Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Emmmm... Ponudil sem izziv vsem tistim, ki na ridah dirkajo po cesti. Niti z eno besedo nisem omenil dirkališča... Sem kadarkoli karkoli rekel čez dirkanje po dirkališču? Sem bil kadarkoli proti? Sem kakorkoli repliciral povabilu na pisto, ki ga je izrekel @biker77 (razen v delu ki se je nanašal name)? Spomni me prosim kdaj. Zatorej... Preberi še enkrat in ne pametuj brez premisleka. :P

Komu karkoli vsiljujem? Vsiljevanje je kvečjemu na TVOJI strani... Mešanje jabolk in hrušk (beri: ceste in dirkališča). Ridaši se NA CESTI učijo (učite) nekih vozniških izkušenj in veščin. Zato sem vas povabil NA CESTO. Da vidim(-o), kako se znajdete v prometu... Da vidimo, koliko teh izkušenj se da uporabiti v praksi.

Oprosti DeX, ampak to, kar si napisal je navadno drekanje brez repa in glave. Verjamem, da zmoreš več. ;)

Osebno ne posegam v segment dirkališča. Tam enostavno nimam kaj počet. Vožnjo v krogu prepuščam omejencem, ki v erupciji ob odpiranju steklenice šampanjca vidijo dejanje moškosti. Jaz pa zaenkrat raje ostajam pri izvornem užitku (beri: seksu).

Piki, ni bilo dirkanje point moje objave! Ti vsiljujes svoje poglde drugim! Dirkalisce sem ti dal zgolj za primer, da ponazorim, da razlicne ljudi veselijo razlicne stvari, npr. mene dirkalisca bolj kot nevem kaksna potovanja. Nima to veze z ridami!!

Sploh pa ne razumem zakaj bi moral it na neko, za moje pojme brezvezno turo, da vidis kako se znajdem v prometu. Isto sranje je ce naredim 8k km na neki turi ali pa s furanjem gor pa dol po Sloveniji, kar pocnem ze odkar sem naredil izpit A kategorije, mi je usec in mi ustreza. V obeh primerih je to 8k km v prometu. V drugem primeru pomoje se bolj merodajnih ker gre za 8k km v okolju kjer se vecinoma gibljem in za to okolje rabim znanje in izkusnje za prezivetje.

Letos sem dopolnil skoraj 8k. Proti tebi ni veliko, ampak zame je pa popolnoma dovolj. Pri mojem stilu voznje mi je nabrano znanje, tudi tisti iz rid ze parkrat pomagalo. Zaenkrat sem na sreco se cel, brez padca (moram potrkat) in to je to kar steje.

In prosim ne o drakanju brez repa in glave. Ce kdo dreka na tak nacin si to ti, ker nam vsiljujes neka potovanja. Kot da nabiranje km po slovenskih cestah ni dovolj dober pokazatelj kako se kdo obnese v vsakdanjem prometu, NA CESTI!

Vožnjo v krogu prepuščam omejencem, ki v erupciji ob odpiranju steklenice šampanjca vidijo dejanje moškosti. Jaz pa zaenkrat raje ostajam pri izvornem užitku

Na to izjavo pa nimam komentarja. Nisem si mislil, da lahko od tebe pricakujem nekaj tako primitivnega, na tako nizkem nivoju. Zalis en kup fajn ljudi, ki se ukvarjajo z dirkanjem, pa naj bo na amaterskem nivoju ali pa na profesionalnem. Kot da bi jaz rekel, sedenje na motorju po vec ur skupaj in par 100km brez podstankam prepuscam idiotom brez mozganov. Prizblizno enako tehtna izjava.

Pa ne mislim tako, samo primer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je že v redu..ti si seveda najboljši..

No najboljši ravno ne, sem pa med najboljšimi.

pejt raj svojo nabrisat k se že tko hvališ kak car si..

Sem jo že... in zadovolj(e)na spi... Pa ti si svojo že? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUGA, A SI BLA PREJ KEJ ZALUBLENA, MATR PA NE DA BI JZ KEJ VEDUVA

kdu je kdu je??????

uuuu ritka... lep je lep, šiški :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mater,kolk je enih brezveznih stvari napisanih zarad enga ovinka....jest,pa verjetn 90 % vseh hod gor zarad drušne,pa de kešno lepo vidmo :naughty: mal je takih,ki hodjo gor de bi se kazal kašni frajerji so,nič ne rečem,tud od nas 90%se jih ker nekej voz gor pa dol,sam daleč od meje zdrsa,pa pretiravanja,pa za lastn užitk,ne zato,da bi se kazal pred drugmi.ne vem,če se delajo frajerja vsak dan,že celo leto,kdor pač hod gor..

jest bom hodu gor,dokler bo gor tak folk ku je(vsaj tisti ki jih poznam)so prjazni,te sprejmejo v drušno in ne pametujejo brezveze...rad grem gor,zato,ker je tam sproščen folk in tu je tu......

Bivol, dobro si to napisal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni vseskup brezveze? itak bi radi slišal samo eno, torej

JEST PA HODM NA RIDE SAM ZATO DA POZIRAM. MOJ KRATEK TIČ MI VSTANE VSAKIČ KO SEM OPAZOVAN MED DIVJO NEVARNO VOŽNJO PO JAVNIH CESTAH. RAD IŠČEM SVOJE MEJE IN MEJE MOTORJA IN JIH VČASIH TUDI PRESEŽEM. SEXAM ŽE DOLGO NE VEČ, KAKO TUDI BI, KO MI PA VSTANE SAMO MED HRUMENJEM SUPERSPORT MOTORJA

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mater,kolk je enih brezveznih stvari napisanih zarad enga ovinka....jest,pa verjetn 90 % vseh hod gor zarad drušne,pa de kešno lepo vidmo :naughty: mal je takih,ki hodjo gor de bi se kazal kašni frajerji so,nič ne rečem,tud od nas 90%se jih ker nekej voz gor pa dol,sam daleč od meje zdrsa,pa pretiravanja,pa za lastn užitk,ne zato,da bi se kazal pred drugmi.ne vem,če se delajo frajerja vsak dan,že celo leto,kdor pač hod gor..

jest bom hodu gor,dokler bo gor tak folk ku je(vsaj tisti ki jih poznam)so prjazni,te sprejmejo v drušno in ne pametujejo brezveze...rad grem gor,zato,ker je tam sproščen folk in tu je tu......

uuu ritka... :naughty:

aja... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki, ni bilo dirkanje point moje objave! Ti vsiljujes svoje poglde drugim! Dirkalisce sem ti dal zgolj za primer, da ponazorim, da razlicne ljudi veselijo razlicne stvari, npr. mene dirkalisca bolj kot nevem kaksna potovanja. Nima to veze z ridami!!

...

In prosim ne o drakanju brez repa in glave. Ce kdo dreka na tak nacin si to ti, ker nam vsiljujes neka potovanja. Kot da nabiranje km po slovenskih cestah ni dovolj dober pokazatelj kako se kdo obnese v vsakdanjem prometu, NA CESTI!

Komu karkoli vsiljujem? S čim? Definiraj!

Na to izjavo pa nimam komentarja. Nisem si mislil, da lahko od tebe pricakujem nekaj tako primitivnega, na tako nizkem nivoju. Zalis en kup fajn ljudi, ki se ukvarjajo z dirkanjem, pa naj bo na amaterskem nivoju ali pa na profesionalnem. Kot da bi jaz rekel, sedenje na motorju po vec ur skupaj in par 100km brez podstankam prepuscam idiotom brez mozganov. Prizblizno enako tehtna izjava.

Pa ne mislim tako, samo primer.

S povdarjenim pa se nadvse strinjam. Vsi nekaj kompenziramo na motociklu. To (mislim da) veva oba. In v končni fazi... Zakaj se to nekomu ne bi smelo zdeti kretensko. Jaz to popolnoma razumem.

Tisto, čemur nekateri rečemo znanstvena raziskava ti poimenuješ "primitivno in na nizkem nivoju". Tega pa dejansko ne razumem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni vseskup brezveze? itak bi radi slišal samo eno, torej

JEST PA HODM NA RIDE SAM ZATO DA POZIRAM. MOJ KRATEK TIČ MI VSTANE VSAKIČ KO SEM OPAZOVAN MED DIVJO NEVARNO VOŽNJO PO JAVNIH CESTAH. RAD IŠČEM SVOJE MEJE IN MEJE MOTORJA IN JIH VČASIH TUDI PRESEŽEM. SEXAM ŽE DOLGO NE VEČ, KAKO TUDI BI, KO MI PA VSTANE SAMO MED HRUMENJEM SUPERSPORT MOTORJA

:evilgrin:

:worship: :worship:

P.S. na ride ne hodim več ker me je v nedeljo nekaj fajn usekalo na uho :unsure: :headbang: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship:

P.S. na ride ne hodim več ker me je v nedeljo nekaj fajn usekalo na uho :unsure: :headbang: :krneki:

???????????????????????????

kaj pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship:

P.S. na ride ne hodim več ker me je v nedeljo nekaj fajn usekalo na uho :unsure: :headbang: :krneki:

vest?

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship:

P.S. na ride ne hodim več ker me je v nedeljo nekaj fajn usekalo na uho :unsure: :headbang: :krneki:

???????????????????????????

kaj pa?

wajwarce

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vest?

:naughty:

:lol1: :lol1: :lol1:

prodaja se 600rr..kupuje se enduro..blokirana na 2 kw

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma kaj bi me...ampak hotel sem mal počiti v travi in me je nekaj usekalo

eto to je bla pa kazen zato ker nisem bil z svojim mopedom....če bi bil z svojim bi seveda poziral kot se spodobi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZZIVAM VSE RIDAŠE!

Stalno berem o izkušnjah in kdo zna peljati in kdo ne zna... Zato predlagam, da pokažemo, kdo kaj zna. Koliko komu pomaga tehnika in vožnja po kolenu in mejni nagibi... Da vidimo kdo ima jajca in kdo je samo gobezdalo... Predlagam "motoristični "lov na lisico"

Pravila "lova na lisico" so enostavna:

- vsak se udeleži na lastno odgovornost in lastne stroške (organizacije ni)

- vsak vozi s SVOJIM motociklom in po lastnih zmožnostih

- vsak prinese s seboj fotoaparat in dva filma, ki se ju na štartu označi... S posnetki s filma dokazuje, da je dejansko bil na "kontrolnih točkah"

- zadnji, ki prispe na cilj plača PIZZO in pijačo vsem ostalim udeležencem v Pizzeriji Portus na Uncu

Trasa je sledeča:

Kilometrov je dovolj, da vsak pokaže svoje vozniške izkušnje in sposobnosti. To je "dirka" za čast.

SPREJMITE IZZIV ALI PA UTIHNITE ŽE ENKRAT S TEM POVELIČEVANJEM RIDAŠKIH IZKUŠENJ!

Vsem sotekmovalcem sem pripravljen pomagati po najboljših močeh z nasveti pred začetkom "dirke"!

ŠALA MALA,prot nordkappu in škotski bo to plunk u morje,..

Sam za letos je že mal ksnu za drug let so pa že grande načrti,enkrat v bodoče pa zakaj pa ne

hm ej a veste ka mene zanima, a je gor na ridah sploh kdo že seksau, razn vajvarc in drugih bitij, k se tm nahajajo???? :naughty:

če smo glih že zarad seksa gor

firbec babji pa kaj morš vse vedet

me bo moja prjatlaca zadaula :unsure: :whistle: :kva2:

:whistle:

Zato ker sem že nekj let prijavljen na motosvet. Mimogrede, sem bil tu pred tabo. In se lahko oglašam kjerkoli hočem.

jz sm bla pa še mal pred tabo a te pošlem prec al takoj po čike :naughty:

Nisem. In tudi ne moraliziram. Vozim verjetno bolj hitro in bolj divje kor ti. Samo javno podajam mnenje o folku, kateri nima kaj za počet v življenju in vsak da po službi rine na en grd umazan plac ob neki lokalni cesti. In to še ni dovolj. Še vikend tam preživite :rolleyes:

Hvala bogu da mi ni treba še po šihtu kej delat in se grem lahko na ride mal sprostit

Grd umazan plac???Ne seri prav čudovita narava je polna vejverc in lisic tud kakšna srnca pride pogleda naše konjiče.Umazan ne vem kaj je zate umazano,na ridah skrbimo za čistočo,tko da ne s takimi bedarijami

Kok sm vas ceu vikend pogrešal :winkiss:

MI TUD TEBEEEEEEEEEEEEEEEE

Hmmmm... zgleda da so tele ridaši sami pussy-ji... Ah neeee... Sem nesramen... Sam še kako izkušnjo si morajo nabrat, pa kak motorček razbit, potem se bo pa še kdo imed "izkušenih" javil. :whistle:

Ne vem kaj je zate pussy,res pa rabim še eno izkušnjo,pa noben ne ve katero

KUGA, A SI BLA PREJ KEJ ZALUBLENA, MATR PA NE DA BI JZ KEJ VEDUVA

kdu je kdu je??????

jz pa vem kdu je

sam ste pa norci eno uro sm rabla da sm prečekirala od 17h popoldne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu karkoli vsiljujem? S čim? Definiraj!

Pozivas nas na eno blesavo turo, da bi nevem kaj preverjal.. Jaz pa ti pravim, da so kmji, ki sem jih prevozil to sezono, za merit kako se moje znanje in izkusnje obnesejo na cesti cisto enako merodajni kot eno blesavo potovanje, ce ne bolj.

Nismo usi tourerji in ni potrebe da postanemo, zato da bos ti nevem kaj preverjal. Za potovanja so potrebne tudi drugacne izkusnje. Teh pa jaz verjetno nimam, jih ne rabim in jih niti nocem! Ker me to enostavno ne interesira. Razumi ze to. Raje se znam peljat po kolenu.

Tisto, čemur nekateri rečemo znanstvena raziskava ti poimenuješ "primitivno in na nizkem nivoju". Tega pa dejansko ne razumem. ;)

Ne, to kar nekateri, oziroma ti reces znanstne raziskava, jaz pravim primitivna zalitev! Kje je znanstvena raziskava, ki potrjuje, da je nekdo omejenec, zato ker se rad pelje po pisti? Najdi mi jo. No mogoce celo bos nasel, ampak zagotovo ne znanstveno. In konec koncev si s tem uzalil tudi mene, ker me to veseli, ker sem to pocel na Mobikrogu in bon na Grobniku, pa se kje.. Rekel si mi omejenec, zame je to zalitev in v tem ni popolnoma nic znanstvenega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še kako res je..in upam da ti bo to pomagalo..

Meni bo... Ne vem pa, če bo pomagalo vam. Toliko vam je do rid, da si sami kopljete jamo. Ride bodo kmalu preteklost. In to po VAŠI zaslugi in ne moji.

Naj ti samo malo osvežim spomin. JAZ sem bil tisti, ki je na ridah organiziral piknik. JAZ sem bil tisti, ki je na ridah organiziral čistilno akcijo in poskrbel, da je bila ta fotografirana. Razen redkih izjem, ste vsi, ki tako ljubite ride takrat čepeli bog-si-ga-vedi-kje in si niste hoteli mazati rok.Samoiniciativno. Zato, ker sem se tudi jaz dobro počutil v družbi ljudi na ridah. In ne pozabi... Jaz sem edini, ki je V TEJ TEMI znal z repom in glavo napisati, da poleg tiste črne obstaja tudi svetla plat rid. Žal pa sem bil (skoraj) edini, ki je dejansko kaj naredil za ride (v smislu skupnosti in pozitivnega vtisa na "javnost").

Seveda pa je treba biti presneto omejen, da tega ne vidiš. Da ne vidiš, da "ride" postajajo problem. Da se na ridah dogaja preveč nesreč... da jih bo "oblast ukinila" ker postajajo moteč fakor. Zatorej dragi moj... Če je treba kretena, da vidi, kako uničujete tisto nekaj zdravega, kar je na ridah bilo... Potem se vprašaj, kako nizko si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bo... Ne vem pa, če bo pomagalo vam. Toliko vam je do rid, da si sami kopljete jamo. Ride bodo kmalu preteklost. In to po VAŠI zaslugi in ne moji.

Naj ti samo malo osvežim spomin. JAZ sem bil tisti, ki je na ridah organiziral piknik. JAZ sem bil tisti, ki je na ridah organiziral čistilno akcijo in poskrbel, da je bila ta fotografirana. Razen redkih izjem, ste vsi, ki tako ljubite ride takrat čepeli bog-si-ga-vedi-kje in si niste hoteli mazati rok.Samoiniciativno. Zato, ker sem se tudi jaz dobro počutil v družbi ljudi na ridah. In ne pozabi... Jaz sem edini, ki je V TEJ TEMI znal z repom in glavo napisati, da poleg tiste črne obstaja tudi svetla plat rid. Žal pa sem bil (skoraj) edini, ki je dejansko kaj naredil za ride (v smislu skupnosti in pozitivnega vtisa na "javnost").

Seveda pa je treba biti presneto omejen, da tega ne vidiš. Da ne vidiš, da "ride" postajajo problem. Da se na ridah dogaja preveč nesreč... da jih bo "oblast ukinila" ker postajajo moteč fakor. Zatorej dragi moj... Če je treba kretena, da vidi, kako uničujete tisto nekaj zdravega, kar je na ridah bilo... Potem se vprašaj, kako nizko si ti.

še znanstveno to zdaj razčleni pa lahko potem gremo spat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozivas nas na eno blesavo turo, ...

Pozivam ali silim? Odloči se že.

Rekel si mi omejenec, zame je to zalitev in v tem ni popolnoma nic znanstvenega!

Rekel sem, da vožnjo po pisti v krogu prepuščam omejencem, ki ... (beri nazaj... obstaja tudi odvisni stavek). Če je zate omejenost žalijivka, ne morem pomagati. Jaz zase vem kje so moje meje in mi je to celo v ponos, ker se lahko aktualiziram na področjih, na katerih dominiram ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDEJ PA DOST porkamadona ko sem pred leti odprla tole temo kačje ride oz je bla spisana že ena taka tema, ki je šla svojo pot in je stric Ice komplet zaklenu in odprl novo temo zbog sexa ravn zarad tega, da se ne bi med seboj kregali in evo spet se to počne samo kreganje,pravociranje podjebavanje in razne žalitve,ki se nikakor ne spodobijo.

Lepo vas prosim da temu naredite konec.

Tema je namenjena tistim,ki nimajo nič proti ridam.Zato prosim vse tiste,ki vas ride strašansko motijo,da se malo brzdate oziroma solidarnostno zapustite to naše dogajanje in nam pustite naše veselje na miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo sanda

in če citiram prvi post

- med LJ in PO na stari cesti

- bitumenske zalivke prevladujejo

- radarjev kot gob po dezju

- gledalci spodbujajo "rejserje"

- razno

v nove podvige,raja.

morda bo moralizatorjem kapnilo da odkrivajo toplo vodo ...

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa ride niso samo ride te,ki so znane večini predlagam, da naredimo enkrat eno ekskuziji

saj ride ponujajo še marsi kaj kot samo ovinke.

Najbrž noben od vas ne ve, da se v neposredni bližini nahaja Spalnica skupine 15 :naughty:

post-265-1188858051.jpg

post-265-1188858060.jpg

post-265-1188858068.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JES SM BIU :yes:

sam narečja pa nism glih najbl zastopu tok k mene marsikdo ne zastop k pride v naše konce od drugje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!