Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

pa še to sm hotu povedat..tisti k znate sam tlele pametvat ste ene navadne šleve..raj se mal okol sebe ozrite, pa boste vidl da je cel kup mladih fantov in punc na motorjih..če bi radi spremenili kako stvar kar se tiče varnosti jo boste edin tako da si boste vzel mal svojga časa pa vsaj enemu od teh začetnikov posredovali svoje znanje..pa to ne pomen da si mu rekel dve besedi ampak da se "ukvarjaš" z njim sezono ali dve..povabte jih na skupno vožnjo tut če so mulci..vsi dobr vemo da se v avtošoli en kurc kej naučiš..pelte jih na delavnice varne vožnje..sami dvomim da bodo šli ker to ni kulsko..pelte jih na raceland..

kako in kaj jim bo kdo od vas mogoče povedal ne vem..je pa vsaka stvar boljša kot nič..upam da bo šlo v smeri večje varnosti..njihove..

pa sploh ni važn kako destinacijo si zberete..lahk so to tut ride..sej ni treba da majo gas sam na "on" al pa "off"..učiš se tako ali tako od lažjega-se pravi počasi, do težjega-pač hitreje..povsod je isto..v vsakem športu..ker tako ali drugače je to šport..če ne druzga si tisto uro, dve, deset maksimalno skoncentriran..vsaj nej bi bil..

jest sm rekel da bom pomagal na ta način ki sem ga opisal..če to pomeni da enkrat, petkrat stokrat ne bom šel ven žurat mi ne bo žal ker bom nekomu pomagal..

seveda če hoče to pomoč..če je noče pa nimaš kej narest..

najlažje je za računalnikom čepet pa se delat pametne..

upam, da tale smajli dost pove: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čem se ze gre nahitr razlozte mal :whistle:

Če sva midva ta teden en večer morala prebrat 40 strani, se boš pa ti tud za teh par potrudu. :whistle:

Tukaj ni povzetkov. :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katero skupino moralizatorjev torej spadam? :whistle:

Piki, zate itak vem da si vedno pripravljen priskocit na pomoc cloveku tako z nasveti kot dejanj :) Imava pa pac razlicne poglede na dolocene stvari, kar pa konec koncev ni nic tragicnega. Je pa veliko samo pametnjakovicev, ki imajo polna usta praznih besed in mislijo kako zelo pametni izpadejo.. In na tiste je to letelo.

S tem STFU ne boš nič dosegel.

Vem.. Cel post je bil spisan malo v jezi, drugic se ne bom spuscal na tak nivo. Je dovolj, da sam pri sebi vem kam koga dat in kaj si o kom misliti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej prosu bi, če ma kkšn kkšno mojo fotko od dons (srebrna honda varadero) če bi mi jo puslov, ker v albumu od Gandija nč svojga ne najdm...hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imava pa pac razlicne poglede na dolocene stvari, kar pa konec koncev ni nic tragicnega.

Res je. In dokler je nivo debate kulturen je tako tudi prav. Posameznik mora imeti možnost izbire med različnimi alternativami.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa, LOL???

Zakaj se tolk sikerate, kaj kdo pove/napiše? Tema je virtualna, se pravi nekateri so na ridah samo virtualno,

nekateri pa še fizično! Vsaj jaz nisem zasledil, da bi kdo moraliziral dotičnemu forumašu, če pa že, je

bila samo mišljenska različica trenutnega mnenja, jo lahko sprejmeš oz. preprosto ignoriraš!

Kkšno stran nazaj sem omenil koliko se vas zbira tam(na določeni sliki), sej v resnisci virtualno je nekako takšen

procent kot si Dex omenil 10 %, ki se vas meni/debatira in naknadno druži še "life-u, ostali so samo

mimo idoči! No sej dejansko ste nekateri dokazali, da imate namen podajati znanje v naprej prihajajočo generacijo oz.

v nevedneže! Zavedati se morate, da bodo padala različna realistična mnenja pa se lahko samo požvižgate

ali pa po komentirate!

In & Out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka ga zj kr neki napadate, ........ in pol se najdeš ti težak, k mu poveš stvari k jih on dobr ve, mu ni treba še enkrat razlagat, on dobr ve

pa čist tko, tisti k se na ridah družmo........

Tanjuška!

A veš, zakaj tako razmišljam?

Zato, ker sem se tudi jaz nekoč na ridah družil. Ampak, tebe takrat še verjetno ni bilo. Pa te zato ne podcenjujem.

Še zdaleč ne! Le na motoristične pogrebe, že dolgo več ne hodim.

...Zato, ker sem (konkretno) v tistem koncu, že tri prijatle zgubu!!!

...Pa so tudi oni, vse to dobr ved'l... O:-)

Zaključujem pametovanje. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sva midva ta teden en večer morala prebrat 40 strani, se boš pa ti tud za teh par potrudu. :whistle:

Tukaj ni povzetkov. :krneki: :krneki:

Ej sorry sam zakaj vedno pri teb dvojina, je ful težko odpreti še enga člana :whistle: (če sta že dva "on one comp")?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sorry sam zakaj vedno pri teb dvojina, je ful težko odpreti še enga člana :whistle: (če sta že dva "on one comp")?

halo

u dvoje je zmeram lepš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sorry sam zakaj vedno pri teb dvojina, je ful težko odpreti še enga člana :whistle: (če sta že dva "on one comp")?

Ne ni težko odpret novga člana, sam tisti ki naju poznajo, vejo zakaj imava z mojo partnerko skupni "nick". V glavnem sva vedno skupaj (tudi na motorju) in tako naju prijatelji tudi poznajo. Mojgap=Mojca in Gašper.

Upam, da te ne moti preveč :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni težko odpret novga člana, sam tisti ki naju poznajo, vejo zakaj imava z mojo partnerko skupni "nick". V glavnem sva vedno skupaj (tudi na motorju) in tako naju prijatelji tudi poznajo. Mojgap=Mojca in Gašper.

Upam, da te ne moti preveč :rolleyes:

Sam tist si dons dobr reku "je noge skup tiščala" hahaha,sm se nasmejov :D brez zamere sam dobr sej slišal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tist si dons dobr reku "je noge skup tiščala" hahaha,sm se nasmejov :D brez zamere sam dobr sej slišal :D

Ja kva čm tud to se zgodi, da ni pr volji za hitrost :whistle:

Sam sej se je pol omehčala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni težko odpret novga člana, sam tisti ki naju poznajo, vejo zakaj imava z mojo partnerko skupni "nick". V glavnem sva vedno skupaj (tudi na motorju) in tako naju prijatelji tudi poznajo. Mojgap=Mojca in Gašper.

Upam, da te ne moti preveč :rolleyes:

Ni panike, sam k se prebira objave je smešn k kr naenkrat morš prebrati neko objavo 2x, če si se mogoč

zmotu ali si dejansko vidu iz ednine tudi dvojino, pa se pol opazi, da se to dogaja sam pri vama ! ;)

miha: v troje je še lepše (Ž*Ž+M) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo po moje, bi nad ovinkom postavil par znakov za prepovedano ustavljanje in parkiranje, seveda z rednimi in doslednimi kontrolami plavih anđelov. :krneki:

Par sto metrov nižje imate lep velik prostor za "druženje", ampak ni takega lepega razgleda. :winkiss:

Pa popolnoma se strinjam s PikiJapokom in brum brumom, da bo jasno na katerem bregu sem. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!