Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Joj, kolk si pa zlobna. A se ti kaj kolca, k sm klele na glas reku "prasica"? :whistle:

prou nč k sploh ne vem zaka o svoji mamici tko grdo govoriš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem jz sprašujem klelele če je že kdo kej seksau na ridah oglašajo se pa sam taki, k nikol niso, edin Piki zgleda, da ga je neki namakau tm gor, ampak nč ne pove kako je blo. povej ljuba duša povej, u detajle, da vemo mi mladinci kam it pa kako taktiko kolenčkanja obrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem jz sprašujem klelele če je že kdo kej seksau na ridah oglašajo se pa sam taki, k nikol niso, edin Piki zgleda, da ga je neki namakau tm gor, ampak nč ne pove kako je blo. povej ljuba duša povej, u detajle, da vemo mi mladinci kam it pa kako taktiko kolenčkanja obrat

kva to pol pomeni da je Piki prva cura RID

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok sm vas ceu vikend pogrešal :winkiss:

o mmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuussssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiii ket si ti stara sabla, dj povej, ti maš tanajveč izkušen iz ridaških grmovlou in nabiranja gob. dj povej kako je gor to počet, pa tko da te noben ne vid, to ti obladaš bemu, nikol te ne zasačm :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva to pol pomeni da je Piki prva cura RID

jah sj veš, da ne morm bit jz povsod taprva, še pr curah ne bemu :angry: sm prou jezna k me je prehitu

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa obleči cityexpres roza kombinezonček, da boš bolj viden :trance_33_sleep:

Brez pluvanja čez ta kombinezon k sem ga tudi sam nosil malce več kot dve leti.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou nč k sploh ne vem zaka o svoji mamici tko grdo govoriš

o pokojnih nič grdga, za razliko od tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt v šolo, nadaljuj, kjer si ostala - v tretjem razredu -, da te naučijo pomenske in tudi slovnične razlike med upokojitvijo in upepelitvijo

uf joj obrazloži mi, ka je to tretji razred :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf joj obrazloži mi, ka je to tretji razred :unsure:

to so tist fantje, ks o te natepaval, ko si bla še v prvem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater je tale policija firbčna....skoz čekira :headbang: :headbang:

sem že v eni drugi temi napisal, da me boli kurac kdo to bere.... pa se je en kr spotaknu u moje bolikurčenje :whistle: nj bere...

tanjuška.. kako pa veš, da mam največ izkušenj z ridaškim grmoulem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so tist fantje, ks o te natepaval, ko si bla še v prvem

uf sorči se ne spomnem, sam če so me natepaval je blo pa sigurn fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves kva bi blo fajn da si vi eno temo posebi odprete, pa samo vse kr mate proti ridam in ostalim ,ki se tuki menmo tja notr izlivate...aja pa opazam da ful uzivate v provociranju, moraliziranju, buzeriranju...itd... Ce vam je res vseen za temo je ne tok zavzeto brat ane pa bo... :slap: (sej ni prevec zapleten za razumet?!)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že v eni drugi temi napisal, da me boli kurac kdo to bere.... pa se je en kr spotaknu u moje bolikurčenje :whistle: nj bere...

tanjuška.. kako pa veš, da mam največ izkušenj z ridaškim grmoulem :naughty:

am ja no mam tko dobr čoroskop, da vidm kdaj te ke prod grmolu zanese, ampak pol pa ne upam pogledat ka dogaja, da me nauš zravn potegnu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves kva bi blo fajn da si vi eno temo posebi odprete, pa samo vse kr mate proti ridam in ostalim ,ki se tuki menmo tja notr izlivate...aja pa opazam da ful uzivate v provociranju, moraliziranju, buzeriranju...itd... Ce vam je res vseen za temo je ne tok zavzeto brat ane pa bo... :slap: (sej ni prevec zapleten za razumet?!)

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem jz sprašujem klelele če je že kdo kej seksau na ridah oglašajo se pa sam taki, k nikol niso, edin Piki zgleda, da ga je neki namakau tm gor, ampak nč ne pove kako je blo. povej ljuba duša povej, u detajle, da vemo mi mladinci kam it pa kako taktiko kolenčkanja obrat

Joj Tanjuška... Sej v resnici nočeš, da bi te Piki učil kolenčkat. Potem bi pa imela problem, da bi ob vsakem kolenčkanju samo še name mislila... :whistle:

Od govorjenja so pa bolj švoh metuljčki... Vaja dela mojstra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves kva bi blo fajn da si vi eno temo posebi odprete, pa samo vse kr mate proti ridam in ostalim ,ki se tuki menmo tja notr izlivate...aja pa opazam da ful uzivate v provociranju, moraliziranju, buzeriranju...itd... Ce vam je res vseen za temo je ne tok zavzeto brat ane pa bo... :slap: (sej ni prevec zapleten za razumet?!)

za nas, k beremo, je blo pou laži za razumet, kokr pa zate, k si pisu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je treba v enem šusu al kako?

Tja do penzije bom že zmogu ni hudič...

he he,.....jest štartam maja mesca , leta 2008, zdej nimam motorja..........AMPAK UPAM PA SE- NI HUDIČ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZZIVAM VSE RIDAŠE!

Stalno berem o izkušnjah in kdo zna peljati in kdo ne zna... Zato predlagam, da pokažemo, kdo kaj zna. Koliko komu pomaga tehnika in vožnja po kolenu in mejni nagibi... Da vidimo kdo ima jajca in kdo je samo gobezdalo... Predlagam "motoristični "lov na lisico"

Pravila "lova na lisico" so enostavna:

- vsak se udeleži na lastno odgovornost in lastne stroške (organizacije ni)

- vsak vozi s SVOJIM motociklom in po lastnih zmožnostih

- vsak prinese s seboj fotoaparat in dva filma, ki se ju na štartu označi... S posnetki s filma dokazuje, da je dejansko bil na "kontrolnih točkah"

- zadnji, ki prispe na cilj plača PIZZO in pijačo vsem ostalim udeležencem v Pizzeriji Portus na Uncu

Trasa je sledeča:

The ovinek na ridah - Heiligenblutt - Kitzbuehel - Garmich Paterkirchen - Lindau Am Bodensee - Freiburg - Epinal - Chaumont - Auxerre - Orleans - La Rochelle - Bordeaux - San Sebastian - Bilbao - Santader - Oviedo - Cabo Ortegal - Santiago de Compostela - Ourense - Braganca - Vila Real - Oliveira - Fatima - Cabo da Roca - Cabo de Sao Vicente - Tarifa - Malaga - Granada - Almeria - Cartagena - Cap de la Nau - Valencia - Tarragona - Barcelona - S. Feliu de Guixols - Perpignan - Marseille - St. Tropez - San Remo - Piacenza - Mantova - Caorina d'Ampezzo - Predel - The ovinek na ridah

Kilometrov je dovolj, da vsak pokaže svoje vozniške izkušnje in sposobnosti. To je "dirka" za čast.

SPREJMITE IZZIV ALI PA UTIHNITE ŽE ENKRAT S TEM POVELIČEVANJEM RIDAŠKIH IZKUŠENJ!

Vsem sotekmovalcem sem pripravljen pomagati po najboljših močeh z nasveti pred začetkom "dirke"!

A to je treba v enem šusu al kako?

Tja do penzije bom že zmogu ni hudič...

PikiJapok, če mi plačaš vse skupej grem :evilgrin: :evilgrin:

PikiJapok!

Končno en pameten! :grupni:

Že treniram!!! :surrender: :yes:

P.S.

Ampak, kar naenkrat je "hrojev" zmanjka PikiJapok, a ne?l!!

:yes: :naughty: :D

he he,.....jest štartam maja mesca , leta 2008, zdej nimam motorja..........AMPAK UPAM PA SE- NI HUDIČ

Hmmmm... zgleda da so tele ridaši sami pussy-ji... Ah neeee... Sem nesramen... Sam še kako izkušnjo si morajo nabrat, pa kak motorček razbit, potem se bo pa še kdo imed "izkušenih" javil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... zgleda da so tele ridaši sami pussy-ji... Ah neeee... Sem nesramen... Sam še kako izkušnjo si morajo nabrat, pa kak motorček razbit, potem se bo pa še kdo imed "izkušenih" javil. :whistle:

PISMU EJ,..JEST SI UPAM..............

......sam peš se mi pa res ne ljubi...........

Popravljeno . Popravil nejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZZIVAM VSE RIDAŠE!

Stalno berem o izkušnjah in kdo zna peljati in kdo ne zna... Zato predlagam, da pokažemo, kdo kaj zna. Koliko komu pomaga tehnika in vožnja po kolenu in mejni nagibi... Da vidimo kdo ima jajca in kdo je samo gobezdalo... Predlagam "motoristični "lov na lisico"

Pravila "lova na lisico" so enostavna:

- vsak se udeleži na lastno odgovornost in lastne stroške (organizacije ni)

- vsak vozi s SVOJIM motociklom in po lastnih zmožnostih

- vsak prinese s seboj fotoaparat in dva filma, ki se ju na štartu označi... S posnetki s filma dokazuje, da je dejansko bil na "kontrolnih točkah"

- zadnji, ki prispe na cilj plača PIZZO in pijačo vsem ostalim udeležencem v Pizzeriji Portus na Uncu

Trasa je sledeča:

Kilometrov je dovolj, da vsak pokaže svoje vozniške izkušnje in sposobnosti. To je "dirka" za čast.

SPREJMITE IZZIV ALI PA UTIHNITE ŽE ENKRAT S TEM POVELIČEVANJEM RIDAŠKIH IZKUŠENJ!

Vsem sotekmovalcem sem pripravljen pomagati po najboljših močeh z nasveti pred začetkom "dirke"!

Hm.. Tura zgleda zanimiva. Mene ful mika sam mi letos primankuje € in časa. Mogoče drugo leto. Se kdo pridruži? :naughty:

Kaj pa če bi za začetek eno krajšo relacijo? Da mi bodo gume zdržale celo pot? :wacko: Npr. ene 4k km?

Popravljeno . Popravil canine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!