Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

emmmmmmmmm.......lahk tud medva začneva......ti sm za rokav pocuki :whistle: :naughty: :naughty:

me bo moja prjatlaca zadaula :unsure: :whistle: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj se pol non stop oglašaš klele gor in moraliziraš, če veš, da ni efekta???

pa dj se že spomni kaj boš govoru al pa šat da fakanal, pa pust nas, da se od seksa na ridah pogovarjamo - miruj

Zato ker sem že nekj let prijavljen na motosvet. Mimogrede, sem bil tu pred tabo. In se lahko oglašam kjerkoli hočem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker sem že nekj let prijavljen na motosvet. Mimogrede, sem bil tu pred tabo. In se lahko oglašam kjerkoli hočem.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dj raj povej, če si kdaj seksau na ridah :hmm: k si oldtimer že, pa ns poduči in začni moralizirat, da bomo kontracepcijo uporablal. aja bdw ka je bloš kondomi al tabletke?

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dj raj povej, če si kdaj seksau na ridah :hmm: k si oldtimer že, pa ns poduči in začni moralizirat, da bomo kontracepcijo uporablal. aja bdw ka je bloš kondomi al tabletke?

Nisem. In tudi ne moraliziram. Vozim verjetno bolj hitro in bolj divje kor ti. Samo javno podajam mnenje o folku, kateri nima kaj za počet v življenju in vsak da po službi rine na en grd umazan plac ob neki lokalni cesti. In to še ni dovolj. Še vikend tam preživite :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ka je bloš kondomi al tabletke?

Nekateri ljudje pri tvojih letih ne potrebujejo ničesar. So že zreli za družino. Ti očitno še nisi :trance_33_sleep:

Sej se sam mal hecam :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

dj raj povej, če si kdaj seksau na ridah :hmm: k si oldtimer že, pa ns poduči in začni moralizirat, da bomo kontracepcijo uporablal. aja bdw ka je bloš kondomi al tabletke?

Kaj misliš, da mor'š bit povsod prva? :whistle: Ja-pa-ja-de... Na ridah se je že tol'ko prekolenčkal', da ... Sam zadn'e cajte je bolj malo takih gor, ki bili za akcijo. Se raje ukvarjajo s tehniko v ovinku. Pa doma mastrubirajo na sliko od Rossi-ja.

Ene pravijo, da imajo nekateri kondomi boljši okus, kakor tabletke... :whistle: Sicer je pa najzanesljivejša kontracepcija ravno aspirin med koleni. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem. In tudi ne moraliziram. Vozim verjetno bolj hitro in bolj divje kor ti. Samo javno podajam mnenje o folku, kateri nima kaj za počet v življenju in vsak da po službi rine na en grd umazan plac ob neki lokalni cesti. In to še ni dovolj. Še vikend tam preživite :rolleyes:

Nekateri ljudje pri tvojih letih ne potrebujejo ničesar. So že zreli za družino. Ti očitno še nisi :trance_33_sleep:

Sej se sam mal hecam :)

ka a pol nč ne seksaš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš, da mor'š bit povsod prva? :whistle: Ja-pa-ja-de... Na ridah se je že tol'ko prekolenčkal', da ... Sam zadn'e cajte je bolj malo takih gor, ki bili za akcijo. Se raje ukvarjajo s tehniko v ovinku. Pa doma mastrubirajo na sliko od Rossi-ja.

Ene pravijo, da imajo nekateri kondomi boljši okus, kakor tabletke... :whistle: Sicer je pa najzanesljivejša kontracepcija ravno aspirin med koleni. :evilgrin:

nope ne aspirin ampak motor :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka a pol nč ne seksaš???

Na umazanem placu ob magistralki mi ni neki fetiš :winkiss:

Drugače pa, grem jst po službi domov k dragi in ne na ride...

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislem de ne......nima lih ne vem kolk interesa zame :hmm: :unsure:

ja če si pa tok tih skoz, kej povej an :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZZIVAM VSE RIDAŠE!

Stalno berem o izkušnjah in kdo zna peljati in kdo ne zna... Zato predlagam, da pokažemo, kdo kaj zna. Koliko komu pomaga tehnika in vožnja po kolenu in mejni nagibi... Da vidimo kdo ima jajca in kdo je samo gobezdalo... Predlagam "motoristični "lov na lisico"

Pravila "lova na lisico" so enostavna:

- vsak se udeleži na lastno odgovornost in lastne stroške (organizacije ni)

- vsak vozi s SVOJIM motociklom in po lastnih zmožnostih

- vsak prinese s seboj fotoaparat in dva filma, ki se ju na štartu označi... S posnetki s filma dokazuje, da je dejansko bil na "kontrolnih točkah"

- zadnji, ki prispe na cilj plača PIZZO in pijačo vsem ostalim udeležencem v Pizzeriji Portus na Uncu

Trasa je sledeča:

Kilometrov je dovolj, da vsak pokaže svoje vozniške izkušnje in sposobnosti. To je "dirka" za čast.

SPREJMITE IZZIV ALI PA UTIHNITE ŽE ENKRAT S TEM POVELIČEVANJEM RIDAŠKIH IZKUŠENJ!

Vsem sotekmovalcem sem pripravljen pomagati po najboljših močeh z nasveti pred začetkom "dirke"!

PikiJapok!

Končno en pameten! :grupni:

Že treniram!!! :surrender: :yes:

P.S.

Ampak, kar naenkrat je "hrojev" zmanjka PikiJapok, a ne?l!! :yes: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Trobljenje ne pomaga. Če bi rad vzbudil pozornost moraš ovinek prevozit tako, da sediš na rezervoarju :ninja:

Brez heca, videl na lastne oči"

Popolnoma kretensko obnasanje. Tega osebka sicer poznam iz sole in ni slab clovek, ampak to kar je pa uceraj delal.. No comment :BUA: :BUA: :BUA:

Jap to sem pa tudi jaz vceraj videla, pa nisem bila ravno navdusena nad akrobacijami... Sem sla potem raje kr na caj.

Popravljeno . Popravil gorskaroza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na umazanem placu ob magistralki mi ni neki fetiš :winkiss:

Drugače pa, grem jst po službi domov k dragi in ne na ride...

in kaj ima tvoja draga od tebe k ti sediš za compom in klatiš bedarije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na umazanem placu ob magistralki mi ni neki fetiš :winkiss:

Drugače pa, grem jst po službi domov k dragi in ne na ride...

jz pa mojga dragega od jaham na ride, pol se pa še tm doldajeva po travci, ker sva se že naveličala garaže - pa človek have a life, inovativnost, inovacije aaaaaatttttttttaaaaaaaaaaa, joj si pa res že starina, če sam doma paradiraš, eh in ti boš men kej pametnga povedau od seksa :blink:

ti bdw ket pa je tvoja draga zj k ti na motomarsu visiš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa mojga dragega od jaham na ride, pol se pa še tm doldajeva po travci, ker sva se že naveličala garaže - pa človek have a life, inovativnost, inovacije aaaaaatttttttttaaaaaaaaaaa, joj si pa res že starina, če sam doma paradiraš, eh in ti boš men kej pametnga povedau od seksa :blink:

ti bdw ket pa je tvoja draga zj k ti na motomarsu visiš???

Baterije od vibratorja fila ,da bo brihta lahk na MS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ima tvoja draga od tebe k ti sediš za compom in klatiš bedarije

A zdej je pa že narobe, če se za pol ure na internet obesim. Ajoj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da so noge narazen, kajne? :whistle:

pa da je vlažno, pa da se kolen ne poriva u prazno

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa mojga dragega od jaham na ride, pol se pa še tm doldajeva po travci, ker sva se že naveličala garaže - pa človek have a life, inovativnost, inovacije aaaaaatttttttttaaaaaaaaaaa, joj si pa res že starina, če sam doma paradiraš, eh in ti boš men kej pametnga povedau od seksa :blink:

Seveda, če je sex slab in dolgočasen paše popestritev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baterije od vibratorja fila ,da bo brihta lahk na MS

Ti pa fotoaparat, da boš šel lahko jutri na ride snemat padce.

Pa obleči cityexpres roza kombinezonček, da boš bolj viden :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej je pa že narobe, če se za pol ure na internet obesim. Ajoj :rolleyes:

merki da te nau ona kam drgam obesla pa za kej druzga obesla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otroc!! da se vam le da :P

P.S. a prjavmo to temo za Guinessovo knjigo rekordov-kot temo z največ napisanimi stranmi v 1dnevu oz. še bolje v 1h :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!