Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Tablet zmankalo :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :headbang: :headbang: :headbang: :kva2: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablet zmankalo :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :headbang: :headbang: :headbang: :kva2: :krneki:

kakšnih pa?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unih da lahko vseeno kolenckam tudi kadar ne kolenckam :kva2: :kva2: :kva2: :D

Ne resno, a ma kdo kej koruze doma? :kva1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unih da lahko vseeno kolenckam tudi kadar ne kolenckam :kva2: :kva2: :kva2: :D

Ne resno, a ma kdo kej koruze doma? :kva1: :D

Jst bi tud take... Mejbi mi bo pol ratal premaknit rit za 10 cm s sedeža..... :D

Se mi zdi da je koruza že preveč zdrela.... vsaj na našem koncu...

Lahk pa grem jutr mal pogledat, dons ni časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ SM TE ZBRISALA, ZRADIRALA, BLOKIRALA??????? Ker si mi težil na msn, na PM, na mailu...... Ne da se mi s tabo ubadat!!! Pa ne mi zdej da sem omejena!!!!!!!!!!!!! Sebe mal poglej in tvoje izjave. Jst ne bom nobenem morila, k bo padu z motorjem. TI pa takoj pametuješ kako in zakaj je padu. Pač se zgodi pade. In pol ti še vsakem zatežiš, da bo zdej sam odgovarjal za to. A boš ti mogoče ??????? Nehi s takimi.... K nismo otroc. Vsak ve kaj sledi.... Tak da ....

GLede nekaterih stvari se strinjam s tabo... Sam ne ne pa glede vsega.... Sploh pa glede tvojega teženja o odgovornosti.. Kot da si ti tok odogovorn...

MIdva sva zaključla in ne bova več o tem... Zmenjeno????

Lepo se imej, uživaj v vožnji.... in pusti drugim da tud uživajo!

V tem tiči bistvo zagovornikov umirjene vožnje čez Ride... Pustite, divjaki, tudi nam, nedivjakom, da uživamo ... (ne pa da čakamo, kdaj bo kak pacient priletel kot torpedo in pomedel tudi nas ....)

1 : 0 zame...

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem tiči bistvo zagovornikov umirjene vožnje čez Ride... Pustite, divjaki, tudi nam, nedivjakom, da uživamo ... (ne pa da čakamo, kdaj bo kak pacient priletel kot torpedo in pomedel tudi nas ... .)

1 : 0 zame...

Tud jst se vozim zeloooo počas, sam mene ne motijo tisti, k se "mal" hitrej pelejo mim... Jim bolj zaupam k sebi, k vem da jih bo mogl neki fino zjebat, da bodo ..... Mene pa že ena vajvrca spravi iz tira..... :headbang:

Ampak delam na tem, da se bom navadla vozit normalno... :grim

Sej se tud jst ustrašim,če ne gledam v špegle, k kejšn pade mim... sam sm se navadla uporabljat špegle in ni več teh problemov....

Zakaj pa 1:0 zate???

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem tiči bistvo zagovornikov umirjene vožnje čez Ride... Pustite, divjaki, tudi nam, nedivjakom, da uživamo ... (ne pa da čakamo, kdaj bo kak pacient priletel kot torpedo in pomedel tudi nas ....)

1 : 0 zame...

a če čez planinsk polje prleti je pa okej???

jutr tut jest pridem..sam a ni koruza že mal preveč zrela??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če čez planinsk polje prleti je pa okej???

jutr tut jest pridem..sam a ni koruza že mal preveč zrela??

A boš šel hitr al počas??? Da vem, če se ti lahko pridružim... Me je strah vajvrc, pa rabim nekoga, da jih bo stran podil.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš šel hitr al počas??? Da vem, če se ti lahko pridružim... Me je strah vajvrc, pa rabim nekoga, da jih bo stran podil.... :whistle:

ne vem zakaj mene sprašuješ k se lepo počas pelem..te pospremim.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se tud jst ustrašim,če ne gledam v špegle, k kejšn pade mim... sam sm se navadla uporabljat špegle in ni več teh problemov....

bolj problem je, ko ti bo kak "deja vu" al pa kdorkol prletu ... sej veš ... ko gre motor po tleh, ni več nadzora, in gre mal po svoje ... in če takrat nasprot prpelješ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unih da lahko vseeno kolenckam tudi kadar ne kolenckam :kva2: :kva2: :kva2: :D

Ne resno, a ma kdo kej koruze doma? :kva1: :D

u kranski gori je še niso oplel :whistle:

a če čez planinsk polje prleti je pa okej???

jutr tut jest pridem..sam a ni koruza že mal preveč zrela??

pr nam še ne pa zgleda da tud nau pr -1 joj :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi kaj na kafe. Illy kafe... ;) :P

kr prstav šalčko pod avtomat

Ekskluzivni posnetki iz Planine... ...Sanda7 in Tanjuška, ob pomoči aktivistke vajvarce, grozijo z razstrelitvijo, če ne bo na Ridah miru za Ridaše...

bomber_girls.jpg

hehehe za crknt

Jutro na ovinke od nas z ravnic..

vračam pozdrav gor v tvojo "vukojebino" :winkiss: lohk bi nas pršla mal obiskat,pa kakšne kremšnite oprvlekla dol čez trojane

Folk, povejte mi raje kdaj je nasledni koruza party. Uzanc je bilo prav fajn. verjeli ali pa ne, prvic v zivljenju sem jedel kuhano koruzo :D

z moje strani ta tedn žal ne bo šlo,lohk pa ponovimo drug tedn

In zavladala je tisina :krneki: :D

No kaj je pol s koruza partijem jutr na ride day. Se kdo javi za kuhat? :)

dam recept :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne tablete??Zame???A jst česa ne vem???

Koruza je preveč zrela...sj lahko enkrat za spremembo pečete banane...kitajsko vsi hvaljo(baje je dobr ;) )

Drgač pa gor nč novga....mal prometa...spodi pr šol sta pa redar in policistka...me je sam gledala :naughty:

PS:dolge gate so zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tut nabo jutr... žal delam...

uživite... :whistle: :naughty: :whistle:

Prid gor službeno...reč kakšnemu k je bil včasih motorist da ga peleš na sprehod pa pridta gor ane.. :D

zihr bi bil vesel :kva2:

menenebo-obveznostipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prid gor službeno...reč kakšnemu k je bil včasih motorist da ga peleš na sprehod pa pridta gor ane.. :D

zihr bi bil vesel :kva2:

menenebo-obveznostipress

kuga maš obvezen striptiz - ket ket?????? prletim koj, po luft če je treba hehe!!!!!!!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest jih mam že skos..emšo veš :whistle:

zdej mi sam še dvoje ostanejo..

kaga? a tud striptize???? sam bemu sj emšo pa tud ni tko slab za striptiz no :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve škatli persena za tanjuško namest kave.. :whistle:

:grrr ne zaleže, apaurin pa tramal bo bolš :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ne zaleže, apaurin pa tramal bo bolš :lol1: :lol1: :lol1:

tud to ne pomaga......mam ene tabletke s himalaje...neka asva gunda al neki tazga.......te full pomiri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!