Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Se vidmo :)

Drugace pa ravnokar iz ene zurke pri Pivki, kjer sem srecal pol rid :OK: Pa se Ninjaraiderja smo spotoma izbezali iz luknje in ga vzeli sabo :D Lepo da se vidimo se kje drugje, ne samo kadar smo v kombinezonih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidmo :)

Drugace pa ravnokar iz ene zurke pri Pivki, kjer sem srecal pol rid :OK: Pa se Ninjaraiderja smo spotoma izbezali iz luknje in ga vzeli sabo :D Lepo da se vidimo se kje drugje, ne samo kadar smo v kombinezonih.

ja ampak res...sam mrzlo je pa blo...:)

Lp,Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidmo :)

Drugace pa ravnokar iz ene zurke pri Pivki, kjer sem srecal pol rid :OK: Pa se Ninjaraiderja smo spotoma izbezali iz luknje in ga vzeli sabo :D Lepo da se vidimo se kje drugje, ne samo kadar smo v kombinezonih.

oo a si nazaj pol letu hehehhe

le zakaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja toplo res ni blo.. Ampak sem se pripravil in oblekel, me je pa kar zazeblo vsakic ko sem videl koga samo v majcki.. No pri puncah ni bilo to nic slabega :D

oo a si nazaj pol letu hehehhe

le zakaj :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo folk, sam da se vam javim! jst sem sicer mal bolš in mislim da kr neki časa še nebom tisti tapravi! vidim da se vam dogaja, kar me veseli! da vam povem, kosilnica je doma, sam nevem če se bom letos vozu po tej tragediji ki sem jo doživel! mogoče se pripeljem samo do rid da vas pozdravim, to bo pa tud mogoče za letos use! upam da me razumete, pa EN VELIK POZDRAV VSEM MOTOSVET-OVCEM! ŠE POSEBAJ SE VAM ZAHVALJUJEM ZA PODPORO KI STE MI JO NUDILI, NA TAK ALI DRUGAČEN NAČIN! ŠE ENKRAT HVALA, SE VIDMO, PA UŽIVITE!

DA RAZLOŽIM, ZA TISTE KI NISTE NA TEKOČEM! DOŽIVEL TRAGEDIJO, SEM MISLIL IZGUBO NAJBOLJŠEGA PRIJATELJA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA RAZLOŽIM, ZA TISTE KI NISTE NA TEKOČEM! DOŽIVEL TRAGEDIJO, SEM MISLIL IZGUBO NAJBOLJŠEGA PRIJATELJA!

Me veseli, da si že bolš Osa :worship:  pa dobro jutro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo folk, sam da se vam javim! jst sem sicer mal bolš in mislim da kr neki časa še nebom tisti tapravi! vidim da se vam dogaja, kar me veseli! da vam povem, kosilnica je doma, sam nevem če se bom letos vozu po tej tragediji ki sem jo doživel! mogoče se pripeljem samo do rid da vas pozdravim, to bo pa tud mogoče za letos use! upam da me razumete, pa EN VELIK POZDRAV VSEM MOTOSVET-OVCEM! ŠE POSEBAJ SE VAM ZAHVALJUJEM ZA PODPORO KI STE MI JO NUDILI, NA TAK ALI DRUGAČEN NAČIN! ŠE ENKRAT HVALA, SE VIDMO, PA UŽIVITE!

:winkiss: RTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'ts Hollywood man! it's kaming tu ride! Tu PLANINA!!! :afro2:

Ja tom pozdrawln lepu da s tud ti pršu tle mal u naše konce!!!

Kaj gremo ke u ride da jm pokažmo kako se u holiwudi vozi motor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo a si nazaj pol letu hehehhe

le zakaj :naughty:

:nono: :nono: :nono:

Hostese pa res niso imele nič s tem. :whistle:

No ja, mogoče malo. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o še nekdo je pokonc :P snoopy a nazajgrede se boš tud kej oglasu?Ker mi prletimo okol 16ih gor :hmm:

veš da se bom oglasu...morm pogledat kako je kj "doma" ;)

:OK:

prneste kaloriferje s sabo....je treba asfalt dodatno razgrat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Silovo,kakšno vreme imate v bližini rid?

Me ma da grem mal potrenirat.

V logatcu je sonček,jasno brez oblačka...trening se začne ob 12ih ;)

HAHAHa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kej ducati ne dela ce je mrzlo kr pejd vsaj zakuhu sigurn nebo

da ne bo teb kej zakuhal...... :angry:

V logatcu je sonček,jasno brez oblačka...trening se začne ob 12ih ;)

HAHAHa

na vrhniki tud sonček :yea1:

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo folk, sam da se vam javim! jst sem sicer mal bolš in mislim da kr neki časa še nebom tisti tapravi! vidim da se vam dogaja, kar me veseli! da vam povem, kosilnica je doma, sam nevem če se bom letos vozu po tej tragediji ki sem jo doživel! mogoče se pripeljem samo do rid da vas pozdravim, to bo pa tud mogoče za letos use! upam da me razumete, pa EN VELIK POZDRAV VSEM MOTOSVET-OVCEM! ŠE POSEBAJ SE VAM ZAHVALJUJEM ZA PODPORO KI STE MI JO NUDILI, NA TAK ALI DRUGAČEN NAČIN! ŠE ENKRAT HVALA, SE VIDMO, PA UŽIVITE!

sem te že pogrešala,sej bo bolš stari verjemi mami.

upam da se kej kmal vidmo

DANES SONČNO LEPO GLIH ZA NA MOTOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tom pozdrawln lepu da s tud ti pršu tle mal u naše konce!!!

Kaj gremo ke u ride da jm pokažmo kako se u holiwudi vozi motor :naughty:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!