Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

bil danes gor :) .... aj aj aj.... jest sem ratu ride đanki!... če bi mu še kej več kondicije, bi bil kr skoz gor :D ... drgač pa ni blo skor nobenga gor ... vsi na morju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes gor :) ... ....drgač pa ni blo skor nobenga gor ... vsi na morju?

Pa na golici :yea2:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem rekla da me ne bo pa mi niste verjeli sem jahal marijo reko gor in dol pol pa še golico,kaj če bi šla zdej še ride :hmm:

pa jutr me tud ne bo bo treba jit mal morje segret hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo! .)

No jz sm bil pa dans z biciklom na relaciji Lj. - Postojna - Lj. in je blo kr neki motoristov na Ridah ... :OK:

Sam bom pa mal komentiru vožnjo! (Pa ne mečm use v isti koš zdj) Po ridah ga eni vozjo tko da joh in sploh :SS , da o prehitevanjih sred ovinkov in po polni črti sploh ne govorim, ker jih tud preštet nebi mogu! Aha .. potem predpisi in omejitve .. zgleda da tega eni ne poznajo .. no sej ne rečm da kdaj pa kdaj stisneš(mo) gas do daske .. sam kar je pa preveč je pa preveč! Logatec (Drevored) skupina 4ih motoristov v zaveterju en za drugim .. najmn 150km/h prnorel čez Drevored .. mal naprej so se ustavl (tablice Lj).

Aja pa še neki! Mal pazte kako se furate mim kolesarjev. Jz sm vozu za kolegom po Ridah dol čez ovink .. motoristi ga pa zalagate tik ob kolesarjih .. mogoče 20-30cm stran ! Isto se zgodi na Vrhniki .. s tem da mi je še en dobesedno pot zapru :glare: morron ...

No sej kt sm že prej napisu .. ne bom metu use motoriste v isti koš .. ker je blo kr neki takih k so zlo lepo mirno in strpno vozil .. sam je blo pa preveč manijakov in debilov :doze:

Upam da ni preveč :topic:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah neki folka je blo ob ene 13h, spomnem se pa sam enga lepga zelenga zx-7r. Drselo je pa ko hudič, pa ne zrd peska :ninja: Aja, sma bla dva srebrna katemčka :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan,

Učer me je cca. okoli sedmih skor en snev, mel bel kombenzionovinek pred gledališkim je seku, verjamem da je gledu, po njegovih očeh je bil presenečen. Fantje in punce djmo mal pazt, k jaz bi rad še mal živel. Vem pa da se lahko zgodi vsakem. Še dons sm jezn :devil:

Popravljeno . Popravil primož
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah neki folka je blo ob ene 13h, spomnem se pa sam enga lepga zelenga zx-7r. Drselo je pa ko hudič, pa ne zrd peska :ninja:   Aja, sma bla dva srebrna katemčka :devil:

ja ta je bil pa moj. se vaja jest tud spomnm k sta šla čez ride, pa prej se mi zdi smo se pozdravl na bencinki v postojni. mata zlo dobr sound. aja pa hvala na komplimentu

lp...

Popravljeno . Popravil shiznit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta je bil pa moj. se vaja jest tud spomnm k sta šla čez ride, pa prej se mi zdi smo se pozdravl na bencinki v postojni. mata zlo dobr sound.  aja pa hvala na komplimentu

  lp...

pol se naju tudi spomneš mene in yozota, sva bla tud enkrat čez poldne na ridah, črni Z in rdeča cbrka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole... danes sva šla s kolegom mal v Portorož pogledat, sproti sva se pa seveda oglasila tudi na ridah. Tam enkra po kosilu ni bilo nikjer nobenga, ko sva se pa vračala, je bilo pa kar nekaj motorjev.... Pa eden z modro R1-ko je padel v ovinku, tako da so ga odpeljali v klinični... A je kdo videl kaj je bilo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se naju tudi spomneš mene in yozota, sva bla tud enkrat čez poldne na ridah, črni Z in rdeča cbrka

ja ja če me spomin ne vara se spomnm. sta mal pred mano odpelala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole... danes sva šla s kolegom mal v Portorož pogledat, sproti sva se pa seveda oglasila tudi na ridah. Tam enkra po kosilu ni bilo nikjer nobenga, ko sva se pa vračala, je bilo pa kar nekaj motorjev.... Pa eden z modro R1-ko je padel v ovinku, tako da so ga odpeljali v klinični... A je kdo videl kaj je bilo ?

Midva z mojo sva prišla na ride popoldan in sta bila tam le dva motorista z BMW-ji, rekli smo par besed potem pa sva midva šla na pizzo proti Postojni, ko sva se vračala čez ride domov pa že od zgoraj vidim postavljen trikotnik in da nekdo leži v ovinku. Ustavim in moja gre pogledat če je treba kaj pomagat ko je ravno iz medicinske stroke sam so fantje obvladoval situacijo in tud možakar je bil pri sebi, ga je pa baje bolel hrbet. Ker je bilo firbcev dovolj sva se odpeljala dalje.

Kolikor je moja dobila informacij mu je baje počila guma in ga je zabrisalo v skale.

LP

Leteči

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 12.30 na Radio 94 in NTR...98,2 ; 104,1 Mhz

oddaja o Planinskih ridah..... <_<

V lj ne lovimo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 12.30 na Radio 94 in NTR...98,2 ; 104,1 Mhz

oddaja o Planinskih ridah..... <_<

Kot že napisano v Lj. ne lovimo.

Sporoči, kaj je bilo pametnega povedano!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ful pametnega.... motoristi vozijo brez čelad in postavili so si klopce  :SS

Spet manipuliranje s poslušalci očitno :SS

Ne vem, kdaj sm nazadnje vidu na ridah koga brez čelade - razen seveda parkiranih ob strani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sam to...omenjeno je bilo da se vozimo brez registracij in z vozili ki niso za na cesto...omenjali so kontrole glasnosti, kontrole hitrosti, svetlobni znaki in celo prepoved vožnje :? ...baje da italijani hodijo na ride zato ker v italiji taka vožnja ni dovoljena....

ma kr neki.... :BUA:

spet so rekli, da spremljajo motoristi z aplavzi dirkanje.....nekaj so omenjali ukinitev počivališča....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!