Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Trobljenje ne pomaga. Če bi rad vzbudil pozornost moraš ovinek prevozit tako, da sediš na rezervoarju :ninja:

Brez heca, videl na lastne oči :eek:

Uh ja...ta pa je bedak k je to delal...tud jst vidu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej

Kolikor jaz vem, noben ne skriva da so ride nevarne, noben tega ne zanika, osebno zase lahko povem, da vsakomur, ki pride na novo gor najprej povem, da naj bo previden, ta te ta cesta hitro potegne v pretiravanje, da je bilo gor ze ogromno padcev, itd.

Vsak od nas, ki se tam vozimo in tudi tisti, ki tam dirkajo se zavedajo nevarnosti. In pocetje gor je zavestno, to vemo vsi. Se popolnoma strinjam s tabo, da je dirkanje po ridah neodgovorno do ostalih. Ampak sprijazni se, s kricanjem po tej temi ne bos nic spremenil. Se vedno se bo vsak odlocil sam. Seveda lahko razglabljamo ali ima posameznik to pravico, do ogrozanja drugih ali ne, ali lahko tisci po tej cesti in se briga samo zase ali ne.. Naceloma bi tudi jaz rekel da ne. Ampak vsi smo polnoletni, vsi imamo izpite za motor, vsi imamo svojo pamet in se lahko odlocamo sami zase. In ce sprejmes napaco odlocitev lahko najebes sam in bognedaj lahko odneses sabo se par drugih. Ampak tega ne bos spremenil, tako je. Vsak, ki se vozi po ridah tocno ve kaj dela in kako nevarno je lahko to, gre se samo za to ali to tveganje sprejme ali ne.

In tudi menio se zdi vredno na glas povedat: RIDE NISO DIRKALISCE IN VSAK PADEC JE POTENCIALNO NEVAREN TUDI ZA DRUGE. Ampak to itak ve vsak in nima smisla da to vsaki dve strani beremo in razglabljmo znova in znova, ker se mi zdi da dosegamo ravno kontra ucinek in se prepiramo za brezveze.

In naj bo kakorkoli, posledice najprej in najbolj nosi ravno tisti ki je padel. V vsakem primeru! Pa naj bodo to fizicne ali dusevne. Vse kar lahko recemo ob temu je, naj mu bo to sola za naslednjic, naj se iz tega nekaj nauci in naj ne ponovi te napake.

DeX, takega bullshita pa še ne!!! Za boga milega! Res misliš da navijaška ekipa nima nič s padci?!?!? Vsi na skalcah z aparati in kamerami, brez sence dvoma trdite "ja nemam ništa s tim"? al kaj? al ker "itak vsi vemo" to zadevo spremeni?!?!? Vaše obnašanje je težko prebavljivo in popolnoma neodgovorno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ce ne bi blo ograje, bi bil kawasaki vsaj delno vozn (beri: mel bi ravne vilice), tako pa 100% nevozen

ČE nebi blo ograje, bi bil tut jest 100% vozen.... tko pa.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX, takega bullshita pa še ne!!! Za boga milega! Res misliš da navijaška ekipa nima nič s padci?!?!? Vsi na skalcah z aparati in kamerami, brez sence dvoma trdite "ja nemam ništa s tim"? al kaj? al ker "itak vsi vemo" to zadevo spremeni?!?!? Vaše obnašanje je težko prebavljivo in popolnoma neodgovorno.

Pred mojimi očmi ni padel še nihče, to trdim pa sem dostkrat gor, tud med tednom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: višek bizarnosti :alien1:

Dejte mi zaupat.......kuko nej vam se ognem še na poti v Lj........za na morje vem......"strmca".......sam za nazaj........

Mislm........vse skup zgleda k krdelo "pavijanov"........ki s skal oprezajo za kakšnim zrelim sadeže, ki bo.......v bližnji prihodnodti...........pleknil po tleh.

Bizarno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tipična publika na ridah opremljena z nekimi hudimi trotl kamerami :rolleyes:

Vam lahko posodim stojalo, da se vam roke ne bodo tresle pri snemanju :rolleyes:

In, ja DejaVU, mogoče ne bi navil gasa, če ne bi bil sneman. Škoda da nima motorja, baje bo spet indijansko poletje. JSt bom upam še kar nekaj km naredu letos :)

post-6413-1188813465_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: višek bizarnosti :alien1:

Dejte mi zaupat.......kuko nej vam se ognem še na poti v Lj........za na morje vem......"strmca".......sam za nazaj........

Mislm........vse skup zgleda k krdelo "pavijanov"........ki s skal oprezajo za kakšnim zrelim sadeže, ki bo.......v bližnji prihodnodti...........pleknil po tleh.

Bizarno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na Unec in levo za Planino. ta obvoz uporabljam med vikendi.

So pavijani mrhovinarji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi se, jst grem zdej čer ride z autom! :naughty:

:grrr wrong!!!!! :naughty: :rolleyes:

...

V gostilno na 16 pirov?

ne...čeprav ideja niti ni tako slaba...samo...je le začetek tedna in...je treba počakat na vikend...med tednom so druge obveznosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se pa kaj vidi, ko vas je tolk velik. Tisti v zadnji vrsti vidi komplet dogajanje? Si morte dvignjeno tribuno omislt. Lahko pa eden skos snema in predvaja na stransko platno. Pa še replay, boste mel pol možnost pogledat :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Unec in levo za Planino. ta obvoz uporabljam med vikendi.

So pavijani mrhovinarji?

A to je tist odcep desno.....takoj k iz useka s Postojne prpeleš...... ........mislm, da sem res enkrat opazil tablo za unec........in kje pridem nazaj na glavno cesto..............pod Planino morda???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je tist odcep desno.....takoj k iz useka s Postojne prpeleš...... ........mislm, da sem res enkrat opazil tablo za unec........in kje pridem nazaj na glavno cesto..............pod Planino morda???????

Tako tako. :yes: Na Uncu levo pa prideš pred planino vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je tist odcep desno.....takoj k iz useka s Postojne prpeleš...... ........mislm, da sem res enkrat opazil tablo za unec........in kje pridem nazaj na glavno cesto..............pod Planino morda???????

Na tistem križišču, na dolgi ravnini pred (v smelri Postojna) oz. za (v smeri Ljubljana) Planino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je tist odcep desno.....takoj k iz useka s Postojne prpeleš...... ........mislm, da sem res enkrat opazil tablo za unec........in kje pridem nazaj na glavno cesto..............pod Planino morda???????

Ja. Na glavno cesto prideš konec Planine, tam, kjer so table za avtocesto. malo pred pokopališčem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu............ste mi polepšal pot na morje.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ma ne...to so ti povedal zato da se promet preusmer, da je manj guzve cez ride... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu............ste mi polepšal pot na morje.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Lahko greš pa lepo previdno čez ride pa fakiče kažeš publiki. Tako malo za hec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš pa lepo previdno čez ride pa fakiče kažeš publiki. Tako malo za hec :)

Ja da izpades kulturen motorist...ne pa en divjak neolikan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš pa lepo previdno čez ride pa fakiče kažeš publiki. Tako malo za hec :)

neee. Pol ti izpadeš bezobrazan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš pa lepo previdno čez ride pa fakiče kažeš publiki. Tako malo za hec :)

Huhhhh......

To pa nekak ni v moji navadi.........ipaQ je večkrat med njimi Tanjuška, pa Sanda.........in ipaQ sta obe Dame......jap.......z velikim D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu............ste mi polepšal pot na morje.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Morda še lepša pot (cesta od Planine do Unca je porazna)... Za obvoz rid, namreč:

V smeri Postojna:

Na rondoju v Logatcu (pri MOL bencinskem servisu) v smeri AC in nato v naslednjem rondoju v smeri Rakek... Res lepa in lahko ovinkasta cesta skozi gozdiček. V naselju Unec pa na "spodnjo cesto" in pri Pizzeriji Portus (kjer so pizze velikanske) levo, čez kakih 100 metrov pa Desno proti Postojni. Pod Kaličem, pa nazaj na "Tržaško" med Postojno in "ravbrkomando".

Za nazaj, beri obratno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to sm hotu povedat..tisti k znate sam tlele pametvat ste ene navadne šleve..raj se mal okol sebe ozrite, pa boste vidl da je cel kup mladih fantov in punc na motorjih..če bi radi spremenili kako stvar kar se tiče varnosti jo boste edin tako da si boste vzel mal svojga časa pa vsaj enemu od teh začetnikov posredovali svoje znanje..pa to ne pomen da si mu rekel dve besedi ampak da se "ukvarjaš" z njim sezono ali dve..povabte jih na skupno vožnjo tut če so mulci..vsi dobr vemo da se v avtošoli en kurc kej naučiš..pelte jih na delavnice varne vožnje..sami dvomim da bodo šli ker to ni kulsko..pelte jih na raceland..

kako in kaj jim bo kdo od vas mogoče povedal ne vem..je pa vsaka stvar boljša kot nič..upam da bo šlo v smeri večje varnosti..njihove..

pa sploh ni važn kako destinacijo si zberete..lahk so to tut ride..sej ni treba da majo gas sam na "on" al pa "off"..učiš se tako ali tako od lažjega-se pravi počasi, do težjega-pač hitreje..povsod je isto..v vsakem športu..ker tako ali drugače je to šport..če ne druzga si tisto uro, dve, deset maksimalno skoncentriran..vsaj nej bi bil..

jest sm rekel da bom pomagal na ta način ki sem ga opisal..če to pomeni da enkrat, petkrat stokrat ne bom šel ven žurat mi ne bo žal ker bom nekomu pomagal..

seveda če hoče to pomoč..če je noče pa nimaš kej narest..

najlažje je za računalnikom čepet pa se delat pametne..

??

1. Motor vožen na pisti je šport. Ceste so namenjene zgolj prehajanjo od točke A, do točke B.

2. Za koji kurac, bi moral jast prepotentnim pokavcem plačevati raceland, če sem še sam premalokrat na pisti zaradi financ.

3. Delavnica varnje vožnje je v šiški, do tja pa res ne rabijo nobenega spremstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!