Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Tko bo ja, se mi je zdelo d je bil en znan ma sm biu raj tiho d si nebi kdo kej mislu :unsure:  :xx:

No dejavu, js sm biu pa tisti k je dvakrat podrajsu ovink pole pa šou dalje v Lj. Črna CBR600F drugič pa pocukej za rokav :grim

Če se ne motim je bil tm še bu5a :hmm:

Sem bil ja.Parkrat gor pa dol,pol sm šel pa u lj.pogledat maksijeve delavnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes od 18.15 do 19.30 bil gor z kolegom s črnim ktm...sva pričalo o motorjih...velik so se vozili sam nihče ustavil....

se vidimo jutri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil ja.Parkrat gor pa dol,pol sm šel pa u lj.pogledat maksijeve delavnice.

Ne parkrat :hmm: ,kar večkrat :OK: , si se peljal,pa edini po kolenu :eek:,pa veliko gume si pustil na ridah :cry: ,drugi samo pozerji :yea1:

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil pa v soboto tam s kolegom (rdeča pa modra R6-ka). Sem tut par fotkic naredu, tako da bom kakšno prilepil gor :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil malo pred 9 na ridah :OK: bila je prava žurka, brez prometa :OK: tko da sem se kr debele pol ure drsal po ridah. Vreme je bilo super, gume držale. Zdej je pa treba na šiht :BUA:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi samo pozerji :yea1:

Kaj pa misliš d se dela po ridah :grrr Sedi na ograjci pa drsa kolen ob un drev k je gor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem danes na Ride... okoli 18:00... pa potem malo gor dol... :whistle: Kolegica bo pa mal gledala... :grim

Prinesem prispevek za metlo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se boš ven metal pred pupikami  važič 

Seveda, moj lasten užitek polaganja sploh ni pomemben... :P :lol1: :naughty: :D

Je blo fino danes... Upam pa, da ste bili pridni s kolegico... :devil: ... da ste jo animirali ta cajt, ko sem si vzel malo zase... :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs seveda zate vse :OK:

včeri je blo res kr pestro

neki prispevka za metlo se je že nabralo,tko da bo treba jit počas u nabavo :yea2:

pol pa bo treba še eno fato zaposlit,da ne boste mene predlagali

drgač da se dobimo danes ob 18h gor pa gremo potem na 3M pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je danes na ridah voznica avtomobila izsilila nekoga na Kawasakiju ... z voznikom vse OK, motor pa baje razsut (tut na avtu se baje fino pozna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz bi kmalu naj...l- v nedeljo. Ko greš od glavnega ovinka gor, je sredi tistega ostrega ovinka en odcep na stransko pot. Iz tiste poti je pred mene zapeljala ena honda accord- sredi polaganja. Manjkalo je zelo malo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in točno tam se je zgodilo (ženska je z avtom prišla iz stranske ceste in presenetila motorista v ovinku)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je v bistvu "krajšnica" iz katere dostikrat uletijo nepremišljeni vozniki, ki zaradi gostih ovinkov pošasnetov ne morejo na drug način prehiteti.

deci, preveč se igrate na teh ridah. res vas ne razumem :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo gor danes??? B)

Včeri me je tko namočilo... da se danes vdam! Ne grem na ride :cry:

BTW: Nisem vedel, da je po dežju lahko tud užitek vozit motor (vrtisevpraznokotzastavo :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šla danes ene 18:10 čez ride dol k sem se glih iz obale vračala pa sem srečala TCja ki se je vračov domov spodaj v vasi pa še Eosa,pizdarijo tolk kamnov k je blo pa danes jih pa nisem še nikol vidla,tko da morem jit jutri obvezno po metlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem padcu ste že nekaj pisali se mi zdi!?

A je bil policaj nezavesten (zgleda kot bi bil položen v položaj za nezavestnega)?

Upam pa da mu ni bilo kaj hujšega.

A kdo kaj ve kaj je bilo oz. kaj je z njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!