Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Obrazlozi..

Namrec studiram pravo, ZVCP mi je domac, pa me res zanima kaj bi dosegli s popisovanjem in zakaj bi mogli popisat 3x ali 4x, da bi lahko ukrepali in sele nato dali kazni. Jasno mi je sicer, da se da gor komot da spisat kaksno kazen, ampak to s popisovanjem mi pa ne gre v racun. Ce je kazen upravicena, jo mirne volje napise ze prvic, ce pa ni, je pa tudi cetrtic ne bo mogel.. Neformalno zbiranje folka pa zadnjic ko sem bral ustavo se ni bilo prepovedano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav ne.

Imam dobro novico:Za imenom tega člana so resnični, pravi Policisti.

Pravno gledano bi lahko na teh srečanjih popisovali udeležence in nato po treh ali štirih takih preverbah tudi ukrepali z globami proti posameznikom.

Res pa tak ukrep ni tako enostaven kot zaračunavanje prekrška v cestnem prometu, ker bi priprava pravne podlage z vsemi obrazložitvami, vzela dobrih osem ur dela dobrega pravnika (večini v Policiji, ki ima pravno fakulteto, slednja služi predvsem temu, da lahko udobno sedijo na položaju. Tak pa se bo bolj težko lotil takšnega projekta; še posebej, ker bi se verjetno pokazalo, da je pozabil večino prava tisti dan, ko je dobil v roke diplomo).

Drugače pa tudi ne vidim, zakaj bi omejevali lizanja skal željne izbrance.

Antares

in policaji so res tko neumni, da se bojo registriral kot policija :whistle:

dj ne govor traparij, itak pa tud če so, pa kaj pol, ka pa kermu morjo klele gor? svoboda govora pač, pa če se na glavo postavjo nam nič ne morjo, zj pa nehi utrujat že enkat.

ps: pa ne ti men kdo je pametn pa kdo je neumen, me ne poznaš in ne obsojaj, jasno???? al ti morm narisat????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tanjuška,a si včer pršla sam mene pomačkat :naughty: :naughty: k se ti je tolk mudil :whistle:

am ja tko se mi je zapasal po travci povalat, pa sm pol mim grede še tebe :whistle: si se lih tm pajsau k se jz ponavad hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav ne.

Imam dobro novico:Za imenom tega člana so resnični, pravi Policisti.

Pravno gledano bi lahko na teh srečanjih popisovali udeležence in nato po treh ali štirih takih preverbah tudi ukrepali z globami proti posameznikom.

Res pa tak ukrep ni tako enostaven kot zaračunavanje prekrška v cestnem prometu, ker bi priprava pravne podlage z vsemi obrazložitvami, vzela dobrih osem ur dela dobrega pravnika (večini v Policiji, ki ima pravno fakulteto, slednja služi predvsem temu, da lahko udobno sedijo na položaju. Tak pa se bo bolj težko lotil takšnega projekta; še posebej, ker bi se verjetno pokazalo, da je pozabil večino prava tisti dan, ko je dobil v roke diplomo).

Drugače pa tudi ne vidim, zakaj bi omejevali lizanja skal željne izbrance.

Antares

in ti to veš...ker so se ti osebno predstavili... :SS

snoopy je tut zares ps iz risanke :alien1:

kašni indijanci dns živijo...ne moreš vrjet.... :headbang:

A pol je zdj gor travca ko na pašnku al kaj??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in policaji so res tko neumni, da se bojo registriral kot policija :whistle:

svoboda govora pač

ps: pa ne ti men kdo je pametn pa kdo je neumen, me ne poznaš in ne obsojaj, jasno???? al ti morm narisat????

Ne obosojam komentiram glede na tvojo prvo citirano izjavo: ta druga je ravno tako slabo premišljena; važno, da si nekaj napisala.

Sicer si, glede na tolmačenje DeXa, pod katero je šel še napisati, da študira pravo, še dobra.

Pri izvajanju določenih pravnih ukrepov je potrebno iz situacije izvesti osnovo, ki služi kot podlaga pri tolmačenju...

In DeX, še določila posameznega zakona je potrebno tolmačiti znotraj celote predpisa (kot je zaradi napak diplomiranih pravnikov še stokrat napisalo celo ustavno sodišče), kaj pa šele znotraj pravnega reda.

Ta država sicer premore toliko pravnikov kot malokatera druga, samo pravo je na tako nizkem nivoju kot malokje drugje v zahodni evropi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja tko se mi je zapasal po travci povalat, pa sm pol mim grede še tebe :whistle: si se lih tm pajsau k se jz ponavad hehehe

pol se bom pa zdej zmer tm pajsau :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti to veš...ker so se ti osebno predstavili... :SS

A se je tebi mogoče Antares osebno predstavil? (nimaš niti pojma kdo v resnici je; kljub temu, da je tukaj precej poznana oseba).

Snoopy, glede na to, da stalno bruhaš po sebi, se kdaj malo umij (da ne bodo Ride tako zaudarjale).

Snoopy ni samo iz risanke; poglej sebe. Imaš postavo kot otrok, pamet petletnika; hočeš biti moški, daš cigareto v usta in si misliš, da si Marlboro man. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obosojam komentiram glede na tvojo prvo citirano izjavo: ta druga je ravno tako slabo premišljena; važno, da si nekaj napisala.

Sicer si, glede na tolmačenje DeXa, pod katero je šel še napisati, da študira pravo, še dobra.

Pri izvajanju določenih pravnih ukrepov je potrebno iz situacije izvesti osnovo, ki služi kot podlaga pri tolmačenju...

In DeX, še določila posameznega zakona je potrebno tolmačiti znotraj celote predpisa (kot je zaradi napak diplomiranih pravnikov še stokrat napisalo celo ustavno sodišče), kaj pa šele znotraj pravnega reda.

Ta država sicer premore toliko pravnikov kot malokatera druga, samo pravo je na tako nizkem nivoju kot malokje drugje v zahodni evropi.

Me je tako zanimalo kaj bos napisal, da se na faksu pred pizpitom na Motosvetu visim :)

Nic nisi povedal, samo nekaj nakladal. Zanima me zakaj in na podlagi cesa bi nam po parkratnem popisovanju lahko dali kazni in na katerih clenih bi temeljile. Ne pisi pavsalno, tako je lahko vsak pameten. Povej pri izvajanju katerih dolocenih pravnih ukrepov bi uporabili katere predpise. Ce si tako preprican v to kar trdis, potem bos znal tudi malo bolj konkretno utelmeljit, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri izvajanju določenih pravnih ukrepov je potrebno iz situacije izvesti osnovo, ki služi kot podlaga pri tolmačenju...

Pa mislim, da tu ni kaj za ukrepati, pa dej oglej si malo druge forume, kaj se tm piše

dogovarja/dela in itd...

Če bi se tako lotili dela, se mi zdi nekako malo amatersko, se ti ne zdi?

Ko so nekateri dirjali po Lj-skih delih v obliki DRAG "rejsinga", pa se je

na drugih straneh pisalo na veliko pa ni nič ukrepala kljub temu, da so

tisti faloti dejansko ogrožali celotno družbo pa še v glavnem mestu SLO!!!

Ride bodo ostale ride :whistle:

(hiarhijajebatgapressout)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je tebi mogoče Antares osebno predstavil? (nimaš niti pojma kdo v resnici je; kljub temu, da je tukaj precej poznana oseba).

Snoopy, glede na to, da stalno bruhaš po sebi, se kdaj malo umij (da ne bodo Ride tako zaudarjale).

Snoopy ni samo iz risanke; poglej sebe. Imaš postavo kot otrok, pamet petletnika; hočeš biti moški, daš cigareto v usta in si misliš, da si Marlboro man. :lol1: :lol1:

Uuuuuu...od kdaj pa je girox tako zaščitniški do antares??? le zakaj.... :winkiss:

ne bruham po sebi...so me učili naj raje po drugih...in ne vem kaj tebe briga kolk se jst umivam??A ti z mano spiš al kaj??

Kar se pa tiče moje postave in tvojih buč...pač nismo vsi idealni tko kt ti...kaj šele moški!!! :blink: aja...pa ne kadim marlboro drgač...zadne čase nč ne kadim. Kar pa zate verjetno ne velja? Ker kolkr se razpisuješ in pametuješ...mater sj si skadil vso drogo sveta!!!! :kva2:

PS:lahko je komenterati slikco :photo:

A pride dns kdo gor??pred12???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je tako zanimalo kaj bos napisal, da se na faksu pred pizpitom na Motosvetu visim :)

Nic nisi povedal, samo nekaj nakladal. Zanima me zakaj in na podlagi cesa bi nam po parkratnem popisovanju lahko dali kazni in na katerih clenih bi temeljile. Ne pisi pavsalno, tako je lahko vsak pameten. Povej pri izvajanju katerih dolocenih pravnih ukrepov bi uporabili katere predpise. Ce si tako preprican v to kar trdis, potem bos znal tudi malo bolj konkretno utelmeljit, a ne?

Sem ti napisal, da bi dober pravnik potreboval eno celo delavno sopoldne, da bi zadevo razdelal.

Upam, da ne pričakuješ od mene, da se bom lotil nekaj takega, ker imam preveč drugega dela.

Lahko pa se zmeniš s katerim docentov na vaši pravni fakulteti, bomo prišla oba pred njega on predstavila vsak svoj primer, oziroma pravno obrazložitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuu...od kdaj pa je girox tako zaščitniški do antares??? le zakaj.... :winkiss:

FORZA PRIMORSKA.

Snoopy, poljube raje privarčuj za svojo zadnjico, da ti jih ne zmanjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... Saj to je pa še huje od mojega moraliziranja... Ma dajte no... Več seksat, na motorju uživat (vsak po svoje seveda), pa z glavo (s pametjo) na cesti... :whistle:

Piki is back... Hudooooo...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ.. ne mi pluvat policije... tako kot na ridah najdeš dobre in prijetne, tako tudi med policaji najdeš vse vrste ljudi. Sam nimam slabih izkušenj s policaji in tudi med mojimi prijatelji jih je kar nekaj. To nism napisal zato, ker mi redno pregledujejo profil :lol1:... tako ali tako nimam kaj skrivat, saj me večino aktivnih motosvetovcev pozna osebno. Če pa koga tako zelo zanima, mu osebne podatke pošljem tudi po PM-u.

Kljub pluvanju čez ride, meni osebno se zdi fino, da se tam ustavim, kakšno rečemo, zveš kakšno zanimivo stvar, saj več ljudi več ve oziroma zveš stvar iz drugačnega kota. Pa ni nujno da so to ride.. ustavim se na OMV-ju, Črnem Kalu, pa še marsikje drugje, malo počvekam, se pozanimam zarazmere na cesti in ne bi bilo slabo, da se policaji ustavijo in kakšno skup rečemo, saj je naloga policije tudi preventiva in ne samo represija. Pomoje bi veliko več naredili, če bi se družili, pa tudi kakšno skupno furco naredili.

Na ta moj post v primeru replik ne bom odgovarjal. To je samo moje razmišljanje v tem pondelkovem jutru.

vsem enga :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoriš iz lastnih izkušenj?Noja, če, kosila le nisi nikol zamudu :trance_33_sleep:

v bistvu sem ga zmer ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FORZA PRIMORSKA.

Snoopy, poljube raje privarčuj za svojo zadnjico, da ti jih ne zmanjka.

Sam ne prakticeram kušvanja po riti!!tut če je moja!!! in poljubov ne zmanjka!! razn če si tak posebn talent...kar pa ni izključeno...sploh pa ne pri tebi...saj si tko rekoč pravi slovar,knjižnica,vir informacij....

dost mam te debate brez haska!!!

snoopy - - - - - - - OUT!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti napisal, da bi dober pravnik potreboval eno celo delavno sopoldne, da bi zadevo razdelal.

Upam, da ne pričakuješ od mene, da se bom lotil nekaj takega, ker imam preveč drugega dela.

Lahko pa se zmeniš s katerim docentov na vaši pravni fakulteti, bomo prišla oba pred njega on predstavila vsak svoj primer, oziroma pravno obrazložitev.

Bi rabil celo dopoldne da bi razdelal pa utemeljil.. Ampak preden ti nekaj pravno utemeljujes in razdeljujes moras vedet KAJ utemeljujes! In to mene zanima, kaj nam je ocitano, da bi lahko dobili kazni. To pa moras vedet, ce ze pises take stvari.

Full of shit as usual :whistle: :naughty:

Pa se nekaj. To ni delo policije, ampak tozilca..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ.. ne mi pluvat policije... tako kot na ridah najdeš dobre in prijetne, tako tudi med policaji najdeš vse vrste ljudi. Sam nimam slabih izkušenj s policaji in tudi med mojimi prijatelji jih je kar nekaj. To nism napisal zato, ker mi redno pregledujejo profil :lol1:... tako ali tako nimam kaj skrivat, saj me večino aktivnih motosvetovcev pozna osebno. Če pa koga tako zelo zanima, mu osebne podatke pošljem tudi po PM-u.

Kljub pluvanju čez ride, meni osebno se zdi fino, da se tam ustavim, kakšno rečemo, zveš kakšno zanimivo stvar, saj več ljudi več ve oziroma zveš stvar iz drugačnega kota. Pa ni nujno da so to ride.. ustavim se na OMV-ju, Črnem Kalu, pa še marsikje drugje, malo počvekam, se pozanimam zarazmere na cesti in ne bi bilo slabo, da se policaji ustavijo in kakšno skup rečemo, saj je naloga policije tudi preventiva in ne samo represija. Pomoje bi veliko več naredili, če bi se družili, pa tudi kakšno skupno furco naredili.

Na ta moj post v primeru replik ne bom odgovarjal. To je samo moje razmišljanje v tem pondelkovem jutru.

vsem enga :winkiss:

:worship: :worship: :worship:

sam lupčka pa kr obdrž ;) :lol1:

dobro jutro tudi tebi maus..

pa dobro razmišljanje..

aja pa dobro jutro tudi vsem ostalim..

pa mal manj pametovanja..

ko bi te uslišali....

za ''prijatelje'' iz primorske..

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in policaji so res tko neumni, da se bojo registriral kot policija :whistle:

tudi jaz lahko to potrdim, da je odzadi policija, morda celo kriminalistična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!