Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Pred mojimi očmi ni padel še nihče, to trdim pa sem dostkrat gor, tud med tednom...

:krneki: če si pa pravi snajperist :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo pa je, kako enostavno opazovalci opravičijo take kretenizme brez primere. "je mel mrzle gume" "je dal mal preveč gasa" "če nebi blo ograje bi blo bl varno"

Kdo je rekel da je to opravicilo. Videl sem ze veliko padcev, ko je kdo uzgal v prvi rundi gor po postanku in noben me ne bo preprical, da se sportna guma ogreje v 1km na pravo temperaturo. Kar pa ne pomeni, da je voznik oproscen krivde, zdalec ne. On je pac zajebal, ker je prehitro in prevec tiscal in to mislim da je vsem jasno. Naceloma je vsak, ki pade, kriv sam (izsiljevanja izlkljucena). Kdo pa drug. Je pa tudi to res, da ima vsaka nesreca vzrok in to so med drugim lahko tudi neogrete gume, prevec gasa, prehitro v ovinek, itd, itd...

Trobljenje ne pomaga. Če bi rad vzbudil pozornost moraš ovinek prevozit tako, da sediš na rezervoarju :ninja:

Brez heca, videl na lastne oči :eek:

Popolnoma kretensko obnasanje. Tega osebka sicer poznam iz sole in ni slab clovek, ampak to kar je pa uceraj delal.. No comment :BUA: :BUA: :BUA:

DeX, takega bullshita pa še ne!!! Za boga milega! Res misliš da navijaška ekipa nima nič s padci?!?!? Vsi na skalcah z aparati in kamerami, brez sence dvoma trdite "ja nemam ništa s tim"? al kaj? al ker "itak vsi vemo" to zadevo spremeni?!?!? Vaše obnašanje je težko prebavljivo in popolnoma neodgovorno.

Se enkrat, samo zate. JAZ NIMAM NIC S TEM. Ce s tem, ker se tam ustavim in usedem ob cesto kogarkoli spodbudim k divjanju, je to KRETEN! In tak ne se ne spusti sprovocirat samo par folku na travi, da pokaze svoje znanje ampak to pocne povsod. In ce ne bo uzgal na ridah, bo pa v centru LJ, ko se bo poskusal peljat po zadnji mimo kakega kafica, da bi ocaral dve blond joskarce. OK? Vsak ki tisci in pretirava tam zarad drugih je BUDALA in za to mu nisem kriv jaz niti noben drug, ampak si je kriv sam!

Morda še lepša pot (cesta od Planine do Unca je porazna)... Za obvoz rid, namreč:

V smeri Postojna:

Na rondoju v Logatcu (pri MOL bencinskem servisu) v smeri AC in nato v naslednjem rondoju v smeri Rakek... Res lepa in lahko ovinkasta cesta skozi gozdiček. V naselju Unec pa na "spodnjo cesto" in pri Pizzeriji Portus (kjer so pizze velikanske) levo, čez kakih 100 metrov pa Desno proti Postojni. Pod Kaličem, pa nazaj na "Tržaško" med Postojno in "ravbrkomando".

Za nazaj, beri obratno...

Naj samo opozorim da je ta cesta precej gladka in zna drset (ko je dez je pa katastrofa, vec nesrec ko na ridah :xx: ). Plus to da je na dveh ovinek vedno pesek in prah, ker se glavni cesti prikljuci makedamska. Se je lepo peljat tam, ampak bodite previdni. Po pameti!

??

1. Motor vožen na pisti je šport. Ceste so namenjene zgolj prehajanjo od točke A, do točke B.

2. Za koji kurac, bi moral jast prepotentnim pokavcem plačevati raceland, če sem še sam premalokrat na pisti zaradi financ.

3. Delavnica varnje vožnje je v šiški, do tja pa res ne rabijo nobenega spremstva.

1. In vsi ki se ukvarjajo s sportnim motociklizmom so se kar rodili na pisti. Noben se ni teral po cestah.. Si bral mogoce Rossijevo knjigo?

Pa ne da zagovarjam dirkanje po cestah, zdalec ne! Cesta ni dirkalisce in vozit je treba po pameti. Ampak roko na srce, vsak kdaj pa kdaj rad potegne in se pelje hitreje, tudi po cesti, tudi ti verjetno nisi izjema in vsak nasvet, kako se peljati varneje pride prav.

2. Kdo je rekel da moras komurkoli karkoli placat. Nauc se brat. En kup mladih motoristov je, ki bi z veseljem probali voznjo po dirkaliscu, so pripravljeni za to sami placat, so pripravljeni poslusat, sprejemat nasvete, se kaj naucit od bolj izkusenih pa pac nimajo moznosti.. Dovolj je samo to, da takemu reces, poglej naslednjic ko gremo na raceland, se nam lahko pridruzis, malce ti bomo svetovali, itd.. Pa je ogromno narejenega. Ampak seveda, po internetu vsi pametni in polni moraliziranja, da bi si pa nekdo vzel nekaj casa in se pogovoril s takim mladim motoristom to pa ne. Da bi pa 17 letni mulc sel z frajerji malo okoli, to je pa sploh pod castjo a?

3. Mladost je norost, ti si bil verjetno popoln ko si bil mulc a? Mlade je treba ucasih za kaksno stvar spodbudit in zi zanje vzet cas. Ker se je pac sami ne bi polatili. Ampak tudi s tem je delo in skrb. Je lazje pametovat pa pizdit po netu.

No pa nazaj k temi :) Pridem kaj pogeldat, okoli 18h :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pridem oziroma ta tedn sploh ne pridem

razn mogoče v četrtek če bo vreme pa če me bojo iz šihta prej spustili :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je rekel da je to opravicilo. Videl sem ze veliko padcev, ko je kdo uzgal v prvi rundi gor po postanku in noben me ne bo preprical, da se sportna guma ogreje v 1km na pravo temperaturo. Kar pa ne pomeni, da je voznik oproscen krivde, zdalec ne. On je pac zajebal, ker je prehitro in prevec tiscal in to mislim da je vsem jasno. Naceloma je vsak, ki pade, kriv sam (izsiljevanja izlkljucena). Kdo pa drug. Je pa tudi to res, da ima vsaka nesreca vzrok in to so med drugim lahko tudi neogrete gume, prevec gasa, prehitro v ovinek, itd, itd...

Popolnoma kretensko obnasanje. Tega osebka sicer poznam iz sole in ni slab clovek, ampak to kar je pa uceraj delal.. No comment :BUA: :BUA: :BUA:

Se enkrat, samo zate. JAZ NIMAM NIC S TEM. Ce s tem, ker se tam ustavim in usedem ob cesto kogarkoli spodbudim k divjanju, je to KRETEN! In tak ne se ne spusti sprovocirat samo par folku na travi, da pokaze svoje znanje ampak to pocne povsod. In ce ne bo uzgal na ridah, bo pa v centru LJ, ko se bo poskusal peljat po zadnji mimo kakega kafica, da bi ocaral dve blond joskarce. OK? Vsak ki tisci in pretirava tam zarad drugih je BUDALA in za to mu nisem kriv jaz niti noben drug, ampak si je kriv sam!

Naj samo opozorim da je ta cesta precej gladka in zna drset (ko je dez je pa katastrofa, vec nesrec ko na ridah :xx: ). Plus to da je na dveh ovinek vedno pesek in prah, ker se glavni cesti prikljuci makedamska. Se je lepo peljat tam, ampak bodite previdni. Po pameti!

1. In vsi ki se ukvarjajo s sportnim motociklizmom so se kar rodili na pisti. Noben se ni teral po cestah.. Si bral mogoce Rossijevo knjigo?

Pa ne da zagovarjam dirkanje po cestah, zdalec ne! Cesta ni dirkalisce in vozit je treba po pameti. Ampak roko na srce, vsak kdaj pa kdaj rad potegne in se pelje hitreje, tudi po cesti, tudi ti verjetno nisi izjema in vsak nasvet, kako se peljati varneje pride prav.

2. Kdo je rekel da moras komurkoli karkoli placat. Nauc se brat. En kup mladih motoristov je, ki bi z veseljem probali voznjo po dirkaliscu, so pripravljeni za to sami placat, so pripravljeni poslusat, sprejemat nasvete, se kaj naucit od bolj izkusenih pa pac nimajo moznosti.. Dovolj je samo to, da takemu reces, poglej naslednjic ko gremo na raceland, se nam lahko pridruzis, malce ti bomo svetovali, itd.. Pa je ogromno narejenega. Ampak seveda, po internetu vsi pametni in polni moraliziranja, da bi si pa nekdo vzel nekaj casa in se pogovoril s takim mladim motoristom to pa ne. Da bi pa 17 letni mulc sel z frajerji malo okoli, to je pa sploh pod castjo a?

3. Mladost je norost, ti si bil verjetno popoln ko si bil mulc a? Mlade je treba ucasih za kaksno stvar spodbudit in zi zanje vzet cas. Ker se je pac sami ne bi polatili. Ampak tudi s tem je delo in skrb. Je lazje pametovat pa pizdit po netu.

No pa nazaj k temi :) Pridem kaj pogeldat, okoli 18h :)

:worship: :worship: :worship: :worship: Stari ,ti pa rasturaš. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZZIVAM VSE RIDAŠE!

Stalno berem o izkušnjah in kdo zna peljati in kdo ne zna... Zato predlagam, da pokažemo, kdo kaj zna. Koliko komu pomaga tehnika in vožnja po kolenu in mejni nagibi... Da vidimo kdo ima jajca in kdo je samo gobezdalo... Predlagam "motoristični "lov na lisico"

Pravila "lova na lisico" so enostavna:

- vsak se udeleži na lastno odgovornost in lastne stroške (organizacije ni)

- vsak vozi s SVOJIM motociklom in po lastnih zmožnostih

- vsak prinese s seboj fotoaparat in dva filma, ki se ju na štartu označi... S posnetki s filma dokazuje, da je dejansko bil na "kontrolnih točkah"

- zadnji, ki prispe na cilj plača PIZZO in pijačo vsem ostalim udeležencem v Pizzeriji Portus na Uncu

Trasa je sledeča:

The ovinek na ridah - Heiligenblutt - Kitzbuehel - Garmich Paterkirchen - Lindau Am Bodensee - Freiburg - Epinal - Chaumont - Auxerre - Orleans - La Rochelle - Bordeaux - San Sebastian - Bilbao - Santader - Oviedo - Cabo Ortegal - Santiago de Compostela - Ourense - Braganca - Vila Real - Oliveira - Fatima - Cabo da Roca - Cabo de Sao Vicente - Tarifa - Malaga - Granada - Almeria - Cartagena - Cap de la Nau - Valencia - Tarragona - Barcelona - S. Feliu de Guixols - Perpignan - Marseille - St. Tropez - San Remo - Piacenza - Mantova - Caorina d'Ampezzo - Predel - The ovinek na ridah

Kilometrov je dovolj, da vsak pokaže svoje vozniške izkušnje in sposobnosti. To je "dirka" za čast.

SPREJMITE IZZIV ALI PA UTIHNITE ŽE ENKRAT S TEM POVELIČEVANJEM RIDAŠKIH IZKUŠENJ!

Vsem sotekmovalcem sem pripravljen pomagati po najboljših močeh z nasveti pred začetkom "dirke"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZZIVAM VSE RIDAŠE!

Stalno berem o izkušnjah in kdo zna peljati in kdo ne zna... Zato predlagam, da pokažemo, kdo kaj zna. Koliko komu pomaga tehnika in vožnja po kolenu in mejni nagibi... Da vidimo kdo ima jajca in kdo je samo gobezdalo... Predlagam "motoristični "lov na lisico"

Pravila "lova na lisico" so enostavna:

- vsak se udeleži na lastno odgovornost in lastne stroške (organizacije ni)

- vsak vozi s SVOJIM motociklom in po lastnih zmožnostih

- vsak prinese s seboj fotoaparat in dva filma, ki se ju na štartu označi... S posnetki s filma dokazuje, da je dejansko bil na "kontrolnih točkah"

- zadnji, ki prispe na cilj plača PIZZO in pijačo vsem ostalim udeležencem v Pizzeriji Portus na Uncu

Trasa je sledeča:

Kilometrov je dovolj, da vsak pokaže svoje vozniške izkušnje in sposobnosti. To je "dirka" za čast.

SPREJMITE IZZIV ALI PA UTIHNITE ŽE ENKRAT S TEM POVELIČEVANJEM RIDAŠKIH IZKUŠENJ!

Vsem sotekmovalcem sem pripravljen pomagati po najboljših močeh z nasveti pred začetkom "dirke"!

A to je treba v enem šusu al kako?

Tja do penzije bom že zmogu ni hudič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ej a veste ka mene zanima, a je gor na ridah sploh kdo že seksau, razn vajvarc in drugih bitij, k se tm nahajajo???? :naughty:

če smo glih že zarad seksa gor

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ej a veste ka mene zanima, a je gor na ridah sploh kdo že seksau, razn vajvarc in drugih bitij, k se tm nahajajo???? :naughty:

če smo glih že zarad seksa gor

A b??? :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ej a veste ka mene zanima, a je gor na ridah sploh kdo že seksau, razn vajvarc in drugih bitij, k se tm nahajajo???? :naughty:

če smo glih že zarad seksa gor

Nabiranje jagod in kolenčkanje na ridah je pravi užitek... Samo, da tega večina ne ve, ker se drajsta z motorji gor pa dol... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ej a veste ka mene zanima, a je gor na ridah sploh kdo že seksau, razn vajvarc in drugih bitij, k se tm nahajajo???? :naughty:

če smo glih že zarad seksa gor

Po moje da ja, zadnč sm šu scat ke za grmovje pa je blo kr neki uporabljenih kondomov po tleh...

Packi, nč ne pospravlajo za sabo :angry:

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZZIVAM VSE RIDAŠE!

Stalno berem o izkušnjah in kdo zna peljati in kdo ne zna... Zato predlagam, da pokažemo, kdo kaj zna. Koliko komu pomaga tehnika in vožnja po kolenu in mejni nagibi... Da vidimo kdo ima jajca in kdo je samo gobezdalo... Predlagam "motoristični "lov na lisico"

Pravila "lova na lisico" so enostavna:

- vsak se udeleži na lastno odgovornost in lastne stroške (organizacije ni)

- vsak vozi s SVOJIM motociklom in po lastnih zmožnostih

- vsak prinese s seboj fotoaparat in dva filma, ki se ju na štartu označi... S posnetki s filma dokazuje, da je dejansko bil na "kontrolnih točkah"

- zadnji, ki prispe na cilj plača PIZZO in pijačo vsem ostalim udeležencem v Pizzeriji Portus na Uncu

Trasa je sledeča:

Kilometrov je dovolj, da vsak pokaže svoje vozniške izkušnje in sposobnosti. To je "dirka" za čast.

SPREJMITE IZZIV ALI PA UTIHNITE ŽE ENKRAT S TEM POVELIČEVANJEM RIDAŠKIH IZKUŠENJ!

Vsem sotekmovalcem sem pripravljen pomagati po najboljših močeh z nasveti pred začetkom "dirke"!

A to je treba v enem šusu al kako?

Tja do penzije bom že zmogu ni hudič...

V enem šusu seveda... V enem tednu bi se mogli vsi privalit do cilja ... po moje... brez kake naglice. Saj je samo kakih 8.000 kilometrov. Midva (s Suzy) sva jih npr. v enem vikendu naredila dva tisoč z ogledi vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. In vsi ki se ukvarjajo s sportnim motociklizmom so se kar rodili na pisti. Noben se ni teral po cestah.. Si bral mogoce Rossijevo knjigo?

Pa ne da zagovarjam dirkanje po cestah, zdalec ne! Cesta ni dirkalisce in vozit je treba po pameti. Ampak roko na srce, vsak kdaj pa kdaj rad potegne in se pelje hitreje, tudi po cesti, tudi ti verjetno nisi izjema in vsak nasvet, kako se peljati varneje pride prav.

2. Kdo je rekel da moras komurkoli karkoli placat. Nauc se brat. En kup mladih motoristov je, ki bi z veseljem probali voznjo po dirkaliscu, so pripravljeni za to sami placat, so pripravljeni poslusat, sprejemat nasvete, se kaj naucit od bolj izkusenih pa pac nimajo moznosti.. Dovolj je samo to, da takemu reces, poglej naslednjic ko gremo na raceland, se nam lahko pridruzis, malce ti bomo svetovali, itd.. Pa je ogromno narejenega. Ampak seveda, po internetu vsi pametni in polni moraliziranja, da bi si pa nekdo vzel nekaj casa in se pogovoril s takim mladim motoristom to pa ne. Da bi pa 17 letni mulc sel z frajerji malo okoli, to je pa sploh pod castjo a?

3. Mladost je norost, ti si bil verjetno popoln ko si bil mulc a? Mlade je treba ucasih za kaksno stvar spodbudit in zi zanje vzet cas. Ker se je pac sami ne bi polatili. Ampak tudi s tem je delo in skrb. Je lazje pametovat pa pizdit po netu.

No pa nazaj k temi :) Pridem kaj pogeldat, okoli 18h :)

Glej dragi dexinho.

Odgovoril sem bikerju77:

1. Biker 77 je rekel, da je motociklizem šport. Vožnja z mopedom po cesti ni šport. Basta.

2. Bikere 77 je govoril nekaj o plačevanju. Se mi zdi. No možno tudi, da sem narobe prebral. Moja zmota.

3. Tako kot ne vzgajam sosedovih otrok, tudi ne bom šel na ride in vsem pokavcem razlagal o moto izkušnjah. Ker take stvari ne zaležejo. In tut ne vem kaj naj sploh povem mulcu. Čez ovinek ga verjetno puli bolje od mene, sej ma danes že večina 16, 17 letnikov večkonjske mopede od mene in mehkejše gume. KAko naj mu povem, da drkanje ovinkov ni smisel motociklizma. Kako naj mu razložim, da se čar motociklizma lahko skriva v turistični vožnji, če jih nekatere še mamice ne spustijo same iz sebe. To da se človek zaveda nevarnosti in bo zaradi tega mogoče malo počasnejši in previdnejši, mu jst ne morem dopovedat. Tega se bo vsak naučil sam, na podlagi izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. In vsi ki se ukvarjajo s sportnim motociklizmom so se kar rodili na pisti. Noben se ni teral po cestah.. Si bral mogoce Rossijevo knjigo?

Se pravi javno priznavaš, da se greste Rossije, pa da trenirate, da boste nekoč vozili v GP-ju :rolleyes:

Če preživite, bom naviju za vas :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ej a veste ka mene zanima, a je gor na ridah sploh kdo že seksau, razn vajvarc in drugih bitij, k se tm nahajajo???? :naughty:

če smo glih že zarad seksa gor

emmmmmmmmm.......lahk tud medva začneva......ti sm za rokav pocuki :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva (s Suzy) sva jih npr. v enem vikendu naredila dva tisoč z ogledi vred.

Waw :blink: sem lahko tvoj prjatu :fredy:

tud js sem jih s kolesom v treh dneh naredu 650km. Prvi dan 320, drug 200 in tretji 130. Četrti bi se samo potleh zgrudu po 10km. Nisi ti kak robocop a :yea1: si kapiral kaj sm ti hotu s tem povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waw :blink: sem lahko tvoj prjatu :fredy:

tud js sem jih s kolesom v treh dneh naredu 650km. Prvi dan 320, drug 200 in tretji 130. Četrti bi se samo potleh zgrudu po 10km. Nisi ti kak robocop a :yea1: si kapiral kaj sm ti hotu s tem povedat?

Ne čisto... Na kolesarski turi sem jih delal 10 dni po cca. 180 na dan... Turističnih, seveda. Mi lahko razložiš poanto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej dragi dexinho.

Odgovoril sem bikerju77:

1. Biker 77 je rekel, da je motociklizem šport. Vožnja z mopedom po cesti ni šport. Basta.

2. Bikere 77 je govoril nekaj o plačevanju. Se mi zdi. No možno tudi, da sem narobe prebral. Moja zmota.

3. Tako kot ne vzgajam sosedovih otrok, tudi ne bom šel na ride in vsem pokavcem razlagal o moto izkušnjah. Ker take stvari ne zaležejo. In tut ne vem kaj naj sploh povem mulcu. Čez ovinek ga verjetno puli bolje od mene, sej ma danes že večina 16, 17 letnikov večkonjske mopede od mene in mehkejše gume. KAko naj mu povem, da drkanje ovinkov ni smisel motociklizma. Kako naj mu razložim, da se čar motociklizma lahko skriva v turistični vožnji, če jih nekatere še mamice ne spustijo same iz sebe. To da se človek zaveda nevarnosti in bo zaradi tega mogoče malo počasnejši in previdnejši, mu jst ne morem dopovedat. Tega se bo vsak naučil sam, na podlagi izkušenj.

in zakaj se pol non stop oglašaš klele gor in moraliziraš, če veš, da ni efekta???

pa dj se že spomni kaj boš govoru al pa šat da fakanal, pa pust nas, da se od seksa na ridah pogovarjamo - miruj

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!