Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Da se tu pripopam, ce koga zanima, konec koncev se je ernest obcasno oglasil tudi na ridah.

jst nažalost delam... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so bile pa ride prazne. Sva bila sma... :krneki:

To pa ti misliš da ni bilo nobenega , jaz in moj fotoaparat sva bila gor.post-6886-1188939396_thumb.jpg

post-6886-1188939484_thumb.jpg

post-6886-1188939563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisete k norci...(eni tok velik..eni pa take stvari)... sicer pa sm komi prebral vse k sm skor do 10-ih bil na sihtu...prej pa v sol.. :unsure: ...skoda k delam popoldne drugac bi bil sigurno na pogrebu... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ti misliš da ni bilo nobenega , jaz in moj fotoaparat sva bila gor.

hah, pa akrapovič nalepka na kamjončku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kačje ride pr ns so tisto ovinki :worship: tolikodebate je za :headbang: jz tiste ovinke jem za malco :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kačje ride pr ns so tisto ovinki :worship: tolikodebate je za :headbang: jz tiste ovinke jem za malco :naughty:

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kačje ride pr ns so tisto ovinki :worship: tolikodebate je za :headbang: jz tiste ovinke jem za malco :naughty:

Si mogoce ti tisti junak, ki je bil zadnjic na ridah gor na the ovinku se s par kolegi in se nalival s pivom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

?

kaj je s folkam zadne cajte? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

kaj je s folkam zadne cajte? :D

:whistle: :whistle:

kdo bi vedel :naughty:

jst,jst,jst,jst,.... :yea1: :bounce:

brum brum on itak use ve :evilgrin:

ne tega pa ne :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :rolleyes:

Policija vidim, da nas tudi ze navzezgodaj cekira. Tudi vam dobro jutro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :rolleyes:

Policija vidim, da nas tudi ze navzezgodaj cekira. Tudi vam dobro jutro :)

So poostrili nadzor na tem odseku...motosveta seveda :lol1:

me mika da bi šu gor pogledat ja...če je še/že dost leden za drsalke :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me mika da bi šu gor pogledat ja...če je še/že dost leden za drsalke :kva2:

ej šnufy jst ne dovolm :trance_33_sleep:

pust moje skale prgmah :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mi ne gre v glavo... Zakaj večina komentatorjev misli, da nekateri, ki opozarjamo na težave na "kačjih ridah" govorimo proti ridam? Dajmo si razjasnit eno ključno stvar: Jaz sem ZA ride. Jaz sem ZA druženje na ridah. Jaz sem ZA nabiranje vozniških izkušenj na ridah.

Proti ridam so izključno in samo tisti, ki tiščijo glavo v pesek in nočejo spredvideti, da je na ridah nekaj krepko narobe. Če uporabim izraz, ki je tako zmotil DeX-a. Prevelika omejenost posameznikov pelje samo v to, da bodo ride postale preteklost. Zato, ker imajo premalo volje, da bi se zavzeli za tisto, kar zagovarjajo. Raje so tiho in s prstom kažejo na druge in se bodo smilili sami sebi, kako nihče ne razume potreb motoristov, ko bodo na ridah postavili znak za omejitev 40 km/h in po sredini postavili "tresočo polno črto".

Storiti pa je potrebno popolnoma enostavne stvari. Za začetek lahko svoje delo opravijo "paparazzi" na ridah, tako da objavijo VSE slike - tudi tste, na katerih je jasno razvidno kršenje prometnih predpisov (predvsem iz vidika varnosti) in da VSI jasno obsodijo tako vedenje in ravnanje in se jasno pove dotičnim voznikom, da so na ridah nezaželeni, v primeru, da mislijo s takšnim početjem nadaljevati.

Tudi kakšna tabla v smislu "Kulturen motorist pospravi smeti za seboj!" bi verjetno naredila dober vtis... Ob rednih "čistilnih akcijah" pa tudi prijetnejši ambijent.

Celo ob cesto bi se dalo postaviti kako tablo... Recimo nekaj v smislu: "Pozor! Motociklist je enakovreden udeleženc v prometu!" In tudi omenjeno "parkirišče" bi se dalo kako označiti. Bi bil izvoz na cesto veliko bolj varen.

Da o tem, da bi lokalni skupnosti kdo ponudil roko in predlagal, da bi motociklisti varovali otroke pri njihovih prvih korakih v šolo ne izgubljam besed.

Skratka... Spoštovanje je stvar, ki si jo je potrebno zaslužiti. Za spoštovanje je potrebno znati pogledati stvari širše... Da nas (motocikliste) bodo spoštovali in nas sprejeli brez predsodkov, se moramo potruditi sami! Odnost "družbe" do nas je zrcalna slika... In ker sem človek dejanj si upam javno izjaviti sledeče:

Jaz osebno sem pripravljen na ridah enkrat na teden začetnikom pokazati osnove varne in udobne vožnje... V kolikor se seveda najde kak, ki bi mi bil pripravljen slediti (menda imam dvovaljno Kawo, omejeno na 2 KW :whistle: ). Ko pa bodo ti začetniki znali ride prevoziti tudi z "neogreto" gumo, pa verjamem, da jim bo @biker77 izpilil tehniko na bolj zahtevni ravni dinamične vožnje.

Skratka... Dragi moji ridaši... Nehajte že pljuvat v lastno skledo in se začnite obnašati zrelo. Če boste "nasproti oblasti" nastopili z argumenti, s kakršnimi ste nasproti meni... bo bolj žalostno. Predstavljate si, da bi imeli uresničene samo zgoraj navedene "argumente"... Bi imeli pogajalsko izhodišče, kajne?

Ampak vedno zraven dopises se nekaj takega, da nam vsem dvignes pritisk..

Hja, saj veš... Psihologija množic. Če hočeš, da se o stvari govori, mora biti "šokantna". Jebiga, tudi meni ni všeč, ampak takšna družba smo. :krneki:

Povej mi po pravici, bi se kdo sploh obregnil ob "moje" poste, če ne bi bili provokativni? Po moje bi jih velika večina gladko ignorirala.

No, če pogledaš - vidiš, da imam spet prav. Pa poglejmo statistiko...

Polona N. me je "izbrisala, zradirala in blokirala", ker sem izjavil, da si nekateri vozniki, glede na način vožnje in morebitne posledice, zaslužijo samo še "šus v glavo" saj bodo s tem naredili uslugo sebi in svetu. Predvidevam, da ko si ti napisal nekaj vsebinsko identičnega, tega ni storila...

Na ridah se je govorilo o "posebni dobrodošlici" zame in @BrumBruma... Sicer pa ti več veš o tem. Do mene so prišle samo govorice. Ridaši so torej kovali načrt in bili pripravljeni na "akcijo", KAKO NEKOMU ŠKODOVATI...

Enako je reagiral tudi @biker77... On bi me na gobec...

In še bi lahko našteval... Cel kup izjav je bilo, ki so se posredno ali neposredno nanašale na "nizko stopnjo mojega IQ-ja"(ki je mimogrede, če koga slučajno zanima - 142).

Sedaj pa naj mi nekdo (po možnosti argumentirano) razloži, ali se da eksplicitno izraženo razmišljanje, kako nekomu škodovati (oz. ga zatreti v kali) in popolno ignoranco ob vsakem konstruktivnem predlogu (kot je npr. navedeni, ki ni nujno dober) razlagati drugače kakor OMEJENOST?

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Midva greva pa zdej v službo. -_-

Vi pa tud pridni bodte! :naughty:

u dobr da si me spomnu letim tut jst :whistle:

ajde fantje in dekleta mejte se

pa če boste popoldne kej gor povejte :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!