Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Če bo vreme, jaz ziher pridem malo pogledat. Ko boš vedel uro povej, mogoče kakšno rečemo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj v petek bo kdo na ridah?....pridem mimo,sam še ure ne vem točne :doze:  :)  :) ....

Če bo vreme bi se znal znajt tam B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj v petek bo kdo na ridah

pridem že zelo zgodaj popoldne... ko bo še vroče in sonce na vseh ovinkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem že zelo zgodaj popoldne... ko bo še vroče in sonce na vseh ovinkih.

...no jz bom tm okol 15h....samo postanem sam za kakih 5 min,pol grem naprej....potem bom pa še zvečer se vračal tm....najbrž že v temi :blush: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda d ne bojo batine... spravi slikce proč :P v četrtek (jutre) bom na ridah okrog 16h s konzervo. Bo kdo gor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr znam jit še po eno porcijo češenj,če bo le vreme zdržalo,za petek popoldne iz za sobotno vožnjo,tko da me jutr verjetn ne bo gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel resn namen dons, pa mi je ratal sam ketno namazat, tale Nasa ns pa zajebava, ampak jutri pa morm mal na planino, k mi je že mal dolgcajt po njej.

Ampak tale vreme je za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes KONČNO bil stam... seveda na DVEH :kva2: kolesih!!! :yea2:

Zraven sta bila pa še Rude in Suzuki... :grim Fletno smo jo mahali čez in nazaj v LJ... na 3M na sljadoljed... :yea1:

Nikjer nobenih zijal :OK: ... razen enega motorista... na ovinku... ki je malo počil pred napadom na ride... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda d ne bojo batine... spravi slikce proč :P v četrtek (jutre) bom na ridah okrog 16h s konzervo. Bo kdo gor :hmm:

Če bo vreme se verjetno vidmo :OK:

Sej vem da sm to reku že za danes.. ma popoldne mi ni zgledalo glih zaupanja vredno vreme.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda d ne bojo batine... spravi slikce proč :P v četrtek (jutre) bom na ridah okrog 16h s konzervo. Bo kdo gor :hmm:

:hmm: A s konzervo ananasa? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bom danes kr mal na ride zavila namest u brda na češnje k težko verjamem da bo zdržalo do večera brez dežja,se pravi se vidmo gdor pač pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa pridem na ride zagotovo 100% sam prej še kak giro ubodem tko da enkrat okol 18h prletim

Dons sem bil na ridah... pa sem pogrešal metlo... tko da sem spet škornje uničeval... :BUA: ... drgač pa je blo spet zakon.... nikjer žive duše, ki bi me gledala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na ridah 2x, enkrat na dveh, drugič pa na štririh kolesih, ker sem na dveh zgubil registersko tablico.. V drugo Srečal Sando in videl njeno novo srebrno puščico :OK: , ter spoznal premzo in Nino :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na ridah 2x, enkrat na dveh, drugič pa na štririh kolesih, ker sem na dveh zgubil registersko tablico.. V drugo Srečal Sando in videl njeno novo srebrno puščico  :OK: , ter spoznal premzo in Nino  :OK: !

Očitno si mene lih zgrešu.. k sm jst pršu so bli še vsi navedeni tam.. avtomobila poa nobenga :D

Drgač je pa metla zginla neznano kam... mam lokalce na sumu :hmm: Če že ne bojo posipal peska po cestah nam ga vasj ne bojo pustil spucat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!