Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Dajte odpersenat, odhimalajat in opustit idejo o zdravlenju Tanjuške. Za njo ma edino moja babi en poseben zvarek... :naughty:

:worship: :worship: :worship:

uf to me pa res pomiri in to tko, da u komo padm za dva dni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte odpersenat, odhimalajat in opustit idejo o zdravlenju Tanjuške. Za njo ma edino moja babi en poseben zvarek... :naughty:

A 'ma tud' zame kakega? :whistle:

sam'šeseksmigrepoglav'.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 'ma tud' zame kakega? :whistle:

sam'šeseksmigrepoglav'.press

A zvarek ali kakega fraj v svojem imeniku? :blink:

Zvarke ma... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kačje ride pr ns so tisto ovinki :worship: tolikodebate je za :headbang: jz tiste ovinke jem za malco :naughty:

Hm... Ti gorila, sej ne da te ne spoštujem kot dobrega voznika, sam lih vseh avinkav nam pa ni triba pajist al pa s tačko zdrsat :naughty: (Ni čudno da so vse ceste gladke in zdrsane :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zvarek ali kakega fraj v svojem imeniku? :blink:

Zvarke ma... :grim

Ma kej če jo mi zvarki? :headbang: Kakega dobro situiranega in izkušenega iz imenika seveda. :whistle:

Saj veš... moški s(m)o kot vino... starejši ko smo, boljši smo. Z ženskami pa je ravno obratno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi javno priznavaš, da se greste Rossije, pa da trenirate, da boste nekoč vozili v GP-ju :rolleyes:

Če preživite, bom naviju za vas :worship:

Če ne preživijo, bodo heroji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej če jo mi zvarki? :headbang: Kakega dobro situiranega in izkušenega iz imenika seveda. :whistle:

Saj veš... moški s(m)o kot vino... starejši ko smo, boljši smo. Z ženskami pa je ravno obratno...

Heh, hecna stvar... Ma na zvarkih svojo etiketo: "ta božji dar te ozdravi od glave do RITI, samo ga je treba po pameti piti." :yes:

Tak da se zvarek lahko naveže na vsebino imenika. :P Kot pomagalo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj problem je, ko ti bo kak "deja vu" al pa kdorkol prletu ... sej veš ... ko gre motor po tleh, ni več nadzora, in gre mal po svoje ... in če takrat nasprot prpelješ ...

pač bo pa prletu vame.... Nimam kej naredit.

Jst to jemlem kot usoda.... Vse je z enim namenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa znajo vsi, kakor stekli psi popasti vsak predlog, ki odstopa od povprečja. Vsakega ki presega omejenost povprečja... Če ne gre drugače pa z diskreditacijo posameznika, pa čeprav v škodo vsebine.

A nismo to videli na Antaresu?

In na meni,...

Pravzaprav, bi lahko kar imenik kopiral sem noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, hecna stvar... Ma na zvarkih svojo etiketo: "ta božji dar te ozdravi od glave do RITI, samo ga je treba po pameti piti." :yes:

Tak da se zvarek lahko naveže na vsebino imenika. :P Kot pomagalo. :grim

Pol se pa priporočam še za eno "pakungo" zvarka... Škod'vat ne more... :whistle:

Pride še kaka wajw'rca w paket, m'rde? :hmm:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Policija" spet opazuje.

Edinatežavaje, da smo preverili, da ni prava.

Da vam ne bodo motorje pokradli.

o hvala za te informacije smo bli res v strahu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o hvala za te informacije smo bli res v strahu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ko ti izgine motorček, se boš res po tleh metal; samo ne od smeha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jaz pa več ne. Ljudje so tak "nedolžn padec pri nizki hitrosti" vzeli za neko inavguracijo ... Ko klepneš, si šele "pravi motorist". Kajti, obstajata menda samo dve vrsti motoristov - tisti ki so padli, in tisti ki še bodo... baje ...

majhen popravek:

in tisti, ki si to srčno želijo, pa jim še ni uspelo (iz več razlogov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!