Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

No, če pogledaš - vidiš, da imam spet prav. Pa poglejmo statistiko...

Polona N. me je "izbrisala, zradirala in blokirala", ker sem izjavil, da si nekateri vozniki, glede na način vožnje in morebitne posledice, zaslužijo samo še "šus v glavo" saj bodo s tem naredili uslugo sebi in svetu. Predvidevam, da ko si ti napisal nekaj vsebinsko identičnega, tega ni storila...

Na ridah se je govorilo o "posebni dobrodošlici" zame in @BrumBruma... Sicer pa ti več veš o tem. Do mene so prišle samo govorice. Ridaši so torej kovali načrt in bili pripravljeni na "akcijo", KAKO NEKOMU ŠKODOVATI...

Enako je reagiral tudi @biker77... On bi me na gobec...

In še bi lahko našteval... Cel kup izjav je bilo, ki so se posredno ali neposredno nanašale na "nizko stopnjo mojega IQ-ja"(ki je mimogrede, če koga slučajno zanima - 142).

Sedaj pa naj mi nekdo (po možnosti argumentirano) razloži, ali se da eksplicitno izraženo razmišljanje, kako nekomu škodovati (oz. ga zatreti v kali) in popolno ignoranco ob vsakem konstruktivnem predlogu (kot je npr. navedeni, ki ni nujno dober) razlagati drugače kakor OMEJENOST?

Za jutranji prvi post bi bil DOBRO JUTRO lahkotnejše branje. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej šnufy jst ne dovolm :trance_33_sleep:

pust moje skale prgmah :krneki: :whistle:

ne ti mene šnufy :angry:

in ne bod tak egoist(kar se skal tiče) ;)

u dobr da si me spomnu letim tut jst :whistle:

ajde fantje in dekleta mejte se

pa če boste popoldne kej gor povejte :naughty:

enga zihr ne bo :P

PS:vidim da bo dns spet polno branja/prerekanja, ko pridem domov...vseen vas prosm...veste kaj

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejte se več kregat no.

- Piki je napisal svoje mnenje (ki je,če povzamem povzetek glede rid, realno)

- Ostali svoje (imate tudi po svoje prav)

- itak ne boste prišli skupaj (razen nekaterih ;) )

Dobro jutro vam tam gor :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa naj mi nekdo (po možnosti argumentirano) razloži, ali se da eksplicitno izraženo razmišljanje, kako nekomu škodovati (oz. ga zatreti v kali) in popolno ignoranco ob vsakem konstruktivnem predlogu (kot je npr. navedeni, ki ni nujno dober) razlagati drugače kakor OMEJENOST?

Ne da se mi vsega se enkrat pisat in ti razlagat enih in istih stvari jovo na novo. Pojdi prebrat poste nazaj, pa uporabi 142 IQja, da bos razumel kaj sem ti hotel jaz dopovedat.

Gre se, da si vsiljeval svoj nacin in tiste, ki ga niso sprejeli avtomatsko oznacil s pussyi, nisi pa pomislil, da izziva mogoce niso sprejeli, ker jim to ne disi iz drugih razlogov (zato tudi majo nekateri SS motorje in ne tourerjev), ker jim pac potovanja ne disijo, kot drugo pa si omejenost na ta nacin zacel interpretirat sele kasneje, ko si videl, da si ga postral. Tvoj originalni stavek je letel na to, da so omejenci vsi, ki uzivajo v voznjah po dirkaliscih, ker jim je to podaljsek kurca. Malce manj prefinjeno povedano, ampak..

Ne da se mi vec in od mene ne pricakuj nobenih replik vec, ker moje staklisce vsi poznate, povedal sem ga vec kot enrkat in pri tem ostajam.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se mi vsega se enkrat pisat in ti razlagat enih in istih stvari jovo na novo.

...

Shit! Spet imam prav... :whistle:

Brez argumentov, pač...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, povejte mi raje kdaj je nasledni koruza party. Uzanc je bilo prav fajn. verjeli ali pa ne, prvic v zivljenju sem jedel kuhano koruzo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kačje ride pr ns so tisto ovinki :worship: tolikodebate je za :headbang: jz tiste ovinke jem za malco :naughty:

[/quote

komaj čakam da vidim to tvoje prehranjevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit! Spet imam prav... :whistle:

Brez argumentov, pač...

Maš prav!!!

Zdj pa prosm če nehate!!!Se skos samo kregate in iz tega nč ni...le zakaj??AJaaaaaaaa....KER MA VSAK SVOJO GLAVO IN NE ŽELI DA JO DRUG KONTROLERA!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit! Spet imam prav... :whistle:

Brez argumentov, pač...

Ce bos zaradi tega srecen pa imej prav :naughty:

Ampak napisanga pa ne mores zanikat a? Ker ves da je res? In to je bilo to zaradi cesar sem se jaz spotaknil. Ne zato ker hoces ti povecat varnost na ridah, pa obsojas divjanje. To itak pocnem tudi jaz, pa se marsikdo izmed nas, pa ne posiljujemo in zalimo folka zarad tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bos zaradi tega srecen pa imej prav :naughty:

Ampak napisanga pa ne mores zanikat a? Ker ves da je res? In to je bilo to zaradi cesar sem se jaz spotaknil. Ne zato ker hoces ti povecat varnost na ridah, pa obsojas divjanje. To itak pocnem tudi jaz, pa se marsikdo izmed nas, pa ne posiljujemo in zalimo folka zarad tega.

Ne, nekateri raje "koga na gobec"... Konstruktivne poste se pa ignorira. Samo to sem hotel povedat. Podobno kakor ti zdaj... Na včerajšnji konstruktiven post samo dva komentarja v enem dnevu. Na današnji "provokativen" pa nekaj komentarjev v par minutah... pri čemer se noben ne dotakne prave vsebine. Pač pa gre samo za dokazovanje kdo ima prav... Prav... Pa postavimo zadevo tako... Ko je Piki spomladi predlagal, da se dogovorimo za tisti objekt "nad the ovinkom" je koga žalil? Ko sem hotel narediti kaj drugega... se je kdo ponudil za pomoč? Je kdo pokazal kaj konkretnega interesa za kaj naredit?

Odgovor je preprost: NE! Seveda pa znajo vsi, kakor stekli psi popasti vsak predlog, ki odstopa od povprečja. Vsakega ki presega omejenost povprečja... Če ne gre drugače pa z diskreditacijo posameznika, pa čeprav v škodo vsebine.

Ko boste to razumeli... Bom morda podal še kakega... Do takrat se pa iz (resne) debate umikam. (Žal, ampak...) Dokazal sem, da govorim resnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno, kaj nej recem!

Oprosti izrazu ampak a si trcen? Jaz se s tvojimi konstruktivnimi posti naceloma strinjam. Nisem se vtikal v tisto kar je bilo dejsnko konstruktivno in pametno, in ti to ves. Ampak ne bos mi pa govoril pussy ker ne maram potovanj in me le ta ne veselijo in ne bos mi govoril omejenec, ker imam rad voznjo po dirkaliscu. To ni nacin. In posti ki svojo konstruktivnost temeljijo na teh temeljih niso konstruktivni sorry. Ko bos pa konstruktivnost utemeljeval na drugacen nacin, potem bo pa tudi odziv drugacen in te folk ne bo blokiral, pa grozil z eno na gobec, itd. :angry: :angry: In to ti dopovedujem vceraj cel dan na forumu, na msnju ko sva se menila (pa sem ze mislil da si koncno dojel) in spet danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno, kaj nej recem!

Oprosti izrazu ampak a si trcen? Jaz se s tvojimi konstruktivnimi posti naceloma strinjam. Nisem se vtikal v tisto kar je bilo dejsnko konstruktivno in pametno, in ti to ves. Ampak ne bos mi pa govoril pussy ker ne maram potovanj in me le ta ne veselijo in ne bos mi govoril omejenec, ker imam rad voznjo po dirkaliscu. To ni nacin. In posti ki svojo konstruktivnost temeljijo na teh temeljih niso konstruktivni sorry. Ko bos pa konstruktivnost utemeljeval na drugacen nacin, potem bo pa tudi odziv drugacen in te folk ne bo blokiral, pa grozil z eno na gobec, itd. :angry: :angry: In to ti dopovedujem vceraj cel dan na forumu, na msnju ko sva se menila (pa sem ze mislil da si koncno dojel) in spet danes

Zanimivo, kako kratko nazaj seže spomin... No ampak to sploh ni bila poanta ... Poanta je bila (kar sem ti odgovoril že včeraj):

Hja, saj veš... Psihologija množic. Če hočeš, da se o stvari govori, mora biti "šokantna". Jebiga, tudi meni ni všeč, ampak takšna družba smo. :krneki:

Povej mi po pravici, bi se kdo sploh obregnil ob "moje" poste, če ne bi bili provokativni? Po moje bi jih velika večina gladko ignorirala.

Celo nadgradil sem jo lahko... In tega ne more nihče ovreči. Vsaj zaenkrat ne. :P

Glede žaljivk pa tako... Osebno menim, da nisem nikogar žalil. Če se je kdo sam prepoznal v mojih besedah, je to po mojem mnenju njegov problem in ne moj. Imam pa vseeno jajca se javno opravičiti vsem:

Opravičujem se vsem, ki so se zaradi mojega pisanja počutili kakorkoli prizadete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako kratko nazaj seže spomin... No ampak to sploh ni bila poanta ... Poanta je bila (kar sem ti odgovoril že včeraj):

Celo nadgradil sem jo lahko... In tega ne more nihče ovreči. Vsaj zaenkrat ne. :P

Glede žaljivk pa tako... Osebno menim, da nisem nikogar žalil. Če se je kdo sam prepoznal v mojih besedah, je to po mojem mnenju njegov problem in ne moj. Imam pa vseeno jajca se javno opravičiti vsem:

Opravičujem se vsem, ki so se zaradi mojega pisanja počutili kakorkoli prizadete!

Ja Piki, bravo. Dosegel si s svojo inteligentno sokantnostjo, da se je folk obregnil obte? Kaj si s tem naredil za varnost rid? Popolnoma nic, razen to da si se zameril par ljudem dobil par ignorov in groznjo na gobec. In to od tistih, ki pizdarij gor niti ne pocnemo! Pri tvojemi IQju, bi lahko to speljal na kaksen drugacen nacin ne z neposrednim zaljenjem obiskovalcev rid in udelezencev te teme, ki naceloma itak s teboj podpiramo idejo, da bi se na ridah delalo manj pizdarij in tega ne odobravamo.

Se nekaj. Primitivna primerjava, da bo res razumljiva. Ce reces. Vsak, ki pije coca colo je kreten. In en zraven tebe pije cocacolo... Ga nisi osebno oz poimensko zalil, si ga pa neposredno uzalil, OK? In tako je bilo tudi v tem primeru in z omejenci na dirkaliscih, ipd..

In to opravicilo se mni ne zdi iskreno, ampak prej posmehljivo

Sedaj pa dovolj, rekel si da bos nehal pisat ker smo itak prevec omejeni da bi razumeli in rpeveliki pussyi da bi kaj anredili. Konec!

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj prav, da skrbita za branost teme, ampak nehajta se ponavljat, ker že X strani dolgovezita o vsiljevanju mnenj, stopnji inteligence ter sposobnostih dojemanja skritih pomenov pisanja,...

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa dovolj, rekel si da bos nehal pisat ker smo itak prevec omejeni da bi razumeli in rpeveliki pussyi da bi kaj anredili. Konec!

My point exactly. :worship:

Over and out!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zavladala je tisina :krneki: :D

No kaj je pol s koruza partijem jutr na ride day. Se kdo javi za kuhat? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če pogledaš - vidiš, da imam spet prav. Pa poglejmo statistiko...

Polona N. me je "izbrisala, zradirala in blokirala", ker sem izjavil, da si nekateri vozniki, glede na način vožnje in morebitne posledice, zaslužijo samo še "šus v glavo" saj bodo s tem naredili uslugo sebi in svetu. Predvidevam, da ko si ti napisal nekaj vsebinsko identičnega, tega ni storila...

Sedaj pa naj mi nekdo (po možnosti argumentirano) razloži, ali se da eksplicitno izraženo razmišljanje, kako nekomu škodovati (oz. ga zatreti v kali) in popolno ignoranco ob vsakem konstruktivnem predlogu (kot je npr. navedeni, ki ni nujno dober) razlagati drugače kakor OMEJENOST?

ZAKAJ SM TE ZBRISALA, ZRADIRALA, BLOKIRALA??????? Ker si mi težil na msn, na PM, na mailu...... Ne da se mi s tabo ubadat!!! Pa ne mi zdej da sem omejena!!!!!!!!!!!!! Sebe mal poglej in tvoje izjave. Jst ne bom nobenem morila, k bo padu z motorjem. TI pa takoj pametuješ kako in zakaj je padu. Pač se zgodi pade. In pol ti še vsakem zatežiš, da bo zdej sam odgovarjal za to. A boš ti mogoče ??????? Nehi s takimi.... K nismo otroc. Vsak ve kaj sledi.... Tak da ....

GLede nekaterih stvari se strinjam s tabo... Sam ne ne pa glede vsega.... Sploh pa glede tvojega teženja o odgovornosti.. Kot da si ti tok odogovorn...

MIdva sva zaključla in ne bova več o tem... Zmenjeno????

Lepo se imej, uživaj v vožnji.... in pusti drugim da tud uživajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zavladala je tisina :krneki: :D

No kaj je pol s koruza partijem jutr na ride day. Se kdo javi za kuhat? :)

Kdaj pa???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

kaj je s folkam zadne cajte?

to tud mene zanima. al je luna, al je mlaj, al pa so nehali jemat predpisane tablete. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!