Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

IZZIVAM VSE RIDAŠE!

..............blablabla......

Brez zamere, tako to dojamem jaz. Mogoce pa ni vsem motoristom do takih "tur" in potovanj. Zato pa obstaja toliko razlicnih vrst motociklov. Vsakemu pase svoje. Nekdo uziva v teranju po gmajni z hard enduro, nekdo uziva v tem da se vozi z motorjem od kafica do kafica, nekdo uziva v krajsih enodnevnih turcah in druzenju, nekdo v potovanjih, nekdo pa na pisti.

Ne razumem zakaj nam vsem vsiljujes tvoj nacin uzivanja in dojemanja motorizma. Po pravici ti povem, da mene taka tura ne mika ne vem kako. Da bi imel na izbiro v celoti financirane stroske, opremo in vse kar potrebujem za to turo na eni strani, na drugi pa moznost vikenda na dirkaliscu, takoj vzamem drugo moznost! Bres pomisleka, ker mi je pac to bolj v veselje. Zate sem verjetno bedak, pa fejk motorist, pa nekdo ki se boji izziva. Ampak razumi, mene to ne interesira, mene to ne veseli. Raje grem na Grobnik, pa magari samo gledam, ker v tem bolj uzivam. Vsakemu svoje. Ne vsiljuj svojega pogleda na motorizem drugim!

Glej dragi dexinho.

Odgovoril sem bikerju77:

Vseeno preden odgovarjas najprej preberi na kaj odgovarjas..

Se pravi javno priznavaš, da se greste Rossije, pa da trenirate, da boste nekoč vozili v GP-ju :rolleyes:

Če preživite, bom naviju za vas :worship:

A sem to rekel. Ne izkrivljaj besed zato da lahko mesas drek! Kar sem napisal je bilo izkljucno v povezavi s tem, da je motociklizem lahko tudi sport (seveda na pisti) in da je veliko mladih voznikov, ki jih to veseli. Ce srecas takega bos naredil zanj veliko vec, ce se pogovoris z njim, ga probas kaj poucit, naucit, predlagat dirkalisce ipd, si vzeti cas zanj, kakor se pizdit, ces kaj se gre Rossija. S slednjim mu ne bos pomagal nic, ti bos zbruhal svojo jezo on bo pa se naprej tiscal po cestah. Ce pa taki osebi namenis delcek svojega casa, si mu pripravljen kaj povedat, svetovat, pomagat, kako se lahko tudi malce hitreje pelje bolj varno je pa ze druga pesem. Hkrati pa mu probas vcepit tudi to, da dirkanje na polno ni za ceste, ampak je bolje ce se to pocne kje drugje. Ampak saj pravim, lazje je pametovat, se kurcit in samo kritizirat, ces itak pri teh objestnezih nic ne zaleze.. Mogoce pa.. Si probal? Nisi!

Ampak, kar naenkrat je "hrojev" zmanjka PikiJapok, a ne?l!! :yes: :naughty: :D

Fico, ti si prvi od katerega bi pricakoval da razume, da motorizem razlicni ljudje dojemamo razlicno. Ne uzivamo vsi v enakih stvareh. preberi zgoraj se enkrat ce ne ves o cem govorim. Tebi se pradlagan izziv verjetno zdi fenomenalen, jaz ti pa po pravici povem da me niti ne mika.. Pa ne ker bi se bal, oziroma ustrasil, pa ne vem kaj, te stvari me ne veselijo, tako kot tebe mariskatera druga stvar ne.

Hmmmm... zgleda da so tele ridaši sami pussy-ji... Ah neeee... Sem nesramen... Sam še kako izkušnjo si morajo nabrat, pa kak motorček razbit, potem se bo pa še kdo imed "izkušenih" javil. :whistle:

Oj kako smo pametni. Ajde, pa se pojdimo drugace.. A gremo 13. na Grobnik na pisto? Aja ze vem odgovor:

Piki nima na Grobniku kaj iskat. Orgazme doživlja ob ženski. :P

Ko se gre pa za zadevo ki TEBI ni vsec, je pa vse ok ce odklonis oziroma se zanjo ne zanimas. Tudi jaz bi te sedaj lahko zmerjal s pussyem. Pa te ne bom, ker razumem, da nimamo vsi enakih interesov in zelja. In da vsak uziva na motorju na drugacen nacin in pri razlicnih stvareh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola, vsaj en pošten...............takih je zmer manj :worship:

brez zamere ampak bil sem v logatcu na tistem kartingu pa mi ni glih ne vem kolk fajn..če bi vsaj pošten letel ne bi reku..

plus tega bo kot kaže ta teden bolj slab z vremenom in bo vikend boljši tako da bom najbrž naredu kak kilometer več..

pa če gledaš..10evrov za 10 min vožnje..hmm..ali 20 evrov za cel dan na racelandu bit..

še bolje pa en tank pa cel dan na ridah..a ne "moralizatorji"???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet en kup praznega nabijanja...povedal niste nč novga...nč pametnga...oz.se nonstop ponavlate in.... nasploh no... :SS :SS :SS :SS :SS

A vam slučajno mi vsiljujemo da se vozte čez ride?se tam ustavlate in kakšno rečete??da polagate ovinke??pa padate??

še mal pa se bom počutil kot da sem "eksikutor"...

Pa še to ane...ta vikend so vajvarce dobile kar so iskale... @Tanjuška je naredila solo napad....zgledal pa je kot da je invazija :kva2:

post-7954-1188852519_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se ji pa tolk smeje,ka neki trdga v rok drži?? :whistle: :naughty:

sej balanco tut ovija na polno..zgleda da ji res trdo paše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, tako to dojamem jaz. Mogoce pa ni vsem motoristom do takih "tur" in potovanj. Zato pa obstaja toliko razlicnih vrst motociklov. Vsakemu pase svoje. Nekdo uziva v teranju po gmajni z hard enduro, nekdo uziva v tem da se vozi z motorjem od kafica do kafica, nekdo uziva v krajsih enodnevnih turcah in druzenju, nekdo v potovanjih, nekdo pa na pisti.

Ne razumem zakaj nam vsem vsiljujes tvoj nacin uzivanja in dojemanja motorizma. Po pravici ti povem, da mene taka tura ne mika ne vem kako. Da bi imel na izbiro v celoti financirane stroske, opremo in vse kar potrebujem za to turo na eni strani, na drugi pa moznost vikenda na dirkaliscu, takoj vzamem drugo moznost! Bres pomisleka, ker mi je pac to bolj v veselje. Zate sem verjetno bedak, pa fejk motorist, pa nekdo ki se boji izziva. Ampak razumi, mene to ne interesira, mene to ne veseli. Raje grem na Grobnik, pa magari samo gledam, ker v tem bolj uzivam. Vsakemu svoje. Ne vsiljuj svojega pogleda na motorizem drugim!

Emmmm... Ponudil sem izziv vsem tistim, ki na ridah dirkajo po cesti. Niti z eno besedo nisem omenil dirkališča... Sem kadarkoli karkoli rekel čez dirkanje po dirkališču? Sem bil kadarkoli proti? Sem kakorkoli repliciral povabilu na pisto, ki ga je izrekel @biker77 (razen v delu ki se je nanašal name)? Spomni me prosim kdaj. Zatorej... Preberi še enkrat in ne pametuj brez premisleka. :P

Komu karkoli vsiljujem? Vsiljevanje je kvečjemu na TVOJI strani... Mešanje jabolk in hrušk (beri: ceste in dirkališča). Ridaši se NA CESTI učijo (učite) nekih vozniških izkušenj in veščin. Zato sem vas povabil NA CESTO. Da vidim(-o), kako se znajdete v prometu... Da vidimo, koliko teh izkušenj se da uporabiti v praksi.

Oprosti DeX, ampak to, kar si napisal je navadno drekanje brez repa in glave. Verjamem, da zmoreš več. ;)

Oj kako smo pametni. Ajde, pa se pojdimo drugace.. A gremo 13. na Grobnik na pisto? Aja ze vem odgovor:

Ko se gre pa za zadevo ki TEBI ni vsec, je pa vse ok ce odklonis oziroma se zanjo ne zanimas. Tudi jaz bi te sedaj lahko zmerjal s pussyem. Pa te ne bom, ker razumem, da nimamo vsi enakih interesov in zelja. In da vsak uziva na motorju na drugacen nacin in pri razlicnih stvareh.

Osebno ne posegam v segment dirkališča. Tam enostavno nimam kaj počet. Vožnjo v krogu prepuščam omejencem, ki v erupciji ob odpiranju steklenice šampanjca vidijo dejanje moškosti. Jaz pa zaenkrat raje ostajam pri izvornem užitku (beri: seksu).

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ne posegam v segment dirkališča. Tam enostavno nimam kaj počet. Vožnjo v krogu prepuščam omejencem, ki v erupciji ob odpiranju steklenice šampanjca vidijo dejanje moškosti. Jaz pa zaenkrat raje ostajam pri izvornem užitku (beri: seksu).

piki ti si en navaden kreten..da tako izjaviš..ej to si pa presegu samega sebe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piki ti si en navaden kreten..da tako izjaviš..ej to si pa presegu samega sebe..

Kak konkreten argument ali zgolj osebno mnenje? ;)

Just a stupid question... sorry. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak konkreten argument ali zgolj osebno mnenje? ;)

Just a stupid question... sorry. :whistle:

Vožnjo v krogu prepuščam omejencem...res si se izkazal s to izjavo..omejenc si kvečjemu ti..a sm jest kdaj reku da si ti omejnec ker nardiš 1000 ali več kilometrov v enem dnevu?

ej..sej ni vredno komentarja..

za to dobiš od mene samo eno na gobec lahko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnjo v krogu prepuščam omejencem...res si se izkazal s to izjavo..

Pač ... samo povzemam dognanja stroke. Celo na internetu lahko najdeš profiliranje v tej smeri... tako, da ti niti do knjižnice ni treba. Če pa se ti da, lahko vseeno prebereš kaj od Junga (npr. Arhetipi - kolektivno, nezavedno).

za to dobiš od mene samo eno na gobec lahko..

... in ta izjava to samo potrjuje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač ... samo povzemam dognanja stroke. Celo na internetu lahko najdeš profiliranje v tej smeri... tako, da ti niti do knjižnice ni treba. Če pa se ti da, lahko vseeno prebereš kaj od Junga (npr. Arhetipi - kolektivno, nezavedno).

... in ta izjava to samo potrjuje. :whistle:

ja je že v redu..ti si seveda najboljši..

pejt raj svojo nabrisat k se že tko hvališ kak car si..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mater,kolk je enih brezveznih stvari napisanih zarad enga ovinka....jest,pa verjetn 90 % vseh hod gor zarad drušne,pa de kešno lepo vidmo :naughty: mal je takih,ki hodjo gor de bi se kazal kašni frajerji so,nič ne rečem,tud od nas 90%se jih ker nekej voz gor pa dol,sam daleč od meje zdrsa,pa pretiravanja,pa za lastn užitk,ne zato,da bi se kazal pred drugmi.ne vem,če se delajo frajerja vsak dan,že celo leto,kdor pač hod gor..

jest bom hodu gor,dokler bo gor tak folk ku je(vsaj tisti ki jih poznam)so prjazni,te sprejmejo v drušno in ne pametujejo brezveze...rad grem gor,zato,ker je tam sproščen folk in tu je tu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mater,kolk je enih brezveznih stvari napisanih zarad enga ovinka....jest,pa verjetn 90 % vseh hod gor zarad drušne,pa de kešno lepo vidmo :naughty: mal je takih,ki hodjo gor de bi se kazal kašni frajerji so,nič ne rečem,tud od nas 90%se jih ker nekej voz gor pa dol,sam daleč od meje zdrsa,pa pretiravanja,pa za lastn užitk,ne zato,da bi se kazal pred drugmi.ne vem,če se delajo frajerja vsak dan,že celo leto,kdor pač hod gor..

jest bom hodu gor,dokler bo gor tak folk ku je(vsaj tisti ki jih poznam)so prjazni,te sprejmejo v drušno in ne pametujejo brezveze...rad grem gor,zato,ker je tam sproščen folk in tu je tu......

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mater,kolk je enih brezveznih stvari napisanih zarad enga ovinka....jest,pa verjetn 90 % vseh hod gor zarad drušne,pa de kešno lepo vidmo :naughty: mal je takih,ki hodjo gor de bi se kazal kašni frajerji so,nič ne rečem,tud od nas 90%se jih ker nekej voz gor pa dol,sam daleč od meje zdrsa,pa pretiravanja,pa za lastn užitk,ne zato,da bi se kazal pred drugmi.ne vem,če se delajo frajerja vsak dan,že celo leto,kdor pač hod gor..

jest bom hodu gor,dokler bo gor tak folk ku je(vsaj tisti ki jih poznam)so prjazni,te sprejmejo v drušno in ne pametujejo brezveze...rad grem gor,zato,ker je tam sproščen folk in tu je tu......

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!