Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Tudi jaz sem slisal nekaj o zaklenjenih vhodih.. Nisem pa se nic nasel, je pa res, da tudi prehodil se nisem vsega. Tudi do jame mi se ni ratalo prit. Me pa resno fulll zanimajo te stvari. Tako da ce si za, bi se res lahko enkrat zmenili pa sli. Seveda ustrezno opremljeni. Drugace pa vsak zaklenjen prehod se da odklenit :) Vse za raziskovalne namene :krneki: :)

Po tistih kavernah sem se klatil davnega leta 80........je bilo kar zanimivo.......je pa dejstvo, da brez dobrega poznavanja terena hudičevo težko najdeš vhode.

Kot zanimivost.........v eni od njih.......os bili v tistem času še zelo lepo ohranjene sanitarije s keramičnimi "ćućavci".......celo postelje in mize..............ostalo pa....tako tako.

Je pa tega ogromno.....linija je bila doldgaaaaaaaaaaa.........recimo......od Godoviča proti Colu......imaš eno prikupno na tistem ostrem ovinku, kjer je odcep na gozdno cesto........je pa več ali manj(vsaj vhod) uporabljan kot priročna sralnica......zato pazljivo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa......da ne bom preveč OFF TOPIC..........predvsem za Tanjuškino pojmovanje teme.......tut SEXAL smo v eni od teh jam...........zakaj je kar naenkrat postala taka nuja.......se ne spominjam več........je bilo pa prav zanimivo...........ko se vse dogaja ob hitrem premikanju svetilk na glavi..........hihihihihihiiiii........no........bilo je kullllllll :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene osebno so dvakat povozili na križišču, (moja hitrost je bla v obeh primerih 20km/h) in enkat sm končal v grabnu, zaradi čiste neizkušenosti sm falil brzino, zapaničaril in pogrnil. sam samcat. decembra 1998.

Kaj ma to veze z vprašanjem? Moje osebno mnenje je, de bi šel skoz ride manjkrat. lahko se motim.

žal mi je za DejaVuja, de se ga vlačimo po zobeh, že s popravljanjem bajka bo mel zadost problemov.

DejaVu oprosti, da sm te uporabil za primer.

maš prav..ampak če je folka veliko, kot naprimer to nedeljo se tisti ki jih zaslediš tu na forumu dokaj hitro poberemo..s travce, s ceste..

pa gremo na kavo..

in tudi moje mnenje..če te gledalci spodbujajo da se moraš pokazat..v večini primerov pokazat nekaj kar ne znaš in potem sledijo problemi je čas da se posloviš od motorja..ali pa da greš na psihotest kot predlaga piki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa......da ne bom preveč OFF TOPIC..........predvsem za Tanjuškino pojmovanje teme.......tut SEXAL smo v eni od teh jam...........zakaj je kar naenkrat postala taka nuja.......se ne spominjam več........je bilo pa prav zanimivo...........ko se vse dogaja ob hitrem premikanju svetilk na glavi..........hihihihihihiiiii........no........bilo je kullllllll :blush: :blush: :blush:

:worship: :worship: :worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je bilo vseeno izkazanega nekaj interesa za to "bedasto" turo in vprašanj o terminu, predlagam, da se vsi zainteresirani domenimo za izvedbo... Predlagam "Prvomajske praznike 2008". Tako bo dovolj časa za priprave vsakega posameznika.

V kolikor ZARES obstaja interes, lahko odpremo tudi posebno temo o tej zadevi, saj bi bilo debatiranje v tej temi res "OFF TOPIC". Jaz grem naslednje leto v vsakem primeru na podobno furo (v mislih sem imel še Loreno in Normandijo zraven).

uživajte..jest se bom omejil na grobnik in podobne zadeve..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuškin hobi so mladi pobi ...

.......s prezgodnjimi izlivi.........

evo....tukaj tiči vzrok za njeno nezadovoljenost.... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......s prezgodnjimi izlivi.........

evo....tukaj tiči vzrok za njeno nezadovoljenost.... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 Sep 07 Megara, Greece Levels 1,2,3,4 280 EUR

16 Sep 07 Megara, Greece Levels 1,2,3,4 280 EUR

... ;)

megara? prvič slišim..nisem še tko zlo v tem..povej kej več..aja..služba takrat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STOP! STOP STOP STOP!!! :headbang:

Aloo, a kaj na Ridas se tut kej res sexa al kaj???? :naughty: Jst sm mislu, da se samo nabija o sexu?!?! Joj, kaj zamujam. Nc, bo treba postat ridas,. ni kej. :D

A pol pravite, da je treba ocarat vajvarce, ce ces kaj dobit, ne? :worship: In da jih ocaras samo z lepim polaganjem na The Ovinku? Torej simpl matematicna formula:

Full ga zges skozi The Ovinek => vajvarce so ocarane => dobis za sexat => se vsi trudijo le za to =>

=> veliko prevec kandidatov => vajvarce ne zmorejo vec => grupni sex => vsi se je*** =>

=> The ovinek je spolzek, jame so polne => padci na ovinkih

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Evo, koncni rezultat je tak : predlagam omejitev hitrosti na RIDAH na max 68 km/h, ker (kot vsi to vemo ) te pri 69 obne okoli.

:krneki: :krneki: :krneki:

A vajvarca je tko kot pri americanih beaver (bober)? :D

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene osebno so dvakat povozili na križišču, (moja hitrost je bla v obeh primerih 20km/h) in enkat sm končal v grabnu, zaradi čiste neizkušenosti sm falil brzino, zapaničaril in pogrnil. sam samcat. decembra 1998.

Kaj ma to veze z vprašanjem? Moje osebno mnenje je, de bi šel skoz ride manjkrat. lahko se motim.

žal mi je za DejaVuja, de se ga vlačimo po zobeh, že s popravljanjem bajka bo mel zadost problemov.

DejaVu oprosti, da sm te uporabil za primer.

Kaj ima veze? Samo to, da motoristi imajo nesreče tudi, če ni navijačev v bližini. In rečt, da nekdo pade samo zato, ker vidi kup folka, je malo mimo.

Organizirat na ridah neko šolo varne vožnje je še bolj mimo.

kako to misli Piki izpelat? Praktični trening kar sredi prometa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima veze? Samo to, da motoristi imajo nesreče tudi, če ni navijačev v bližini. In rečt, da nekdo pade samo zato, ker vidi kup folka, je malo mimo.

Organizirat na ridah neko šolo varne vožnje je še bolj mimo.

kako to misli Piki izpelat? Praktični trening kar sredi prometa?

Ej, a greš ti dostkat skoz ride? a si ti to vidu u živo?

@biker77: verjamem da vas, običajno ekipo rid, med vikendi in prazniki, spodi masa prišlekov.

Popravljeno . Popravil cartMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff..a nisi mogu najdt kej v radiusu 300 km od centra slovenije..(RIDE) :whistle:

:rolleyes:

Mogoče bi se prihodnje leto dalo tudi kaj na Grobniku zrihtat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...drugače pa je urnik letos takšen:

17 Mar 07 Midvaal, South Africa SOLD OUT ÂŁ3000 Booking Info

18 Mar 07 Midvaal, South Africa SOLD OUT ÂŁ3000 Booking Info

31 Mar 07 Megara, Greece SOLD OUT 280 EUR Booking Info

01 Apr 07 Megara, Greece SOLD OUT 280 EUR Booking Info

02 Apr 07 Almeria, Spain SOLD OUT ÂŁ1299

05 Apr 07 Almeria, Spain SOLD OUT ÂŁ1299

13 Apr 07 Dubai Autodrome SOLD OUT 1900 AED Booking Info

13 Apr 07 Dubai Autodrome SOLD OUT 2500 AED Booking Info

16 Apr 07 Silverstone UK SOLD OUT ÂŁ319

17 Apr 07 Silverstone UK SOLD OUT ÂŁ319

08 May 07 Rockingham UK SOLD OUT ÂŁ369

09 May 07 Rockingham UK SOLD OUT ÂŁ369

10 May 07 Rockingham UK SOLD OUT ÂŁ125

16 May 07 Silverstone UK SOLD OUT ÂŁ319

17 May 07 Silverstone UK SOLD OUT ÂŁ319

19 May 07 Serres, Greece SOLD OUT 280 EUR Booking Info

20 May 07 Serres, Greece SOLD OUT 280 EUR Booking Info

22 May 07 Mondello Park, Ireland 2,3,4 350 EUR Booking Info

23 May 07 Mondello Park, Ireland 2,3,4 350 EUR Booking Info

04 Jun 07 Rockingham UK SOLD OUT ÂŁ369

05 Jun 07 Rockingham UK SOLD OUT ÂŁ369

16 Jun 07 Megara, Greece SOLD OUT 280 EUR Booking Info

17 Jun 07 Megara, Greece SOLD OUT 280 EUR Booking Info

30 Jun 07 Gellerĺsen Sweden SOLD OUT 3500 SEK Booking Info

01 Jul 07 Gellerĺsen Sweden SOLD OUT 3500 SEK Booking Info

07 Jul 07 Serres, Greece SOLD OUT 280 EUR Booking Info

08 Jul 07 Serres, Greece SOLD OUT 280 EUR Booking Info

09 Jul 07 Rockingham UK SOLD OUT ÂŁ369

10 Jul 07 Rockingham UK SOLD OUT ÂŁ369

24 Jul 07 Brands Hatch UK SOLD OUT ÂŁ399

31 Jul 07 Kinnekulle SOLD OUT 3500 SEK Booking Info

01 Aug 07 Kinnekulle SOLD OUT 3500 SEK Booking Info

08 Aug 07 Zandvoort SOLD OUT 495 EUR Booking Info

23 Aug 07 Silverstone UK SOLD OUT ÂŁ319

24 Aug 07 Silverstone UK SOLD OUT ÂŁ319

05 Sep 07 Mondello Park, Ireland 1,2,3,4 350 EUR Booking Info

06 Sep 07 Mondello Park, Ireland 1,2,3,4 350 EUR Booking Info

10 Sep 07 Silverstone UK SOLD OUT ÂŁ319

11 Sep 07 Silverstone UK SOLD OUT ÂŁ319

15 Sep 07 Megara, Greece 1,2,3,4 280 EUR Booking Info

16 Sep 07 Megara, Greece 1,2,3,4 280 EUR Booking Info

01 Oct 07 Silverstone UK 1,2,3,4 ÂŁ319 Book Online

02 Oct 07 Silverstone UK 1 ÂŁ319 Book Online

13 Oct 07 Megara, Greece 1,2,3,4 280 EUR Booking Info

14 Oct 07 Megara, Greece 1,2,3,4 280 EUR Booking Info

15 Oct 07 Jerez 1,2,3,4 ÂŁ1399 Book Online

20 Oct 07 Almeria, Spain 1,2,3,4

Letos torej samo še Megara, Silverstone, Jerez in Almeria.

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos torej samo še Megara, Silverstone, Jerez in Almeria.

pa billa gatesa vprašat če mu je kak dolar ostal pa da mi ga da..dobre cene..

za zainteresirane..grobnik 13.9. 65 evrov..čimprej dokler je frej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!