Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Mislim, tolk da se mi nebi slučajno motala pod nogami. Ko me zamerkata za sabo (če sta sploh sposobna tako hitrega dojemanja dogodkov), se čimprej umaknita na pickl stezo.

Seveda, eminenca, normališ.......Bomo bejžali,bomo........... Lojz pa Lobo sta ja eno........ :grupni: :yea2: :kva2:

sej sm napisal mal :whistle:

A bota malo z berglcami tekala okol??? No, sam vprašam........ :whistle:

Z lahkoto bo... ...se bova čevapov in Coca-Cole do onemoglosti nažrla, pa bo... :D

Kaj vaju bomo pol, kar kotali, al kak? :evilgrin: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bota malo z berglcami tekala okol??? No, sam vprašam........ :whistle:

sm se v soboto tko v kolen prtegnu da vprašanje če ne res :whistle:

pa nism kolenčkal..da ne bom spet baraba izpadu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se v soboto tko v kolen prtegnu da vprašanje če ne res :whistle:

pa nism kolenčkal..da ne bom spet baraba izpadu..

No potem pa bo borba enakovredna in na naož...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol se vidmo v četrtek dol? kul..

drgač je pa en vaš član tut "ridaš"..pa tut pride dol..

no vidim da maš mejčkn boljši čas kot jest..te bom mal zasledval..da si zbolšam čas :naughty:

Furioso was a terrible racehorse, with zero wins out of 21 starts. However, he was a fantastic sire of jumping horses, standing in France. Furioso was ‘well balanced but with slightly knock kneed forelegs and tight hocks’ and 'had good bone, and walked liked a Lord, with a magnificent pace, very energetic and showing a great deal of amplitude, his tail swinging at each step. His trot and gallop were good but not exceptional. Though full of life he was docile and had a good temperament.’(vir:Wikipedia....)

( :naughty: :naughty: :naughty: )

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si morem zdej stran zapomnt da bom vedla od kje naprej nadaljujem k pridem iz šihta

pa da ne boste preveč nabijal

Pridi kaj na kafe. Illy kafe... ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekskluzivni posnetki iz Planine... ...Sanda7 in Tanjuška, ob pomoči aktivistke vajvarce, grozijo z razstrelitvijo, če ne bo na Ridah miru za Ridaše...

bomber_girls.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Po moje za kozličkom... :whistle:

KDAJ BO PA KOZLIČEK NA RIDAH :closedeyes: ne mene štet med kozličke, ker sem str kozu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekskluzivni posnetki iz Planine... ...Sanda7 in Tanjuška, ob pomoči aktivistke vajvarce, grozijo z razstrelitvijo, če ne bo na Ridah miru za Ridaše...

MUAHAHAHAHAHAHAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se tu pripopam, ce koga zanima, konec koncev se je ernest obcasno oglasil tudi na ridah.

Ravnokar me je klical Ernestov najboljsi prijatelj, tudi Motosvetovec Osarider in sporocil, da je prislo do spremembe plana. Pogreb bo tudi motoristicen, zelja svojcev in prijateljev, ker bi tudi Ernesto73 to zelel, zato predlaga, da se v cim vecjem stevilu zberemo tudi Motosvetovci in Ernesta pospremimo na njegovi zadnji poti.

Glede na to, da je pogreb ob 16h, bi se lahko dobili nekje med 15 in 15.30h pred gostilno in pizzerijo Portus na Uncu in se potem skupaj zapeljali do pokopalisca.

Z motorji se bo pogreba udelezil tudi MK Krokar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se tu pripopam, ce koga zanima, konec koncev se je ernest obcasno oglasil tudi na ridah.

Tole je pa mal mim.

Vabi se ljudi, kot, da bi se šlo na veselico.

Bodo že sami vedeli, kdo, kje, kam, kdaj.

brez zamere dex ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa mal mim.

Vabi se ljudi, kot, da bi se šlo na veselico.

Bodo že sami vedeli, kdo, kje, kam, kdaj.

brez zamere dex ;)

Ni vabilo

Zgolj obvestilo za tiste, ki so ga poznali pa nimajo stikov z najblizjimi :glare:

Konec koncev je bil Motosvetovec in nekdo, ki se je na ridah veckra ustavil. Veliko nas je takih, ki smo ga poznali prav od tu.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope vajvarce si pozabu :winkiss:

Najs'm puzabu. So raj ušle. Zih'r je zih'r prawjo wajwrce. :krneki:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!