Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Hmmmm... zgleda da so tele ridaši sami pussy-ji... Ah neeee... Sem nesramen... Sam še kako izkušnjo si morajo nabrat, pa kak motorček razbit, potem se bo pa še kdo imed "izkušenih" javil. :whistle:

Prvo...Lahko je s tujim kurcom po koprivah mahat...Drugo--->a si jst eno turo zamislm pa te zravn povabm...(kva so reve k si ne upajo s cestakom v saharo...anede) prblizn tko bi lahko zgledal... :slap:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. Tura zgleda zanimiva. Mene ful mika sam mi letos primankuje € in časa. Mogoče drugo leto. Se kdo pridruži? :naughty:

Kaj pa če bi za začetek eno krajšo relacijo? Da mi bodo gume zdržale celo pot? :wacko: Npr. ene 4k km?

A to te je Stojan prosu da daš gor da mu mal reklame narediš za Portus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo...Lahko je s tujim kurcom po koprivah mahat...Drugo--->a si jst eno turo zamislm pa te zravn povabm...(kva so reve k si ne upajo s cestakom v saharo...anede)

Za pismene je na zemljevidu jasno razvidno, da je tura prilagojena za cestake... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... zgleda da so tele ridaši sami pussy-ji... Ah neeee... Sem nesramen... Sam še kako izkušnjo si morajo nabrat, pa kak motorček razbit, potem se bo pa še kdo imed "izkušenih" javil. :whistle:

dost sn jih razsu,de sn mal bel izkušen......pa nisn pussy......če gre še kdo,pol grem tud jest,pa tud če mi rit dol pade!!če pa ne grem pa sam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost sn jih razsu,de sn mal bel izkušen......pa nisn pussy......če gre še kdo,pol grem tud jest,pa tud če mi rit dol pade!!če pa ne grem pa sam....

Smo že trije... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla racerji

mogoče bi se pa za vikend zmenil v Logatcu na kartingu(to je spotoma večini, ki gredo na ride)............pa gremo na nož,polna kapa adrenalina......pa še nobeden nebo pameten itd,itd

Popravljeno . Popravil nejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pismene je na zemljevidu jasno razvidno, da je tura prilagojena za cestake... :whistle:

Jah vrjem da nism mislu da gre cez saharo...ampak je bla samo banalna primerjava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah vrjem da nism mislu da gre cez saharo...ampak je bla samo banalna primerjava...

Jap, zelo banalna. Preveč banalna.

Verjemi, da je tura premišljeno zastavljena.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DIRKAČI POZOR

mogoče bi se pa za vikend zmenil v Logatcu na kartingu(to je spotoma večini, ki gredo na ride)............pa gremo na nož,polna kapa adrenalina......pa še nobeden nebo pameten itd,itd

13.9. Grobnik..če bi že radi dirkal..prijave so že možne..k smo lih pr motorjih zdej..aja ti nisi..pa drugič..tut piki bi lahko šel..aja sam nimajo 6. skupine..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kok govorjenja. A ne bi blo bol organizirat še en piknik na ridah pred zimo, kokr, pa da se prerekate. Mi je še danes žal ker prejšnič nism mogu pridet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kok govorjenja. A ne bi blo bol organizirat še en piknik na ridah pred zimo, kokr, pa da se prerekate. Mi je še danes žal ker prejšnič nism mogu pridet.

bo bo..zima še ne bo tko hitr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.9. Grobnik..če bi že radi dirkal..prijave so že možne..k smo lih pr motorjih zdej..aja ti nisi..pa drugič..tut piki bi lahko šel..aja sam nimajo 6. skupine..

Piki nima na Grobniku kaj iskat. Orgazme doživlja ob ženski. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kok govorjenja. A ne bi blo bol organizirat še en piknik na ridah pred zimo, kokr, pa da se prerekate. Mi je še danes žal ker prejšnič nism mogu pridet.

imaš prav res bi blo fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla racerji

mogoče bi se pa za vikend zmenil v Logatcu na kartingu(to je spotoma večini, ki gredo na ride)............pa gremo na nož,polna kapa adrenalina......pa še nobeden nebo pameten itd,itd

končno en pametn predlog.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kok govorjenja. A ne bi blo bol organizirat še en piknik na ridah pred zimo, kokr, pa da se prerekate. Mi je še danes žal ker prejšnič nism mogu pridet.

ja ja mormo še prejt klopce gor zmonterat hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla racerji

mogoče bi se pa za vikend zmenil v Logatcu na kartingu(to je spotoma večini, ki gredo na ride)............pa gremo na nož,polna kapa adrenalina......pa še nobeden nebo pameten itd,itd

zakaj se pa ne bi za vikend na racelandu dobl?? aja spet pozabu..ker ti nimaš motorja in pol mora pač bit kart.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Kje je pa Irenčko? :unsure: :hmm:

uf, saj kdo me pogreša... :whistle: ewo mene, se javlem na doužnost, sj mi j kr mal čudn, že tri dni vs nism pršla pogledat... sam mam pa zj kr neki za prebrat... juf uživači, nabijate orng :naughty:

hja me ni blo neč duma, pa učer sm se nafrišn zalubla... mmmmmmm... :winkiss: :winkiss: :worship: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.9. Grobnik..če bi že radi dirkal..prijave so že možne..k smo lih pr motorjih zdej..aja ti nisi..pa drugič..tut piki bi lahko šel..aja sam nimajo 6. skupine..

rade vole bi šu.....sam nimam kombinezona,pa gume morem še menjat......sej vem kk zgleda(sami izgovori),sam zdele res težko.........bi pa full rad šu,no če druzga ne vas pridem pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa učer sm se nafrišn zalubla... mmmmmmm... :winkiss: :winkiss: :worship: :winkiss: :winkiss:

Končno se je nekdo spet približal temi. Nekaj kar je vsaj posledično povezano s sexom. :OK: Zdej pa se sam še na ride prkazat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, saj kdo me pogreša... :whistle: ewo mene, se javlem na doužnost, sj mi j kr mal čudn, že tri dni vs nism pršla pogledat... sam mam pa zj kr neki za prebrat... juf uživači, nabijate orng :naughty:

hja me ni blo neč duma, pa učer sm se nafrišn zalubla... mmmmmmm... :winkiss: :winkiss: :worship: :winkiss: :winkiss:

KUGA, A SI BLA PREJ KEJ ZALUBLENA, MATR PA NE DA BI JZ KEJ VEDUVA

kdu je kdu je??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se pa ne bi za vikend na racelandu dobl?? aja spet pozabu..ker ti nimaš motorja in pol mora pač bit kart.. :headbang:

eni pač ne morte iz svoje kože in se pač kurčite proti vsemu , ane................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!