih vajvarc tm okol,...

zaprite faflce če ne veste za ka se gre, itak pa taki ljudje vidjo samo najslapše, zaprite se med štiri stene, bože nedaj, da mate kak okno, da nau slučajn kak bacil not pršu, da se vam ja ne bo kej zgodil,... mah dj, sj ni važn

DEX super povedano, kapo dol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ni bil samo en tak.. Danes je bilo res too much ker eni so PRFUKNENI!

...

In nekateri res pocnejo take stvari, da bi bli po domace povedano za fentat..

...

My point exactly.

Skoraj moj besednjak.

Biker77 je s svojimi nasveti meni in tudi ostalim zelnjim osvojiti motoristicne spretnosti naredil vec za varnost kot vsi skupaj tu z vasim prezvecenim moraliziranjem in pametovanjem.

Tudi sam sem pristaš dejanj, kar sem večkrat pokazal tudi na ridah... Tudi sam sem (sicer v popolnoma drugem segmentu motociklizma) podal marsikak nasvet, za katerega mi je bil marsikdo hvaležen... Če se da komu brskati po forumu, pa lahko celo najde kako zahvalo na to temo. Pa se ne hvalim s tem. To se mi zdi samoumevno...

In ja spoznala sta se v travci na ridah in sama sreca da sta se :worship:

Da sem spoznal te ljudi, ni bilo treba trav'ce... Ta ni neophoden dejavnik. Je pa seveda dobrodošel kraj, kakor vsak drugi.

Skratka vsi ostali moralizatorji lahko enostavno STFU!

V katero skupino moralizatorjev torej spadam? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka vsi ostali moralizatorji lahko enostavno STFU!

S tem STFU ne boš nič dosegel. V tej temi so bile izrečene že pametni stavki, tako s tvoje strani, kakor iz nasprotnega brega.

Vendar enostavno prevagajo besede Japoka in brumbruma. Zakaj? Najbrž že veš odgovor, sej si pameten desc.

Srečno vožnjo še naprej, po Ridah in izven njih! Upajmo samo, da ne bomo prevečkrat brali črnih kronik.

Pozdrav od voznika, ki je nekoč pretiraval, sedaj ga je pa srečala pamet. Malce pozno sicer, ampak boljš pozno kot nikol, kenede?! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!