Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

..a hitrosti,...no ja na ovinku ne bi točno vedu ca. 50km/h...nekje mal manj nekje mal več.....na zgornji ravnini je blo pa tud že 180km/h ko sem šel gor :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da ni, pa me vseeno zanima, ja jest ju3 prpelem motorko NSR,  pa bom valda šeu čez ride, ampak počaaaaas, prvič se bom vozu z njo :wub: , ampak niti prbližno zadnjič, upam no :hmm:

Za lažjo predstavo - takole vozijo profiji! Moj kolega je vozil v nedeljo in smo mal snemal. En video si pa oglej v temi nesreče (če ga že nisi) pol boš pa videl svetlo in temno plat motorizma. Meni je najbolj všeč nekje vmes! ¨Nisi zadnji nisi prvi a bencin imaš u krvi! :lol1:

Želim ti prijeten začetek motoristične kariere!!!

Mare

Polo_en_na_ridah....wmv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota bo pa glede na vremensko napoved dan za ride!!!! :OK: ( 90 km/h je omejitev, za tiste, ki tega ne veste :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: gužva, nč ne bo fajn......razn če češ pozirat....če me pot zanese tja mimo bom sam odpelu in se niti ustavu k sobotni drkači mi težijo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem bil prejšno soboto gor ob 12h in ob 15h ... pa ni bilo nobenga nikjer... mogoče si pa mene vidu... drkača :hmm: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne :grrr nism vidu tebe, že poznam tvoj moped. Sploh pa mene ob vikendih težko d vidiš gor :hmm: pa nism mislu nč slabga pa d bi letelo nate to drkači....daleč od tega. Sam sej pole bereš kaj se dogaja, hodjo italjani gor in taki bebci k majo motor sam za ride in zaradi takih so pol neumnosti :slap: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hugo nima nič proti objavi posnetka - da nebi bili v dilemi!

že kroži po netu.. danes dobil 2x na mail..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sjebalo ga u ridama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota bo pa glede na vremensko napoved dan za ride!!!!  :OK:  ( 90 km/h je omejitev, za tiste, ki tega ne veste  :krneki: )

...se vidimo :devil: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kater ovinek bi bil to?

"taglavni" ovinek za dol

cagiva: :yea1:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dilema razčiščena, a ne?!  .)

Grega - mislim, da sva na podobni valovni dolžini! Lepo si napisal na PM - 100% se strinjam s tabo.

Lp Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc.... ©bladzo

dokler ne pogrneš, si norc, potem si pa samo še navadno teslo ...

(been there done that) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, to je 0 točk, tako kot pri pikadu? A bull's eye je pa, če te odpeljejo tačrni? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, to je 0 točk, tako kot pri pikadu? A bull's eye je pa, če te odpeljejo tačrni?  :(

joke, stari, joke. :) seveda šteje.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno sem našel definicijo zakaj mam jst motor..... <_<

ah dej, pejd se srt :fight2: dobro veš kaj sm mislu s tem... Ne tele, k sedijo na ograjci in gledajo, mislim tiste k pridejo tje pa majo nadrkan sam ta ovink in bog ne daj d mu pokažeš kerga druzga k se bo usrau <_< pa glavno d ga usi gledajo in pole še gas ma po zadni mal po spredni pa po drugem pasu kdr je največ prometa...itak, čene ne izpade đek in podobne oslarije...

Zdej upam d razumeš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni blo tako mišljeno ;)

že več folka me sprašuje "zakaj na ride"...zdej vem odgovor..... :OK:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs - mislim, da sva na podobni valovni dolžini! Lepo si napisal na PM - 100% se strinjam s tabo.

Harmonično usklajena! :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!