Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Verjetno smo se glih zgrešili.. No, pa ob nasledni priložnosti kako rečemo :) Metle pa res ni več, bom jaz pogledal, če kakšna doma leži pa bom enkrat odložil, ko bom z avtom v tistih koncih.. Bo treba najt kakšno boljše skrivališče.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kako to,da včeraj okol 22.30h ni bilo nikogar na ridah....čisto sam sem bil :doze: ... :D :D :D ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kako to,da včeraj okol 22.30h ni bilo nikogar na ridah....čisto sam sem bil :doze: ... :D  :D  :D ....

lp cagiva B)

Prlet do Lj.. greva pogledat če je zdej kdo tam.. jst nimam kej delat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sranje no,metla je zginla zdej ne vem a so imele kej prstov zraven cerkniške coprence al pa kakšen dolgoprstež :hmm:

skratka nestala,jo bo treba dat med pogrešane.

zdej pa tko če si želite čist ovink oz novo metlo naj vsak prispeva kakšnih 100 tolarjev pa bomo nabavli novo.

godfather mene pa full zanima kaj si ti napisal na to pogrešano metlo kot vidiš mi ni uspelo prebrati :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sranje no,metla je zginla zdej ne vem a so imele kej prstov zraven cerkniške coprence al pa kakšen dolgoprstež :hmm:

skratka nestala,jo bo treba dat med pogrešane.

zdej pa tko če si želite čist ovink oz novo metlo naj vsak prispeva kakšnih 100 tolarjev pa bomo nabavli novo.

godfather mene pa full zanima kaj si ti napisal na to pogrešano metlo kot vidiš mi ni uspelo prebrati :cry:

Samo boste še malo več morali zbrat, da boste kupili še ketno in ključavnico :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tko če si želite čist ovink oz novo metlo naj vsak prispeva kakšnih 100 tolarjev pa bomo nabavli novo.

zmenjeno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

godfather mene pa full zanima kaj si ti napisal na to pogrešano metlo kot vidiš mi ni uspelo prebrati :cry:

Si vidla kukr sm se jaz gor podpisu je metla zginla in zagotovo krasi kakšno privatno zbirko.Metle z Godfather-jevim podpisom ne dobiš kar tako :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :xx: :whistle: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kako to,da včeraj okol 22.30h ni bilo nikogar na ridah....čisto sam sem bil :doze: ... :D  :D  :D ....

ne boš verjel ampak ob 22.06 sva šla z nts mimo proti postojni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš verjel ampak ob 22.06 sva šla z nts mimo proti postojni.....

...pol smo se pa čist malo zgrešili....ob 22.16 sem bil jz v Postojni (sem videl uro od triglava)....

...danes mogoče pridem kej pogledat na ride...popoldne enkrat...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka nestala,jo bo treba dat med pogrešane.

ja ko sem jo jaz zadnjič videl je bila prislonjena ob drevo kar je skrajno neprimerno mesto za shranjevanje take dragocenosti..... <_<

dam 100 sit za novo, čeprav pesek na ovinkih ni moja primarna skrb, katera bi me skrbela za svojo varnost...me pa skrbi za varnost drugih zato bom prispeval..... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi ne ovira preveč tisti pesek, vendar za metlo vsekakor prispevam! Vi samo povejte komu naj dam! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo od vas da boste prispevali za novo metlo :OK:

ker učeri zutri sem vam spucala ovink kr z brcanjem kamnov dol,brez metle je res težko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vendar za metlo vsekakor prispevam! Vi samo povejte komu naj dam!  :)

Sandi7 :grim Danes bom tam ob 14:30 pa če bo še kdo, da mu dam honorar :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo od vas da boste prispevali za novo metlo :OK:

ker učeri zutri sem vam spucala ovink kr z brcanjem kamnov dol,brez metle je res težko

Tenkjuverimeni. Popoldan me je presenečala odsotnost kamnov/peska... :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me žal ne bo na ride pičim na morje,se mal ohladit,tko da lahko denar date Tundercatu,bi znal bit gor.

drgač pa bom med tednom gor skor vsak dan po 18h,al pa u sredo na 3M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me žal ne bo na ride pičim na morje,se mal ohladit,tko da lahko denar date Tundercatu,bi znal bit gor.

drgač pa bom med tednom gor skor vsak dan po 18h,al pa u sredo na 3M

Se bomo že vidli ne se bat :D Bom dal pa naši Blažki ja :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo danes kdo kšno fotko nardil ? Jest sm bil s črno aprilio gor, kdor me ne pozna  .)

Če si bil gor okol 15h te sicer nisem vidu, sm te pa slišal, ko sm z gizmotom govoril po telefonu :lol:

Bo on potrdu, če se ne motim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil dvakrat na njih... enkrat okoli 11:15, drugič pa okoli 13:50... nikdar nikogar... razen moje sopotnice dol in sovoznice nazaj... :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ne vem če mi bo zneslo jutr pa 100%visim gor od 18h naprej in pobiram prispevke za novo metlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo on potrdu, če se ne motim..

Tko bo ja, se mi je zdelo d je bil en znan ma sm biu raj tiho d si nebi kdo kej mislu :unsure: :xx:

No dejavu, js sm biu pa tisti k je dvakrat podrajsu ovink pole pa šou dalje v Lj. Črna CBR600F drugič pa pocukej za rokav :grim

Če se ne motim je bil tm še bu5a :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!