Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ja no...sj dvomim da se kdo zanalašč meče po tleh samo za to da bi bil opažen :SS

Ah, jaz pa več ne. Ljudje so tak "nedolžn padec pri nizki hitrosti" vzeli za neko inavguracijo ... Ko klepneš, si šele "pravi motorist". Kajti, obstajata menda samo dve vrsti motoristov - tisti ki so padli, in tisti ki še bodo... baje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jaz pa več ne. Ljudje so tak "nedolžn padec pri nizki hitrosti" vzeli za neko inavguracijo ... Ko klepneš, si šele "pravi motorist". Kajti, obstajata menda samo dve vrsti motoristov - tisti ki so padli, in tisti ki še bodo... baje ...

Ti si verjetno itak takoj po rojstvu padel na glavo....rojen motorist :worship: :worship:

tojesamohecpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda.......ti kot domačinka........maš kake podatke o okliških kavernah??????'

Al bo treba TC v tole zadevo vmešat......če se ne motim....je tut on s tega konca?????!!!!

ja mogoč bi pa res TC kej več vedu

......nakar si v trenutku doživela....... :evilgrin: :whistle:

neki pa res

Jaz sem vedno klepnil sam od sebe, zaradi sebe ,brez publike. (2-krat). Enkrat na mokri spolzki cesti z najbolj gladkim asfaltom v Evropi, med dežjem, iz čiste jeze; drugič zato, ker sem precenil svoje zmogljivosti in odprl gas čez svojo kapacitet, potem me je pa splet okoliščin na žlajfanju kaznoval).

nikoli ni bilo nikogar v bližini.

Kadar je bila publika, sem vedno mirno peljal mimo, ker si nisem želel privoščit sramote, da bi pred folkom pobiral motor in cvilil o slabih gumah in se zgovarjal na pesek.

Potem takem ti je žal ker ni bilo takrat nobenega gor saj bi se peljal počasnej in ne bi prišlo do pizdarije.

In smo različni ljudje ene publika spravi na obrate dokazovanje

Druge na še počasnejšo vožnjo

In tretje boli kurac za publiko

In vsak pri sebi ve v katero skupino paše.In vsak nosi svoje posledice sam

A kaj jezik stegnu s slike? :) :devil:

nč sam pomežiknu je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda7, lep poskus sprevračanja mojih besed

ampak

Nisem rekel, da če ne bi bilo publike, da bi pa divjal...

in če je ne bi bilo, marsikdo res ne bi divjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kadar je bila publika, sem vedno mirno peljal mimo, ker si nisem želel privoščit sramote, da bi pred folkom pobiral motor in cvilil o slabih gumah in se zgovarjal na pesek.

Jebiga, eni se bolj bojijo sramote, da se vozijo kot pussyi kakor pa padca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mater,kolk je enih brezveznih stvari napisanih zarad enga ovinka....jest,pa verjetn 90 % vseh hod gor zarad drušne,pa de kešno lepo vidmo :naughty: mal je takih,ki hodjo gor de bi se kazal kašni frajerji so,nič ne rečem,tud od nas 90%se jih ker nekej voz gor pa dol,sam daleč od meje zdrsa,pa pretiravanja,pa za lastn užitk,ne zato,da bi se kazal pred drugmi.ne vem,če se delajo frajerja vsak dan,že celo leto,kdor pač hod gor..

jest bom hodu gor,dokler bo gor tak folk ku je(vsaj tisti ki jih poznam)so prjazni,te sprejmejo v drušno in ne pametujejo brezveze...rad grem gor,zato,ker je tam sproščen folk in tu je tu......

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si verjetno itak takoj po rojstvu padel na glavo....rojen motorist :worship: :worship:

Jebiga, eni se bolj bojijo sramote, da se vozijo kot pussyi kakor pa padca.

:lol: :lol:

Popravljeno . Popravil PuncaOdVojak25
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne znaš vozit po cesti? A rabiš še kakšna dva metra prostora ob strani ceste?

Dej lobo ne seri še ti. Cesta je ozka. Pick-up se je umikal parkiranim mopedom na desni strani in je malo zapeljal na moj pas, jaz sem moral tudi malo odviti na levo, da nebi z pick-upom podrsala in zapeljal po bankini. Tam so bili pa parkirani že mopedi na levi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='Erik' date='3 Sep 2007 @ 23:43' post='1081651'

P.S. na ride ne hodim več ker me je v nedeljo nekaj fajn usekalo na uho :unsure: :headbang: :krneki:

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motorje parkerane na cesti se tožite tujcem(Italijanom)...so frajerji in jih morajo vsi vidit...celo brez čelade se pripelejo na "parkerpalc"...svašta :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem lepo napisala da publika različno vpljiva na razpoloženje ljudi,kar je čista resnica

in ja tako kot si zapisal ti,tako tudi jaz zase pravim

še noben me ni videl gor v vseh teh letih, da bi po ridah norela zato, ker če že pa ne da norim vozim hitreje kot običajno počnem to kadar vem, da ni nobenega gor.

kar pomeni po vsem tem da publika nekaterim škodi drugim koristi in izračun tega je da je čist v redu al je al pa jo ni.

sam tole vreme dns ni pa za nč kej druzga k za sexat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa zato, ker si šel stran od mene, pa te nism mogla branit.... :winkiss:

Še ena kandidatka za boj proti wajwarcam...le v kup le v kup uboga gmajna.... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

sam tole vreme dns ni pa za nč kej druzga k za sexat :worship:

Kje se prijavim??? :evilgrin:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men ne jz zbiram sam prjave za streljanje

Kolk maš že prjavljenih??in kolk si jih sama dodala na spisek??

to zna bit zanimivo :kva2:

PS:a tanjuška je pa eksikutor?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest nisn napisal,če je kešna kandidatka za vrsto :evilgrin: :whistle:

Kandidatka je pred vrsto,....ti morš pa počakat da prideš do tja/do nje...in to ne preko vrste :alien1:

:lol1:

jst se bi tud rada tak pelala.... :cry:

Pa ne z monsterjem...na sliki je suzuki ane :naughty: :naughty:

buy it,try it :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede današnje debate gor

sicer ne vem če ste vsi slišali

ideja je padla nekaj zanimanja tudi da organiziramo ridaši paintball fajt oz lov na vejverce

zadevo bi speljali neko nedeljo za katero se bomo točno še dogovorili predlagam sledeče termine in sicer 16 oziroma 23september.

za igro rabimo od 12 pa do 24 oseb tko da več nas bo bl divje bo

CENIK:PAKETI :

do 12 oseb

do 24 oseb

SMALL:

100 KROGLIC

15 EUR

12 EUR

CENE KROGLIC IN DODATKOV:

MEDIUM:

200 KROGLIC

20 EUR

17 EUR

100 KROGLIC

5 EUR

LARGE:

500 KROGLIC

30 EUR

25 EUR

DIMNA "BOMBA"

4 EUR

Naša lokacija leži na Sveti Trojici (občina Domžale) v oddaljenosti 22km od Ljubljanje(20 min) na nadmorski višini 533m, kjer relief in panorama zaznamujeta polkraški svet in mešani gozdovi.

To je to vsi resno zainteresirani prosim da mi pošljete PM in pa predlog glede datuma vsaj do najkasneje 10 septembra.

V kolikor se nas nabere do 12 oseb bomo fajt izvedli v vojašnicah Bloke.

In v fajtu bojo sodelovali prvih 12 prijavljenih

eno že mamoA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kandidatka je pred vrsto,....ti morš pa počakat da prideš do tja/do nje...in to ne preko vrste :alien1:

:lol1:

ja kar misl si,a te niso učil neč olike?? je treba starejšim odstopit prostor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kdaj bo ekskurzija? :D Pobiram prijave tu ali pa na PM, ker tu se bo spet nasel nekdo pa vtaknil :whistle: :evilgrin:

Kakšna ekskurzija???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej lobo ne seri še ti. ...

Pa če ste spravili na te uboge reveže, ki se grejo Big Rossije, da mi je kar hudo. Pa jim malo pomagam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!