Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Piki.. če se prej to ni dogajalo, a si pomislil, da od popravila naprej nekaj ni v redu ???

Jap... tega me je pa strah... ne kliči hudiča. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, ki me mori že od predvčerajšnjim... Ker je bilo nekaj dežja in bolj hladno, sem se malo poigral z zaviranjem... Med drugim sem preizkusil "zaviranje do zdrsa - popuščanje - ponovno zaviranje" po klancu navzdol. Ko sem zadevo preizkušal v IOC (blizu doma) je bilo vse OK.

Enkrat mi je pa uspelo na ravnini pred "the ovinkom" navzdol doseči, da je (pri zaviranju z obema zavorama) sprednje kolo začelo vleči v desno... Nepričakovana zadeva in komaj sem se ujel... Kar pa je nenavadno je to, da sem pričakoval kvečjemu zdrs v levo (KLE ima enojni disk na levi strani). Mi zna kdo to razložit? :hmm:

ja na mokrem je pa vsaj po mojih izkušnjah stvar dokaj nepredvidljiva..

še posebej zato ker un asfalt pred the ovinkom zlo drsi pa niti ni ne vem kako raven..

zato bi mogu vsakič po vedno isti špuri prpelat, na istem delu začet bremzat, z isto močjo..kar je pa nemogoče..

iz tega se lahko sam vsi naučimo da je cesta vedno zelo nepredvidljiva..

in da nas "ujame" tam kjer ne pričakujemo..

vsakega od nas..pa naj dela 5.000 km na leto ali 20.000 na leto..

tisto kar ni imelo veze s tvojim vprašanjem je pa pač bla debata..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se 100% ne sme dogajat. Imel 125 z enim diskom, nikoli in nikdar ni nikamor vlekolo. Tudi ce sem zablokiral kolo je drsel v popolnoma ravni crti, razen ce je bil nagib cestisca v eno ali drugo stran.

jz tud mela yamaho xt 600 z enim diskom, pa me tud ni nikamor vleklo, tko da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz tud mela yamaho xt 600 z enim diskom, pa me tud ni nikamor vleklo, tko da....

sam če se je to zgodl samo enkrat je to tisti nepredvidljivi dejavnik ceste..

ali pa še bolj vrjetno voznika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa še bolj vrjetno voznika..

Bolj sumim na ta dejavnik... :unsure:

Pravzaprav upam, da je to to...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj sumim na ta dejavnik... :unsure:

tut jest..k men se tut zgodi da "falim" pravi vhod v zavoj..pa ni ne cesta ne gume ne motor kriv..jest pač..

sam še vedno ne morem prebavit tistega da motorje z enojnim diskom vleče v eno stran pri bremzanju..

avto pade na tehničnem zarad tega..

motor pač ne..ampak halo?? to se ne bi smel dogajat..

si predstavljaš..bremzaš kot zmešan..placa maš en meter po širini tebe pa vleče v eno smer..

:unsure: :unsure:

to pa ne bi toleriral..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če se je to zgodl samo enkrat je to tisti nepredvidljivi dejavnik ceste..

ali pa še bolj vrjetno voznika..

jap popolnoma res, sm dve leti vozila xtejko pa me je vleklo samo v teh primerih, nikdar pa se ni zgodil, da bi mi jo na lepi cesti pri bremzanju kamorkoli vleklo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap popolnoma res, sm dve leti vozila xtejko pa me je vleklo samo v teh primerih, nikdar pa se ni zgodil, da bi mi jo na lepi cesti pri bremzanju kamorkoli vleklo

Si bolj ti vlekla. Na ridah, mislm.... :closedeyes:

Takle mamo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR, POZOR, POZOR!!!!

DANES SE BO NA RIDAH ODVIJALA TEKMA MED TREMI VAJVAR RIDAŠI!!

PRVI TEKMOVALEC JE VAJVAR MOTORIST, DRUGI TEKMOVALEC JE VAJVAR AVTOMOBILIST IN TRETJI JE VAJVAR GOKARTKO.

TEKMA BO POTEKALA V DVEH DELIH OZ. BOSTA DVA TEKA. TEKMA PO RIDAH BO ZELO DIVJA, SAJ VAJVARJI NISO LIH NAJBOL BRIHTNI ODKAR SO PREMAGAL DARTH BRUMA, ŠE VEDNO SE GA NASEKAVAJO IN VESILJO NA POVNO, ZATO BO TUDI MED TEKOMA ZA VAŠE DOBRO RAZPOLOŽENJE SKRBELA SKUPINA ROCK'N'VAJVAR.

UDELEŽBA JE ZAŽELJENA V ČIMVEČJEM ŠTEVILU, PROSIMO VSE VAJVAR PUNCE, DA PRIDEJO ZGORAJ BREZ

ZA PIJAČO IN JEDAČO BO POKRBLENO!

ŠTART JE OB 16h!

LEPO VABLJENI

post-10107-1189069781.png

post-10107-1189069901.jpg

post-10107-1189069964.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In te vaše veverice prištevate med konstruktivne debate, al kr tko eno nabijanje, zarad katerega bi vam lahko kdorkoli rekel "dej spokaj že pa nehi smetit tuki se o ridah in privržencih rid razpravlja" .. ?

Se mi je zdelo ....

sej ne morem vrjet ampak se mu mal pridružujem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si predstavljaš..bremzaš kot zmešan..placa maš en meter po širini tebe pa vleče v eno smer..

to pa ne bi toleriral..

tut nagiba se motor v ovinkih ful več, kot je pr avtih verjetn dopustno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut nagiba se motor v ovinkih ful več, kot je pr avtih verjetn dopustno :whistle:

in kaj ma to veze s tem kar smo govoril? sej se mora če hoče zavit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se razpište,da k pridem s šihta ,d bom meu kj brat.

podarim ti knjigo Vojna in mir - bo vedno kaj za brat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka a ni lep vreme :whistle:

sej nit ne vem kakšno je vreme k ne morem rolete gor potegnt :headbang:

grem gledat vreme:

jujej sam res vreme u kurcu zuni full piha in dežuje oz vetr nosi kaplje je pa full oblačno in zaprto pa mrzlooo

drgač pa mam šiht popoldne in zarad tega me ne bo-sam če bi se pa res vreme naredu bi pa že nekak pršla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v takmu se tut jest ne spravim na motor..raj počakam na vikend..pussy jebat ga..sam si ne morem prvoščit da bi se kej prehladu..grobnik sledi..pa služba pol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v takmu se tut jest ne spravim na motor..raj počakam na vikend..pussy jebat ga..sam si ne morem prvoščit da bi se kej prehladu..grobnik sledi..pa služba pol..

sj te razumemo starina... :kva2:

:lol1:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!