Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

FOLK, DANES SEM SE PELJAL MAL PO ULICI Z KOSILNICO, PO DOLGEM ČASU! NEVEM KAJ NEJ REČEM ....... MEŠANI OBČUTKI, ŽALOST IN VESELJE SKUPAJ! TO SE NEDA OPISAT ........ TKO DA ...... SEJ BO BOLŠ, SAM ČAS RABIM! FOLK, LEP POZDRAV, UŽIVITE PA SE VIDMO! UPAM DA V KRATKEM!

used se na motor..pa se odpel..vsaj za eno uro..prvih 20 min bo samo razmišljanje..pol bo okej..spucaš glavo..

been there..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

used se na motor..pa se odpel..vsaj za eno uro..prvih 20 min bo samo razmišljanje..pol bo okej..spucaš glavo..

been there..

ej stari, pozdrav! nevem kaj nej ti rečem, mogoče maš pa prou! sam še vedno nisem ta pravi, počasi se stvari odvijajo na bolše tko da bom še mal pustu zadevo primiru, pol pa bom vidu .....! upam da me razumeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej stari, pozdrav! nevem kaj nej ti rečem, mogoče maš pa prou! sam še vedno nisem ta pravi, počasi se stvari odvijajo na bolše tko da bom še mal pustu zadevo primiru, pol pa bom vidu .....! upam da me razumeš!

Osa Rider, meni se je nek podobnega zgodilo kak mesec nazaj.ni bil moj best frend, dobr frend non the less. ne hodi na motor z umazanimi mislimi. pusti času čas. na motorju je še vedno blazno fajn, ko so enkat misli spet čiste.

B strong!

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK, DANES SEM SE PELJAL MAL PO ULICI Z KOSILNICO, PO DOLGEM ČASU! NEVEM KAJ NEJ REČEM ....... MEŠANI OBČUTKI, ŽALOST IN VESELJE SKUPAJ! TO SE NEDA OPISAT ........ TKO DA ...... SEJ BO BOLŠ, SAM ČAS RABIM! FOLK, LEP POZDRAV, UŽIVITE PA SE VIDMO! UPAM DA V KRATKEM!

OSA sej bo mi smo stabo

dej gremo se pelat nekam pol bo dost bols res

ubogi bikerja77 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma dej? K jaz mam non stop filing, de se u ridah sam to dogaja. Usi govorijo kako velicga majo (aka kako so hitri) nuben pa ga noče vn s hlač vršt (it na pisto in štopat)

Ah tomica ne si mislt da če greš s kawo po letališki pisti da ji pa kr ta glavn!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSA sej bo mi smo stabo

dej gremo se pelat nekam pol bo dost bols res

ubogi bikerja77 :whistle:

po ridah ene parkrat gor pa dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah tomica ne si mislt da če greš s kawo po letališki pisti da ji pa kr ta glavn!!!

Đek, preklet umazan zadrogiran alkoholik/hipik. ti si se vozu NA ZADNJEM STOLU NA HARLIJU. pa si glasn.

Easy Rider (1969) .... George Hanson

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ris je :OK: :yea1:

Ave vsem skupaj, pa pazite kaj delate. Lepo vas pozdravljamo, moj stari jaz, moj novi jaz in moja boljša polovica.

KONČNO to smo čakali da se vrneš med nas,smo te prov pogrešali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari to pa ti full pretiravaš danes se več kot 160 sploh nisem peljala

itak pa nekak nisem bla raspoložena za prletavanje k sem bla oblečena ku medved in čist brez fillinga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari to pa ti full pretiravaš danes se več kot 160 sploh nisem peljala

itak pa nekak nisem bla raspoložena za prletavanje k sem bla oblečena ku medved in čist brez fillinga

ja sam tam je bla dvomestna omejitev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dons je blo pa res zakon

lepo vidt čeprov za mal cajta vse ridaše na kupu pol pa se z nekateruimi do klajbe

Ja danes bilo spet super :D

Klajba, ful te je blo lepo videt spet na nogah! :OK: :OK:

Drugace pa smo glihkar prisli domov, smo leteli se do Postojne na kebab in burgerje potem pa nocno kolenckanje cer ride domov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danes bilo spet super :D

Klajba, ful te je blo lepo videt spet na nogah! :OK: :OK:

Drugace pa smo glihkar prisli domov, smo leteli se do Postojne na kebab in burgerje potem pa nocno kolenckanje cer ride domov :naughty:

ej a boš ti še kej gume za četrtek pustu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam tam je bla dvomestna omejitev :whistle:

ma sam če sm tebe in polono prepoznala pol veš da ni šlo tko še full sm pozdravla

kdo pa je še bil zravn???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam če sm tebe in polono prepoznala pol veš da ni šlo tko še full sm pozdravla

kdo pa je še bil zravn???

snoopy ti bo zameril tole :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ris je :OK: :yea1:

Ave vsem skupaj, pa pazite kaj delate. Lepo vas pozdravljamo, moj stari jaz, moj novi jaz in moja boljša polovica.

:worship: :worship: :yea1: :yea1: :OK: :OK: :OK: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a boš ti še kej gume za četrtek pustu???

Hehe, imas prav, kmji se kar nabirajo, gume pa cedalje manj.. :krneki: :)

Mislim pa, da sem zakljucil danes, jutri postimam se par stvari, poberem ogledala dol in potem motor samo caka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, imas prav, kmji se kar nabirajo, gume pa cedalje manj.. :krneki: :)

Mislim pa, da sem zakljucil danes, jutri postimam se par stvari, poberem ogledala dol in potem motor samo caka :P

pa akomulator nafilej da te ne bomo porival skos :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu so mogli bit pa neki hudi rejserji da so meli tak dirkaln kombinezon pa sponzorje gori!!!

Sej so tud zdej hudi rejserji, sam cajti sponzorstva so šli žvižgat :whistle:

no, ste kej D(I)RKAL dns na ridah...............

OBOJE z "i" in brez "i" :evilgrin:

so,so sam še niso doma, pa se še nejso razpisali

nismo še doma, pa se piše na veliko :krneki:

bo treba poklicat agencijo za zaščito živali..........bouge vevrce :doze:

že kličem :naughty:

ja klint, ride učasih Sucks. morde bi mogli it na Gronik :hmm:

Kje je Gronik? Tom je zaj ta slovnca

Usi govorijo kako velicga majo (aka kako so hitri) nuben pa ga noče vn s hlač vršt (it na pisto in štopat)

A ti si kao jaki/ladan/brzi ?

Ah tomica ne si mislt da če greš s kawo po letališki pisti da ji pa kr ta glavn!!!

Morš jt z "dučetom"

post-17379-1189284302_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy ti bo zameril tole :naughty:

kaj morem če vas je blo pa tolk pa glih v fazi prehitevanja,sm mogla pazit da nisem še koga snela dol :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!